آمریکا پلیس لایحه اصلاحات خوانده شده به عنوان اینکه این یک نام تجاری جدید موضوع


Mitch McConnell speaking at a podium with Tim Scott standing by

جمهوری خواهان مجلس سنا اعلام کرد در کنگره در روز چهارشنبه که در مجلس سنا پلیس اصلاحات قانون.

اولیویه Douliery/گتی ایماژ

خود را برای پذیرش خود را جمهوری خواه مجلس سنا کنفرانس به طور کامل نمی درک مشکلات گسترده از دهها و سوء استفاده در پلیس تا زمانی که خود را همکار Tim Scott کارولینای جنوبی—تنها سیاه جمهوری خواه در مجلس—گفت: آنها را در مورد موارد متعدد حتی به عنوان یک نشسته ایالات متحده سناتور زمانی که او کشیده شده است بیش از “رانندگی در حالی که سیاه و سفید است.”

که—و تنها بسیار بسیار رای گیری های اخیر سنبله در حمایت از پلیس اصلاحات—ممکن است چرا که عدالت و قانون در سنای آمریکا اهلی باز پیشنهاد پلیس اصلاحات قانون که رهبری اسکات خودش را می خواند که اگر این نسبتا جدید نگرانی منطقه در سیاست های عمومی. این لایحه با تمرکز بر اجرای مطالعات جمع آوری اطلاعات افزایش افسر آموزش و سازماندهی گزارش های اضافی مورد نیاز را به دولت فدرال است. در حال حاضر وجود دارد واقعی است, tasnim علاقه پلیس اصلاحات قانون. اما ساخت که اتفاق می افتد بستگی دارد اول اینکه دموکرات تصمیم این لایحه قابل اجرا به اندازه کافی زحمت درگیر شدن با.

عدالت عمل می کنند و دموکرات ها’ گسترده تر counterproposal دادگستری در پلیس عمل می کنند—که این خانه در نظر دارد برای تصویب به زودی به عنوان هفته آینده—همپوشانی حداقل در برخی از مسائل.

جمهوری خواه لایحه مانند دموکراتیک لایحه روابط کمک های مالی فدرال برای اجرای قانون ایالتی و محلی به اجرای آنها از سبد ممنوعیت. جمهوری خواه پیشنهاد, اگر چه فقط به نگه می دارد که با قطع جریان هوا; دموکراتیک لایحه می رود بیشتر شامل ممنوعیت کاروتید دارد که قطع جریان خون به مغز. (آمریکا زبان همچنین شامل یک وکیل قادر استثنا است که اجازه می دهد تا پلیس به استفاده از chokeholds “زمانی که نیروی مرگبار مجاز است.”) دموکراتیک لایحه ایجاد یک پایگاه داده ملی برای پیگیری سوء رفتار توهین آمیز ماموران که ممکن است سعی کنید برای به دست آوردن یک شغل با یک بخش جدید; آمریکا لایحه incentivizes دولت بر اساس سوابق نگهداری و مناسب های بین ادارات. هر دو صورتحساب را مجازات یک جرم فدرال; هر دو خواهد گسترش استفاده از افسر دوربین بدن; هر دو نیاز به استفاده از نیروی گزارش از دولت های محلی و سازمان های اجرای قانون.

از آنجا هر چند مسیرهای انشعاب. دموکرات بیل—هر چند در نظر گرفته بیش از حد ولرم توسط بسیاری از فعالان و اصلاح طلبان—را ارائه می کند برخی گوشتی اصلاحات در سیاست فضاهای که در آن جمهوری خواه لایحه در حالی که meandering به لبخند جهان از کمیسیون برای مطالعه بیشتر و بهترین شیوه تحقیق و ساکت است. خواهان ارائه هیچ چیز در محدود کردن واجد شرایط ایمنی برای افسران پلیس این دکترین حقوقی است که سپر سوء استفاده پلیس از جریمه های مدنی برای نقض حقوق اساسی. دموکرات لایحه از بین بردن آن. دموکرات لایحه همچنین بان کی مون “هیچ-knock حکم” در مواد مخدر فدرال موارد; آمریکا لایحه نیاز به بیشتر گزارش خود را با استفاده از. دموکرات لایحه نژادی و مذهبی و تبعیض آمیز پروفایل; آمریکا نیست. و دموکرات لایحه محدودیت نقل و انتقال تجهیزات نظامی به دولت و ادارات محلی پلیس که آمریکا نمی کند.

به طور کلی دموکرات لایحه توسط هر دو گسترده تر در دامنه آن و قوی تر در پرداختن به مشکلات فدرال حکم نسبت به خواهان’ لایحه. که دقیقا همان چیزی است که هر کس در سیاره زمین با یک درک ابتدایی از سیاست آمریکا انتظار می رود. بررسی های اولیه از رهبران دموکرات در کنگره مخالفان خود را’ لایحه نیز قابل پیش بینی است. رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت که “جمهوری خواه مجلس سنا پیشنهاد پلیس نمی رود به لحظه” و سوال که آیا جمهوری خواهان آماده بودند به “رای برای یک لایحه که در واقع حل مشکل” در حالی که مجلس نانسی پلوسی گفت: “در مجلس سنا به اصطلاح عدالت عمل است نه عمل.” نیوجرسی بهداشت ، Cory Booker, یک شرکت-نویسنده دموکراتیک لایحه توصیف جمهوریخواه لایحه به عنوان “سنگین در حرکات نور در اصلاحات واقعی.”

چه دموکرات ها انجام نداده بود توسط چهار شنبه بعد از ظهر هر چند بسته شد درب در حال کار برای بهبود آمریکا لایحه. “ما انتظار داریم ما خواه همکاران به همکاری با ما را به بهبود قابل توجهیs به هر قانون به منظور آن را به تصویب” شومر گفت: در آمریکا هستند. “این را ما بسیار جدی است. و به عنوان ما همچنان به بررسی قوانین جمهوری خواه من خواهد بود صحبت کردن به من حزبی در مورد بهترین راه برای تقویت آن است.”

مک کانل به صف تا یک نقطه تصمیم گیری برای دموکرات ها در مورد اینکه آیا آنها می خواهند در فریم به “قانون” و یا “یک نقطه.” اکثر رهبر گفت: اتاق بازرگانی به مجلس هفته آینده در مورد اینکه آیا برای باز کردن بحث در مورد اسکات لایحه یک رویه حرکت است که نیاز به 60 رای—و در نتیجه همکاری دو حزبی. “من امیدوارم که [دموکرات] را به پیوستن به ما در گرفتن این لایحه و تلاش برای حرکت رو به جلو در راه سنا می کند و حرکت رو به جلو هنگامی که آن را در واقع تلاش برای به دست آوردن یک نتیجه” مک کانل گفت: “نه فقط مبارزه به عقب و جلو.”

به عبارت دیگر: آیا دموکرات ها به توافق برسند به عدالت عمل می کنند و سعی در بهبود آن را به اندازه کافی نزدیک به شهوت و میل خود را از طریق اصلاحات? و یا انجام آنها filibuster و پس از آن فشار مک کانل را نهایی خانه-تصویب پلیس لایحه اصلاحات به جای تلاش برای سرزنش او را به انفعال در مسئله رفتن به انتخابات ؟ دموکرات ها را صرف روزهای آینده استراتژیسازی و دیدن اینکه آیا وجود دارد به اندازه کافی خواهان متحرک در جهت خود را.

عدالت قانون است نه کامل بیان هر فرد جمهوری خواه سناتور اعتقادات و وجود جمهوری خواهان که می خواهم به انجام بیشتر. کنتاکی ایالت رند پل که فقط چند هفته پیش بود که برگزاری یک ضد مجازات لایحه در مجلس سنا گفت: من روز شنبه که او در حال آماده شدن چندین اصلاحات برای هفته آینده (می شود) بحث در پلیس—که یکی از آنها خواهد بود ممنوعیت بدون دست کشیدن حکم. و ایندیانا بهداشت ، مایک براون در حال آماده سازی برای معرفی قانون است که نمی خواهد از بین بردن واجد شرایط ایمنی را حداقل اصلاحات آن.

براون شده است یک تصویر جالب در این بحث است. در روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: که او “نا امید است که ما نه به عنوان یک جمهوری خواه کنفرانس تهاجمی تر بوده است در اینجا, و من نا امید شود در اینجا اگر ما نمی تواند حمایت اصلاح واجد شرایط ایمنی است.”

“این یک لحظه حوضه او گفت:” روز چهار شنبه در صحبت با تظاهرات و مکالمات است که پلیس به قتل جورج فلوید را برانگیخت. “ما باید به انجام بیش از پنجره-لباس این مسئله است.” او می بیند یک مصالحه واقعی ماده در هر دو واجد شرایط ایمنی یا بدون دست کشیدن به عنوان مطالب لازم برای هر چیزی به از طریق شکستن و رسیدن به رئیس جمهور میز. (همچنین مهم ظریف در مذاکرات: هر چه تهمت دیوانگی ممکن است صدای جیر جیر در هر لحظه.)

بحث این است که به احتمال زیاد در گیر اگر آن را نمی گیر در حال حاضر با دموکرات ها مایل ربطی به آمریکا لایحه و بالعکس. آزمون واقعی که آیا هر گونه سازش قانون منتقل می کند این است که آیا قانونگذاران را متقاعد کند خود آنها در یک “باید با تصویب” محیط زیست به عنوان آنها زمانی که آنها گذشت multitrillion-دلار مراقبت عمل در ماه مارس است. اگر آنها می توانند هر یک از طرفین خواهد خرد کردن از طریق موانع و قبول رای گیری برای اندازه گیری است که ممکن است شامل عناصر آنها به شدت اختلاف نظر دارند اما می توانید با زندگی می کنند. اگر آنها نمی تواند لحظه ای برای پلیس اصلاحات فرو می ریزد و به دیگری دو حزبی پیام ورزش به عنوان یک انتخابات ریاست جمهوری با دموکرات ها گفت: جمهوری خواهان بودند هرگز جدی در مورد اصلاحات و خواهان گفتن توده ها (سفید نوسان) رای دهندگان که به تازگی آمده در اطراف به پلیس اصلاحات که به خوبی تلاش کردند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی