خواه به طور کلی وکیل گروه راه اندازی نژاد-طعمه آگهی مبارزه با “بی قانون لیبرال”

برای چند دهه, دو حزبی سیاسی سازمان اختصاص داده شده به انتخاب وکیل به طور کلی تا به حال توافق برای حمله به طرف دیگر آن وقت نامزد شده است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این جمهوری خواه وکلای عمومی انجمن (راگا) دارای انداخته که توافق کردن پنجره, گردش بیشتر به سمت راست سال بعد از سال و weaponizing حزبی قطبش gumming تا سیاسی کشور دستگاه.

“دوستان ما در طرف دیگر و به خصوص اهدا کنندگان بسیار زودتر از دموکراتیک اهدا کنندگان آغاز شده و به رسمیت شناختن قدرت از دفتر دادستان کل” شان Rankin, مدیر اجرایی دموکراتیک وکلای عمومی انجمن (DAGA) گفت: سالن در سال 2018 به عنوان رقابت برای یک بار-مبهم منتخب دفتر, رشد, داغ, در سراسر کشور است.

تبلیغات:

“آنها را دیدم این را به عنوان یک فرصت واقعی برای توسعه خواه نیمکت به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از خط خارج دموکرات بود که امیدوار کننده مشاغل,” او گفت:.

هزینه های تشدید سرعت در طرف او. با توجه به مرکز پاسخگو سیاست DAGA را ایران با همتای راگا مطرح 16 میلیون دلار در سال 2014 و حدود 27 میلیون در سال 2016. در مقابل DAGA مطرح نزدیک به 9 میلیون دلار در سال 2014 و حدود 10 میلیون دلار در سال 2016.

به طور کلی وکیل اساسا باید حرف آخر را در اختیار دادستانی یا که موارد گرفته شده به دادگاه یک واقعیت قابل درک توسط لابی. گروه های صنعت وابسته به کمک از AGs از جمله National Rifle Association (NRA) ساخته شده است که یک $700,000 کمک مالی به راگا چهار هفته پس از 2017, Las Vegas, تیراندازی است.

تبلیغات:

پس از آن با اهدای 24 از 27 جمهوریخواه AGs نوشت: کنگره درخواست یک لایحه را پنهان حمل قانون فدرال است.

شرکت راگا تبدیل شده و مناظر آن به دموکرات ها راه اندازی جدید “Lawless لیبرال” مبارزات انتخاباتی ماه گذشته که طوطی مغلوب ساختن پیشی جستن متخاصم نژاد-طعمه مورد عدالت اجتماعی جنبش اعتراضی فراگیر در کشور است. کمپین یک unsubtle در تلاش برای تجدید نظر به یک unsubtle رئیس جمهور که AG پیشنهادات ارائه شده مهم در حمایت از انتخابات قبلی است.

این گروه جدید ترین آگهی های, اما به نظر می رسد به چیزی برای انجام با وکلای مدافع به طور کلی.

تبلیغات:

آگهی “پاک کردن تاریخچه” — دیجیتالی دستمال مرطوب چهره هر چهار رئیس جمهور از کوه راشمور یک به یک در حالی که خبرها نشان می دهد مردم خواستار حذف از دیگر آثار برجسته خود را در اشکال جسمانی خودت منع کن.

همچنین ظاهرا کمی برای انجام با اجرای قانون است. از, تصویری, RAGA مدیر اجرایی آدم پیپر گفت: “”پاک کردن تاریخچه” است که تند و تلخ یادآوری در مورد خطرات ناشی از جاری ‘انصراف از فرهنگ’ تهدید برای ملت ما و حکومت قانون مطرح شده توسط آنارشیست ها و یاغی لیبرال.”

تبلیغات:

راگا خرید اعتبار آگهی در سریع شهرستان داکوتای جنوبی در جولای 3 و 4 برای کابل شبکه MSNBC سی ان ان و فاکس نیوز. این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب استفاده از بودجه به دلیل وجود ندارد دادستان کل انتخابات در داکوتای جنوبی در این سال است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن را بازدید از منطقه در آن روز به جشن چهارم جولای در کوه راشمور.

رئيس جمهور را امضا کرده اند ثابت بحرانی قبل ازجمله با انتخابات کنتاکی را جمهوری خواه دادستان کل دانیل کامرون سال گذشته است.

کامرون اما مصرف شده است گرما برای دست زدن به این تحقیقات به تیراندازی مرگ EMT Breonna تیلور توسط لویی پلیس این راهپیمایی که تبدیل این شهر به یکی از عمده باغ برای عدالت اجتماعی این تظاهرات ماه ژوئن است.

تبلیغات:

راگا وب سایت سوء استفاده است که ناآرامی های این برنامه شامل یک انیمیشن از یک خودرو در شعله های آتش برای بنر تصویر و تهدید که دموکراتیک AGs حل خواهد شد ادارات پلیس و برهم زدن نظم و قانون.

جالب اینجاست که حزب جمهوری خواه به طور کلی وکیل به تازگی خود را اجرا گرفتار قانون و نظم است.

در سال 2015 تگزاس AG کن Paxton شد متهم در جنایت اوراق بهادار اتهامات عنوان شده علیه. محاکمه او شده است تحت فشار قرار دادند چندین بار پس از آن, اما در حالی که Paxton منتظر راگا منصوب و او را به عنوان رئیس آن.

تبلیغات:

“رئیس مامور اجرای قانون است مسئولیت اصلی برای محافظت از مردم است. من با افتخار ایستاده با کن و بقیه همکاران من در تلاش برای انتخاب بیشتر جمهوری خواه AGs خواهد کرد که حفاظت از جوامع ما ایستاده و برای حاکمیت قانون” راگا معاون رئیس ایندیانا دادستان کل Curtis تپه گفت: در نوامبر سال 2018 اعلام.

هیل این حال متهم در اتوبوس چهار زن در یک نوار نه ماه قبل از آن که در تابستان یک ائتلاف دو حزبی از ایندیانا نمایندگان مجلس خواستار استعفای خود را.

تپه استعفا نداده و در واقع به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر است. بزرگترين سه ماهه اول سهم در سال 2020 آمد از راگا اقدام صندوق که اهدا $25,000 به 2020 مبارزات انتخاباتی.

در ایالت ایندیانا دیوان عالی کشور به حالت تعلیق در تپه قانون مجوز در جای اتوبوس اتهامات. راگا به او داد یکی دیگر از $11,000 ماه آینده.

تبلیغات:

سه روز پس از دریافت سهم هیل در دفاع از خود در برابر اتهامات در ایندیانا کنوانسیون حزب جمهوری خواه.

“مانند رئیس جمهور تهمت من مواجه اتهامات و تحقیقات طراحی شده برای از بین بردن من, سیاسی,” او گفت:. “مانند رئیس جمهور تهمت, من یک تهدید برای دموکرات و رادیکال لیبرال دستور کار است. هر دو رئیس جمهور تهمت و زخمی برخی می گویند بله ما هر دو رزمندگان با زخم نبرد.”

هر چند تپه نظرات ممکن است به عنوان یک کشش — مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت انتخابی خدمات تعویق در طول جنگ ویتنام معافیت او از پیش نویس به دلیل اتهام مشکلات استخوان مهمیز در پاشنه خود را — آنها نمونه راگا همه-در ادغام با MAGA.

راگا درج خود را به اسمی قوه قضائیه مستقل ترویج آنچه در آن تماس خود را “قضایی مزرعه تیم است.”

تبلیغات:

آن را نیز به دنبال محدود کردن رای-با-پست — دوباره با استناد به Paxton — بر اساس ادعاهای بی اساس از تقلب انتخابات.

این گروه همچنین به waded مبارزه با قانون مراقبت مقرون به صرفه حمله presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن برای “سیاسی” coronavirus همه گیر. (بایدن نوشته شده بود نامه ای castigating تهمت خود را “نامعقول” پیگیری پرونده “طراحی شده به میلیون ها نفر از آمریکایی ها از سلامت خود بیمه” در میان ملی بهداشت و درمان اضطراری است.)

“نامه خود به رئیس جمهور تهمت در مسائل حقوقی در اطراف قانون مراقبت مقرون به صرفه است که نه تنها در طعم و مزه فقیر بلکه ناآگاهانه. یک دادگاه فدرال در حال حاضر حکم داد که ACA خلاف قانون اساسی است. این مهم است که دیوان عالی کشور پایان بررسی آن” نوشت لوئیزیانا دادستان کل جف Landry, راگا را رئیس.

تبلیغات:

آن بود که نه تنها زمان Landry waded به مراقبت های بهداشتی برای پیشبرد مغلوب ساختن پیشی جستن ، در ماه مارس او امن برای خود دولت 400,000 دوز هیدروکسی کلروکیندر بی اعتبار COVID-19 درمان hawked برای ماه توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

راگا صرف دهها هزار دلار در شام برای رئیس مأموران اجرای قانون و خود را برتر اهدا کنندگان در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر. آن نیز پرونده بی سابقه نامه ای در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول استیضاح محاکمه در سنا و به نام در واشنگتن, دی سی, قاضی دادگاه منطقه به اطاعت از وزارت دادگستری درخواست و رها کردن همه اتهامات علیه مایکل فلین تهمت سابق مشاور امنیت ملی.

“آن را تبدیل به مد روز در سال های اخیر برای دادگاه به وزن در حکمت این دولت سیاست های تصمیم گیری. بیش از حد اغلب آن تفسیر می آید در شرایط پر اب و تاب بیشتر مناسب برای یک op-ed از نظر قضایی” این گروه گفت: اصرار قاضی به اخراج در مورد “بدون بی ربط و یا نظر شخصی.”

Sean رنکین از DAGA — راگا دموکراتیک همتای — گفت: سالن در بیانیه ای که “راگا و این گروه از جمهوری خواه AGs باید کاملا استراتژی: آنها در حال تلاش برای پاره دور مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها و آنها در برابر رای گیری از طریق پست – هر دو اینها در یک بیماری همه گیر. آنها حقوق برابر برای زنان و تجاوز به مردم و آنها باور نمی در علم است. آنها در قفل مرحله با مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه – و پس از آن بافل توسط این واقعیت است که امتیازهای خود را در حال حاضر آسیب پذیر در کشورهای …. من برای یک برنامه را در تداخل با مخالفان من در حالی که آنها همچنان به خود صدمه دیده است.”

FEC براده نشان می دهد که RAGA به هر دلیل به نظر می رسد سرد مقدار از آن هزینه های مستقیم در سال 2020 اما از آن کاهش یافته است پول به فشار دیجیتال این شرکت که تولید “Lawless لیبرال’ ویدئوها. برای دیدن چه نوع از ارزش تولید آنها به تماشای یکی اینجا:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>