جمهوری خواهان خسته از “پیچش خود را در چوب شور” در نهایت انجام می شود دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن: گزارش

سیاسی خبرنگار جیک شرمن توضیح داده شده در PBS “واشنگتن هفته” بحث که روشن شده جمهوری خواهان نیست دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن کنه.

“جمهوری خواهان باید فقط اساسا تصمیم گرفت که ما آن را در راهکار تقریبا به پت فقط او را در سر – Pres. مغلوب ساختن پیشی جستن است و حرکت با روز خود را. آنها دیگر واقعا چرخاندن خود را در چوب شور به دفاع از او” شرمن گفت.

تبلیغات:

آنها در پاسخ به خبرنگاران پرسیدن سوال با “ما واقعا نمی بینید که” یا ادعا آنها نیاز به اطلاعات بیشتر. در حالی که آنها هنوز هم نمی رفت به اندازه کافی شجاع به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به دفاع از او یک گام بزرگ برای جمهوری خواهان که محافظت از رئیس جمهور از مشروع استیضاح بررسی است.

او همچنین اشاره کرد که به نظر می رسد جمهوری خواهان در حال حاضر به مقابله با دموکرات ها در دولت اصلاحات است. آنها معتقدند که بدون دست کشیدن حکم باید ممنوع شود که باید از “چوک-نگه دارید.” این واقعیت است که جمهوری خواهان نیست trashing دموکرات لایحه شواهدی وجود دارد که دو طرف مایل به کار هستند.

ویدئو زیر را ببینید:

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>