جمهوری خواه حملات گروه رئیس جمهور برای گلف در طول شیوع کروناویروس: “مغلوب ساختن پیشی جستن فقط اهمیتی نمی دهند”

یک تبلیغ جدید از یک گروه ضد برگ برنده جمهوری خواهان ادعا می کند که رئیس جمهور اولویت خود را در گلف سرگرمی بیش از وظیفه خود برای محافظت از مردم آمریکا از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پس از اشاره به این که جدید کروناویروس است که تا کنون به کشته شدن سه بار به عنوان بسیاری از آمریکایی ها به عنوان 9/11 حملات تروریستی راوی آگهی چالش های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که او قادر به اندازه کافی پاسخ به تهدید قریب الوقوع در ژانویه — هنگامی که یکی از مشاوران ارشد پیتر ناوارو, اولین صدا زنگ — به خاطر او پریشان مبارزه با استیضاح.

تبلیغات:

“تهمت کجا بود? او پریشان” راوی می گوید از مغلوب ساختن پیشی جستن. “او تا به حال مقدار زیادی به انجام تجمعات انتخاباتی و گلف.”

آگهی همچنان به توصیف وقایع که باید مطرح پرچم قرمز از جمله ویرانگر شیوع بیماری در خارج از کشور در اروپا است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن بازی بیشتر گلف و بسته بندی شده هزاران نفر از مردم با هم. برای تلفن های موبایل امن” راوی می گوید: قبل از نتیجه گیری که “تهمت فقط اهمیتی نمی دهند و او هنوز هم نمی کند. او هرگز منحرف و آمریکایی ها توجه شده اند.”

تبلیغات:

آگهی تولید شد توسط لینکلن پروژه یک گروه ضد برگ برنده جمهوری خواهان تاسیس توسط جورج کانوی شوهر از کاخ سفید مشاور کلیان کانوی. محافظه کار وکیل قبلا انتقاد پیشرو جمهوری خواهان برای دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر اشاره به در واشنگتن پست در ماه گذشته است که “استیضاح محاکمه به پایان رسید و در فوریه. 5.”

“در حقیقت, آن را بیش از قبل از آن حتی آغاز شده است با تشکر در بخش های بزرگ به مک کانل” او نوشت: در ماه مارس است. “تنها درام بود در مورد این که آیا در آنجا خواهم بود هر شاهد — و به پایان رسید که در Jan. 31 زمانی که مجلس سنا رای دادند نه به شنیدن شهادت. که در سمت چپ مقدار زیادی از زمان برای مقابله با ویروس است.”

او ادامه داد: “استیضاح نمی مصرف دولت و تهمت موفق به دیدار او Mar-a-لاگو و مستغلات برای دور از گلف در حداقل چهار نوبت در ژانویه و فوریه پس از coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر رسیده متحده آمریکا”

تبلیغات:

تهمت بود استیضاح در ماه دسامبر به اتهام سوء استفاده از خود قدرت ریاست جمهوری و کنگره مانع او پس از کسر $391 میلیون دلار کمک نظامی از اوکراین در حالی که فشار این کشور به بررسی رقبای سیاسی خود. سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در بیشتر مهمانی-خط رای: همه جمهوری خواهان رای به تبرئه و همه دموکرات ها رای به محکوم در انسداد کنگره در حالی که حزب جمهوری خواه ایالت میت رامنی یوتا را شکست از حزب پیوست و دموکرات ها در رای گیری را محکوم به سوء استفاده از قدرت است.

در علاوه بر این به کم اهمیت جلوه دادن بحران در ماه ژانویه ، فوریه و مارس تهمت منحل و یک شورای امنیت ملی همه گیر پنل ستایش توسط کارشناسان; حمایت به صورت عمده کاهش بودجه به مراکز کنترل بیماری و موفق به ارائه آمریکایی ها با دقیق اطلاعات علمی در مورد این بیماری همه گیر.

تبلیغات:

“او باید به ما هشدار آن را” دکتر ویلیام Haseltine یک زیست شناس مشهور برای کار خود را در مقابله با اچ آی وی/ایدز برای مبارزه با سياه زخم و برای پیشبرد دانش ما از ژنوم انسان گفت: سالن. “او باید تهیه شده است با انباشت تمام تجهیزات لازم. اما حتی امروز ما در حال انجام آنچه ما باید انجام دهید. اجازه دهید من آن را قرار داده که در راه است. آنچه که ما باید انجام, است تماس, ردیابی [شناسایی افرادی که ممکن است در تماس با بیماران آلوده] و داشتن اجباری قرنطينه برای هر کسی که در معرض شده است. و quarantining در خانه نیست اما در اتاق های هتل تک اشغال اتاق های هتل ها.”

شما می توانید به تماشای کامل آگهی زیر از طریق یوتیوب:

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>