خواهان حمله رسمی جمهوری خواه برای گسترش رای گیری دسترسی


A mailbox that looks like a tractor

مردم آیووا نمایندگان شان از طریق پست در برگه های رای توسط, تاریخی, حاشیه در حالت اولیه.

جو Raedle/گتی ایماژ

تا زمانی که به تازگی رای گیری از طریق پست شده است تا حد زیادی عادی حزبی جنبه های آمریکا, انتخابات دولت. دو سوم از ایالات متحده و همچنین به عنوان منطقه کلمبیا اجازه می دهد تا بدون بهانه رای گیری غایب; پنج تن از این کشورها از جمله یاقوت-قرمز یوتا و عمیق آبی هاوایی برگزاری انتخابات تقریبا به طور انحصاری از طریق پست. در این سال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی یک جنگ صلیبی علیه رای-توسط-mail اصرار متحده را رد عمل به دلیل مشکوک باور است که آن لطمه می زند و سیاستمداران جمهوری خواه. در حال حاضر به نظر می رسد تهمت حملات شروع به کار: روز چهارشنبه ایران با کنترل آیوا در مجلس سنا رای به لغو این دولت اقتدار تا اطمینان حاصل شود که هر واجد شرایط رای دهنده یک فرصت برای دریافت و بازگشت به پست الکترونیکی-در رای گیری.

آیووا در حال حاضر اجازه می دهد تا تمام رای دهندگان به نظرسنجی رای گیری از طریق ایمیل بدون نیاز به بهانه ای برای چرا آنها نمی توانند آن را به پای صندوق های رای. اما قبل از سال 2020 دولت نیست ارسال یک غایب رای گیری نرم افزار به تمام رای دهندگان به طور گسترده ای در نظر گرفته شده استاندارد طلا از انتخابات دولت. (یک برنامه است نه یک انتخابات بلکه صرفا دعوت رای دهندگان به درخواست یک absentee ballot—یک واقعیت از دست داده و در برخی از محافظه کاران.) این بهار, آیووا, وزیر امور خارجه, پل کله, یک جمهوری خواه تصمیم به ایجاد پست الکترونیکی-در رای گیری راحت تر در نور از coronavirus بیماری همه گیر. برای محافظت از “امنیت رای دهندگان در حالی که خود رای” Pate ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی برای هر ثبت نام رای دهندگان یک مرحله مجاز (هر چند نه اجباری) توسط قانون فعلی است. این طرح فوق العاده موفقیت: ژوئن در انتخابات در هم شکسته مشارکت سوابق و 80 درصد از رای دهندگان در نظرسنجی رای گیری از طریق پست. هیچ شواهدی وجود ندارد که کله اقدامات منجر به تقلب و تاخیر و یا سردرگمی است.

نگران این گسترش حق رای دادن دولت جمهوری قانون گذاران را به خود جلب کرد تا لایحه ای را برای متوقف کردن سر از ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی برای ماه نوامبر انتخابات عمومی. این لایحه را حامی جمهوریخواه دولت سناتور. Roby اسمیت اعلام کرد که او به دنبال تحمیل “کنترل و توازن” در Pate. او همچنین پیشنهاد کرد بدون شواهد که گسترش رای گیری غایب خواهد منجر به تقلب. اسمیت اندازه گیری خواهد نیروی مردم آیووا نمایندگان شان برای درخواست یک غایب رای گیری با ارسال رسمی و کتبی درخواست به وزارت امور خارجه همراه با مدرک معتبر voter ID. در آشکار چاقو در تعادل اسمیت نیز محروم شهرستان از کاهش تعداد فرد در حوزه های رأی گیری توسط بیش از 35 درصد است. (اگر چه برخی از آیووا, شهرستان ها را تحکیم حوزه به صورت اولیه آنها اجتناب طولانی خطوط زیرا اکثر ساکنان رای داده شده توسط ایمیل.)

Pate حاضر به عذر خواهی برای کمک به مردم بیشتر رای. “هدف من این بود که برای حفاظت از رای دهندگان ایالت آیووا و نظرسنجی کارگران در حالی که پیدا کردن راه هایی برای انجام یک تمیز و عادلانه انتخابات” وزیر امور خارجه اعلام کرد, در بیانیه ای. “ما تا به حال رکورد مشارکت در انتخابات برای یک ماه ژوئن اولیه. مردم آیووا نمایندگان شان اجازه نمی دهد COVID-19 جلوگیری از آنها را از رای دادن. من موضع گیری من.”

هر مجلس سنا از حزب دموکرات به شدت مخالف اسمیت بیل و علیه آن رای دادند و در روز سه شنبه. آنها ملحق شدند و تنها دو خواهان بود اما نه به اندازه کافی برای جلوگیری از آن گذشت. این اندازه گیری خواهد شد در حال حاضر به ایران-کنترل مجلس نمایندگان. رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز هنوز نشان داد که آیا او آن را امضا کند اما او فکر Pate تصمیم به ارسال برنامه های کاربردی فعالانه بود “خوب است.”

روز پنج شنبه من خواسته ایالت آیووا بهداشت ، ژاک Wahls یک دموکرات است که رهبری مبارزه با اسمیت لایحه چرا او فکر مقننه شد و با عجله به تصویب یک محدودیت در رای گیری غایب در طول یک بیماری همه گیر. حرکت Wahls به من گفت بود که “مستقیما از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار است.” مغلوب ساختن پیشی جستن—چه کسی رای توسط پست الکترونیکی خود را و به نظر می رسد که مرتکب تقلب در فلوریدا فرم ثبت نام—صرف ماه صف آرایی جمهوری خواهان در برابر پست الکترونیکی-در رای گیری. او به صراحت اذعان کرد که او نگران افزایش رای های پست الکترونیکی کمک خواهد کرد که دموکرات ها بیشتر برنده انتخابات یک مشاجره پشتیبانی توسط داده است.

بسیاری از مقامات جمهوری خواه در حال نادیده گرفتن تهمت و ترغیب رای دهندگان به پست الکترونیکی خود را در برگه های رای به هر حال. پس از همه دولت بوروکرات خواهد بود که آنهایی که در قلاب اگر انتخابات رفتن وری; چندین مقدماتی در حال حاضر تبار به هرج و مرج با توجه به تقاضای برآورده نشده برای پست الکترونیکی-در رای گیری. دیگران از جمله تگزاس دادستان کل کن Paxton گرفته اند نشانه خود را از رئیس جمهور. پکستون که رای داده از طریق پست در گذشته جنگیدند پرونده های حقوقی متعددی است که به دنبال اجازه هر تگزاس رای از طریق پست در سال 2020 با توجه به همه گیر. او حتی تهدید به پیگرد قانونی رای دهندگان استفاده می شود که COVID-19 به عنوان بهانه ای برای رای غایب. تگزاس دیوان عالی کشور ملاقات کرد که از راه دور برای محافظت از قضات از coronavirus طرفه با پکستون منع تگزاسی از رای گیری از طریق پست برای محافظت از خود از coronavirus. آیووا جمهوری خواهان در حال حاضر به پیوستن به پکستون و مغلوب ساختن پیشی جستن در بدنام کردن و محدود کردن رای از طریق پست.

هنوز معلوم نیست که آیا محدود کردن رای گیری غایب در واقع کمک می کند تا جمهوری خواهان سیاسی است. چه مسلم است که رای دهندگان از هر دو طرف لذت بردن از داشتن این گزینه به راحتی در پای صندوق رای از خانه های خود. جمهوری خواهان به جلو قرار داده بدون هیچ دلیل قانونی که چرا آنها باید از دست دادن این سود. تنها هدف از این لایحه را به رای گیری سخت تر—و شاید برای دلجویی از یک رئیس جمهور که به اعتقاد خیلی از حزب خود که ایران نمی تواند زنده ماندن یک انتخابات آزاد و عادلانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی