جمهوری خواهان می خواهند توییتر به بان کی مون, چینی, حزب کمونیست حساب. که یک ایده خطرناک است.


The blue Twitter bird holds up an American flag and a Chinese flag.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ پلاس و توییتر.

برای هفته ها در حال حاضر مقامات چینی شده اند به tweeting اتهامات که مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری پنهان کردن اطلاعات در مورد COVID-19 بیمار صفر است. در همان زمان سیاستمداران ایالات متحده شده اند و گمان می کنند که حزب کمونیست چین به عمد فاش نمی کند تعداد واقعی کسانی که مبتلا به COVID-19. در پاسخ به این, در اواخر ماه مارس توافق قانونگذاران ایالت بن Sasse و تشکر. مایک گالاگر انتشار نامه ای خواستار توییتر به ممنوعیت حزب کمونیست چین از پلت فرم آن است.

از آن جمله تماس های تلفنی را ادامه داد و از جمله از Rep. مایکل McCaul یک جمهوری خواه از تگزاس است که در آزادی مطبوعات در اوایل این هفته پرسید: وزیر امور خارجه مایک Pompeo به گام و بررسی حزب کمونیست چین را به “کروناویروس coverup.” او همچنین با ارسال نامه ای به مدیران عامل, گوگل, آمازون, Twitter و Facebook ترغیب آنها برای حذف CCP حساب چرا که آنها در حال قاچاق در دروغ. به طور مشابه در یک مصاحبه با صدای امریکا, ایالات متحده, نیروی هوایی Brig. ژنرال رابرت Spalding گفت: “هر روز [مردم را ارتش آزادی] و دیگر مردمی که در حال پرداخت به طور خاص توسط حزب کمونیست چین برای انجام تبلیغات و نفوذ در میان ما.” او ادامه داد: “اگر ما نمی خواهد اجازه می دهد آنها را از نظر جسمی به خاک ما به اجبار شهروندان ما پس چرا ما همیشه اجازه می دهد آنها را در شبکه های ما و در ما داده؟”

در حال حاضر ضعف با حجم گسترده از اطلاعات نادرست توطئه و دیگر محتوای مضر اطراف COVID-19 گیر سیستم عامل رسانه های اجتماعی بار دیگر خود را در وضعیت دشوار از تعدیل مطالب سیاسی. تنها در این زمان آنها گیر کرده بین دو ابرقدرت رقابت برای روایت چرخش بیش رمان coronavirus. هیچ پاسخ آسان وجود دارد. اما با اصرار سیستم عامل برای بوت CCP حساب قانونگذاران در حال درگیر شدن در چیزی است که نه تنها بالقوه تخلف در متمم اول قانون اساسی بلکه خطرات کاهش جریان اطلاعات بین کشورها بیشتر بالکانیزه اینترنت. اجرای چنین دیجیتال مرزها می تواند فوق العاده دشوار است و نیاز به تغییراتی که نقض ارزش ها از اینترنت آزاد و باز.

این می آید در زمانی که وجود دارد تغییرات گسترده در سراسر پلت فرم شرکت برای tamp کردن اطلاعات غلط در مورد COVID-19. در یک بیانیه مشترک در اواسط ماه مارس, Facebook, گوگل, لینک, مایکروسافت, ق, توییتر و یوتیوب اعلام کرد که آنها را ترکیب تلاش در COVID-19 به حذف تقلب و اطلاعات غلط بالا بردن “معتبر محتوا” و به اشتراک گذاری به روز رسانی از دولت سازمان بهداشت و درمان. در طول هفته گذشته ما را دیده اند این سیاست اجرا شده است. توییتر حذف توییت از فاکس نیوز’ Laura Ingraham, رودی جولیانی و چارلی کرک رئیس جمهور نقطه عطف ایالات متحده آمریکا برای این ادعا که هیدروکسی کلروکین می تواند درمان COVID-19. توییتر نیز حذف محتوا—دوباره ترویج اثبات نشده برای درمان COVID-19—از رئیس جمهور Jair Bolsonaro از برزیل و ونزوئلا رئیس جمهور ونزوئلا در واژگونی قبل سیاست برای حفظ توییتهایی از رهبران جهان.

اظهارات نادرست است که می تواند منجر به آسیب باید در نظر گرفته شود که باید محتوایی که ناقض یک پلت فرم شرایط استفاده از خدمات و یا مطالب سیاست. Twitter و Facebook قبلا حذف شبکه های هماهنگ حساب که آنها نسبت به چین و ایران و روسیه برای نقض سیاست های خود را در “هماهنگ اصیل رفتار است.” باید یک حساب شخصی به طور مستمر نقض پلت فرم را از سیاست حذف است که قطعا ضروری است. اما یک پتو ممنوعیت سیاستمداران و دیپلمات ها از کشورهایی که سیاست یا ایدئولوژی ما مخالف با این حال نیست. در نهایت اگر توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها در حال حاضر به نگه داشتن سیاستمداران ایالات متحده به همان استاندارد است که انتخاب تا متوسط بر اساس محتوای سیاسی اولویت به جای دیجیتال مرز جنگ ما در حال حاضر رو به گسترش خواهد داد.

اول ممنوعیت CCP از Twitter و یا Facebook احتمال اضافه کردن به تشدید tit-for-tat رسانه جنگ که منجر به چین و ایالات متحده از بین بردن روزنامه نگاران از خود ملت. یک اخراج چینی دیپلمات ها و رسانه های دولتی از توییتر به خوبی ممکن است در نهایت به عنوان کاتالیزور مورد نیاز برای اخراج بیشتر روزنامه نگاران غربی.

دوم این مجموعه سابقه برای کشورهای دیگر برای انجام همان و خواستار آن است که سیستم عامل حذف آنچه که آنها خیال می تواند مضر خارجی تبلیغات. در حال حاضر در سراسر جهان دولت ها خانههای گلی خالی بیش از قانونی که جرم و سانسور “خبر جعلی” که خطرات بودن انتخابی استفاده می شود در برابر مخالفان سیاسی.

سوم با وادار کردن سیستم عامل به بان خارجی دولت دو استاندارد به سرعت پدیدار می شود. در نامه خود به, توییتر, Sasse و گالاگر ادعا می کنند که برخی از CCP-وابسته حساب را با استفاده از پلت فرم به گسترش دروغ و تئوری های توطئه گیج کننده در مورد COVID-19. در صورتی که استاندارد است که با توییتر باید حذف کل حساب پس چگونه باید توییتر مقابله با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? در سال 2019 به عنوان مثال مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک توطئه ادعا کلینتون درگیر شدند در تعداد مرگ و میر. این رفتار است نه یک رویداد منفرد. Becca لوئیس یک محقق که در مطالعات راست آنلاین خرده فرهنگ گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر است “قدرتمند ابزار تبلیغاتی.” اگر توییتر برای شروع تعدیل محتوا بر اساس برداشت از تبلیغات, پس چگونه باید آن را در مقابله با خود ما رهبران نه به ذکر است کشورهای دیگر’ دیپلمات?

در نهایت اجازه می دهد CCP به شرکت در توییتر و یا دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی نیز ممکن است مزایای آن است. در واقع برخی از محتوای تبلیغات است. پس از همه اعضای آن ملت خود را سخنگویان و به عنوان دیپلمات در حال انتظار برای ترویج منافع چینی. داریم همین کار را با یک دیپلمات آمریکایی. اما این حساب می تواند مفید باشد آشکار نخبگان انشعابات. زمانی که چینی ها سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian توییتی تئوری های توطئه که COVID-19 سرچشمه در ایالات متحده آمریکا و چین سفیر آمریکا Cui Tiankai شکست با همکار خود را دیپلمات خواستار گسترش چنین نظریه “دیوانه”. او همچنین گفت: “چنین گمانه زنی کمک خواهد کرد که هیچ کس. آن را بسیار مضر است.” این توبیخ سیگنال های اختلاف میان رهبری. اگر سیستم عامل شد به فروشی ممنوعیت CCP از جمله تفاوت های دشوار خواهد بود به سطح. علاوه بر این شهروندان هستند قادر به تضاد و انتقاد دیپلمات هرگز مانند قبل نشان می دهد که counterspeech ممکن است یک منبع مهم برای فعالان با محدود تعامل مستقیم با دیپلمات.

ما نیاز به شنیدن از رهبران جهان اما باید آن خو را با یک مقدار عادلانه از شک و تردید و واقعیت-چک کردن.

قطعا CCP و برخی از آن بیشتر ملتهب گرفته اند و مشغول دروغ نفوذ عملیات و دیگر خرابکارانه به معنی سعی در تغییر افکار عمومی. اخیرا Marketplace منتشر شد گزارش chronicling 10,000 مشکوک پنهانی حساب در توییتر تقویت چینی تبلیغ با استفاده از هک حساب. تایوان انتخابات در ماه ژانویه نیز یکی دیگر از هدف از نفوذ چینی ، به تازگی بیش از حد هنگ کنگ تظاهرات بودند با ضربه چینی-مرتبط دروغ مبارزات با ظاهری هدف تضعیف همدردی برای هنگ کنگ به معترضان. این عملیات که آیا عمل CCP و یا حامیان آن هستند در تضاد با دموکراسی و منجر به خودسانسوری آزار و اطلاعات غلط ،

در عین حال حذف حساب به سادگی برای اینکه وابسته به CCP از سیستم عامل رسانه های اجتماعی می کند برای جلوگیری از این مضرات. به جای وادار کردن شرکت های خصوصی به انتخاب طرف خواهد تهدیدی برای ارزش های دموکراتیک است که ما ادعا را گرامی می مانند و ارتباطات به عنوان دولت-ملت خود را ژئوپولیتیک دعوا به رسانه های اجتماعی. حقوق دیجیتال سازمان ماده 19 هشدار داده است که هر گونه تلاش برای پلیس حقیقت را “ایجاد یک ابزار قدرتمند برای کنترل فعالیت های روزنامه نگاری.” و در سال 2017 اعلامیه مشترک آزادی بیان و “جعلی اخبار” دروغ و تبلیغات سازمان ملل و گزارشگر ویژه آزادی عقیده و بیان همراه با دیگر نمایندگان از سازمان های بین المللی اعلام کرد که واسطه باید با اتخاذ سیاست های “بر اساس عینی قابل توجیه معیار به جای ایدئولوژیک و یا اهداف سیاسی است.” متناقض استفاده از شرایط استفاده از خدمات ممکن است در غیر این صورت منجر به مثبت کاذب و بی سانسور. در سال 2019 به عنوان مثال یک “روال” رفت و برگشت از CCP رباتها در توییتر به طور تصادفی حذف بیش از 1000 anti-CCP حساب.

بازده به ایران با نمایندگان مجلس برای حذف CCP خواهد بود فوق العاده بود و فشار رو به جلو در دستور کار کسانی که به دنبال تکرار مرزهای ملی آنلاین. این اثر را نمی توان یک حوزه عمومی رایگان استبدادی تبلیغات اما splinternet که ممکن است نه تنها در برقراری ارتباط مشکل تر است اما به illiberal رژیم بهانه ای برای فشار به صورت یک “حاکمیت اینترنت” را به عنوان آنها به طور انتخابی سانسور کردن محتوای ناخواسته و افراد است. وثیقه آسیب را از این جنگ اطلاعات ممکن است خیلی از چیزهایی که ما در حال تلاش برای محافظت از: آزادی بیان, باز, ارتباطات و ارتقاء حقوق مدنی است. در حال حاضر در سراسر جهان همه گیر است که استفاده می شود به عنوان بهانه ای برای سرکوب آزادی بیان است.

توییتر و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی نیست طراحی محصولات خود را دانستن است که روسای جمهور و دیگر در سطح بالا و مقامات دولتی را به غوطه دادن ، و در عین حال در اینجا ما در یک اقدام بی سابقه پارادوکس: ما نیاز به شنیدن از رهبران جهان اما باید آن خو را با یک مقدار عادلانه از شک و تردید و واقعیت-چک کردن. شاید آن زمان برای تکمیل سیاستمداران’ آبی چک و آنها را به خود آیکون های ویژه ای است که دلالت وضعیت خود را مانند کلاسیک ساختمان emoji همسان با پرچم کشور خود را. یا بهتر است پیدا کردن راه هایی برای کاربران برای دور زدن سانسور در چین که در آن ممنوع است (به جای آموزش مقامات چینی در مورد چگونه به بهترین استفاده از پلت فرم); پاسخ به و مشورت با کاربران فعالان سیاسی و جامعه مدنی دیگر در چین (بسیاری از آنها هدف قرار داده شده است برای استفاده از پلت فرم); و کار به سمت هدف شفاف و اجرای سیستم عامل’ محتوای سیاست. و در مواردی که غلط یا گمراه کننده محتوای به اشتراک گذاشته توییتر باید کاملا اجرا درآوردن آن از نظر خدمات ضعیف این مطالب نادرست و یا از بین بردن اگر لازم است. علاوه بر توییتر باید حذف توانایی برای کاربران به خصوص نخبگان سیاسی برای پنهان کردن پاسخ آنها را دوست ندارم.

بیش از دهه گذشته رسانه های اجتماعی تبدیل شده است به طور پیش فرض سیستم جهانی ارتباطات. حداقل رسانه های اجتماعی شرکت ها باید اعمال نظر خود را از خدمات از جمله از بین بردن اطلاعات غلط در بین تمام اقشار از سلسله مراتب اجتماعی به خصوص غنی و قدرتمند است. به جای تحمیل دیجیتال مرزهای رسانه های اجتماعی شرکت ها نیاز به تمرکز خود را اعتدال تلاش های نخبگان گفتار. اما اگر این مورد است که در رسانه های اجتماعی شرکت ها را شروع ممنوعیت سیاستمداران برای دروغ و تبلیغات, سپس آنها باید شروع با آمریکا چیزی کمتر خواهد بود 🐃💩.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>