در پاسخ به اعتراضات سبز, گروه حساب خود نژادپرستانه گذشته

در حال حاضر تاکید تهدید coronavirus و بیکاری گسترده ایالات متحده فوران کرده است به اعتراضات پس از کشته شدن جورج فلوید 46 ساله سیاه پوست توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است. در حال حاضر گروه برجسته در جنبش زیست محیطی — که به مدت طولانی تلاش تیره و نژادپرستانه گذشته در حال صحبت کردن در برابر نهادی تعصب و خواستار حرکت به اولویت بهتر عدالت اجتماعی است.

“برای بیش از حد طولانی حفاظت محیط زیست و جنبش ها صحبت نمی کند تا به آدرس دیرینه چالش هایی که غیر سفید جوامع صورت” فرد کروپ رئیس محیط زیست صندوق دفاع در بیانیه ای گفت:. “سازمان محیط زیست باید برای پایین آوردن موانع که بر سیاه مردم رنگ و جوامع بومی.”

تبلیغات:

لیگ حفاظت از رای دهندگان Earthjustice, 350.org و باشگاه سیرا نیز با صدور بیانیه ای در محکومیت کشتار جورج فلوید و تعهد به کار به سمت نژادی عدالت است. “وجود ندارد و فقط برای بازیابی آب و هوا بدون پرداختن به سیستمیک استخراج آسیب و خشونت نسبت به جوامع سیاه” گفت: 350.org در بیانیه ای در وب سایت خود را.

برای چند دهه گذشته سبز گروه کار کرده اند برای غلبه بر آپارتاید به تاریخچه جنبش زیست محیطی. اوایل اياد شد و گاهی آشکارا نژادپرستانه حمایت سفید برتری و تشویق استفاده از اصلاح نژاد. در دهه های 1960 و 1970 بسیاری از جریان اصلی محیط زیست مشغول بودند با نگرانی بیش از فراری رشد جمعیت; برجسته متفکران مانند گرت هاردین و پل ارلیک تشویق عقیم سازی برنامه های. Hardin حتی پیشنهاد قطع کمک های غذایی به کشورهای در حال توسعه در طول قحطی به جمع اوری جمعیت جهانی است.

حتی زمانی که چنین آشکار نژادپرستی شروع به افول بسیاری از گروه های زیست محیطی که تمایل به تمرکز بر روی حیات وحش و حفاظت از زمین همچنان به چشم پوشی از مسائل است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع رنگ مانند آلودگی هوا و آب و امنیت و آب و هوایی شدید. در ضمن رهبری کارکنان و داوطلبان سبز سازمان های باقی مانده به شدت سفید.

تبلیغات:

که ممکن است شروع به تغییر. با توجه به مطالعه منتشر شده در هفته گذشته در مجله علمی PLOS ONEبسیاری از سازمان های غیر دولتی زیست محیطی در سراسر جهان در حال حرکت فراتر از حفاظت به تمرکز بر روی آب و هوا, سیاست, محیط زیست و عدالت است. چند ماه پیش سبز 2.0 ابتکار — که آهنگ های نژادی و جنسیتی تنوع در جنبش محیط زیست — نشان داد که مردم از رنگ را افزایش داده اند در کارکنان و تخته عمده سبز گروه در آمریکا

در ضمن سیاه پوست و لاتین در جوامع در ایالات متحده به طور فزاینده ای با گرفتن امور به دست خود. تعدادی از سازمان ها به طور خاص متمرکز بر عدالت زیست محیطی در حال افزایش است و برخی متصل شده اند برای مبارزه با هوای پاک و سالم جوامع با مسائل مربوط به خشونت پلیس و سرکوب. “هنگامی که ما می گویند: “من نمی توانم نفس بکشم’ — آن است که آیا یک افسر با یک زانو بر گردن ما و یا آلودگی است که همچنان به دور ما نفس — همین دلیل است که ما در ماه مارس و به همین دلیل کار ما خیلی سخت به این تغییر و پویایی” گفت: مصطفی سانتیاگو علی, معاون رئیس جمهور, عدالت زیست محیطی در فدراسیون ملی حیات وحش.

در نهایت فعالان می گویند جریان اصلی گروه های زیست محیطی را مجبور به انجام خیلی بیشتر از اظهارات در همبستگی اگر آنها واقعا می خواهید برای کمک به مقابله با آمریکا نژادپرستی نهادی. فقط بریدن از میلیاردها دلار جریان به محیط زیست بخش در ایالات متحده می رود به سازمان متمرکز بر عدالت گفت: جثه براوو, مدیر اجرایی, سن دیگو-بر اساس فقط انتقال داد. “ما نیاز به یک سهم از این منابع” او گفت:, و اضافه کرد که عدالت برای مردم رنگ نیاز به بیش از فقط یک نوار کناری برای جریان اصلی محیط زیست. “عدالت زیست محیطی باید در خط مقدم از آنچه که انجام می شود و آنچه که برای حمایت.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>