گروگانگیری داخلی سنجی پیش بینی “دموکراتیک تار و مار” این سقوط: انتخابات تحلیلگر

روز شنبه, نوشتن برای رادیو فردا, انتخابات, پیش بینی هری Enten استدلال کرد که آن را فقط به نظر سنجی عمومی نشان دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره جمهوری خواهان از دست دادن بزرگ در ماه نوامبر این مذاکرات خصوصی داخلی سنجی بیش از حد.

“شاید آن را تعجب آور نیست که وقتی یک حزب قرار می دهد خیلی بیشتر داخلی سنجی از حد نرمال آن را خوب است برای خود طرف” نوشت Enten. “احزاب تمایل به انتشار خوب رای گیری زمانی که آنها آن را داشته باشد. از سال 2004 بوده است در نزدیکی کامل همبستگی (+0.96 بر روی یک مقیاس از -1 تا +1) بین سهم های حزبی نظرسنجی منتشر شده توسط دموکرات ها و نوامبر نتایج.”

تبلیغات:

“در حال حاضر دموکرات ها و لیبرال در حال انتشار خیلی بیشتر نظرسنجی از جمهوریخواهان که نشان می دهد مردم نظرسنجی نشان دموکرات ها به خوبی انجام می دهند این است تا با حمایت چه احزاب در حال دیدن خود را در اعداد” ادامه داد Enten. “دموکراتیک و لیبرال تراز گروه قرار داده اند از 17 خانه سنجی های گرفته شده در مارس و یا بعد. جمهوری خواه تراز گروه قرار داده اند از 0. که بسیار بد نسبت به جمهوری خواهان.”

این در مقایسه با قبل از coronavirus رای گیری چشم انداز استدلال Enten هنگامی که آن را جمهوری خواه-تراز وسط قرار دارد گروه های آزاد بیشتر سنجی — بیشتر نشان می دهد که این بیماری همه گیر است مرگباری زخمی شدن رئیس جمهور و متحدان خود را و ضمیمه با گزارش های اخیر که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) ممکن است شروع به مشاوره ایران امتیازهای به فاصله خود از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این مرا به یاد بسیاری از آنچه اتفاق افتاده فقط دو سال پیش. عموما دموکرات بودند انتشارات خانه خود سنجی publicly. آنها در ادامه به سود خالص از 40 کرسی در خانه. دموکرات ها همچنین برنده خانه محبوب رای 9 امتیاز” نوشت Enten. “در واقع 2018 مثال صحبت می کند به یک بزرگتر الگوی بازگشت پس از سال 2004. اگر چه دموکرات ها تمایل به انتشار بیشتر داخلی سنجی علنی آنها را به خوبی زمانی که استفاده طاقت فرسا است.”

تبلیغات:

“برای جمهوری خواهان چیزی نیاز به تغییر و یا آنها در حال رفتن به دریافت دمیده می آیند نوامبر” به این نتیجه رسیدند Enten.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>