تشکر. رشیدا Tlaib بوس هیلاری کلینتون در برنی ساندرز رویداد


Congresswoman Rashida Tlaib (L), D-MI, high-fives US Congresswoman Pramila Jayapal (C), D-WA, with US Congresswoman Ilhan Omar, D-MN, as they speak to supporters of Democratic presidential candidate Senator Bernie Sanders at a campaign event in Clive, Iowa, on January 31, 2020.

کنگره رشیدا Tlaib (L) D-MI بالا و سپاس ما که کنگره Pramila Jayapal (C) D-WA با ما کنگره Ilhan عمر D-منگنز به عنوان آنها صحبت می کنند به حامیان دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز در یک مبارزه انتخاباتی در Clive, آیووا, در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 است.

جیم واتسون/گتی ایماژ

تشکر. رشیدا Tlaib دریغ نکنید به اشتباه هنگامی که هیلاری کلینتون ذکر شد در طی یک مبارزه انتخاباتی برای بهداشت ، برنی ساندرز در آیووا. در نزدیکی پایان یک بحث شب جمعه در کنار مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan عمان و Pramila Jayapal این مدیر فعال Dionna لانگفورد ذکر کلینتون و اخیر خود ادعا می کنند که “هیچ کس را دوست دارد” ساندرز. که منجر به بوس از مخاطبان قبل از لانگفورد آنها را قطع کردن: “ما نه میخوام boo, ما نمی خوای بو. ما درجه یک اینجا.”

Tlaib روشن ساخته او با آن موافق نیست لانگفورد درخواست به مخاطبان. “من boo,” او گفت:. “بو.” Tlaib خندید و به او نگاه کرد همکار قانونگذاران. “همه شما می دانید من می توانم می شود آرام” میشیگان lawamker گفت: با خنده. “ما میخوایم بو.” Tlaib سپس گفت که تاریخ ثابت خواهد آنها را راست: “متنفر بسته خواهد شد تا روز دوشنبه هنگامی که ما پیروزی است.”

صبح روز شنبه Tlaib با صدور بیانیه ای که در آن او گفت که او اجازه داده او را “ناامیدی با وزیر امور خارجه آخرین نظرات درباره سناتور سندرز و هواداران خود را دریافت کنید بهترین من.” Tlaib تاکید کرد او را به “واکنش نشان نمی دهند در همان راه” در آینده در حالی که تعهد به انجام همه چیز ممکن است برای متحد کردن حزب و ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است.

نظر قرار داده و در در مرکز صحنه چگونه تنش از سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری به نظر می رسد به ریختن بیش از به 2020 دموکراتیک مسابقه. در اوایل این ماه کلینتون پرسیده شد که آیا او ایستاده بود زودتر نظرات او در مورد ساندرز: “او در کنگره برای سال. او تا به حال یک سناتور حمایت از او. هیچ کس دوست دارد او را هیچ کس می خواهد به کار با او کردم هیچ چیز انجام می شود. او یک سیاستمدار حرفه ای. این همه فقط مزخرف و من احساس می کنم خیلی بد است که مردم به آن است.” زمانی که خبرنگار هالیوود خواسته کلینتون که آیا “است که ارزیابی” هنوز هم می ایستد کلینتون دریغ نکنید. “بله,” او گفت:. کلینتون بار دیگر با انتقاد ساندرز در مصاحبه جمعه متهم سناتور انجام نمی دهد به اندازه کافی برای متحد کردن حزب دموکرات پس از اولیه. “تمام راه را تا پایان بسیاری از مردم بسیار با شناسایی مبارزات انتخاباتی خود بودند و ترغیب مردم به رای دادن شخص ثالث و ترغیب مردم به رای دادن” او در مصاحبه ای گفت: با پادکست های اولیه خود را از لیست پخش. “آن تاثیر داشتند.”

واکنش به Tlaib نظر بودند قطعا مخلوط در رسانه های اجتماعی با استقبال از این نماینده مجلس برای صحبت کردن ذهن خود و این ادعا وجود دارد که دو برابر استاندارد در میان کسانی که کلینتون برای صحبت صادقانه در مورد ساندرز در حالی که انتقاد Tlaib. دیگران گفته Tlaib تنها کمک به تقسیم دموکرات ها و در نظر گرفتن تمرکز از جمهوری خواهان با انتقاد از کسی که در دفاع از او در گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>