جمهوری خواهان در مسابقات در حال فرار مغلوب ساختن پیشی جستن در ترس از یک ماه نوامبر انتخابات فاجعه: گزارش

با توجه به گزارش در نیویورک تایمز جمهوریخواه officeholders در رقابتی ولسوالی ترس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت — به ویژه در نور از coronavirus شکست و پس از آن فروپاشی اقتصاد خواهد باتلاق شانس خود را برای برگزاری بر روی صندلی های خود در ماه نوامبر.

ایران را قانونگذار قرار داده و آن را: “من برگزاری است.”

تبلیغات:

“این یک کار روی حیله و تزویر برای قانونگذاران مانند [Rep. فرد] آپتون (R-MI) در میانه مناطق سراسر کشور که در درک که انتخابات مجدد چشم انداز — و هر گونه امید حزب خود ممکن است از مجلس نمایندگان — می تواند افزایش یا کاهش بر اساس آنها چگونه آدرس این بیماری همه گیر. در حال حاضر به عنوان یک سیاسی گونه های در معرض خطر قبل از رمان coronavirus شروع ravaging ایالات متحده در این میانه در حال حاضر برای مقابله با این خطر که انتخابات سرنوشت می تواند تبدیل به آقای تهمت پاسخ در زمانی که رای دهندگان مستقل که پشتیبانی آنها نیاز به طور فزاینده ای ناراضی با عملکرد خود” در این گزارش یادداشت ها قبل از اضافه کردن رئیس جمهور مجادله و اخبار همایش ها که خود را سیاسی مشاوران توصیه او را به محدود کردن ساخته شده اند به چالش همه تندتر است.”

“در تلاش برای اطمینان از مسابقات تبدیل به رفراندوم خود به خود پاسخ به این ویروس به جای رئیس جمهور را آسیب پذیر آمریکا هستند به جای brandishing خود را مستقل رگه های بازی کار خود را با دموکرات ها دو برابر را در خدمت تشکیل دهنده و میزبانی شهر-سالن-حوادث — اجتناب از ذکر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن هر زمان ممکن است” این گزارش در ادامه با هرزه جان Katko (R-NY) اعتراف, “آن را در زمان های سخت است.”

با توجه به سابق تشکر. کارلوس Palo! (R-FL) که مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن و به پایان رسید تا از دست دادن صندلی خود را در سال 2018 “موج آبی” در انتخابات است — آن است که کار آسان نیست.

تبلیغات:

“رئیس جمهور همچنان بی پروا در زمینه Covid-19 بحران” Palo! توضیح داد. “شما می توانید ببینید مشابه پویا که در آن بسیاری از جمهوری خواهان در رقابتی مناطق را تنها با او در تلاش برای محافظت از خود نامزدهای.”

“بسیاری از همکاران سابق خود در رقابتی مناطق امیدوار بود به شدت از بحران خواهد آنها را به یک پلت فرم برجسته خود پاسخ آقای Palo! گفت. اما همانطور که آقای تهمت شبانه جلسات ‘شد بیشتر در مورد رئیس جمهور و شخصیت او را” از در مورد بیماری او اضافه کرد که “جمهوری خواهان باید درک خطر در آن توسعه و قطعا برخی از رای گیری های اخیر تایید که” این گزارش همچنان ادامه دارد.

“در برخی از راه این معضل این میانه جمهوریخواهان روبرو هستند همان است که یکی از آنها مجبور به حرکت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از انتخاب به عنوان آنها را بارها و بارها نامیده می شود به پاسخ خود را برای بیشتر اظهارات تحریک آمیز و اقدامات. اما این بیماری همه گیر به شدت افزایش سهام خود را به عنوان اجزای تشکیل دهنده تحمل فشار از آن عواقب وخیم” این بار ، “در خانه در مناطق خود آورده اند تا حد زیادی قادر به جلوگیری از سوالات مستقیم در مورد رئیس جمهور و مدیریت بحران به جای فیلدینگ یورش درخواست از ترکیبات و خبرنگاران برای اطلاعات اولیه در مورد زمانی که امداد رسانی به آنها برسد.”

تبلیغات:

یک جمهوری خواه رای دهندگان که رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و به احتمال زیاد پشتیبانی او در سال 2020 گفت: او را درک مشکلات مواجه توسط GOP نمایندگان مجلس که در حال تلاش برای جلوگیری از رئیس جمهور.

“این یک tightrope” توضیح گری دیکسون بازنشسته فروشنده که پشتیبانی از Rep. جان Katko (R-NY). “شما رو به روی آن سیم که در آن شما در حال تلاش برای ماندن در وسط اما فکر نمی کنم موقعیت وسط را مراعات واقعی خواهان.”

تبلیغات:

شما می توانید در اینجا بخوانید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>