Remdesivir دریافت اضطراری تصویب به عنوان یک Covid-19 درمان

سازمان غذا و داروی آمریکا روز جمعه مجاز remdesivir تجربی داروی ضد ویروسی برای اورژانس استفاده برای درمان Covid-19.

این مجوز اجازه می دهد تا با تزریق وریدی مواد مخدر توزیع شود به پزشکان برای تجویز به بیماران مبتلا به بیماری شدید یعنی بیماران مبتلا به کم خونی اکسیژن و یا کسانی که نیاز به تنفس کمک یک دستگاه تهويه مکانيکی.

بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان تا به حال امید زیادی برای این مواد مخدر بود که در ابتدا طراحی و توسعه توسط Gilead Sciences برای درمان ابولا و از آن زمان شده است مورد استفاده در آزمایش برای درمان coronaviruses سارس و MERS. که در اوایل تست داد remdesivir شروع به سر در مسابقه برای درمان به Covid-19.

اما با وجود انتشار برخی در اوایل مطالعه نتایج این هفته آن را هنوز هم روشن نیست که چگونه موثر این دارو در مبارزه با ویروس ها و تحقیقات بیشتری مورد نیاز است قبل از آن را می توان به عنوان پیش فرض درمان است.

Remdesivir قبلا نشان داد برخی از موفقیت در مدل های حیوانی. در حال حاضر نتایج اولیه از یک کارآزمایی بالینی در موسسه ملی بهداشت (NIH) نشان می دهد که Covid-19 بيمار که در زمان remdesivir بهبود 31 درصد سریعتر از کسانی که تجویز دارونما. یک پژوهش داخلی از جلعاد همچنین دریافتند که این دارو فقط به عنوان موثر بیش از پنج روز استفاده از آن را به عنوان بیش از 10.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در 29 آوریل که او فکر یافته بودند قابل توجه است.

“این است که واقعا بسیار مهم است,” او گفت:. “این خواهد بود که استاندارد مراقبت.”

اما یک مطالعه تجربی تصادفی شده از مواد مخدر در چین به تازگی منتشر شده در مجله لانست در بر داشت که هیچ آماری به نفع مصرف مواد مخدر است.

هم مطالعات برجسته نیاز به مطالعات بیشتر. Remdesivir ممکن است یا ممکن است کار نمی کند, اما آن را سخت به می گویند بر اساس شواهد موجود در این نقطه است.

Remdesivir با این نسخهها کار با مسدود کردن ویروس پشت Covid-19 SARS-CoV-2 از کپی ژنتیکی آن آموزش تنظیم و یا RNA. این دستورالعمل نوشته شده در کد ساخته شده از مولکول های نشان داده شده با حروف A, U, G, and C. Remdesivir طراحی شده است به تقلید از مولکول نشان داده شده توسط A, آدنوزین.

زمانی که ویروس آنزیم های کپی از آن RNA در طول یک عفونت می توانید آن را تا remdesivir به جای آدنوزین. هنگامی که آن را ندارد, فرایند کپی کردن می آید به توقف سنگ زنی و با آن عفونت است. آنچه باعث می شود این به خصوص مفید است که remdesivir می توانید یک ویروس اما نه یک سلول انسان پس از آن یک هدف اثر است.

اما چگونه به خوبی کار می کند در برابر SARS-CoV-2 در یک انسان واقعی? که در آن مطالعات در آمده است.

NIH محاکمه به نام تطبیقی COVID-19 درمان آزمایشی شامل 1,063 بیماران. نتایج نشان داد که متوسط زمان برای بهبودی بیماران که به صورت تصادفی دارونما بود 15 روز در حالی که بیمارانی که دریافت remdesivir حال متوسط زمان بهبودی از 11 روز. Remdesivir همچنین کاهش نرخ مرگ و میر در مقایسه با گروه دارونما از 11.6 درصد به 8 درصد است.

نتایج این حال اولیه و داده ها پشت سر آنها نبوده است نشان داد, اجازه دهید به تنهایی منتشر شده در کارشناسی, مجله.

“این دشوار است به دانستن آنچه را که” جان norrie, فرض یک استاد آمار پزشکی در دانشگاه ادینبورگ. “این بسیار غیر معمول می گویند: ما در بر داشت برخی از خبر خوب اما ما نمی توانیم به شما بگویم آنچه در آن است.'”

در ضمن جلعاد داخلی مورد بررسی قرار گرفت 397 بیماران تقسیم آنها به دو گروه تحت درمان با remdesivir برای 10 روز و گروه درمان به مدت پنج روز و متوجه تفاوت کمی بین آنها. که می تواند تفسیر به این معنی است که remdesivir فقط به عنوان موثر در کاهش دوز بنابراین این دارو را می توان به توزیع بیماران بیشتر است. اما مطالعه حتی شامل یک دارونما در گروه درمان آن را سخت تر برای ارزیابی تاثیر مواد مخدر است.

این لانست و کاغذ و از سوی دیگر بر اساس درست کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده از ووهان, چین با 237 بيمار. این مطالعه همچنین کارشناسی توسط دانشمندان دیگر. در ابتدا نویسندگان می خواستم که شامل تا 450 بيمار اما مستند تحمیلی در شهرستان بدان معنی است که بیماران متوقف شد ورود.

Norrie, فرض که تفسیر نوشت: مقاله در مورد ووهان مطالعه اشاره کرد که در حالی که این مطالعه طراحی شد قوی یافته بودند مجمل: نظر آماری معنی دار نبود به نفع مصرف remdesivir. این کار ممکن است; آن ممکن نیست.

اریک Topol مدیر و بنیانگذار موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه به رویترز گفت که این مطالعه یکی از قطعه قوی تر از پژوهش در remdesivir و آن را نشان داد تاثیر آن وجود نداشت.

“تنها چیزی که من قطع کلاه من و که منفی بود,” او گفت:. “انتظار می رفت به یک اثر عظیم. آن را به وضوح ندارد که.”

آن را خسته کننده نتیجه اما norrie, فرض گفت: نیاز فوری به یک درمان برای کمک به جهانی همه گیر نباید بهانه ای برای ضعیف تر پژوهش است. اما یک راه برای سرعت بخشیدن به این فرایند برای داده های کوچکتر از محاکمه در سراسر جهان به یکی. “من قویا معتقدم که ما بهترین شانس گرفتن حق تصمیم گیری به سرعت به اشتراک گذاری اطلاعات” norrie, فرض گفت.

FDA مشاهده شده در آن اعلام “وجود دارد که اطلاعات محدود شناخته شده در مورد ایمنی و اثربخشی استفاده از remdesivir به درمان مردم در بیمارستان با Covid-19.”

هنوز پزشکان شده اند با استفاده از آن برای درمان برخی از Covid-19 بيمار تحت مهربان-دستورالعمل استفاده. این اجازه می دهد تا برخی از بیماران به استفاده از داروهای تجربی اگر هیچ گزینه دیگری به سمت چپ.

وجود دارد حداقل 19 مطالعات در remdesivir در سراسر جهان در حال انجام و یا در مراحل برنامه ریزی برخی از استخدام هزاران نفر از بیماران. از آن خواهد شد چند ماه قبل از عملکرد آنها پاسخ قطعی, اما آنها خواهد شد امیدوارم جهان را نزدیک به یک کار درمان است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>