جمهوری خواه فرماندار هموار راه را برای کسب و کار به بازگشایی در تگزاس با وجود سنبله در coronavirus مرگ و میر

مراکز سینما و رستوران ها و دیگر خرده فروشان را قادر به بازگشایی جمعه در تگزاس پس از کالیفرنیا ، گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی اجازه اقامت خود را در خانه سفارش به پایان می رسد که برنامه ریزی شده این هفته است.

“در حال حاضر از آن زمان برای تنظیم یک دوره جدید یک دوره است که مسئولانه باز می شود تا کسب و کار در تگزاس” ابوت گفت: در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد ، “فقط به عنوان ما به ایران به عنوان یک دولت به سرعت COVID-19 ما نیز باید گرد هم می آیند برای شروع به بازسازی زندگی و معیشت ما همکار تگزاسی.”

تبلیغات:

فرماندار ادعا کرد که ماندن در خانه که اعلام شد مارس 31 و نه پوشش کل ماه “به انجام کار خود را به سرعت رشد COVID-19.”

دولت نیز سوار در یک تست و ردیابی برنامه با هدف کمک به مقامات بهداشت عمومی بهتر کردهاید تگزاسی که قرارداد شده است و یا در معرض ویروس امید حاوی آن است. هوستون کرونیکل گزارش در اوایل این ماه نشان داد که تگزاس رتبه دوم به گذشته در کشور از نظر تست.

Coronavirus مرگ و میر در کشور با صعود به 732 روز چهارشنبه تا 189 از قبلی هفته با توجه به داده ها از ایالت تگزاس وزارت بهداشت.

تبلیغات:

ابوت منظور حمل محدودیت های متعددی مانند الزامی است که کسب و کار کلاه اشغال خود در 25% و پایبند به یک مناجات از حداقل استاندارد بهداشتی پروتکل های ایجاد شده در یک بخش جدید از دولت خدمات بهداشتی و درمانی گزارش همراه با نظم است. کتابخانه ها و موزه ها نیز می تواند عمل در 25% ظرفیت اما دست در نمایشگاه باقی خواهد ماند از حد.

Texas شهرستان با پنج یا کمتر آزمایشگاه تایید موارد ممکن است به صورت فردی ضامن دار اشغال محدودیت تا 50٪.

بازی های آرکید, بازی بولینگ کوچه ورزشگاه سالنهای ماساژ, عمومی, استخر, سالن و تو استودیو باید صبر کنید تا زمانی که “فاز دوم” که ابوت گفت: می رسند می تواند به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 18 بعد از “دو هفته از داده ها به تایید هیچ عود COVID-19.” این لیست به نظر می رسد به یک آکواریوم با هدف به طور گسترده ای مورد انتقاد طرح از رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ R-Ga., به بازگشایی دولت خود را.

تبلیغات:

“ما دیدن شماره های ما در حال ادامه برای تیک در این حالت ما می بینیم که ما مرگ و میر در حال افزایش” آتلانتا شهردار Keisha لنس کف یک دموکرات گفت. “ما برخی از بالاترین آسم نرخ در کشور حق در اینجا در آتلانتا.”

ابوت ممکن است همچنین در طراحی این طرح برای جلب رضایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از او علنا متنبه کمپ.

تبلیغات:

کاخ سفید نیروی کار بنا به گزارش خدمت دکتر دبورا Birx — چه کسی پیشنهاد کرد که گرجستان هنرمندان تاتو می تواند “بسیار خلاق” در مورد پیمودن تجارت خود را در فاصله شش پا — هفته گذشته در تلاش برای متقاعد کردن مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی از حمایت اولیه برای کمپ طرح.

“اگر یک راه وجود دارد که مردم می توانند فاصله اجتماعی و انجام آن چیزهایی سپس آنها می توانند کسانی که همه چیز” Birx گفت: در آن زمان. “من نمی دانم چگونه اما افراد بسیار خلاق هستند.”

رئیس جمهور در نهایت معکوس دوره و پخش قوی خود در مخالفت با کمپ ،

تبلیغات:

“من گفته فرماندار گرجستان, برایان کمپ که من مخالفم به شدت با او تصمیم به باز کردن برخی امکانات که در نقض فاز یک دستورالعمل برای مردم باور نکردنی از گرجستان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه هفته گذشته نشان می دهد او را به دخالت در این رویداد از “چیزی کاملا فاحش.”

Abott حرکت بود نیز انتقاد دموکرات ها در خود دولت و همچنین کارشناسان است. کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده است که موج دوم از عفونت خطر بود از یک overzealous rollout.

مانی گارسیا, مدیر اجرایی تگزاس از حزب دموکرات خواست احتیاط گفتن سی ان ان که “زندگی بر روی خط هستند.”

تبلیغات:

“اگر ما رهبری می کند توجه به توصیه مقامات بهداشت عمومی ما در معرض خطر و حتی عمیق تر بهداشت عمومی و فاجعه اقتصادی,” او اضافه شده است.

لایحه Gilmer یک اقتصاددان در دانشگاه هوستون, بازیگران ابوت منظور در نظر اخلاقی و گفت که فرماندار چهره یک انتخاب بین “خوب از اکثریت جمعیت بر اساس بهبود اقتصاد در مقابل کسانی که بیشتر آسیب دیده با اجازه این بیماری همچنان به گسترش و به طور بالقوه اجازه سیستم بیمارستان غرق شود.”

ابوت ملحق شد در کنفرانس مطبوعاتی توسط تگزاس ستوان فرماندار دن پاتریک که با استفاده از دو جداگانه حضور در Tucker Carlson امشب بیش از حد تماس برای سالمندان آمریکایی ها به فدا کردن زندگی خود را به نفع اقتصاد است.

دفتر والی ذخایر قدرت را به نادیده گرفتن محلی و شهرداری ها و همچنین بستن تگزاس, شهرستان که گزارش های نگران کننده در روند عفونت نرخ.

تبلیغات:

به آماریلو شورای شهر ملاقات روز شنبه به رای دادن در هماهنگ سازی محلی ارشاد ایالت سفارش. کارشناسان بهداشت عمومی در این شهرستان گزارش شده که 275 ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 در 20 آوریل که شروع به پریدن کرد به 587 تست مثبت در آوریل 27, ثبت نام در روز ابوت امضا شده خود را به منظور افزایش 312 موارد فقط در یک هفته. بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته است که در هفته از 28 موارد مثبت به 64.

زرد, ثبت نهمین مرگ جمعه در روز ابوت مجاز تگزاس خرده فروشان شروع به انجام هیچ-تماس با ما کسب و کار. شورای شهر رای به رعایت ابوت سفارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>