از راه دور یادگیری کار نمی کند. مجبور مدرسه Reopenings نخواهد کرد یا نه.


An empty classroom. Chairs, desks, a whiteboard, and a screen are seen within.
یک کلاس خالی نشسته در کنت مدرسه در مارس 1 در Kentfield کالیفرنیا.
جاستین سالیوان/گتی ایماژ

بحث بیش از آنچه در مدرسه باید مانند نگاه در چند هفته هر چه چشم انداز خود را است ندارد بسیاری از پاسخ های ساده. شروع مدارس و دوباره ممکن است به نظر می رسد مانند یک نظم بلند در میان coronavirus بیماری همه گیر. اما آنچه اتفاق افتاد این بهار با ناگهانی در سراسر کشور تصویب از راه دور یادگیری است و نه الهام بخش اعتماد به نفس در اثربخشی و پایداری که خاص تنظیم. والدین خسته, کودکان و نوجوانان محروم از آموزش و پرورش مناسب هر فرد مدرسه منطقه به نظر می رسد به انجام همه چیز کمی متفاوت است و آن را سخت به کشف کردن آنچه در روز اول از مدرسه در حال رفتن به مانند زمانی که—اگر—بچه ها رفتن پشت در چند هفته. به پازل از طریق این وضعیت وحشتناک من صحبت کرد با واشنگتن پست خبرنگار آموزش و پرورش لورا Meckler در روز سه شنبه قسمت از چه بعدی. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مریم هریس: چه CDC می گویند در مورد بازگشایی? مانند آنچه که باید در مدارس چگونه است ؟

لورا Meckler: یکی از دستورالعمل های مورد اجتماعی فاصله اساسا در داخل ساختمان تلاش برای نگه داشتن بچه ها دور از یکدیگر است.

که به معنی نگه داشتن کودکان 6 فوت از هم جدا در یک اتاق در تمام طول روز—بدون تغییر کلاس, هیچ, کافه تریا.

نیز وجود دارد سلامت چیزهای متوسط, چک داشتن کارکنان و کودکان و نوجوانان پوشیدن ماسک پاک کردن سطوح. بچه ها می خواهم که منابع خود را به جای داشتن مانند یک توده ای از مداد رنگی در وسط میز برای همه به استفاده از. شما می خواهم که خود را مجموعه ای از مداد رنگی.

به عنوان کسی که تحت پوشش آموزش و پرورش برای سال هنگامی که شما نگاه کنید در این دستورالعمل شما فکر می کنم آنها معقول است ؟

اولین فکر من این بود که هر چیزی معقول در حال حاضر در زندگی ما ؟ این یک تعادل از خطرات. من فکر می کنم این دستورالعمل را حس. اما چگونه بسیاری از مدارس در حال رفتن به قادر به اجرای آنها است ؟ منظورم جاهایی هست که آنها حتی نمی باید صابون در دستشویی و حمام.

ما تنها چهار تا شش هفته قبل از مدارس خواهد بود استارت دوباره شاید. بنابراین من کنجکاو هستم اگر ما می توانید نگاه کنید که چگونه برخی از این سردرگمی است که به trickling پایین به واقعی مدارس. من زندگی در شهر نیویورک و در اینجا ما اعلام کرد یکی از این برنامه های ترکیبی برای رفتن به: چند روز در چند روز خاموش است. آن را هنوز هم خیلی معلوم نیست که چه خواهد شد واقعا شبیه به این دلیل که ما حتی نمی باید یک روز اول مدرسه است.

آن خیره کننده است که ما خیلی نزدیک به شروع مدرسه و بسیاری از مردم حتی نمی دانند چه آن را به نگاه مانند. من در سی و مدارس دولتی نیست گفت: در عین حال آنچه که طرح خود را در حال رفتن به.

فقط این هفته در لس آنجلس اعلام کرد که نبود حتی رفتن به سعی کنید در کلاس های حضوری. آن تو بود تمام دیجیتال در پاییز. در همان زمان فقط چند مایل دورتر در اورنج کانتی مدرسه مدیره رای به موضوع خاص خود را دارد توصیه های در مورد رفتن به مدرسه گفت: مدارس باید به بازگشت به پنج روز در هفته در فرد است. بچه ها حتی نمی نیاز به پوشیدن ماسک. توصیه می nonbinding اما به نظر می رسد مانند آنها در محفظهای قرار دادن سردرگمی در رفتن در حال حاضر.

“من فکر می کنم این CDC دستورالعمل را حس. اما چگونه بسیاری از مدارس در حال رفتن به قادر به اجرای آنها است؟” — لورا Meckler

این وضعیت با ویروس های مختلف در نقاط مختلف کشور است. لس آنجلس و سن دیگو گفت: آنها در حال رفتن به شروع به تمام دیجیتالی در حالی که COVID موارد در حال افزایش در سراسر کالیفرنیا در حال حاضر. به طوری که بسیار متفاوت از آنچه اتفاق می افتد در جایی می گویند در وسط مونتانا. آن را نیز متفاوت از نیویورک و واشنگتن که در آن ما تا به حال بسیاری از موارد در بهار اما آیا موج دیگری از موارد هنوز امیدوارم در تمام نمی شود. بنابراین شاید یک مدل ترکیبی حس می کند وجود دارد.

تقریبا هر کس می خواهد بچه ها برای رفتن به مدرسه. پدر و مادر قطعا می خواهید بچه های خود را آموزش. و من فکر می کنم بسیاری از معلمان متنفر آنلاین آموزش. اما وجود این همه سردرگمی در مورد چگونگی و زمانی که به انجام آن است. به نظر من این بهترین متبلور چگونه آکادمی اطفال آمریکا پاسخ داد: در ماه گذشته از آن گفت: یک زن و شوهر از چیزهای مختلف. آن را برای اولین بار بیرون آمد با این بیانیه گفت: مدارس نیاز به بازگشایی که به نفع است که واقعا بسیار بیشتری برای کودکان و نوجوانان از آسیب. و پس از آن در هفته گذشته AAP با صدور بیانیه دیگری هم با superintendents و اتحادیه های معلمان و گفت که اگر خطر ابتلا به کروناویروس مدارس باید این گزینه را به نزدیک است.

AAP درست بود در هر دو اظهارات. این درست است که بهتر است برای رفتن به مدرسه. این هم درست است که شما نیاز به دنبال محلی شرایط بهداشتی. من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده بود AAP بیرون آمد و با آن بیانیه ای که آن را واقعا معتقد به دلایل خوب و فوق العاده سیاسی. ناگهان AAP شد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه انجمن پزشکی به زمین راه می رفت.

کاخ سفید مشتاق به شنیدن آنچه که این اطفال به حال به می گویند به دلیل تهمت می خواهد مدارس باز است. او وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos شده است روشن است: اگر آن را تا به این اداره کودکان و نوجوانان خواهد بود پشت در کلاس درس پنج روز در هفته است. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال این رویداد در کاخ سفید هفته گذشته که در آن او و مشاوران او در مورد چقدر مهم است برای بازگشایی مدارس است. و رهبران مدرسه که وجود دارد بسیار به آرامی گفت: خوب, من فکر می کنم ما در حال رفتن به سعی کنید کمی آموزش دیجیتال و کمی در فرد.

وجود این اصل از یک مدرسه کاتولیک در کالیفرنیا است. در این میزگرد با مغلوب ساختن پیشی جستن او می گوید: ما در حال برنامه ریزی این مدل هیبریدی که در آن بچه ها در خانه هستند برخی از روز و در مدرسه روز دیگر—که چیزی است که بسیاری از مناطق در حال برنامه ریزی است. ضمنی پیام از کل کاخ سفید رویداد بود, ما می خواهیم شما وجود دارد تمام وقت.

آن را نیز تبدیل به بسیار روشن است که کاخ سفید نیست بیش از حد خوشحال با CDC دستورالعمل.

کاخ سفید ندارد برای استفاده از CDC به نظر می رسد. CDC مدیر شاید فکر نگه داشتن خود, خوشحال, تاکید دوباره و دوباره است که دستورالعمل آن به معنای به مردم بگویید که چگونه به بازگشایی نه به آنها یک دلیل برای ماندن بسته شده است. همانطور که اشاره کردم یکی از قطعات کلیدی در دستورالعمل CDC بود که فاصله فیزیکی بین دانش آموزان در کلاس های درس و میز 6 فوت از هم جدا. اکثر مدارس فضای کافی ندارد به جای این که اگر همه بچه ها در ساختمان است. و به همین دلیل مدارس به دنبال مدل هیبرید که در آن نیمی از کودکان و نوجوانان خواهد بود در برخی از روز و نیم دیگر را در روز های دیگر به منظور اجازه می دهد فضای بین آنها را. مشکل با CDC دستورالعمل این است که آنها در حال هل دادن مدارس نسبت به چیزی کمتر از به طور کامل بازگشایی. به نظر می رسد که چرا برخی از مردم واقعا آنها را دوست دارم.

بنابراین کاخ سفید ندارد CDC را طرح می کند اما آن را به یک طرح برای چگونه مدارس باید باز به جای ؟ و یا آن را فقط ما نمی مانند آنچه آنها انجام می دهند در اینجا?

چه تهمت گفته است من می خواهم مدارس باز. من نمی دانم اگر ما می توانید تماس بگیرید که یک طرح. او گفت که او فکر می کند CDC دستورالعمل های سخت و گران است و اساسا رفتن بیش از حد.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد قطع بودجه برای مدارس که باز نمی شود. DeVos نمی توانید انجام دهید که با کمک های مالی که در حال حاضر اختصاص داده شده است. اما معاون رئیس جمهور در یک جلسه هفته گذشته گفت: چیزی که آنها می توانید سعی کنید برای انجام این است که اگر وجود دارد یکی دیگر از coronavirus امداد بسته و آن را شامل پول برای مدارس می تواند به لحاظ نظری قرار دادن شرط در آن است که می گوید شما تنها پول دریافت کنید اگر شما بازگشایی شده است. بنابراین مایک پنس گفت که آنها می تواند فشار برای که و ما را ببینید اگر آنها در واقع انجام دهد.

است وجود دارد یک برآورد از چه مقدار از آن هزینه خواهد شد اگر ما می خواستیم را به بچه ها به مدرسه به طور کامل ؟

شما به وضوح نیاز به پول بیشتر است. اگر شما می خواهید به بدون لمس سطل زباله اکثر مدارس لازم نیست که. شما می خواهید تا مطمئن شوید که وجود دارد ضد عفونی کننده دست در سراسر ساختمان. اکثر مدارس لازم نیست که. شما می خواهید به انجام حرارت چک. که انجام دما چک? بسیاری از مدارس حتی نمی باید یک پرستار است. نه به ذکر این واقعیت است که بچه ها از دست داده اند یادگیری در طول بهار و تابستان و آنها در حال رفتن به نیاز به کمک حتی رفتن به سعی کنید به گرفتن تا.

آیا شما قادر به صحبت به مدرسه ذینفعان افرادی مانند مدیران و معلمان که در حال رفتن به باید به شکل از پاییز مهم نیست که چگونه آن را بازی می کند ؟

من به صحبت برخی از آنها و هر کس می گوید آن را به بهتر. ما را ببینید. من یک داستان در مورد یک کلاس از رشته که در زمان AP تاریخ جهان در بهار. من به دنبال آنها را در طول دوره به عنوان آنها را از راه دور آموزش و آماده برای این ریسک بالا تست در بالا-فقر در سان فرانسیسکو. وجود دارد برخی از چیزهایی که ذکر کردم بارها و بارها: آیا مردم باید کامپیوتر? آیا مردم باید به اینترنت دسترسی داشته باشید ؟ وجود دارد بسیاری از مسائل که در این گزارش است که من واقعا نمی دانم اگر مردم را نمیفهمد چگونه به حل کند.

مانند چه ؟

برای برخی از کودکان آن شدید و انزوای اجتماعی. یکی از بچه ها من زمان زیادی را صرف صحبت کردن درست شد واقعا تنهایی و پس از او تا مثل 2, 3 در صبح و هر شب در حال پخش تصویری بازی با دوستان خود را آنلاین به دلیل آن بود که تنها راه او می تواند با اتصال آنها. من صحبت به افراد دیگر که تا به حال به صرف ساعت هر روز مراقبت از خود جوانتر خواهر و برادر یا برادرزاده ها و برادرزاده بودند که با آنها زندگی می کنند. این نوع از مسائل است که به راحتی حل شد با کسی باشم.

آره به خصوص توسط یک مدیر و یا یک معلم نه بیش از زوم.

زوم چیز نیز—من با این معلم در طول دوره از این گزارش. او گفت که او استفاده می شود به خواندن این اتاق زمانی که او آموزش بازیگری مسائل و دیدن هنگامی که بچه ها در حال گرفتن خواب آلود که نه گرفتن آن را. و در حال حاضر او را مانند آن را فقط با یک پاورپوینت. و اغلب کودکان و نوجوانان می توانست دوربین خود را خاموش. بنابراین او نمی تواند واقعا دیدن چهره حتی اگر او را تشویق دانش آموزان به حفظ و دوربین های خود را در. و سپس هنگامی که مردم باید خود, دوربین, در, گاهی اوقات شرم آور چیزهایی اتفاق می افتد. می شد و دعوا در پشت آنها را در پس زمینه و یا در خانه خود را که ممکن است کمی شرم آور به همسالان خود. وجود دارد بسیاری از عوامل پیچیده که او در بر داشت.

دیگر کشورها مانند دانمارک فرستاده اند کودکان خود را به مدرسه است. مردم در ایالات متحده به دنبال آن در کشورهای دیگر برای دستورالعمل های اینجا ؟

وجود دارد بسیاری از نگاه کردن به آنچه اتفاق افتاده در کشورهای دیگر و در واقع افرادی که مدافع افتتاح مدارس گفت: این رفته همه حق در کشورهای دیگر. مشکل این است که در این مناطق شما لازم نیست که افزایش موارد است که ما در ایالات متحده در اینجا.

همین دلیل است که این یک مشکل سخت است. آن را فقط مانند یک نقطه نظر است آشکار ، شما اساسا بیش از 13000 مدارس در ایالات متحده خدمت 56 میلیون بچه ها که به حرکت این اصل یکی در یک زمان.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>