جمهوری خواهان عجله به تغییر مسیر پول از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به آسیب پذیر گزارش: گزارش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متزلزل ایستاده در میان رای دهندگان منجر به جمهوریخواهان بدونم که اگر آنها باید فرض کنیم جو بایدن برنده خواهد شد کاخ سفید و تمرکز بر تلاش برای نجات ایران با اکثریت سنا.

“رئیس جمهور تهمت را ضعیف نظرسنجی اعداد و افزایش دموکراتیک نقدی و جاری شدن سیل کلیدی سنا مسابقات را تکان بالا جمهوریخواهان و تشدید بحث در میان حزب اهدا کنندگان و استراتژیست های مورد هدایت پول به محافظت از خود را محدود سنا اکثریت جمهوری خواه در حال رشد در میان ترس از تکمیل کنترل دموکراتیک واشنگتن در سال 2021” این روزنامه گزارش داد.

تبلیغات:

“تقریبا هیچ کس صحبت کردن علنی در مورد رها کردن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در این نقطه است. در مجموع سقوط در بالای بلیط استراتژیست های جمهوری خواه و اهدا کنندگان موافقت خود را تنها به برگزاری سنا سخت تر” بار اشاره کرد. “اما حفظ سنا فوری ضروری برای G. O. P.: یک دموکرات سنا پیشنهاد می سازد برای لیبرال دیوان عالی کشور نامزد از یک رئیس جمهور بایدن و یا بلوک آقای تهمت قضات اگر او برنده دوره دوم. و در حال حاضر جمهوری خواه مجلس سنا امتیازهای نامزدها و در حال از دست دادن بد در پول تعقیب و نه فقط در بالا سنا battlegrounds — متحده مانند مین, آریزونا, کلرادو و کارولینای شمالی — بلکه در عمیق قرمز متحده مانند مونتانا که در آن صندلی در حال حاضر به طور فزاینده ای برای grabs.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) است که در میان سناتورها رو به رای دهندگان در ماه نوامبر.

“خصوصی بحث در مورد اینکه آیا به تغییر منابع نسبت به افتتاح نامزدهای جمهوریخواه منعکس کننده ترکیبی از عوامل: عدم اعتماد به نفس است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را مورد ضرب و شتم آمده است.; ترس از این که رئیس جمهور در حال حاضر در حال کشیدن در پایین-رای نامزدهای; تمایل به حفظ G. O. P. “فایروال” در کاپیتول هیل اگر آقای بایدن غالب و اعتقاد به این که پول میان آقای تهمت مشکلات بی شمار” این روزنامه توضیح داد.

تبلیغات:

خواندن گزارش کامل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>