جمهوری خواهان با استفاده از این بیماری همه گیر به فشار ضد سقط جنین و ضد trans برنامه

یک گروه از ضد سقط جنین فعالان می خواهد وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر به سقط جنین ارائه دهندگان مراقبت بس عملیات در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

در روز سه شنبه نامه ای امضا شده توسط سران 52 ضد سقط جنین حمایت گروه از جمله Susan B. Anthony, لیست, ملی, مناسب برای زندگی و خانواده شورای پژوهشی گروه به نام برای اعمال محدودیت بر دارو و جراحی سقط جنین ارائه دهندگان خدمات به منظور “آزاد کردن مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی” و سهولت ادعایی فشار در اتاق های اورژانس جلوگیری از بيماران مبتلا به عوارض ناشی از سقط جنین مراقبت. (عوارض ناشی از سقط جنین مراقبت های نادر هستند با توجه به تحقیقات پزشکی.)

اما این نامه نشان می دهد یک روند گسترده تر: در حالی که بسیاری از مردم به ظاهر با هم به سعی کنید برای زنده ماندن ویروس — سنا برای مثال به اتفاق آرا تصویب 2 تریلیون دلار بسته امداد جمعه — این بیماری همه گیر نشده پاک شده و سیاست ها در کامپیوتر است.

خانه دموکرات برای مثال پیشنهاد زیست محیطی اصلاحات برای صنایع دریافت coronavirus کرده است. (خانه لایحه کاهش یافته و به این اتاق قصد دارد به رای در سنا را نسخه یکشنبه). در ضمن اجتماعی محافظه کاران گرفته اند استفاده از این بیماری همه گیر به بیشتر از بسیاری از لحاظ سیاسی تفرقه سیاست مانند دولت در سطح ممنوعیت “انتخابی” سقط جنین تحت پوشش حفاظت از منافع بهداشت عمومی. اما یک نگاه دقیق تر در سیاست خواسته های ساخته شده توسط ضد سقط جنین محافظه کاران نشان می دهد که این فقط سیاست به عنوان معمول است.

این نامه شامل پنج خواسته های خاص برای HHS در طول همه گیر: اطمینان از اینکه واکنش اضطراری داده می شود به سقط جنین ارائه دهندگان خواستار ارائه دهندگان خدمات سقط جنین به توقف عملیات به منظور حفظ تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای درمان Covid-19 بيمار نه گسترش پزشکی از راه دور به دارو دسترسی به سقط جنین در ادامه اقدامات برای جلوگیری سفارش پستی سقط جنین تجویز و ترویج “پزشکی دقیق” اطلاعات به سقط جنین مراقبت از بیماران.

“توقف هر دو فولاد و شیمیایی سقط جنین در حال حاضر برنامه ریزی والدین را تا حد مورد نیاز تجهیزات پزشکی و کاهش تقاضا قرار می گیرد ER را با توجه به عوارض ناشی از هر دو پزشکی و جراحی سقط جنین” در این نامه آمده.

سقط جنین طرفداران حقوق عقب رانده بر این ادعا تاکید بر این که سقط جنین مراقبت های ضروری و حساس به زمان. “بهداشت عمومی اورژانس است و نه به سیاست گفت:” الکسیس مک گیل Johnson, اقدام رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Planned Parenthood فدراسیون آمریکا در بیانیه ای در روز سه شنبه. “تاخیر و یا موانع اضافی به مراقبت می تواند آن را سخت تر و یا حتی غیر ممکن است برای برخی از بیماران برای دسترسی امن و قانونی سقط جنین.”

این معلوم نیست چه اثر اگر هر روز سه شنبه نامه ای را در HHS سیاست در طول همه گیر; سخنگوی HHS نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. اما آن را به دور از فعالان و نمایندگان مجلس ” تنها تلاش برای به دست گرفتن در عدم قطعیت بحران ایجاد شده برای پیشبرد یک دستور کار سیاسی است.

محافظه کار فرمانداران در چند کشور رفته اند و حتی بیشتر در پیشبرد فرهنگی اولویت در طول بیماری همه گیر.

اوهایو, می سی سی پی و تگزاس مقامات همه اعلام کرد که اکثر سقط جنین در نظر گرفته شد “غیر ضروری” و معلق روش تحت گسترده دولت سفارشات به حالت تعلیق در اعمال جراحی غیر ضروری در طول coronavirus بیماری همه گیر. فرماندار می سی سی پی, Tate, ریوز, تصمیم به انجام این کار با وجود رد یک پناهگاه در محل سفارش برای دولت است. “می سی سی پی را هرگز به چین گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه است. او بعدها توضیح داد که دولت را به “صبر کنید و ببینید رویکرد” به سوی یک آینده ممکن است پناهگاه در محل سفارش.

چند ارائه دهندگان خدمات سقط جنین در تگزاس از جمله والدین و مرکز حقوق باروری وعده داده شده به مبارزه با عقب از طرف بیماران خود را اعلام آنها پر کردن طرح دعوی در دادگاه فدرال علیه دولت در جهت ادامه ارائه سقط جنین مراقبت.

“این بی وجدانی که تگزاس دادستان کل است که بهره برداری از این بیماری همه گیر برای پایان دادن به سقط جنین در کشور گفت:” نانسی Northup, رئيس جمهور و مدیر عامل مرکز حقوق باروری, در بیانیه ای. “سقط جنین مراقبت های زمان حساس و ضروری در مراقبت های بهداشتی است که تاثیر عمیقی بر سلامت فرد و زندگی همین دلیل است که آن را محافظت شده است به عنوان یک حق در قانون اساسی. تگزاس است سوء استفاده از وضعیت اضطراری قدرت و ما در حال پر کردن کت و شلوار امروز به آن را متوقف کند.”

نویسنده و سقط فعال حقوق رابین مارتی توضیح داد که چگونه به راحتی این حق قانونی برای سقط جنین بود تحت فشار قرار دادند کنار در طول بیماری همه گیر در یک op-ed برای زمان سه شنبه:

در پایان, آن را در دیوان عالی کشور برای پایان دادن به Roe. همه آن را در زمان یک بحران بهداشت عمومی به نشان می دهد دقیقا آنچه که ما در حال حاضر می دانستند: تا زمانی که سقط جنین به عنوان یک حق قانونی است که محور در کلینیک پزشکی یا فرد ارائه آن — و نه فرد به دنبال پایان دادن به بارداری — آن است که یک “حق” است که می تواند به راحتی پاره پاره دور فقط با پایان دادن به توانایی ارائه می کند که مراقبت.

سقط جنین و حقوق گروه نیز تقبیح ارائه در سنا coronavirus امداد لایحه ای که به گسترش هاید متمم قانون اساسی که به ممنوعیت فدرال مالیات دهندگان دلار از بودجه سقط جنین مراقبت. بودجه در این لایحه به معنای کمک های محلی و ایالتی و قبیله ای مقامات بهداشت در دیدار با مراقبت های بهداشتی خود را نیاز دارد با این حال آنها را مشاهده کنید مناسب; اما هاید زبان اماکن غیر ضروری محدودیت در منابع مالی آن.

“جوامع ما در سراسر کشور در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حفظ خودمان و خانواده های ما امن و مقامات منتخب باید انجام همان — مسدود کردن مراقبت های بهداشتی برای جوامع است که در حال حاضر صورت موانع مهم” کلسی Ryland مدیر فدرال استراتژی برای باروری عدالت گروه حمایت همه* بالاتر از همه گفت: Vox, در بیانیه ای.

در حالی که جمهوری خواهان را متهم کرد آمریکا از قرار دادن مترقی اهداف سیاسی از جمله نقاط سبز جدید معامله به خانه ها coronavirus لایحه های اجتماعی محافظه کاران به نظر می رسد فشار بسیار وسیع تری از سیاست حتی فراتر از محدودیت در بهداشت باروری دسترسی داشته باشید.

در آیداهو قانونگذاری ایالتی به تصویب دو دولت در سطح ضد نما اسکناس در کشور در هفته گذشته حتی به این بیماری همه گیر در ادامه به گسترش است. HB 500 که ممنوعیت ترانس زنان و دختران از دبیرستان و کالج های ورزشی زنان و HB 509 که ممنوعیت جنسیتی تغییرات در شناسنامه صادر شده در آیداهو هر دو به تصویب قوه مقننه ارسال شد به رژیم صهیونیستی است. براد کمی میز. مهلت یا امضاء یا vetoing صورتحساب تمدید شد تا 31 مارس که فقط اتفاق می افتد به بین المللی ترانس روز دید.

فرماندار نیست نشانه اینکه آیا یا نه او را نشانه صورتحساب اما پنج سابق ایالت آیداهو به طور کلی وکیل خواست او را به وتوی لوایح در یک op-ed در اوایل این ماه.

ایالت کارولینای جنوبی مقننه برنامه ریزی یک جلسه برای مارس 19 در یک لایحه که نیاز به دبیرستان ترانس ورزشکاران به رقابت در جنسیت تعیین شده در گواهی تولد خود را.

زمان دادرسی به معنای آن است که خانواده های با ترانس و بچه ها مجبور شدند تا خطر عفونت به منظور سفر به کاپیتول دولت به دفاع از خود و حقوق مدنی.

در جای دیگر وزارت دادگستری ایالات متحده در زمینه بیانیه ای از علاقه در طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال سرنگونی کانکتیکات ورزشی دبیرستان انجمن فراجنسیتی مشارکت سیاست.

در برخی موارد محافظه کاران با استفاده از این بیماری همه گیر به بیشتر خود را طولانی-اهداف اعلام شده به خصوص در محدود کردن دسترسی به سقط جنین مراقبت. و دیگران را نیز مانند خود را ضد ترانس اقدامات آنها در حال حرکت به سرعت به تصویب دستور کار خود را در حالی که هر کس دیگری است که به درستی متمرکز در برخورد با این بیماری همه گیر.

در هر صورت یک بیماری همه گیر است هیچ وقت به مصرف قاطع عمل سیاسی در طولانی مدت و بسیار ستیز مسائل اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>