سخنگوی جمهوری خواه برای برخی از دلیل مسخره عکس بایدن برگزاری پسر جوان


A tweet is displayed that reads "Hey Joe Biden, you still a Redskins fan?". Attached to the tweet is a photo of a younger Biden holding a young boy in his arms in a crowd; the boy is wearing a Washington Redskins winter hat.
عکس و تصویر از طریق تخته سنگ. تصویر از طریق کیسی سمور یا راسو/توییتر.

صدای جیر جیر در بالا نوشته شده بود توسط یک جمهوری خواه “پاسخ سریع” سخنگوی استیو مهمان در دوشنبه ظاهرا به عنوان یک “واکنش سریع” به واشنگتن NFL تیم را اعلام کرد که آن را دیگر نمی خواهد با استفاده از “ردسکینز” نام مستعار و یا آرم. جو بایدن Facebook صفحه قبلا ارسال شده عکس متصل به صدای جیر جیر در روز پدر.

مانند بسیاری MAGA سیاسی, پیام معنی دقیق مهمان پست سخت است به تجزیه حتی اگر آن اثر مورد نظر (توهین آمیز بایدن) است. این ایده می تواند شاید که بایدن یک منافق برای حمایت واشنگتن NFL تیم با وجود اینکه یک عضو از حزب دموکرات که (در شکل فعلی آن) اخم بر نژادپرستانه زبان و پیکرنگاری. این “مارپیچ” تضعیف است با این حال شواهد قابل مشاهده است که این عکس ها در جایی در محله 40 سال و به تصویر کشیدن نیست بایدن خود را در واشنگتن دنده; پس از حضور در محلی بازی فوتبال در دهه 1970 با یک کودک با پوشیدن رنگ تیم است نه محکم ترین شواهد قوی و وفاداری. نه نشانی از آن را به نظر می رسد که بایدن گرفته و موقعیت در هر صورت در این تیم نام در سال 2020 است.

لفظی غرور کارگردانی سوال در بایدن خودش است و علاوه بر این بی مزه داده که این عکس به نظر می رسد به او نشان دهد با هر دو از فرزندان خود را در آغوش او دیگر در کنار او—زمانی که آنها جوان بودند; به عنوان به طور گسترده ای شناخته شده است بایدن همسر اول Neilia مادر از فرزندان خود کمال و شکارچی کشته شد در یک تصادف ماشین همراه با خانواده نوزاد دختر زمانی که پسران به ترتيب سه و دو سال. کمال خواهد بعد از مرگ در سال 2015 از سرطان است. این روشن نیست که از عکس آن پسر بچه است که اما مهمان جمهوریخواه سخنگوی تلاش برای اخراج این سوال در پیگیری توییت که crudeness دوباره رشد انسجام نوشتن: “به libs من اشاره شانس هستند این است که یک عکس از هانتر بایدن, جو بایدن, کرک, سیگار کشیدن پسر بود که اجرایی از خدمت در نیروی دریایی برای آزمایش مثبت برای کوکائین و کسی که آزار پدر خود را انتخاب موقعیت برای پولدار کردن حزب کمونیست چین.” (هانتر بایدن مورد بحث و بررسی خود را تخلیه و استفاده از کوکائین publicly. شما می توانید اینجا را کلیک کنید برای پس زمینه برگ برنده های کمپین را بیش از حد اتهامات در مورد شکارچی … بیایید می گویند فرصت طلب کار با شرکت های چینی است.)

پس چه مشکل است که حزب جمهوری خواه در تلاش بود به اشاره با به tweeting یک عکس از یک پدر به نرمی در آغوش پسر خود را? که جو بایدن رفت به واشنگتن بازی NFL یا این که هانتر بایدن یک رکورد شطرنجی از عمر دستاورد ؟ و آن دو چیز به نحوی مربوط است ؟ متاسفانه (?), ما هرگز نمی دانیم که پاسخ به این سوالات به عنوان مهمان حذف شده است هر دو توییتهایی.

مهمان اتفاقا یکی از اولین شغل در سیاست در فراخوان روزانه از جناح راست سایت دهکده توسط Tucker Carlson. تماس گیرنده نیز انکوباتور بلیک نف نویسنده برای کارلسون فاکس نیوز نشان می دهد که استعفا داد و روز جمعه پس از سی ان ان نشان داد که او می خواهم برای کمک به شدید نژادپرستانه پیام هیئت مدیره. در سال 2015 یکی دیگر از کارلسون Caller نویسندگان—اتفاق افتاده است که به برادر خود Buckley—کپی نیویورک سخنگوی شهرداری در یک ایمیل که در آن او با اشاره به او را به عنوان “LabiaFace” و “عوضی.” کارلسون نیز کپی شده در ایمیل, اما نمی, عذرخواهی و حقیر شمردهایم سخنگوی زمانی که او تماس گرفت در مورد این حادثه بعد, توسط, BuzzFeed. در حال حاضر او دارای امتیاز بالا نشان می دهد در کابل, اخبار و مسلما تاثیر گذار ترین جناح راست دانشمند در کشور است. که است که می گویند: صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در ماه نوامبر احساس بودن خمرهای توسط repulsiveness از یک داستان مربوط به حزب جمهوریخواه یا مدرن “محافظه کار” جنبش گسترده تر است و نمی خواهید به پایان با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>