گزارش: دو نفر به خاطر تارا Reade توصیف حمله یا آزار و اذیت توسط جو بایدن


Biden, folding his arms looking downward seemingly forlorn.

Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در 11th حزب دموکرات 2020 مناظره ریاست جمهوری در 15 مارس سال 2020 است.

عکس توسط مندل فا نگن / خبرگزاری گتی ایماژ)

در دوشنبه, Business Insider منتشر مصاحبه با یک همکار سابق و سابق همسایه از زمانی جو بایدن کارمند تارا Reade, اضافه کردن گزینش به Reade حساب بودن sexually assaulted by بایدن در حالی که او کار خود را در مجلس سنا در سال 1993. هر دو منابع در ادامه رکورد برای توصیف گفتگو با Reade در عرض چند سال از این حادثه که در آن او می خواهم به توصیف حمله یا آزار و اذیت.

“من به یاد داشته باشید او گفت: در اینجا بود که این فرد که او مشغول به کار بود و او بت او” فیلم آموزش LaCasse بود که همسایه ها با Reade در سال 1995 و 1996 گفت: کسب و کار خودی از یک مکالمه او و Reade به حال زمانی که آنها در همان مجتمع آپارتمانی در Morro Bay, California. “و او را از نوع او قرار داده تا در برابر یک دیوار. و او قرار داده و دست خود را تا دامن او و او با قرار دادن انگشتان دست خود را در درون او. او احساس او حمله و او واقعا احساس نمی وجود دارد هر چیزی که او می تواند انجام دهد.”

در سال گذشته Reade بود در میان تعدادی از زنی که جلو آمد به ادعا می کنند که بایدن را لمس کرده بود و آنها را در راه آنها احساس شد و گفت: در آوریل 2019 که او “استفاده می شود برای قرار دادن دست خود را بر شانه من زد و اجرا انگشت خود را تا گردن من.” ماه گذشته Reade در یک پادکست مصاحبه با کتی Halper متهم بایدن—در حال حاضر presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور—از هل دادن او را در برابر یک دیوار, بوسیدن او و دیجیتالی نافذ او بعد از او به ارمغان آورد یک کیسه ورزشگاه در مجلس سنا دفتر راهرو. در اوایل این ماه Reade نیویورک تایمز گفت که بایدن متوقف شد زمانی که او دور کشیده و به او گفت: “بیا من شنیده ام شما مرا دوست داشت” “شما هیچ چیز برای من است. هیچ چیز” و “شما خوب, شما خوب هستید.”

Reade گفته او پس از آن reassigned از او کار مدیریت دفتر کارورزان و سپس از دست او کار پس از شکایت به بایدن کارکنان و تشکیل پرونده شکایت رسمی به مجلس سنا پرسنل ، بایدن انتخاباتی در پاسخ به جمعه جدید گزارش با تکرار یک بیانیه مدیر ارتباطات کیت Bedingfield صادر شده در اوایل این ماه: “زنان حق دارند داستان خود را بگویید و خبرنگاران باید یک تعهد به دقت دامپزشک کسانی که ادعا می کند. ما آنها را تشویق به انجام این کار به دلیل این اتهامات نادرست است.”

هر چند Lacasse گفت: کسب و کار خودی او نمی تواند به یاد داشته باشید یک تاریخ دقیق او با تشریح جزئیات شرایط مکالمه:

او گفت: خودی که او و Reade مشترک یک پیوند به این دلیل که آنها هر دو مادران و دخترانشان شنا با هم در آپارتمان مجتمع استخر سرپوشیده.

LaCasse گفت: او را گاهی اوقات نشستن در مقابل او خم شدن به دود سیگار پس از قرار دادن دخترش به تخت که Reade گاهی او بپیوندند. آن را در یکی از این شب مکالمات او گفت که Reade به او گفت در مورد اتهام حمله. “ما از صحبت کردن در مورد خشونت آمیز داستان” LaCasse گفت: “از آنجا که من تا به حال یک وضعیت خشونت آمیز. ما فقط شروع به صحبت در مورد همه چیز و او فقط به من گفت در مورد این سناتور که او کار کرده بود و او با قرار دادن دست خود را تا دامن او.”

کسب و کار خودی بیشتر گزارش شده است که LaCasse یک دموکرات و برنامه ریزی شده برای حمایت بایدن در ماه نوامبر انتخابات و که او تا به حال تا به حال با انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در رسانه های اجتماعی و مثبت نوشته شده توییتهایی دربارهی بایدن و دموکراتیک اولیه رقیب سناتور. برنی ساندرز. زمانی که Reade اول نشان داد او تمام اتهامات در ماه مارس LaCasse مرتبط به آنها را در Facebook و گفت: “این دوست خوب من تارا Reade بود که حمله توسط جو بایدن در سال 1993.”

در علاوه بر این به LaCasse حساب کسب و کار خودی نیز منتشر شده جزئیات مصاحبه ای با یکی از همکاران سابق از Reade را که گفت که زمانی که آنها با هم کار در ایالت کالیفرنیا و سناتور جک اوکانل را بین سال 1994 و 1996 Reade ذکر حادثه آزار جنسی رخ داده است که در طول کار قبلی.

“[Reade گفت:] او شده بود و از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط رئیس سابق در حالی که او در دی سی” سانچز گفت: “و به عنوان یک نتیجه از او ابراز نگرانی خود را به سرپرستان او اجازه رفتن از کار اخراج شدند.”

اعضای بایدن سابق ستاد را تکذیب کرده اند هر چیزی که صورت گرفت در سال 1993. کمپین قبلا با صدور بیانیه ای از معاون سابق دستیار اجرایی ماریان بیکر گفت: “من هرگز یک بار شاهد یا شنیده اید و یا دریافت هر گونه گزارش از رفتار نامناسب, دوره—نه از خانم Reade نه از هر کسی. من مطلقا هیچ دانش یا حافظه از خانم Reade حسابداری از حوادث که در سمت چپ سوزاننده تصور در من به عنوان یک زن حرفه ای و به عنوان یک مدیر.” Reade نیویورک تایمز گفت که او آورده بود شکایت به بیکر و به بایدن دستیاران دنیس تونر و تد کافمن. تونر و کافمن همچنین هرگونه آگاهی از این حادثه.

آخرین گزارش اولین-در-رکورد گزینش از کسی دیگر از Reade برادر می افزاید: به بدن نصب شواهد علیه این قطعی انکار. هفته گذشته رهگیری را Ryan گریم—که در میان خبرنگاران به انتشار Reade به اتهامات—گزارش شده است که توییتر تا به حال کشف فیلم از “لری کینگ” در سی ان ان در سال 1993 که در آن Reade مادر, جانت Altimus به نام به نشان می دهد به او می گویند دختر شده بود مورد آزار و اذیت.

“آنچه یک کارمند را انجام دهد علاوه بر رفتن به مطبوعات در واشنگتن؟” Altimus گفت: در ضبط. “دختر من فقط سمت چپ وجود دارد, پس از کار کردن برای یک سناتور برجسته و می تواند از طریق دریافت و با مشکلات و تنها چیزی که او می توانست انجام شد رفتن به مطبوعات و او تصمیم به انجام آن از احترام به او.”

Reade تایید کرد که این صدا که از مادرش که فوت در سال 2016.

در پاسخ به یک درخواست برای دیدن سوابق از زمان حادثه به اتهام دانشگاه دلاور گفت: کسب و کار خودی که بایدن مقالات “باقی خواهد ماند به روی عموم بسته شده تا دو سال پس از آقای بایدن بازنشسته از زندگی عمومی است.”

بایدن کارکنان بلافاصله پاسخ به یک درخواست از تخته سنگ برای اظهار نظر در مورد شواهد جدید فراتر از Bedingfield را در بیانیه های قبلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>