محققان بر این باورند coronavirus می تواند آلوده جنین

یک مطالعه کوچک نشان می دهد که زنان باردار ممکن است قادر به عبور از coronavirus به جنين اگر چه تحقیقات بیشتری مورد نیاز خواهد بود به یا تایید و یا رد نتایج اولیه.

دانشمندان ایتالیایی مورد مطالعه 31 زنانی که تحویل نوزادان در ماه های مارس و آوریل در حالی که بیمار با COVID-19 با توجه به اعلام ساخته شده در روز پنج شنبه. آنها نشان داد که آنها کشف اثری از coronavirus در جفت طریق سواب واژينال و در خون بند ناف و همچنین شیر در یک مورد. Coronavirus آنتی بادی نیز یافت می شود در خون بند ناف و شیر. تنها دو نفر از نوزادان آزمایش مثبت برای coronavirus وقتی آنها متولد شدند و نه بیمار شد.

تبلیغات:

دانشگاه میلان متخصص ایمونولوژی دکتر کلودیو Fenizia که رهبری این مطالعه به اسوشیتد پرس گفت که این نتایج قطعی نیست و چنین دلیلی وجود ندارد که در عین حال برای زنان باردار به وحشت. “این خیلی زود به دستورالعمل” دکتر Fenizia توضیح داد و اضافه کرد که در یک مورد “وجود شواهد قوی نشان می دهد که نوزاد در آن متولد شد در حال حاضر مثبت است چون ما در بر داشت ویروس در خون بند ناف و جفت است.” یکی دیگر از نوزاد تا به حال ضد coronavirus آنتی بادی است که نمی تواند از جفت عبور معنی است که آنها نه انتقال از مادر اما “با توجه به قرار گرفتن در معرض مستقیم جنین به ویروس است.”

صحبت کردن با واشنگتن پست, دکتر Fenizia گفت که بررسی 31 زنان باید در نظر گرفته مقدماتی و تعدادی از عوامل ارائه آن را دشوار است به دقت ارزیابی اینکه آیا زنان باردار باید تنظیم مراقبت های پزشکی خود را به حساب برای ویروس. وی افزود: هر چند که “ما مطالعه باید به عنوان یک زنگ زنگ برای بالا بردن آگاهی که [انتقال] امکان پذیر است.” یکی از جزئیات مهم از دکتر Fenizia مطالعه این است که همه این زنان بودند که در اواخر بارداری خود را به معنی مطالعه نمی دهد ممکن است ویروسی انتقال در اوایل دوره بارداری.

این مطالعه برای اولین بار به منظور بالا بردن آگاهی در مورد امکان از زنان باردار انتقال این ویروس به جنین است. Dr. Ashley روم بارداری متخصص در NYU Langone سلامت آسوشیتدپرس گفت که او و همکار محققان دریافتند ویروس ذرات در جنين طرف جفت در برخی از این 11 نفر که آنها مورد مطالعه قرار گرفت. این بار دیگر نشان می دهد که انتقال ویروسی است که ممکن است در داخل رحم مادر, اما آن را نیز ممکن است نادر است و به نظر نمی رسد به علت مشکلات در نوزادان است.

تبلیغات:

“مهم ترین چیز است که زنان باردار نیاز به دانستن است که این مهم اجتماعی به دور است. این مهم است به پوشیدن ماسک ، شستن دست های خود” روم آسوشیتدپرس گفت. “زنان نیازی به قطع از جامعه به طور کامل, اما آنها باید نگران تاثیر گرفتن COVID بر سلامت خود را در طول بارداری است.”

در آن وب سایت مراکز کنترل بیماری می گوید که “بر اساس آنچه ما می دانیم در این زمان حامله افراد ممکن است در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید از COVID-19 مقایسه آن با زنان غیر باردار مردم است. علاوه بر این ممکن است افزایش خطر ابتلا به عوارض بارداری از جمله زایمان زودرس در میان حامله افراد با COVID-19.”

آژانس خواستار زنان باردار برای جلوگیری از بیش از حد اجتماعی اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از عفونت در هنگام تعامل با افراد دیگر اجتناب ناپذیر است, به, دوران بارداری مراقبت های بهداشتی قرار ملاقات و مطمئن شوید که آنها باید حداقل 30 روز عرضه تمام داروها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>