Flynn is seen outside, wearing sunglasses and a suit.

مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین برگ واشنگتن دادگاه در ژوئن 24.

الکس Wroblewski/گتی ایماژ

دادستان کل ویلیام Barr اختصاص داده شده است یک تیم از دادستان برای بررسی سیاسی “حساس” موارد دنبال شده توسط باراک اوباما در واشنگتن—از جمله این که از سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین در نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد.

با توجه به زمان بر مونتاژ یک تیم از دادستان ها از خارج از منطقه از جمله یکی از سنت لوئیس است که نظارت بر فلین مورد بررسی. ایالات متحده دفتر دادستان در سی دسته فدرال جنایات در واشنگتن معنی آن را به ارث برده و بسیاری از موارد اول دنبال شده توسط مشاور ویژه رابرت مولر. آن را نیز به تازگی با انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای تصمیم گیری در این راجر استون و اندرو McCabe موارد است.

در سال 2017, Flynn مجرم در دادگاه فدرال به دروغ به اف بی آی در مورد ارتباطات خود با سابق سفیر روسیه. فلین برای اولین بار بررسی توسط مشاور ویژه و همکاری داشته در ازای نرمی. پس از مشاوره ويژه دفتر پیچیده آن بررسی حرفه ای دادستان در سی دفتر در زمان بیش فلین است. فلین به تازگی خواست تا برداشت خود را از گناه و ادعا کردند که دولت تا به حال پنهان شواهد و او را مجبور به اعتراف به جرم را مرتکب نشده بود.

یک قاضی برکنار فلین شکایت دادستانی سوء رفتار به عنوان بی اساس است. بر تیم خواهد دوباره آن شکایت با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

آن را غیر معمول را در خارج از وکلای مدافع به نقد و بررسی کار حرفه ای دادستان. این خبر به نظر می رسید به صدا غذا خوردن از دخالت سیاسی در امور قضایی—دوم چنین صورتی به وجود می آیند این هفته است.

روز دوشنبه دادستان فدرال توصیه می شود که سنگ خدمت به هفت تا نه سال در زندان مطابق با دستورالعمل صدور حکم. سنگ یک مغلوب ساختن پیشی جستن کاردانی که کاهش یافته است به همکاری با مولر بررسی شد گناهکار شاهد ارعاب و اظهارات نادرست. در روز سه شنبه تهمت توییتی که توصیه شد “وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت است.” او افزود: “جنایات واقعی شدند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!” بعد از آن روز وزارت دادگستری رد دادستان’ تصمیم گیری است. به روز شده در توصیه و اعلام کرد که این مبلغ از زمان زندان “مناسب نخواهد بود.” چهار حرفه دادستان درگیر در تشکیل پرونده اولیه ترک مورد و یکی در سمت چپ DOJ به طور کامل.

بر بلافاصله زیر آتش بود و متهم به انجام این رئیس جمهور را سیاسی خواهد شد در هزینه وزارت دادگستری صداقت. در همان زمان جسی Liu رئیس سابق باراک اوباما در واشنگتن استعفا داد و از تهمت و دولت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف او از نامزدی برای مجلس سنا-مصوب موقعیت در وزارت خزانه داری. تهمت بود گزارش ناراضی لیو به دلیل نقش او در برخی از سیاسی برجسته از موارد به عنوان سنگ و McCabe.

بر مورد اختلاف است که این تصمیمات با انگیزه های سیاسی بود. Barr گفته است که او تصمیم به کاهش سنگ محکومیت توصیه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن است. اما او شکایت در مصاحبه با شبکه خبری ABC که رئیس جمهور اقدامات صدمه دیده بود وزارت تصویر. “من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” بر گفت. او اضافه کرد که چنین اظهاراتی از مغلوب ساختن پیشی جستن “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اما همچنان به صدای جیر جیر در مورد وزارت دادگستری مهم است. او شکایت کرده است که پل Manafort دچار بدتر مجازات نسبت به آل کاپون گفت که هیلاری کلینتون باید موسوم به جای آن خواستار دانم که چرا تونی پودستا نشده بود punished, پیشنهاد کرد که فلین و سنگ باید هر دو کامل دریافت رضایت برای دادستانی سوء و تشکر Barr برای “در اختیار گرفتن” از سنگ است که “خارج از کنترل” و “شاید نباید آورده شده است.”

سی ان ان نیز روز جمعه گزارش داد که تهمت بود “خشم” است که دادستان فدرال در سی تصمیم گرفته بود نه به پرونده اتهامات جنایی علیه سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe. یک DOJ بازرس کل گزارش که McCabe داده بود اظهارات نادرست به FBI محققان در مورد دست زدن به او از رسانه ها درخواست مورد بررسی به بنیاد کلینتون در طول اجرا تا سال 2016 انتخابات. تهمت شکایت کرده چند بار در مورد آنچه که او می بیند به عنوان تمیزکننده McCabe هنگامی که خود را متحدان سیاسی شده اند مجازات برای جنایات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی