هر روز جدید نظر سنجی آمده است که نشان می دهد جمهوری خواهان در تنگه وخیم برای سال 2020 انتخابات. و این جای تعجب نیست — اقتصاد در حال فروپاشی و کشور ویران شده توسط یک بیماری همه گیر ویرانگر حوادث که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در هیچ بخش کوچکی به سرزنش.

اما استرس از عذاب قریب الوقوع نیست ایران با تمرکز ذهن و یا تشویق آنها را به گروه با هم. به جای فشار به نظر می رسد آنها را پاره از هم جدا. و در آنها اختلال در عملکرد آنها ممکن است آماده برای خنثی کردن این کشور بهترین شانس muddling از طریق ارائه ویرانی بیشتر تضعیف انتخاباتی خود را ایستاده به عنوان نوامبر.

تبلیغات:

Rep. لیز چنی (R-WY) بوده است موضوع بسیار داخلی موشکافی و اختلاف به عنوان گزارش های متعدد و نظرات عمومی را نشان داده است. هر چند در زمان او به دنبال رئیس جمهور به نفع او شکسته با او در نقاط کلیدی به تازگی الهام بخش خشم شدید کنگره مدافعان.

سی ان ان گزارش داد که او یک هدف در روز سه شنبه جمهوریخواه کنفرانس:

چندین آمریکا و حمله به خانه اوباما در کنفرانس رئیس لیز چنی از وایومینگ در طول یک جلسه کنفرانس صبح روز سه شنبه برای حمایت از دکتر Anthony Fauci و تقسیم با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انواع مسائل در طول چند ماه گذشته سه منبع که در اتاق بودند با سی ان ان گفت.

اعضا از جمله مظنونان حمله به دانشگاه جیم اردن از اوهایو مت Gaetz از فلوریدا توماس Massie کنتاکی تراشه Roy تگزاس اندی Biggs آریزونا اسکات پری پنسیلوانیا و رالف نورمن از ایالت کارولینای جنوبی همه chimed در هوا نارضایتی در برابر چنی.

در طول کنفرانس جلسه Gaetz و Massie شکایت در مورد چنی حمایت از یک چالش اصلی برای Massie منابع گفت. اردن بالا جمهوریخواه در قوه قضائیه کمیته ذکر شده در مناطق شنی که در آن علنا مخالفت با رئیس جمهور با اشاره به مقاومت در برابر او را به ناروا به طرح عقب کشیدن نیروهای نظامی در آلمان و افغانستان است.

روی ضربه چنی برای حمایت از Fauci, ملت پیشرو بیماری های عفونی متخصص و شکایت کرده است که خود را دموکراتیک حریف را بازتوییت کرد برخی از چنی توييتها.

اما acrimony هم ریخته به:

تبلیغات:

سناتور. رند پل (R-KY) بیش از حد اجازه دهید شل در چنی به رسانه ها.

“منظورم این است که او تلاش می کند برای خرابکاری در همه چیز او تلاش می کند برای انجام این کار در سیاست خارجی است, بنابراین من نمی دانم که آیا او یک مدافع خوب برای رئیس جمهور یا نه گفت:” سی ان ان.

او همچنین گفت: “من فکر نمی کنم او را خوب برای کشور است.”

تبلیغات:

در ضمن شکاف در حال تشکیل بیش از آنچه که با کروناویروس امداد لایحه. در آن ماده سنسور. تد کروز (R-TX) و روحانی (R-AR) پیدا کرده اند خود را در طرف مقابل.

واشنگتن پست جیمز Hohmann گزارش داد که کروز fumed در پنبه advocacyfor بیشتر صرف در جلسه اخیر گفتند: “آنچه که در جهنم هستند که ما انجام می دهند؟”

تبلیغات:

با توجه به Axios اصلی شکاف می افتد بین جمهوری خواهان مجلس سنا و مغلوب ساختن پیشی جستن ،

“رئیس جمهوری خواه مجلس سنا ناهار تبار را به هرج و مرج چندین توافق قانونگذاران گفت: آشکار است که کاخ سفید و سنای باقی می ماند و دور از هم در اولویت های کلیدی در بعد اقتصادی بسته بندی” گزارش Alayna Treene. “از مقامات کاخ سفید را کمی صحبت دیابت جاش هاولی (R-Mo.) به خبرنگاران گفت:. به جای سناتورها با استفاده از زمان به هوا اختلافات خود را. ‘وجود دارد قوی اختلاف نظر,’ هالی گفت.”

یک بار دیگر, Paul پخش ناکامی خود را برای عموم:

تبلیغات:

دموکرات از سوی دیگر باقی می ماند متحده. خانه گذشت 3 تریلیون دلار هزینه در لایحه ممکن است که سنا و کاخ سفید حاضر به حرکت می کند.

“جمهوری خواهان در بی نظمی کامل” گفت: رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-NY) با توجه به واشنگتن پست. “کاملا بی کفایت. کاملا بهم ریخته است. کاملا در حال جنگ با یکدیگر است.”

CNBC گزارش روز شنبه بعد از ظهر که ایران دست خوش پیشامد میشه به سمت بالقوه عبور از یک لایحه که گسترش گسترش بیمه بیکاری در این کشور پس از آن قرار است به پایان می رسد در این هفته — اما در به شدت کاهش می یابد نرخ:

تبلیغات:

جمهوری خواهان با توجه به توسعه و افزایش بیمه بیکاری بهره مند در به طور چشمگیری کاهش سطح 400 دلار در هر ماه و یا $100 یک هفته از طریق بقیه سال, منابع, CNBC گفت.

کنگره با تصویب 600 $در هر هفته و یا $2,400 یک ماه افزایش مزایای بیکاری در ماه مارس برای مقابله با موج بیکاری نهان در دهه متحده به عنوان تعطیل اقتصاد خود را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. سیاست منقضی می شود در پایان ماه ژوئیه به عنوان نرخ بیکاری در ایالات متحده می ایستد بالای 11 درصد با وجود دو قوی ماه از رشد کار.

ایران که ساخته شده است تصمیم نهایی در مورد چگونگی آن را هنر و صنعت بیمه بیکاری در لایحه تنظیم شده بود این هفته منتشر قبلا بحث گسترش سود اضافی $200 در هر هفته به جای 600 دلار. دموکرات ها می خواهند به 600 $در هر هفته مبلغ موجود حداقل تا سال آینده.

این طرح باید آن را روشن فاجعه بار خواهد بود. هنوز هم وجود دارد بسیاری از میلیون ها نفر از مردم بیکار دلیل اولیه رکود ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. بسیاری از آنها ناامید و تنها با تراشیدن عنوان شده است. کاهش منافع خود را با 2000 دلار در ماه با ویروس احیا و اقتصاد در معرض خطر بدتر خواهد بود یک ضربه.

حتی اگر جمهوری خواهان بودند که در نهایت با توافق دموکرات ها و گسترش 600 دلار در هفته گسترش بیکاری (یک سناریو بعید است) ناظران انتظار می رود این برنامه هنوز هم گذشت قبل از آن تمدید شده است. این به این معنی گیرنده را به صورت یک شکاف در پرداخت آنها دریافت کردیم که می تواند به خودی خود علت عمده شوک به اقتصاد است.

و این همه کینه لرزشی و عدم ضرورت به احتمال زیاد انتخاباتی سم برای ایران. با یک اقتصاد ویران و خارج از کنترل ویروس حزب حاکم است به احتمال زیاد به از دست دادن کاخ سفید و کنگره صندلی بدون توجه به آنچه در آن می کند. اما تضمین تنگنای اقتصادی و ادامه داد: عدم قطعیت برای میلیون ها نفر از خانواده ها در حالی که این کشور در تلاش برای بازیابی از فروپاشی مالی خواهد بود دیدنی قالب جمهوریخواه خرابکاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی