جمهوری خواهان ادعا می کنند وجود دارد یک فاجعه “پیش نویس خطا” در Coronavirus بیل که نیست در واقع یک پیش نویس خطا


Lindsey Graham speaks at a podium with an American flag in the background

سناتور. لیندزی گراهام در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنگره در روز چهارشنبه.

الکس Edelman/خبرگزاری گتی ایماژ

مانند عروسی مهمانان غیر منتظره فریاد “من شی!” در طول nuptials, گروهی از جمهوری خواهان در بعد از ظهر چهارشنبه تهدید به باتلاق عبور از سنا 2 تریلیون دلار کمک های اقتصادی بسته که چندی قبل به نظر می رسید به در راه خود را به سریع هر دو حزب تصویب بیش از آنچه آنها توصیف به عنوان یک “تهدید کننده زندگی پیش نویس خطا” در این لایحه است.

برای روشن شدن موضوع این است که صحبت کردن در مورد است که یک پیش نویس خطا. این یک طراحی از ویژگی های این لایحه است. آنها فقط ناراضی با آن است. به من گزارش دیروز بسته کمک گسترش بیمه بیکاری ارائه شده توسط کارگران یک تخت اضافی هفتگی پرداخت 600 دلار در بالای هر آنچه که منافع آنها می خواهم به طور معمول واجد شرایط برای چهار ماه. به عنوان یک نتیجه, برخی از سابق کارگران ایستاده اند را بیشتر در بیکاری نسبت به نگهداری آنها در شغل خود. در یک کنفرانس مطبوعاتی این بعد از ظهر سنسور. لیندزی گراهام و تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی, ریک اسکات از فلوریدا و بن Sasse نبراسکا در حال حاضر گفت: آنها نگران این امر تشویق برخی از آمریکایی ها به ترک شغل خود را از جمله در صنایع است که ضروری است در طول بحران. به عنوان Sasse آن قرار دهید:

ما نمی خواهید به انجام هر کاری است که سرعت بخشیدن به کمبود بحرانی زنجیره تامین و نیروی کار مسیرهای داخل برخی از مهم صنایع در امریکا است. و مهم صنایع در امریکا منظورم دستیاران سلامت. و منظورم فروشنده و مردم عامل takeout و دلی و مردم محلی تحویل مواد غذایی و garbagemen. بسیاری از صنایع مهم در امریکا متوسط دستمزد است که پایین تر از آنچه اتفاق می افتد در زیر مزایای بیکاری بخشی از این لایحه. و بنابراین ما نمی خواهید برای سرعت بخشیدن به قطع که کارمند-کارفرما ارتباط است.

آن را وسوسه انگیز را به تمسخر این چهار برای نگرانی که فروشگاه مواد غذایی کارمندان در حال رفتن به دریافت پول بیش از حد از دولت است. در پایان من فکر نمی کنم ما باید بیش از حد نگران incentivizing کارگران خدمات به ماندن در خانه در طول یک طاعون است که به معنای واقعی کلمه پیشرو متحده و شهرستانها به ممنوعیت افراد از رفتن به محل کار. اما به صداقت خود تردیدی نیست کاملا دیوانه است. معمولا آمریکایی ها نمی توانند جمع آوری بیکاری اگر آنها راه رفتن در شغل خود. اما coronavirus بیل—و یا حداقل یک نسخه پیش نویس که یک تپه مشاور به من گفت: در حال حاضر به عنوان 10:50 صبح روز چهارشنبه—باعث می شود یک فرد که به “ترک خود و یا کار خود را به عنوان یک نتیجه مستقیم از COVID-19” واجد شرایط. “نتیجه مستقیم” نیست فوق العاده خوبی تعریف شده است که در بخش (و من مطمئن هستم که چگونه آن را می خواهم ای اداره) بنابراین شما قطعا می توانید تصور کنید یک سناریو که در آن برخی از مهم کارگران تصمیم به رفتن در بیمه بیکاری به جای نگه داشتن کار برای یک کسب و کار است که نمی توانیم به آنها را جمع آوری در حال حاضر.

همچنین گراهام پیشنهاد برای تغییر لایحه است که در واقع بسیار مناسب در انتزاعی است. به جای چهار ماه برنامه می پردازد که برخی از کارگران بیش از دستمزد کامل خود را, او می خواهد به یک برنامه دائمی است که فقط می پردازد کسانی که 100 درصد از حقوق و دستمزد خود را در طول بیماری های همه گیر. در اینجا او در کنفرانس مطبوعاتی:

ما نیاز به ایجاد یک سیستم پایدار. این بیماری همه گیر در حال آمدن است در پاییز. ما نیاز به ایجاد بیماری همه گیر در سیستم های بیکاری که پایدار هستند. اگر شما بر این باورند که چرا رفع آن در حال حاضر ؟ چرا نمی گویند در ابد در برخورد با بیماری های همه گیر امروز و فردا شما می توانید تا به حقوق و دستمزد خود را اما نه بیشتر ؟ به دلیل این نمی خواهد در پایان چهار ماه.

اگر من یک دموکرات در کنگره من خواهد بود نوع وسوسه به قبول آن معامله باشد. پس از همه, گراهام راست: این نمی تواند بیش از چهار ماه! این می تواند خوب به کارگران برخی از اطمینان آنها مراقبت گرفته شود بسته به اینکه چگونه به شدت این چیزی که مردد است.

متاسفانه گراهام ثابت ممکن است امکان پذیر نمی شود به دلیل باستانی آن سیستم است که با استفاده از به اداره خود مزایای بیکاری که ممکن است آن را غیر ممکن به واقع صحیح محاسبه پرداخت برای کارگران تحت پیشنهاد خود را. که با توجه به دانشگاه ماساچوست امهرست اقتصاددان Arindrajit Dube است که صحبت کردن به کاپیتول هیل کارکنان در مورد این موضوع. این تخت 600 دلار پرداخت شد بخشی از یک راهحل از آن مسائل فنی است.

چهار سناتور گفته اند که آنها را در مخالفت با ردیابی سریع کمک لایحه اگر نه-یک-تهیه پیش نویس-خطا ثابت نیست که آهسته اما نه توقف احتمالی آن گذشت. در ضمن برنی ساندرز می گوید: اگر آنها سعی کنید به خراب کردن با مزایای بیکاری او پس از شرکت ها نجات بخش از این لایحه.

جامد در آخرین لحظات درام, کنگره!

به روز رسانی فوریه 25, 9:40 بعد از ظهر:

خوب, آن را مانند به نظر می رسد که همه به هیچ چیز نیست. به عنوان تپه گزارش:

سنسور. لیندزی گراهام (R-S. C.), Tim Scott (R-S. C.), ریک اسکات (R-Fla.) و بن Sasse (R-Neb.) توافق کرده اند که برای رها کردن رویه اعتراض و اجازه دهید این لایحه حرکت در یک مسیر سریع در ازای رای اصلاح بسته به کلاه beefed تا مزایای بیکاری در 100 درصد از کارگران حقوق.

خود را اصلاح خواهد نیاز به 60 رای به تصویب و آن را به انتظار شکست مرحله تنظیم نهایی عبور از ماموت coronavirus بسته محرک بعد شب چهارشنبه.

به نظر می رسد این طفل شیرخوار منتقل خواهد شد تا حد زیادی است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تاثیر coronavirus گوش دادن به چهار قسمت از چه بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>