کالیفرنیا ، برایان کمپ اذعان می کند او به تازگی متوجه شده است که افراد بدون علامت می تواند گسترش coronavirus

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ فقط اعلام یک پناهگاه در محل سفارش پس از اعتراف به این که او نمی دانست که افراد بدون علامت می تواند گسترش coronavirus حتی اگر این کشور مقامات بهداشت هشدار در مورد بدون علامت انتقال از ژانویه تاکنون است.

کمپ یک جمهوری خواه گفت: گرجستان را دنبال دیگر 30 متحده که در حال حاضر صادر شده مشابه “در خانه ماندن” سفارشات در روز چهارشنبه به دلیل “مدل سازی و داده ها را به طور چشمگیری تغییر گرجستان” در طول دو روز گذشته.

تبلیغات:

کمپ گفت که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری فقط اعلام کرد که “افراد می تواند آلوده و شروع به گسترش coronavirus زودتر از آنچه قبلا فکر می کردم حتی اگر آنها تا به حال هیچ نشانه ای ندارند. از بهداشت عمومی نظر این است که وحی و تعویض بازی.”

“آن دسته از افراد شده است می تواند آلوده کردن مردم قبل از آنها تا به حال احساس بد,” او اضافه شده است. “ما نمی دانیم که تا 24 ساعت گذشته.”

دکتر کاتلین Toomey سر گرجستان به وزارت صحت عامه گفت که در واقع رهبری دولت به تجدید نظر در آن ،

تبلیغات:

“این ترکیبی از شناخت وجود دارد تعداد زیادی از مردم وجود دارد که آلوده هستند که بدون علامت که هرگز به رسمیت شناخته شده تحت مدل قدیمی ما,” او گفت: “اما همچنین شاهد جامعه انتقال است که ما شاهد آن هستیم.”

CDC مدیر رابرت Redfield گفت WABE رادیو در آتلانتا در اوایل این هفته که سازمان تعیین می شود که “به عنوان بسیاری که 25 درصد” از کسانی که آلوده به کروناویروس ها بدون علامت است اما می تواند گسترش ویروس به دیگران است. اما Redfield روشن ساخته است که این سازمان “تایید” چه بسیاری از دانشمندان بوده است گفت: برای ماه می باشد.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: این در ماه ژانویه است.

تبلیغات:

“بدون شک وجود دارد . . . که بدون علامت انتقال اتفاق افتاده است” او هشدار داد با اشاره به ژانویه مطالعه که در بر داشت که مردم گسترش این ویروس بدون دانستن آنها آن را به حال. “این مطالعه میسازد این سوال برای بقیه.”

Redfield خود با سی ان ان گفت در فوریه. 13 که بدون علامت انتقال ممکن بود.

تبلیغات:

پس از آن مطالعات در خارج از کشور به طور مشابه یافت می شود که به عنوان بسیاری از آنجا که 30 درصد از کسانی که مبتلا به این ویروس را نشان نداد علائم.

کمپ رد تماس به شماره یک “در خانه ماندن” منظور کسانی که در طول ماه, اصرار دارد که آن را فلج کردن اقتصاد کشور و حتی به عنوان نزدیک متحده و گرجستان شهرستانها برقرار مستندات. کمپ چهارشنبه اعلام کرد که او را به سفارش مدارس بسته برای بقیه سال تحصیلی و نزدیک غیر ضروری کسب و کار Atlanta Journal-Constitution گزارش شده است.

دیگر فرمانداران جمهوریخواه مانند فلوریدا ران DeSantis و تگزاس’ گرگ ابوت همچنین کاهش یافته خود را رزرو و صدور “در خانه ماندن” سفارشات این هفته است. اما کمپ پذیرش که او تغییر ذهن خود را پس از یادگیری یک واقعیت است که به طور گسترده ای شناخته شده برای ماه حیرت زده ناظران.

تبلیغات:

“این غیر قابل توجیه” سی ان ان پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا توییتی. “فقط غیر قابل توجیه. بچه ها من که از رفتن به مدرسه در گرجستان دانست که یک ماه پیش.”

اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد اریک Feigl-دینگ ادعا کرد هیچ راهی کمپ نمی دانم قبل از این در این هفته اشاره کرد که CDC مستقر در آتلانتا.

“این یک دروغ است. ما می دانیم در مورد بدون علامت انتقال برای بیش از یک ماه یا بیشتر,” او اضافه شده است. “و CDC و اموری [دانشکده بهداشت] مشاوران در حیاط پشت. سعی نکنید به انکار علم وجود دارد در تمام طول.”

تبلیغات:

برخی از دموکرات ها با اشاره به اتهامات سرکوب رای دهندگان که منجر به شک و تردید در مورد کمپ را 2018 شکست دولت سابق دموکراتیک خانه رهبر استیسی آبرامز.

“اگر آنها به حال بهتر قوانین انتخابات استیسی آبرامز خواهد بود فرماندار گرجستان” سناتور. ctq, D -, Minn. گفت. “برایان کمپ سهل انگاری می تواند هزینه آمریکایی ها هزاران نفر از زندگی است.”

“هزاران نفر از مردم خواهد مرد چون [کمپ] حاضر به یادگیری حقایق اساسی در مورد coronavirus” سابق اوباما دستیار Tommy Vietor اضافه شده است. “رهبران مثل این است آنچه شما را با سیستماتیک سرکوب رای دهندگان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>