به یاد داشته باشید, “هندی خواستگاری” است که به عنوان یک سرگرمی حکایت به تمام عاشقانه واقعیت

از همه های اخیر Netflix docuseries به آتش گرفتن با مخاطبان موفقیت فراری از “هند خواستگاری” طول می کشد کیک برای آن رویکرد تحریک آمیز. چند سری دیگر مشتعل کردن احساسات و نظرات در مورد مشکلات مدرن, دوستیابی, عاشقانه, عاشقانه و ازدواج و مشتریان بر که از طرف بمبئی دلال یا دلاله ازدواج سیما Taparia کار می کند برای پیدا کردن عشق قطعا متفاوت است در انتظارات خود را در هر یک از این جبهه ها.

سری رویکرد همچنین فرض یک سطح درک که چرا بینندگان در حال تنظیم است که به احتمال زیاد پایین می آید به چندین بخش کنجکاوی در مورد یک فرهنگ مورد که آمریکا به طور متوسط بیننده نیست که هندی تبار ممکن است به طور کامل درک کنند و در مورد ازدواج ترتیب به طور کلی – تحت mounded دسته علف و غیره از حسرت برای سرگرمی و تنوع در یک زمان محدود انحرافی را انتخاب کند.

تبلیغات:

با استفاده از همان طرح accelerants و در حال ویرایش است که چنین مجموعه ای با عنوان “آشنایی اطراف” یا “ازدواج در نگاه اول” بسیار اعتیاد آور یک فرد نمی تواند کمک کند اما سرمایه گذاری در آرمان های عاشقانه و شخصیت حماقت از سیما عمه اصلی مشتریان ویژه چهار نفر از آنها در ایالات متحده و سه در هند. که “هند خواستگاری” نیز اجازه می دهد تا ما را به تگ همراه در این سفر بدون توقف به توضیح فرهنگ فراتر از ترجمه خاص colloquialisms باید به اعتبار آن است.

پس از آن وجود دارد که دیگر حس تحریک آمیز که در آن نزدیک و سخت ادامه از “هند خواستگاری” نشان می دهد بدتر انتخاب در ویرایش آن مانند breezing توسط Sima گاه به گاه تداوم colorism و تعصب در خدمت مشتریان خود و خانواده خود را.

و یا عدم شفافیت با توجه به کلاس شباهت در میان افراد برجسته و یا هزینه سیما خدمات. برخی از این دلال یا دلاله ازدواج به انگیزه های شخصی و خصلت ها را در خود ارزش بازجویی همراه با منفعل مفهوم توسط خود و تولید یک ظاهر طراحی شده است که ترتیب ازدواج یک استاندارد در سراسر فرهنگ ارائه شده به عنوان بیشتر و یا کمتر همگن – که نیست – و آن را حتی ممکن است ترجیح داده شده به اصطلاح “عشق” ازدواج. (نتایج از جفت است که نازل شده است در های مختلف و اجتناب ناپذیر “که در آن آنها در حال حاضر” مقالات ما بگویید که نه لزوما از آن.)

تبلیغات:

هیچ یک از این لزوما طول می کشد دور از عظیم ارزش سرگرمی به حال به تماشای “هند خواستگاری” روشن شود. اما آن را به خطرات ارائه یک فرهنگی نسخه خاص از تمرین در یک عاشقانه سری واقعیت فرمت با کمی به هیچ تفسیری زمینه به گره زدن.

خالق سری Smriti Mundhra که co-کارگردانی در سال 2017, مستند در مورد ازدواج ترتیب به نام “مناسب دختر بچه” برگ همه که فیلم unblinking حقایق در مورد ازدواج ترتیب به نفع ارائه rosier کنار تمرین با کمی سوال و یا قضاوت. و وجود دارد برخی از سودمندی در این رویکرد از نظر ریختن نور را در عمل بسیاری از غربی ها نظر منفی.

دلال یا دلاله ازدواج خودش برجسته برجسته در Mundhra را در سال 2017, فیلم شده است و با شوهر او را برای نزدیک به چهار دهه بوده است همسان با او در سنین جوانی است. او دختر, نوجوان بور, نوجوانی یکی از موضوعات اصلی فیلمسازان به دنبال توصیف مادر او به عنوان یک شخص مقتدر در جامعه و این فیلم باعث می شود خانواده ثروت و وضعیت نسبتا روشن است.

تبلیغات:

که جزئیات ممکن است مفید باشد برای “هندی خواستگاری” بینندگان را در نظر بگیرید. اگر چه آن را کمتر مهم اذعان به این که در چند عبارت و مرموز تبدیل التماس به بحث گذاشته شود و جدا از قبیل: آنچه که رمزی اشاره به ترجیح می دهند “شمال هند” گزینه چیست ؟

در حال خواستگاران بالقوه در برخی از صحنه ها به سادگی عصبی و بی حوصله و یا وحشت? توسط Sima سرمایه گذاری بیشتر در خدمت او بود تا عروس و دامادی یا مشتری پدر و مادر برخی از آنها معطل نزدیکی به حمایت از دیگران تحت تاثیر قرار دادن آنها را بر فرزندان خود و یا دختر ؟ در هر صورت دلال یا دلاله ازدواج صحبت می کند و آزادانه به مخاطب در مورد چگونگی سخت و در عین حال پاداش او فرفره می شود و با استفاده از مورد هر مشتری به grand خلاصه در مورد: برو برای عشق. و این ممکن است جذاب باشد و حتی مفید برای متوسط Tinder کاربر بود که در حال حاضر بیمار از کشیدن سمت چپ یا راست قبل از همه گیر دیگری قرار داده دمپر در زندگی دوستیابی خود را.

تبلیغات:

که نمی توان این فرایند خواستگاری شبیه یک راه حل ساده تر. در واقع برای همه مبارک توهم و انتخاب به رها کردن چندین داستان در مکان درک می شود “خوب” “هند خواستگاری” در واقع تایید یک سوء ظن است که پیدا کردن یکی است یک فرایند دشوار که آیا یک فرد به دنبال کمک های بشر یا می رود آن را به تنهایی و با استفاده از فن آوری و یا فرد در موقعیت های اجتماعی.

در هشت قسمت اصلی ما در دیدار با هفت نفر جستجو برای شرکای ازدواج به چه کسی سیما ارائه توضیح مختصری شناخته شده به عنوان “biodatas,” گسترده مثال پس زمینه و تمایلات شخصی به طور بالقوه مناسب منطبق است. سیما نیز کار می کند با یک ستاره شناس و چهره خواننده به اعتبار غرایز خود را در هر و در مورد یکی, کمک های مالی او خوب بهانه ای برای شکستن خوب یاقوت کبود کوکتل حلقه برای استفاده روزمره است.

هیچ یک از مشتریان خود را متناسب با طبقه کارگر پوياست. یکی بر اساس بمبئی-طراح طلا و جواهر Pradhyuman Maloo نمایش خود را به عنوان یک وضعیت نزدیک به خانواده سلطنتی و تخت از تبدیل کردن برخی از 150 بالقوه مسابقات رانندگی پدر و مادر خود را به محدودیت های سلامت عقل خود را. Akshay Jakhete های اخیر فارغ التحصیل کالج تحت فشار جدی از پدر و مادر خود را برای پیدا کردن یک عروس اگر چه خود را آشکار عدم شور و شوق در سراسر فرایند و یا زندگی به طور کلی است که محسوس به هر کسی که با چشم هایی که کار می کنند.

تبلیغات:

پس از آن وجود دارد توانمند سازی Ankita Bansal, یک طراح لباس که با بسته کردن خانواده اش فشار به ازدواج – به خصوص بعد از چند نفر آه چندان مفید به پیشنهاد کرد که او نیاز به از دست دادن وزن برای پیدا کردن یک شوهر و ساخته شده است یک کسب و کار موفق به جای. او به دنبال شوهر خود را در شرایط خود با سيما را کمک.

مدعی زندگی در ایالات متحده در ضمن عبارتند از: Austin تگزاس معلم دبیرستان Vyasar Ganesan پسر از یک مادر تنها که طلاق گرفته Ganesan خشونت آمیز پدر هنگامی که او بسیار جوان; دنور مبتنی بر Rupam که زن مطلقه وضعیت در نظر گرفته شده است یک ننگ و کوتاه لیست از گزینه; و نادیا Jagessar یک نیوجرسی رویداد برنامه ریز مجموعه در اوایل به این فصل تعیین شده از داستان سیندرلا. وجود دارد یکی بیشتر خواهد شد که خطاب به بعد.

هر می آید از خانواده که ممکن است از لحاظ اقتصادی به عنوان راحت حداقل. قطعا این تصویر از کلاس شباهت چیز جدید در عاشقانه یک subgenre ساخته شده بر اساس واسطه heteronormative سند چشم انداز فانتزی تاریخ, خرم نتایج شاهزاده خانم جادویی و طاقت فرسا سفیدی. (این است که حتی اولین سری در مورد ازدواج; کوتاه “مرتب” به دنبال زوج همسان توسط افراد حرفه ای و یا خانواده خود را از انواع پس زمینه ها از جمله سفید آمریکا انجیلی زوج.)

تبلیغات:

محبوب نقد این نمایش با اشاره به تولید کنندگان تمایل به اجازه سیما را مکرر استناد نمایشگاه پوست و باریک می سازد به عنوان استانداردهای کیفیت در عروس بالقوه پرواز بدون هیچ گونه مقاومت مواجه. سپس دوباره این مدارک بخشی از تقریبا هر دوستیابی سری بازیگران می گویند هیچ چیزی در مورد مدارک در سایت دوستیابی پروفایل.

سیما به سادگی می گوید: آرام بخش با صدای بلند است که تفاوت. سوال این است که آیا بیننده این درک به عنوان یک نرمال صفت از مطلوبیت در یک فرهنگ و یا به عنوان یک شنیع دو استاندارد دلال یا دلاله ازدواج امر در زنان بیشتر از مردان همراه او اصرار که سخت به مطابقت با زن مشتریان انعطاف پذیر تر می شود و به خطر انداختن.

در نظر گرفتن همه این را به حساب که اکثر مردم نمی, “هندی خواستگاری” هنوز هم به عنوان غیر قابل انکار جذاب که هر سری عامل بر روی یک سطح مشابه از واقعیت مانند “کارشناسی” و یا “لیسانس.” در این راه از تمام عاشقانه واقعیت آن است که آسان به عشق بیزار (در یک سطح) و یا همدردی با سیما مشتریان. سیما در خدمت بیشتر به عنوان یک میزبان از مخاطبان راهنمای اگر چه با هر مشتری او را کنار می گذارد آنچه او در نظر گرفته می شود حکیم مشاوره برای پیدا کردن یک شریک زندگی در درجه اول انعطاف پذیری و تمایل به سازش و مصالحه است که برخی را به قلب و دیگران بسیار نیست و با همین دلیل خوب.

“هندی خواستگاری” به بینندگان سلیقه همه این عناصر در هر یک از سرگذشت و پرتاب در برخی از کمدی بهانه گیر رفتار برای اندازه گیری خوبی. کسانی که دیده اند این سری احتمالا می توانید حدس بزنید به چه کسی است که اشاره دارد: مستقر در هوستون وکیل Aparna Shewakramani این فصل را بسیار memeable ضد قهرمان است که یا ستایش به صورت چسبیده به استانداردهای بالا (معروف ترین بودن برای رد یک خواستگار بالقوه برای دانستن نیست که وجود یک آپارتمان نمک در بولیوی – چگونه declassé!) و یا تمسخر به همین دلیل است.

تبلیغات:

اما او هرگز ارائه شده در کنار Ankita یک زن با مشابه انتظارات و کسی که با صدای بلند سوال روش ها و انگیزه های هر دو سیما و دیگری ظاهرا مدرن تر دلال یا دلاله ازدواج او در می آورد برای کمک به Ankita جستجوی آنها Ankita دوست دارد حتی کمتر است. سری عمدا برگ هر داستان باز, صرفه جویی برای یکی که به پایان می رسد با قبل از نامزدی حزب شامل یک جفت است که نمایش صفر شیمی با یکدیگر است. در انجام این کار, آن را ارائه Ankita به عنوان تصرف او نسخه خود را از یک مبارک outcomewith هیچ تاسف است که ممکن است بهترین نتیجه اخلاقی این داستان این داستان پری سری را ارائه کرده است.

آن را نیز به طور ضمنی به یاد بیننده از آنچه که ما در حال تماشای آن نرم است-اسکریپت حکایت نسخه از یک موضوع عزیز به خالق سری قلب. کسانی که به دنبال بیشتر ماده های زیر خود را “هندی خواستگاری” شراب خواری را برای نشستن از طریق Mundhra را در سال 2017, مستند که کمک های مالی تا حدودی معنای وسیع تر از آنچه در ازدواج می تواند مانند برای افراد ثروتمند و یا فقیر در حالی که خروج از هر گونه موارد نشان دادن نسخه از عمل هستند که عادلانه یا حتی انسانی است.

با این وجود یک خط از مستند چوب بیش از هر کنایه از “هند خواستگاری” یک مشاهده از یکی از موضوعات اصلی که واگذار امیدوار کننده رضایت شغلی و بی خانمان خودش را از زادگاه خود به ازدواج را به لحاظ سیاسی برجسته خانواده در بخش دیگری از کشور است. در سراسر “هند خواستگاری” سیما تاکید می کند که هر دو زنان و مردان آزاد هستند برای گفتن ندارد; این داستان می گوید یکی دیگر از داستان.

او آنچه را که او تا به حال به او می گوید: با این درک است که یک روز او می شود قادر به ادامه کار. چه اتفاقی می افتد بدتر از آن است. “شما از دست دادن هویت خود را هنگامی که شما ازدواج کنید,” او می گوید: “و این یکی از چیزهایی که من می خواستم هرگز به انجام است.” بیش از 80 درصد از مردم که برای آمدن به خانه او می افزاید: حتی نام او را می دانم. این از دهان یک ثروتمند در غیر این صورت با خوشحالی به یک مرد در اطراف آنها با گزارش او تمام زندگی خود را حول محور.

تبلیغات:

بله: لذت بردن از شیرینی “هند خواستگاری.” خنده و ظرف و به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری و حداقل مشاهده هر گونه ادعا از خود مطمئن سیما با همان شک و تردید شما می خواهم رزرو برای هر نسبت که ادعا می کند همه چیز را می دانم. شخصی خود واقعیت است و نه لزوما جهانی است . . . اما مطمئن می تواند سرگرم کننده به آن را در.

تمام قسمت های “هند خواستگاری” در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

“مناسب دختر” در دسترس است در آمازون نخست و جریان های رایگان برای مشترکین نخست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید