جمهوری خواهان کاملا فریب خورده اگر آنها فکر می کنم تنها آبی متحده نیاز به یک نجات


President Donald Trump speaks in the East Room of the White House.

او هیچ چیز نیست.

مندل Sak/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

با کروناویروس بحران تهدید به خفه کردن بودجه دولت و نیروی عظیم اقتصادی آسیب رساندن به کاهش هزینه ها و جمهوری خواهان باید پاسخ خود را در زمان مفتخر مد با گفتن نیویورک و بقیه آبی امریکا به مودبانه رها کردن مرده.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل مجموعه ای از تن در هفته گذشته زمانی که او گفت که هر گونه کمک به دولت های ایالتی را به مقدار یک آبی “دولت نجات.” او پیشنهاد کرد که به جای توزیع فرمانداران پول که ظاهرا اجازه می دهد آنها را به کاغذ بیش از سال از سوء مدیریت مالی, کنگره باید فقط اجازه دهید متحده اعلام ورشکستگی. در روز سه شنبه در همین حال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد که او ممکن است مایل به بحث در مورد کمک های اولیه با دموکرات ها در کنگره, اما تنها اگر متحده خم شدن زانو در سیاست های مهاجرتی است.

“مشکل با آمریکا این است که ما به دنبال بازیابی 25 سال از مدیریت بد و به آنها پول است که آنها از دست داده است. که ناعادلانه به کشورهای دیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در حال حاضر اگر آن را COVID مربوط, من حدس می زنم ما می توانیم در مورد آن صحبت کنید. اما ما می خواهم می خواهم چیزهای خاصی نیز از جمله محراب شهرستان تنظیمات زیرا ما بسیاری از مردم در پناهگاه شهرستانها.”

آنچه را کمی عجیب و غریب در مورد همه این است که رهبران ایران در حال اقدام به عنوان اگر آنها دست بالا را دارند در این موضوع چون تنها دموکراتیک پایگاه های مانند نیویورک و ایلینوی دچار مشکل هستند. در واقع هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت. قرمز متحده نیز از لحاظ مالی پیچ با تشکر از coronavirus و در بسیاری از موارد ممکن است در شکل بدتر از ظاهرا غیر مسئولانه آبی متحده است.

معلوم نیست چرا دقیقا برخی از جمهوری خواهان به نظر می رسد متقاعد شده است که تنها نهادهای سیاسی که اتفاق می افتد به اجرا توسط دموکرات ها در مورد به تجربه مالی تار و مار. شاید به این دلیل است که بزرگترین coronavirus نقاط داغ تمایل دارند در جاهایی مثل نیویورک و نیوجرسی و میشیگان. اما فعالیت های اقتصادی منجمد در سراسر کشور به عنوان فرمانداران سعی کنید به سرعت همه گیر و حتی اگر گرجستان یا تگزاس تلاش برای “بازگشایی” کمی زود است که نمی خواهد آنها را ذخیره کنید از تکان عمیق ملی رکود است. برخی از جمهوری خواهان مانند مک کانل به ظاهر پیشنهاد کرد که ایالات ایلینوی در مشکل مالی در حال حاضر به دلیل طولانی بازنشستگی عمومی مشکلات. تا جایی که که باعث می شود هیچ حس به آن دلیل است که برخی از کشورها با بازنشستگی مسائل (ایلینوی, Pennsylvania) شده اند قادر به ساخت بزرگ روز بارانی بودجه و یا سایر ذخایر کمک خواهد کرد که جزر و مد را از طریق این بحران است. اما این لیست مجرمین نیز شامل مک کانل خود در ایالت کنتاکی که یکی از بدترین مدیریت حقوق بازنشستگی در کشور است.

و در اینجا چیزی است: کشورهای که قرار دادن پول در رزرو در حال رفتن به دگرگون کنید بیش از حد. “حتی به خوبی آماده متحده در حال رفتن به کاملا outmatched اندازه رکود ما در مورد به دیدن” دن سفید, مدیر دولتی, مشاوره, و سیاست های مالی تحقیقات در مودی تجزیه و تحلیل به من گفت.

در اوایل این ماه سفید و همکارانش منتشر شده پیش بینی نشان می دهد که با توجه به کروناویروس بحران اکثریت قریب به اتفاق متحده به احتمال زیاد به صورت جدی کمبود بودجه در سال آینده خواهد شد که بیش از بلعیدن کل روز بارانی بودجه—و که برخی از بدترین شرایط اضطراری هستند به احتمال زیاد در نوسان متحده و در مغلوب ساختن پیشی جستن کشور است. مطمئن نیویورک نیوجرسی و ایلینویز دچار مشکل هستند. اما تا فلوریدا و کارولینای جنوبی, اوکلاهما, Missouri, ایندیانا, آریزونا, می سی سی پی, West Virginia, و مقدار زیادی از دیگران, از جمله, بله, Kentucky.

A map of the states facing budget shortfalls.

مودی

و بدتر از همه است ؟ که خواهد بود لوئیزیانا که تا آنجا که من می تواند به اینسو انسو جمع کردن اساسا نمی کند باید یک اقتصاد دیگر. (نگاهی به دور و روغن رستوران و گردشگری و آسان است در دردسر بزرگ.) از آن رو می تواند یک سوراخ بودجه برابر با 34 درصد از آن 2019 درآمد. “بدون کمک از دولت فدرال می تواند آنها را برای کاهش 30 یا 40 درصد از بودجه خود را” سفید گفت. “که نه فقط furloughing برخی از مردم و یا تخمگذار مردم. که در حال تغییر راه شما در ارائه خدمات اساسی.”

State budget shortfalls due to coronavirus

مودی آنالیز برآورد کمبود بودجه با برآورد کاهش درآمدهای مالیاتی و افزایش هزینه های پزشکی و تفاضل آنها را از دولت سرمایه روز بارانی.

اقتباس شده توسط Jordan Weissmann از مودی تجزیه و تحلیل داده ها

این واقعیت است که لوئیزیانا در حال حاضر رو به یک گودال تاریک مالی ناامیدی (احتمالا یکی پر از نفت است که هیچ کس می خواهد به خرید) ممکن است چیزی برای انجام با چرا یکی از آن سناتور جمهوریخواه بیل کسیدی است bucked حزب خود و تایید هر دو حزب پیشنهاد به ارائه 500 میلیارد دلار کمک به کشورهای. اما دیگر جمهوری خواهان صمیمانه به نظر می رسد که هیچ ایده چه چیزی در فروشگاه برای موکلین خود در بازگشت به خانه. را فلوریدا, ریک اسکات. “این منصفانه نیست برای مالیات دهندگان فلوریدا” او شکایت به خبرنگاران روز دیگر. “ما اینجا نشسته ایم ما زندگی می کنند در درون ما به معنی و سپس نیویورک, ایلینوی, کالیفرنیا, و کشورهای دیگر نیست. و ما قرار است برای رفتن به قید وثیقه آنها را ؟ که درست نیست.” در واقع دولت خود مواجه شده است و تقریبا 20 درصد کسر بودجه پنجم بدترین در کشور است. کالیفرنیا از سوی دیگر است که در میان بهترین آماده زیرا—کنترا شهرت خود را به عنوان یک مالی مورد سبد—دولت سال ها صرف رفع آن بودجه و ایجاد یک صندوق روز بارانی. آن را به دنبال در یک 3.4 درصد کمبود.1

این پیش بینی نیز می تواند درک شدت از آنچه متحده در حال حاضر مواجه است. بسیاری از نیست در واقع مجاز به منظور جلب کردن کل روز بارانی بودجه در یک سال و رکود اقتصادی نیز می تواند طولانی تر و شدید تر از سناریوی پایه مودی را تخمین می زند. اگر افزایش بیکاری قله در 17 درصد و مستندات گذشته گذشته سه ماهه دوم حتی متحده از تگزاس می تواند شروع به اجرا از طریق ذخایر خود و در صورت کمبود.

اما اجازه ندهید که کسانی که جزئیات مبهم ساده خط پایین: چند اگر هر گونه متحده در حال رفتن به امان در این بحران اقتصادی است. همه در حال رفتن به نیاز به برخی از کمک. این امکان وجود دارد که جمهوری خواهان مانند مک کانل در واقع این را درک کنند که آنها فقط ذکراست هفته گذشته به مجموعه خود را برای مذاکرات به عنوان همکار من جیم Newell نوشت: هفته گذشته است. اما اگر پس همه باید درک کنند که برای همه هیاهو و این ایران است که در بسیار ضعیف موقعیت چانه زنی در اینجا. مگر اینکه جمهوری خواهان در حال حاضر به ترک کشورهای خود نفس نفس زدن برای کمک به آنها نمی تواند معتبر تهدید به خودداری آن از ایالت ایلینوی و یا نیویورک.

آنها انجام این کار ؟ من شک دارم. این نیست 2011, هنگامی که خواهان استفاده ریاضت اقتصادی برای تضعیف نشسته دموکراتیک رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال مبارزه برای نگه داشتن کاخ سفید است. مک کانل می خواهد برای حفظ سنا. اگر این کشور وارد یک افسردگی و ایالات و شهرستانها مجبور به اخراج هزاران نفر از معلمان و آتش نشانان رای دهندگان در حال رفتن به سرزنش حزب در قدرت است.

که بدان معنی است که اگر مک کانل و تهمت حفظ yammering در مورد ورشکستگی و پناهگاه شهرستانها نانسی پلوسی و چاک شومر باید خود را ارائه پاسخ ساده: رها کردن مرده.

1 سفید به من گفت که برخی از ایالت ها مانند فلوریدا می تواند تا حدودی در شکل بهتر از این ارقام اجازه دهید در صورتی که برخی از ذخایر اضافی بیش از سمت چپ خارج خود روز بارانی بودجه, اما آن را نمی خواهد و اساسا تغییر اندازه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>