Gulseer در خانه اش در امتی منطقه. تمام عکس های توسط نویسنده

Gulseer که می رود توسط یک نام است که حدود 34 یا 35 سال. خود را دقیق سن فرار کرده او. او ازدواج کرده به همسر خود عایشه گذشته 10 تا 15 سال است. دقیق مدت از ازدواج خود فرار کرده او را بیش از حد.

اما به عنوان او را از خواب بیدار از خواب در گرد و خاکی ایوان در خارج از خانواده متوسط خانه در Barowalia روستا در ایالت اوتار پرادش در هفته گذشته او به من گفت یکی از چیزهایی که او مطمئن است از خود تزلزل پشتیبانی از راهول گاندی و ملی هند حزب کنگره است که حکومت هند برای 55 از گذشته 67 سال است. “این مانند این از آنجایی که من در آن متولد شد,” او گفت: تنه زدن bidi به داخل دهان او. “آیا کنگره پیروز خواهد شد و یا از دست دادن من قصد دارم که برای رای دادن Rahul. چرا که او را نگه می دارد که در اینجا.”

حزب کنگره معلوم از دست بد—catastrophically برخی ممکن است می گویند—در میان گسترده ای از نارضایتی این کشور زیربنایی توسعه ناچیز رشد اقتصادی و فساد سیستمیک. کنگره که برگزار 262 کرسی در هند مجلس پیش بینی شده است برای برنده شدن 58 کرسی کمترین آن تا کنون برگزار شد پس از هند اولین انتخابات عمومی در سال 1951. جناح راست Bharatiya Janata Party به رهبری نارندرا مودی پیش بینی شده است را به نفع خود به عنوان بسیاری از 333 از 543 کرسی در مجلس به نام Lok سبها. نتایج حاصل از شش هفته از انتخابات بودند امروز اعلام کرد.

با وجود مودی انجمن مذهبی شورش در ایالت گجرات در سال 2002 که به کشته شدن بیش از 1000 نفر بیشتر مسلمانان و اتحاد خود را با Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) یک راست گرای ایدئولوژیک بدن به طور گسترده ای به عنوان یک افراطی هندو ملی سازمان او را تبدیل به شهرستان را نخست وزیر بعدی پس از یک نبرد انتخاباتی که در طی آن او وعده داده شده دولتی و پاسخگویی و ثبات اقتصادی. راهول گاندی کنگره ملی هند را نامزد برای نخست وزیر و قلمه از هند نهرو/گاندی سیاسی سلسله خواهد بود یک عضو پارلمان و رئیس تازه chastened کنگره حزب است.

Barowalia ایجاد کرد که در آن Gulseer زندگی کرده است و تمام زندگی خود را در منطقه از امتی قلب راهول گاندی حوزه در ایالت شمالی اوتار پرادش است. حتی قبل از انتخابات فصل آغاز شده و راهول گاندی به دست آورده شهرت به عنوان یک مرد بیش از حد بی منطق به این کشور منجر شود به گزارش ظاهر او تمایلی وارث هند برای اولین بار سیاسی ، اما برخی از حامیان حزب کنگره در اوتار پرادش حاضر به باور این ممکن است پایان برای خانواده و حزب سیاسی است که تعریف های زیادی از هند ،

را Gulseer یک مسلمان که طول می کشد افتخار در این واقعیت است که راهول گاندی شده است امتی MP برای 10 سال گذشته است. “راهول گاندی و من تقریبا هم سن و سال به جز من فقیر متولد شد و او با یک قاشق نقره ای” Gulseer گفت: با یک لبخند و چشمک زدن به شدت. او با پوشیدن یک پیراهن بژ بود که قطعا چند فام های سبک تر در یک نقطه و نورد خود را تیره و شلوار تمام راه را تا به ران خود را به نگه داشتن خنک در گرمای سوزان. همسرش در لباس بنفش salwar kameez و خردل-رنگی روسری, متوقف شد, و گسترده طبقه به گوش دادن به او. جمعیت فرزندان و زن و شوهر از دیگر زنان به دنبال به عنوان به خوبی به عنوان دو پسران نوجوان.

“بهترین چیز این است که او را نگه می دارد که در اینجا” Gulseer مکرر به مخاطبان خود را. او ادعا کرد راهول گاندی در حال آمدن به روستای خود را دو تا سه ماه به عقب و دوباره دو هفته پیش. وقتی پرسید که چگونه آن را به این طولانی از دست رفته برادر Gulseer آن را سرد. “این خوب بود,” او گفت: nonchalantly دمیدن دود سیگار بین لب های او.

هر حزب سیاسی در هند خاص اجتماعی پایه با توجه به رامش Dixit استاد بازنشسته علوم سیاسی در دانشگاه لکنو و حزب کنگره به لحاظ تاریخی بهره مند از حمایت از سه گروه نامتجانس: کم هندو طبقه کارگران بی زمین مسلمانان و upper-class Brahmins.

“اکثر upper-class Brahmins شرکت در مبارزه آزادی و به طوری که آنها بخشی از حزب کنگره” او به من گفت.

در میان کسانی که مبارزان آزادی شد و جواهر لعل نهرو, راهول گاندی بزرگ و پدر بزرگ و هند برای اولین بار نخست وزیر; نهرو دختر ایندیرا گاندی هند شد اولین زن نخست وزیر در سال 1967. مانند امروز گزارش فساد و سرخوردگی در افزایش قیمت مواد غذایی شروع به طاعون حزب در حکومت و ایندیرا گاندی به طور گسترده ای به عنوان یک رهبر ظالم—او تحمیل یک وضعیت اضطراری در هند در سال 1975 ساخته شده است که این کشور یک پلیس ایالتی که در آن هیچ مخالفت اجازه داده شد و رسانه ها سانسور شد. اما کنگره حمایت از دست رفته تنها لحظه ای. آن شکست خورده بود در زیر 1977 انتخابات اما آن مخالفت حزب Janata Party, نمی تواند حفظ قدرت به دلیل داخلی خود دست به گريبان است.

و بنابراین حزب کنگره آمد بازگشت به قدرت در سال 1980 با ایندیرا گاندی تبدیل شدن به نخست وزیر دوباره. ایندیرا و پسر از راجیو گاندی—Rahul پدر شد هند جوانترین نخست وزیر در سن 40 بعد از او کشته شد در سال 1984. با کمک همدردی آرا پس او را ترور کنگره موفق به کسب اکثریت کرسی های این مجلس در طول سال 1984 انتخابات عمومی. اما بعد از انتخابات عمومی در سال 1989 رسوایی انتهایی حزب کنگره آورده خود را شکست و هند برای اولین بار دولت اقلیت حمایت بی جی پی و اتحاد با دیگر احزاب کوچکتر به قدرت رسید.

در عین حال ماهیت بی ثبات سیاست هند در محاصره بخش عمده ای از 1990s شروع شد. راجیو گاندی ترور در سال 1991 دوباره بازگشت و رای دهندگان به حزب کنگره اما انتخابات برگزار شد و در سال 1996 1998 و 1999 به دلیل این ائتلاف دولت نمی تواند حکومت موثر است. اگر چه اتل بیهاری واجپایی از BJP حکومت هند از سال 1998 تا 2004—تنها نخست وزیر در خارج از حزب کنگره به انجام این کار—کنگره شد حزب حاکم دوباره در سال 2004 با مانموهان سینگ به عنوان نخست وزیر آن است.

تاریخ ممکن است تکرار خود را در حال حاضر با رای دهندگان دوباره ناراحت افزایش قیمت ها و گمانه زنی های گسترده در فساد در درون حزب کنگره. در عین حال در مقابل افت هکتار از زمین خشک به معنای برداشت گندم و حوضچه های کوچک و لاغر درختان Gulseer دفاع از راهول گاندی و حزب او.

“این نیست که او انجام نشده زیاد” Gulseer گفت: به عنوان او شروع به حفاری تا گل برای یک خانوار پروژه ساخت و ساز. اما کارگر—که باعث می شود 150 روپیه در روز یا حدود سه دلار در روز او قادر به پیدا کردن کار—نمی تواند آمد تا با پاسخ های بتنی برای چه راهول گاندی انجام داده بود برای امتی.

جاده ها آمد به روستا فقط سه سال پیش. وجود دارد یک مرکزی هست که در آن مردم می توانند با پر کردن سطل فلزی بزرگ با جیره روزانه خود را از آب. آنها برق حدود شش تا هشت ساعت در روز هر چند این روزها به دلیل انتخابات فصل آنها لذت بردن از چند ساعت ، هیچ کدام از 150 خانوار در این روستا هر کاری تشناب.

“آنها شکسته به پایین و غیر موجود, بنابراین ما مجبور به استفاده از زمینه های” Gulseer را زن همسایه تاسف از امکانات بهداشتی.

J. P. Shukla, یک تحلیلگر سیاسی در لکنو که تحت پوشش اوتار پرادش برای 18 سال به دولت به عنوان خبرنگار برای هندویکی از هند پیشرو به زبان انگلیسی روزنامه می گوید: کنگره حزب اتحاد پایدار روانی گرفتن در روستاییان فقیر در مناطق روستایی هند به خصوص در مکان هایی مانند امتی که در نظر گرفته کنگره سنگر.

“من از این نوع از مناطق. من می دانم آنچه آنها [روستاییان] در حال تفکر” Shukla به من گفت. “فرض کنید یک بازیگر می آید به روستا. البته روستایی خواهد بود transfixed. “آه چه او را دوست دارم!’ این وضعیت مشابه با این گاندی ، آنها به تصویب این حوزه و توسعه نیست, این حوزه, اما آنها چه کردند ؟ آنها خود را نشان داد حرکات. آنها رفت و dined با خانواده های فقیر مردان است.”

در حال حاضر در همراهی با سانسکریت گفت: درمان یک مهمان مانند یک خدا—Atithi devo bhavah—حتی سخت ترین تا روستایی احتمالا چیزی جز تحسین برای Gandhis می گوید: Shukla.

“آنها بسیار فقیر هستند و مجذوب در مشکلات خود را,” او گفت:. “آنها هیچ وقت به فکر می کنم از سیاست است.”

اما 60 مایلی شمال امتی در ایودیا این شهر به عنوان زادگاه خدای هندو راما و یکی از مقدسترین شهرهای هندوها 25 ساله Kuttu مریا به دلایل مختلف برای حمایت از حزب کنگره.

ایودیا است که این سایت از یک دهه اختلاف بین هندوها و مسلمانان بیش سایت از ببری مسجد یک مسجد ساخته شده توسط امپراتور مغول بابر در 1528. یک سری از حرکات راه اندازی شده توسط Vishva هندو Parishad یک جناح راست سازمان تراز وسط قرار دارد با آر اس اس است که بخشی از شبکه بزرگتر ملی هندو سازمان به نام Sangh Parivar منجر به تخریب این مسجد در ماه دسامبر سال 1992. اراذل و اوباش در حدود 200,000 افراط گرایان هندو پایین آورده مسجد ظرف چهار ساعت با چکش و دست های برهنه خود را, با توجه به گزارش های رسانه ها. تخریب باعث خشونت و شورش در سراسر هند که در سمت چپ بیش از 2000 نفر کشته و 8000 نفر مجروح شدند.

سایت باقی می ماند یک رقابت منطقه است. بازدید کنندگان می توانند مشاهده معبد اختصاص داده شده به راما اما بازسازی این مسجد وجود ندارد و با وجود این دادخواست از فعالان و گروه های مذهبی است. در مارس 7, زمانی که ساکنان ایودیا رهبری به نظرسنجی شش های مختلف امنیتی و ایست های بازرسی صف مسیر به مشاهده راما معبد. گروه در حدود شش تا ده مقامات امنیتی همه آنها خود تفنگ به عنوان بخشی از خود را قهوهای مایل به زرد-رنگ لباس ماند در هر ایستگاه با وجود ناچیز مردم در انتخابات.

بیست و پنج سال Kuttu مریا ponders حزب آینده.

روز بعد Kuttu مریا نشسته چهار زانو روی نیمکت نشسته در بانک ها از Sarayu رودخانه انشعاب از گسترده گنگ رودخانه که جریان را از طریق پنج ایالت هند از جمله اوتار پرادش است. مردان جوان بودند حمام کردن در رودخانه را پشت سر گذاشت اما مریا یک هندو خود را نگه داشته و چشم در چشم انداز در جهت مخالف است. او گفت که او تا به حال رای برای حزب کنگره چون او نمی اعتماد به آنچه ممکن است اتفاق می افتد با یک مودی-led BJP دولت به خصوص با توجه مودی وابستگی با و RSS.

“نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است در معبد راما!” او به من گفت. دندان های خود را رنگ آمیزی شد قرمز از جویدن فوفل و او تف قرمز خلط خود را بیش از شانه راست به عنوان او صحبت کرد. قرمز مایع ذوب شده و به آب تیره. “اگر مودی می آید به قدرت پس از آن وجود دارد فقط می خواهد بیشتر در مبارزه است.”

مریا شانه ای بالا انداخت صحبت کردن در مورد بیکاری و توسعه دو موضوع بی جی پی اتحاد و پشتیبانی در مبارزات انتخاباتی خود را. او اشاره کرد: در یک پل به سمت چپ خود را.

“نگاهی از پل ها ، جاده ها! اینها همه از کنگره روز,” او گفت:.

پس از آخرین روز رای گیری در مارس 12, کنگره حامیان در لکهنو پایتخت اوتار پرادش تردید به صحبت در مورد نتایج انتخابات ممکن است به معنای برای حزب کنگره.

“اجازه دهید ما صبر کنید و سپس خواهیم دید چه اتفاقی خواهد افتاد گفت:” Shailesh Asthana خنده. او یک خود اعلام کرد “کنگره مرد” که اغلب می آید به قهوه خانه نقطه های مورد علاقه در میان روزنامه نگاران و سیاستمداران در این شهر به شایعات بی اساس در مورد سیاست های خود را با دوستان است. انتخابات همیشه اولین موضوع بحث این روز است.

Satyadev Tripathi ارشد سخنگوی حزب کنگره که پیوست تا 29 سال پیش گفت که او نمی اعتماد خروج سنجی.

چهل و هشت ساعت قبل از اعلام نتایج او نشسته بود در دفتر خود در کنگره دفتر مرکزی حزب در لکنو سرگرم کننده چند روزنامه نگاران که نشسته بودند در سفید پلاستیکی چمن صندلی و آرامش بخش در اتاق مطبوع. گذشته از این مردم در Tripathi دفتر حزب کنگره ساختمان تقریبا خالی است. طبقه اول از ساختمان لخت بود به جز چند دوچرخه زنگ زده که صف راهرو. تنها تعداد کمی از کارگران مشغول به کار بودند در یک پروژه ساخت و ساز در نزدیکی یک درب.

خبر بد همه در اطراف. کنگره حزب عدالت و در لکنو سازمان دیده بان نتایج انتخابات.

“ما شاهد خروج سنجی در سال های 2004 و 2009” او به من گفت. “و آنها همیشه دقیق است.”

یک پوستر بزرگ از سونیا گاندی و راهول گاندی کشیده طول دیوار پشت میز خود. حزب کنگره نماد دست شده بود تا فقط پشت سر خود را به عنوان او صحبت کرد. وقتی که من او را خواسته آنچه او فکر Gandhis عملکرد در این سال انتخاباتی, مبارزات انتخاباتی او منحرف.

“کندی خانواده محترم در آمریکا هر چیزی را,” او گفت:. “انگلستان نیز آن خانواده سلطنتی است. هر یک از این خانواده ها مربوط است به مبارزه آزادی و مردم ایمان در آنها است.”

او متوقف شد. “و بی جی پی… آنها نیز در حال اجرا توسط یک خانواده است. که parivar—این Sangh Parivar,” او گفت:. Parivar به معنی خانواده در هندی.

“هر چه دستور می آید ما خواهد بود خوشحال به پذیرفتن آن” او گفت: بی سر و صدا.

دو روز بعد به نتایج انتخابات آغاز شده trickling در تمام نه پلاستیکی صندلی در اشغال شد. چشم همگان شد transfixed روی صفحه تخت تلویزیون نصب شده در سراسر از Tripathi میز.

“این یک شکست بزرگ” گفت: Tripathi. کنگره هواداران و خبرنگاران در دفتر خود آغاز یک بحث داغ در مورد که در آن حزب اشتباه رفته بود.

اما یک کنگره کاملا مصمم این نیست که در پایان برای حزب خود را.

“هیچ! آن را نمی شکست!” گفت: شکیل Farooki دبیر کنگره دفتر حزب پس از بحث را شکست. او و دیگران آغاز شده بود به ترک اتاق. او با فوریت.

“این تنها یک شکست برای چند سال حداکثر پنج سال,” او گفت: به عنوان او را دیدم دوستان خود. “من متولد شد و در کنگره من را مرگ در کنگره است.”

دنبال سونیا در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی