استراتژیست جمهوری خواه شروع به “وحشت” و ترس از “تاریخی بین رفتن” در ماه نوامبر: گزارش

امکان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دادن به معاون رئیس جمهور جو بایدن در ماه نوامبر تنها چیزی که استراتژیست های جمهوری خواه نگران هستند: آنها نیز از ترس که دموکرات ها را در دستیابی به اکثریت در سنای آمریکا و افزایش اکثر آنها در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان.

و در یک قطعه جدید برای معاون, روزنامه نگار کامرون یوسف نشان می دهد که نگرانی از جمهوری خواه خودی که از ترس که در ماه نوامبر می تواند یکی دیگر از دموکرات موج انتخابات.

تبلیغات:

“رئیس جمهور تهمت نظرسنجی شماره هرگز بدتر و خواهان شروع به وحشت است که او می تواند به رهبری به یک تاریخی بین رفتن است که می تواند کشیدن بقیه حزب او” جوزف توضیح می دهد. “مغلوب ساختن پیشی جستن است trailed سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن تقریبا 10 امتیاز در سال های اخیر رای گیری ملی. و خواهان خصوصی اعتراف همه چیز نگاه فقط به عنوان بد در سطح محلی است.”

به “بخش خصوصی” بخش مهم است. آن سخت است نه به پیدا کردن تهمت و متحدان عربستان استراتژیست که خوشحال هستند برای رفتن به فاکس نیوز قرار داده و بهترین بازی خود را با چهره و اصرار دارند که مغلوب ساختن پیشی جستن است رهبری برای لغزش گشتند. اما آنچه استراتژیست های جمهوری خواه بگویید Laura Ingraham یا Sean Hannity در فاکس نیوز و آنچه که آنها واقعا فکر کردن می تواند دو چیز متفاوت و منابع ناشناس اغلب صحبت با انتظاری که آنها نمی خواهد که اگر نام خود را متصل به یک وب سایت مقاله و یا یک کابل اخبار ظاهر است.

کلمات “گمنامی” و “ناشناس” استفاده می شود مقدار زیادی در یوسف قطعه ای که ارائه می دهد بینش در مورد آنچه برخی از افرادی که بسیار فعال در ایران فکر می کنم در مورد انتخابات امسال. مردم زبان به معاون احساس نیست حداقل کمی خوش بینانه است. یکی از آنها گفته معاون “محیط زیست واقعا بمکد برای ما در حال حاضر. ما باید در سراسر جهان همه گیر اقتصاد لغزش است — و در حال حاضر ما یک مسابقه جنگ یش ، [اگر] این انتخابات برگزار شد و امروز ما می خواهم به صحبت کردن در مورد رفتن. ما می تواند در لغزش خاک است.”

تبلیغات:

یکی دیگر از ناشناس GOP استراتژیست گفته معاون “من تا به حال یک تماس این هفته با من کل تیم. شد 15 دقیقه مکالمه. به معنای واقعی کلمه هر مسابقه ایم ما شاهد مغلوب ساختن پیشی جستن شماره شیب. و بیشتر در مورد لغزش با سالمندان.” که منبع با استفاده از کلمه “ویرانگر” برای توصیف چگونه بد او فکر می کند همه چیز خواهد بود برای جمهوری خواهان اگر انتخابات برگزار شد در این ماه به جای در ماه نوامبر.

البته هیچ یک از که است که می گویند که دموکرات ها باید تبدیل به رای یا که برنده نظرسنجی شماره نمی خواهد بهبود در ماه های آینده. سه کلمه که در رسوایی زندگی می کنند در سیاست آمریکا هستند “دیویی شکست ترومن” — یک روزانه شیکاگو تریبیون تیتر که به نام سال 1948 انتخابات برای حزب جمهوری خواه توماس دیویی که در واقع دموکراتیک رئیس جمهور هری مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورد. و هر هوشمند دموکراتیک استراتژیست متوجه می شود که صرف نظر از آنچه نظرسنجی ها در حال حاضر نشان دادن بایدن نیاز به مبارزه خستگی ناپذیر مانند او 15 امتیاز در کسانی که پای صندوقهای رای است. همین امر به یک کاندیدای سنا مانند علامت کلی آریزونا از حزب دموکرات است که با داشتن دو رقمی آگهی بیش از سن. مارتا McSally در نظرسنجی های اخیر. مهم نیست که چقدر خوب انتخابات به دنبال کلی هر حزب دموکرات که واقعا درک سیاست را بگویید سابق فضانورد که او نباید برای یک لحظه استراحت.

یوسف می نویسد که وقتی که می آید به سنا مسابقه “نقشه به نظر می رسد در حال گسترش برای دموکرات ها.” و تنها وقت سناتور دموکرات که به نظر می رسد واقعا آسیب پذیر است و از سوی دیگر ، داگ جونز در آلاباما قرمز دولت است.

تبلیغات:

جمهوری خواهان با توجه به جوزف در حال بمباران توسط همه چیز را از coronavirus همه گیر و دولت از اقتصاد آمریکا به جورج فلوید تظاهرات به سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون کتاب جدید — که بسیار مهم از مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور ممکن است به نوبه خود چیزهایی در اطراف در حال حاضر و در ماه نوامبر و پیروزی در دور دوم اما یکی از استراتژیست های جمهوری خواه معاون مصاحبه ترس است که انتخابات ممکن است حتی بدتر برای جمهوری خواهان در ماه های آینده.

“ما در پایین و یا پایین حتی کاهش یافته است هنوز؟,” این منبع گفت: معاون. “من نمی دانم چه می شود ما را از این. مردم احتمالا فقط لعنتی بیمار از آن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>