تغییر نام مؤتلفه قلعه نیاید مغلوب ساختن پیشی جستن “شخصا” Kayleigh McEnany می گوید فاکس نیوز

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany اظهار داشت در روز پنج شنبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “شخصا” جرم در ایده تغییر نام نظامی ایالات متحده قلعه که به افتخار رهبران مؤتلفه.

در ظاهر در فاکس نیوز McEnany بود پرسید: چرا تهمت گفته است که او را “حتی در نظر گرفتن” تغییر نام پایگاه حتی اگر خود را همنام مبارزه برای برده داری همچنان ادامه دارد.

تبلیغات:

McEnany گفت که تهمت مخالفت با رهبران مانند ژنرال بازنشسته دیوید پترائوس که گفت: از آن زمان به حذف مؤتلفه نام از مهم تاسیسات نظامی.

“رئیس جمهور گفت: ما حتی به نظر چیزی” فاکس نیوز میزبان اد هنری اشاره کرد. “ما قصد داریم به گوش ما نمی خواهید که این گفتگو است.”

“آره چه رئیس جمهور را دیدم زمانی که او در این مسئله” McEnany به یاد می آورد “او طول می کشد آن را شخصا توهین آمیز این تصور که مردان که اعزام به جنگ جهانی دوم به جنگ جهانی اول به کره جنوبی و در سراسر جهان به ویتنام — آخرین بیت از ایالات متحده بسیاری از این مردان را دیدم که این قلعه ها است.”

تبلیغات:

“و به نوعی حاکی از این قلعه ها بودند نژادپرستانه تاسیسات و آخرین چیزی است که آنها را دیدم که آنها در سمت چپ بسیاری از آنها از دست داده و زندگی خود را در خارج از کشور, رئیس جمهور ایستاده است که” او اضافه شده است. “رئیس جمهور خواهد شد احترام به این دلیل که این قلعه و این نام در ارتباط با قهرمانان در آنها نه نام در فورت.”

شما می توانید به تماشای کلیپ زیر از طریق یوتیوب:

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی