مشهور کاتولیک شکل ژان Vanier متهم شده است از دستکاری و سوء استفاده

یک مرد احترام در محافل کاتولیک و فراتر از آن است که متهم به آزار جنسی شش زنان در طی دهه گذشته با توجه به یک گزارش داخلی به سفارش موسسه خیریه ای که او تاسیس شد.

ژان Vanier کانادایی که تاسیس غیر انتفاعی L’Arche به خدمت بزرگسالان با معلولیت ذهنی و کسی که فوت در سال گذشته در سن 90 درگیر در “دستکاری و سوء استفاده عاطفی” روابط جنسی با حداقل شش زنان تحت پوشش ارائه راهنمایی های معنوی با توجه به گزارش های انجام شده توسط L’Arche و منتشر شده در وب سایت خود را روز شنبه.

بین 1970 و سال 2005 Vanier گفته اعمال “روانی نگه دارید” بیش از مقتولین تمام زنان ساکن در فرانسه و هیچ یک از آنها تا به حال به ناتوانی های خود را. این گزارش با این نتیجه که آیا وجود دارد اضافی مقتولین فراتر از شش که جلو آمد و دقیق خود ،

“زنان از هر گزارش که ژان Vanier آغاز رفتارهای جنسی را معمولا در زمینه معنوی همراهی. برخی از این زنان شده اند به شدت زخمی این تجربه” می خواند خلاصه ای از گزارش منتشر شده توسط L’Arche بین المللی است. این گزارش در بر داشت اتهامات به “معتبر.”

“ژان Vanier خواسته هر یک از زنان برای حفظ طبیعت این حوادث راز” خلاصه می رود به عنوان خوانده شده. “آنها تا به حال هیچ دانش قبلی از هر یک از دیگر تجارب اما این زنان گزارش شده مشابه حقایق مرتبط با بسیار غیر معمول معنوی یا عرفانی توضیحات استفاده می شود برای توجیه این رفتارهای جنسی.”

تحقیقات آغاز و در سال 2019 مدت کوتاهی قبل از Vanier مرگ است. آن را انجام شده توسط GCPS انگلیسی مشاوره با تمرکز بر پیشگیری از سوء.

سازمان بین المللی رهبران استفان Posner and Stacy Cates-کارنی را محکوم Vanier را به اتهام اقدامات در بیانیه ای در روز شنبه.

“ما شوکه توسط این اکتشافات و با صراحت کامل محکوم کردن این اقدامات که در کل تناقض با ارزش های ژان Vanier ادعا و ناسازگار با قوانین اساسی از احترام و صداقت افراد و بر خلاف اصول اساسی که در آن L’Arche بر اساس” آنها نوشت.

از ظهر روز شنبه L’Arche وب سایت نشان دادن خطا توجه کنید. این سایت برای ژان Vanier انجمن بود که اختصاص داده شده به حفظ حافظه خود را به نمایش یک پیام است که آن “سایت بسته خواهد شد تا اطلاع ثانوی.”

به عنوان یک “ناجی مردم در حاشیه” در نیویورک تایمز اگهی در گذشت Vanier تاسیس L’Arche در سال 1963 به ایجاد خانه گروه ها و جوامع برای افراد با معلولیت ذهنی. امروز که کاتولیک سازمان عمل 154 جوامع در 38 کشور جهان است. یک همکار سازمان ایمان و نور که در عمل به عنوان یک عام مسیحی سازمان عمل 1,500 جوامع در 83 کشور جهان است.

اما اگهی باعث می شود بدون توجه به مردی که Vanier شناسایی خود را به عنوان “مربی معنوی” توماس فیلیپ بود که تحریم توسط مقامات کلیسا و حذف از وزارت در 1950s. با توجه به امریکا, مجله کاتولیک خروجی Vanier را به اتهام رفتار “آینه” که از فیلیپ که در سال 1993 درگذشت; Vanier تا به حال بارها و بارها رد کرده است که او می دانست از فیلیپ را نقض اما واتیکان جماعت برای دکترین از ایمان که به ترویج دکترین کلیسا کارگردانی که Vanier مطلع از فیلیپ را تحریم در سال 1956.

“اما این تحقیق جدید نشان می دهد که درست نیست” می نویسد: امریکا Michael J. o’loughlin در یک مبین مردان ارتباط و اتهامات علیه آنها. L’Arche گزارش به صراحت که Vanier “دروغ گفته. او آگاه از مربی خود را با رفتارهای” و حتی به تصویب رسید نام کد برای برقراری ارتباط با او را خوار مربی.

فیلیپ رفتار بخشی از آنچه موجب L’Arche تحقیق داخلی آن فرهنگ است. اما گسترده تر سوال در مورد چگونگی سوء استفاده می شود institutionally پرورش بوده است دردناک منبع حساب در بسیاری از سازمان های کاتولیک در تحقیقات به سوء استفاده جنسی توسط کشیش.

این حساب فراتر از مذهب کاتولیک و به مذهبی دیگر سفارشات نوشت: Vivienne Faul, اسقف بریستول — یک موقعیت در کلیسای انگلستان نه کلیسای کاتولیک در توییتر: “ما نیاز به یادگیری آنچه در آن است که به تولید و محافظت چنین معتادان در کلیسای مسیحی.”

Vanier داستان تا حدودی همپوشانی با گزارش در مورد روحانیت سوء استفاده: اگر چه او یک کشیش است که بدان معنی است که فعالیت جنسی ممنوع بود به او گزارش گفت که او را عمل هنگامی که مقتولین از مربی خود فیلیپ مشترک اطلاعات در مورد تجارب خود را با او. در این راه او ادعا کمک برای سرپوش گذاشتن بر موارد نقض حقوق بشر در نظر گرفتن محل — حتی به عنوان او رفت و به ارتکاب مشابه سوء استفاده از قدرت و از مردم خود را.

مستقل از مشهور خود را در محافل مذهبی, روایت شرح داده شده در این گزارش به نظر می رسد به جای Vanier در یک موقعیت است که یک آشنا در سن #MeToo: یک مرد از قدرت که قوی تر از قدرت خود برای شرکت در سرکوبگر تجربه جنسی است.

در حال حاضر بسیاری از کسانی که او را تحسین ها از چپ به سوال چگونه برای آشتی دادن خوب کار می کند که او را با فرد گزارش می یابد او در زندگی شخصی او.

“یک تراژدی وحشتناک برای کسانی که مورد آزار قرار گرفته بودند” نوشته جیمز مارتین کشیش و ویرایشگر-در-بزرگ برای امریکا مجله. “یک بار از غم و اندوه عمیق برای L’Arche و همه آن بسیاری از اعضای. قبر ناامیدی برای همه کسانی که او را تحسین و او را در نظر گرفته و یک سنت به عنوان یک بار انجام دادم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>