“بدانید که چه چیزی که حق انجام آن را ندارند بزرگترین نامردی” با توجه به کنفوسیوس.

حتی پس از سالها ریختن امید کاذب به چشم انداز است که به اصطلاح معتدل و یا بازنشستگی سناتور جمهوریخواه را به دست آورید وجدان و نگه دارید و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حساب در برخی از فرم دموکرات بود دوباره آن را در این هفته به دنبال یک تعداد انگشت شماری از سستی اوباما برای نشان دادن نوعی از عدالت. و یک بار دیگر خواهان روشن ساخته است که آنها را قرار داده و بر هر کشور و در هر زمان.

تبلیغات:

رئیس جمهور تهمت تقریبا قطعا رهبری برای سریع تبرئه خود را در سنا استیضاح محاکمه در حال حاضر که رهبران جمهوری خواه باید امن اطمینان از لامار الکساندر تنسی و لیزا Murkowski از آلاسکا است که آنها نمی خواهد شکستن صفوف به درخواست مستقیم شهادت شهود.

برای توجیه تصمیمات آنها را ساخته اند به هر حال این جفت ارز از جمهوری خواهان ارائه فوقالعاده تهاجمی دلایل منطقی.

الکساندر که بازنشسته خواهد شد که مدت او به پایان می رسد در سال آینده منتشر Orwellian بیانیه اواخر پنج شنبه شب در اعتراف به این که خانه مدیران به اثبات رسیده بود را مورد تهمت عمومی فساد اما با این استدلال که چنین بی پروایی نشان دادن تقلب در انتخابات صرفا “نامناسب” است و نه impeachable:

تبلیغات:

من با دیگر سناتورها به مطمئن شوید که ما حق را به درخواست برای اطلاعات بیشتر اسناد و مدارک و شهود وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای اثبات چیزی است که در حال حاضر ثابت شده است که برآورده نمی کند, قانون اساسی ایالات متحده را در نوار بالا برای یک impeachable جرم. وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای اثبات این که رئیس جمهور اوکراین خواسته برای بررسی جو بایدن و پسر شکارچی; او گفت: این در تلویزیون در روز 3 اکتبر 2019 در طول جولای 25, 2019, تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین. وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای نتیجه گیری کرد که رئیس جمهور نکردن ایالات متحده کمک های اولیه حداقل در بخشی به فشار اوکراین به بررسی Bidens; خانه مدیران ثابت کرده اند که این با آنچه که آنها را “کوهی از شواهد.”

حتی بیشتر bizarrely, Murkowski به نظر می رسد به سرزنش بهداشت ، الیزابت وارن D-Mass., یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری برای هل دادن او برای جلوگیری از شاهدان. در روز پنج شنبه وارن سوال که آیا اعتبار دیوان عالی کشور در خطر است اگر قاضی جان رابرتز ریاست بیش از یک استیضاح محاکمه تصور می شود یک شم به خاطر آن حاضر اجازه می دهد تا شاهد یا شواهد مستقیم.

“خانه تصمیم به ارسال مقالات از استیضاح که با عجله و ناقص” Murkowski توضیح داد. “من به این نتیجه رسیده اند که وجود خواهد داشت بدون محاکمه عادلانه در سنا است. من باور نمی کنم ادامه این روند تغییر خواهد کرد هر چیزی. این غم انگیز است برای من به اعتراف است که به عنوان یک نهاد کنگره شکست خورده است. آن را نیز تبدیل به روشن شدن برخی از همکاران من قصد بیشتر سیاسی این روند و کشیدن دیوان عالی کشور به نزاع. … ما در حال حاضر تخریب این نهاد به صورت حزبی و سیاسی بهره مند شوند و من نمی خواهد قادر می سازد کسانی که مایل به جلو و پایین دیگر.”

Murkowski بیانیه معنا ندارد ، او استدلال می کند که وجود دارد نمی تواند یک محاکمه عادلانه در سنا وجود دارد هیچ نقطه ای در داشتن یک محاکمه در همه — اما پس از آن دو طرف با افرادی که از آن ساخته شده به شدت ناعادلانه با مسدود کردن شهود و اسناد و مدارک. رای گیری برای شنیدن شهود خواهد حداقل بوده و حرکت در جهت یک محاکمه عادلانه.

تبلیغات:

تنها دو جمهوری خواهان سوزان کالینز از مین است که برای انتخابات مجدد در این پاییز و میت رامنی در ایالت یوتا اعلام کرد که آنها رای به شنیدن از شاهدان از هر دو طرف. “من اعتقاد دارم که شنیدن برخی از شاهدان را به هر طرف این فرصت را به طور کامل و منصفانه خود را در مورد حل و فصل هر گونه ابهامات و ارائه اضافی وضوح” کالینز در بیانیه ای گفت. اما 51 دیگر جمهوری خواهان در سنای آمریکا فاقد شجاعت به شکستن با مغلوب ساختن پیشی جستن و پنهان در پشت platitudes و بهانه ای است که توهین به ملت هوش.

Murkowski و الکساندر فقط می تواند صادر فاسد خود رای و بدون پانسمان آنها را در یک رژه نهفته است. هیچ مطلب کامل مقاله از استیضاح که می توانست منجر به یک نتیجه متفاوت. این همه یک بازی آغاز خواهد شد. همراه با کالینز و رامنی Murkowski تنها به ابراز نگرانی در مورد روند پس از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل مجبور موضوع شواهد به پایان محاکمه هنگامی که او می دانست که او می خواهد به احتمال زیاد رای آن مورد نیاز است. در دنیای واقعی یک دادگاه با شهود بود و نتیجه گیری از آنجا که از ابتدا خواهان مشخص شدند به پوشش برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

اگر وجود دارد هر چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری ثابت کرده است آن است که قانونگذاران جمهوری خواه به سادگی نمی مراقبت در مورد خود و میراث است. پول و قدرت در حال حاضر تنها چیزهایی که مهم است. مغلوب ساختن پیشی جستن و مک کانل ممکن است طبیعی متحدان در عرصه ایدئولوژیک اما آنها هر دو در مورد برنده شدن به هر قیمتی. برندگان بعد از همه به نوشتن تاریخ است. که شامل اعلام کرد که هر چیزی منفی گفت: در مورد اسناد جعلی است, اخبار و کسانی که ایستاده بود در مخالفت و به دنبال حقیقت واقعی جنایتکاران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی