خرده فروشی Covid-19 تست یک شکست بزرگ برای جوامع

Adarra بنیامین, 26 ساله, سیاه, مراقبت در منزل کارگر در شیکاگو فاقد لوکس از ماندن در منزل در طول Covid-19 بیماری همه گیر. او کمک چندین بيماران سالمند. کار خود را با خواسته های سفر با حمل و نقل عمومی. وظایف خود — چیدن مواد غذایی در حال اجرا به اداره پست, مشاوره, مشتریان, داشته, در میان اخبار مرگ و بیماری تفویض به یک سری از اضطراب آور ،

“من می ترسم چون کار من شامل من نه تنها به رفتن در داخل و خارج از خانه کس دیگری اما برای خرید, دیگر, مردم,” او گفت:. “این فقط احساس وحشت.”

Adarra باقی مانده است در معرض خطر به عنوان یک ضروری کارگر. شیکاگو غرفه خیط و پیت کردن با کوروناویروس. طبخ شهرستان که شامل شیکاگو تا ششم-اکثر موارد از همه استان ها در کشور با توجه به, نیویورک تایمز, ردیاب, آوریل 27. این ویروس همچنان به تاخت و تاز شهر عمدتا سیاه و سفید سمت جنوب جایی که Adarra زندگی می کند با مادر او. اخیرا هنگامی که Adarra پسر عموی به نمایش گذاشته علائم Covid-19 مخصوصا مشکل تنفس او تلاش برای به دست آوردن یک آزمون برای رفتن به بیمارستان دو بار قبل از او موفق به دریافت یک تست مثبت است.

Adarra بنیامین چپ منتظر یک اتوبوس در رفت و آمد صبح. “این بود تا این [گیر] که من متوجه شدم چقدر بی اهمیت من به دولت,” او گفت:.
اولیویا Obineme برای Vox

وضعیت لرزاند Adarra. “این صادقانه, مانند, قرار, من, به, ترس,” او گفت:. “به می دانم که او به آنجا رفت و که آنها نمی باید یک آزمون را بلافاصله هل من, مانند,” شاید من می تواند انجام آسیب بیشتری با رفتن به گرفتن تست از من فقط دور ماندن.'”

“بنابراین در حال حاضر من واقعا اشتباه گرفته که باید دریافت کنم تست شده,” او گفت:. “آیا آنها حتی به اندازه کافی تست؟”

فعالان محلی سیاستمداران و شهرستان داده اکو نگرانی در مورد دسترسی عادلانه در شیکاگو است. با توجه به شیکاگو وزارت بهداشت, مردم سیاه و سفید در شیکاگو را تشکیل می دهند و اکثریت Covid-19 مرگ و میر در 56 درصد از مارس 26.

در عین حال برای هفته برخی از محله در ضلع جنوبی این شهرستان با بیشترین تعداد از موارد مورد آزمایش قرار گرفتند در یک نرخ پایین تر از سفیدتر مناطق ثروتمند در مرکز شهرستان. این یک مشکل منعکس شده در سطح ایالت و به طور فزاینده ای در سراسر کشور. اطلاعات در دسترس از ایالت ایلینویز نشان می دهد که حتی اگر ساکنان سیاه را تا 37 درصد از دولت Covid-19 مرگ و میر آنها تنها با دریافت 13 درصد دولت را تست به عنوان از آوریل 23.

قرار نبود به این راه. شیکاگو به عنوان مدل شهر از آنچه که کاخ سفید تعمید یک ماه پیش به عنوان یک “فوق العاده” و “تاریخی” مشارکت عمومی-خصوصی برای ارائه به رایگان در دسترس coronavirus تست سراسر کشور در خرده فروشی داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی.

با سه زمان سایت (یکی به تازگی بسته) در منطقه شیکاگو است که در میان شهرهای با بیشترین خرده فروشی تست سایت در کشور است. اما یک نوع تحقیقات و بورسی و تحلیل نشان می دهد این سایت ها تا حد زیادی غیر قابل دسترس برای ساکنان در سخت ترین-آمار مناطق: شهر عمدتا سیاه و سفید محله. نزدیکترین خرده فروشی درایو-از طریق تست سایت به Adarra حداقل 18 مایل دور.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه رئیس جمهور تهمت تبلیغ برنامه تست و گفت: “این بخش خصوصی رهبران همراه با دیگران شده اند استثنایی همکاران در یک اقدام بی سابقه رانندگی به گسترش متحده توانمندی و کشور ما قابلیت.”

اما بیش از یک ماه پس از این برنامه اولین تنبل rollout و مکان های خرده فروشی درایو-throughs شرکت در کاخ سفید مشارکت را ترک کرده اند شهرستانها و ایالات متحده در تلاش برای پیدا کردن راه حل برای تست به خصوص در اکثریت-اقلیت های محله ای که در آن ساکنان رنگ شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

در مارس 13, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد همکاری خود را با Walgreens خارج, هدف و CVS به ارائه بخشی از پارکینگ خود را در سراسر کشور به صورت رایگان درایو-از طریق آزمایش. دولت اظهار داشت که این طرح را “نیازهای آمریکا” با صدای شیپور و تاکید کرد که “ما در بسیاری از مکان ها” و این که “ما پوشش بسیار به شدت در کشور ما — فروشگاه تقریبا در هر محل.”

کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت: این طرح که قرار بود این رقم بسیار کارآمد است که پس از پوسته پوسته شدن در سراسر ایالات متحده “ما می خواهیم این کار را در سراسر این قاره است.” علاوه بر این فروشگاه های شریک استادانی تمرکز بر روی سخت ترین ضربه جوامع است. Walgreens اعلام کرد تست تمرکز بر “ما آسیب پذیرترین شهروندان” و CVS گفت: این امر در مقیاس به سرعت در خدمت “آسیب پذیر ترین اعضای جوامع ما است.” بازار سهام بسیج پس از اعلام. مناسک کمک و Kroger پیوست تلاش به زودی پس از.

در عین حال جاه طلبی از این پروژه تحت الشعاع قرار توسط آن شکست به عنوان Covid-19 عفونت افزایش نمایی در آمریکا در مراکز شهری. همانطور که در آوریل 16 وجود دارد تنها 17 مکان های خرده فروشی باز است. (فقط چند روز قبل در 13th, NPR مشخص خرده فروشی درایو-از طریق آزمایش به عنوان “تا حد زیادی وجود ندارد.” ) همه از این فروشگاه, نجات سه در واقع عمدتا سفید مناطق. بین آوریل 17 و 27, 43 بیشتر خرده فروشی تست سایت های باز شده, اما تنها پنج نفر از کسانی که عمدتا در زمینه سیاه و سفید.

سلامت و خدمات انسانی سخنگو گفت که این گروه در حال همکاری با داروخانه ها و شرکت های خرده فروشی به “سرعت در حال گسترش به مناطق که تحت آزمایش و آسیب پذیر اجتماعی” و بخش “با استفاده از داده ها برای قرار دادن سایت در استان ها هستند که تحت آزمایش و اجتماعی آسیب پذیر به ویژه کسانی که با جمعيت بالا, سیاه, اسپانیایی و روستایی آمریکایی است.” آنها اشاره کرد که “همانطور که از آوریل 24, 63 سایت در حال آزمایش آمریکایی در 24 متحده است.”

اما از 63 تست سایت های عامل و یا اعلام کرد به باز کردن به عنوان از آوریل 24, تنها هشت — حدود 13 درصد — در عمدتا سیاه و سفید محله. سیاه و سفید آمریکایی را تا 30 درصد از Covid-19 بيمار با توجه به مقدماتی در سراسر کشور داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در سمت جنوب شیکاگو قلب شهر جامعه خرده فروشی مراکز تست اساسا یک nonfactor. پس از تماشای رئیس جمهور فروشگاه-بر اساس تست اعلام دولت آمریکا با سناتور. رابرت پطرس گفت: “آن آمد مانند این است که بیشتر مورد تاکید همه این افراد در این فضای کسب و کار با هیچ طرح توجیهی بتن — آن را یک رویا لوله.”

پطرس یکی از بسیاری از سیاه سیاستمداران و فعالان که در هفته های اخیر تحت فشار قرار دادند برای یک سمت جنوب مرکز آزمون به پر کردن شکاف. در دسترس تست مورد نیاز است در سمت غرب ، در این ماه دولت آمریکا با نماینده و عضو هیئت long branch بیمارستان LaShawn K. فورد پیوست در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج long branch به نگرانی عدم تست در سمت غرب جامعه از Austin, شیکاگو که در آن حدود 80 درصد از ساکنان آفریقایی آمریکایی.

“در سمت غرب شیکاگو تقاضا برای تست بسیار بالا و عرضه بسیار کم است که این مشکل” فورد گفت. “هنگامی که ما از شنیدن فرماندار ایلینوی و رئیس جمهور ایالات متحده بحث در مورد خم منحنی آنچه که ما در حال رفتن به پیدا کردن این است که ما واقعا نمی تواند صحبت در مورد خام اعداد زمانی که ما در حال آزمایش یک بخش بزرگ از جامعه ما و جامعه سیاه و سفید. وجود دارد بدون آزمون اصلی سایت در جامعه است.” (یکی از اولیه سایت خرده فروشی است که در محدوده شهر در یک محله مجاور به Austin اما عمدتا سیاه و سفید.)

فورد گفت که او تحت فشار بوده است و از ترکیبات هستند که “نا امید چون آنها دیگر جوامع با این تست سایت های راه اندازی شده توسط دولت خارج شده و دیگر امکانات با درایو یو پی اس. در عین حال بخش بزرگی از جمعیت را نادیده گرفته است. و آن را به تازگی به ذکر است که این بخش است که نادیده گرفته شده است این است که این بخش شده است که سخت ترین ضربه با مرگ و میر و موارد مثبت.”

با توجه به اطلاعات عمومی, سیاه, شیکاگو ساکنان در حال مرگ هستند از Covid-19 در چهار بار رای سفید ساکنان. در سطح ایالت, سیاه Illinoisans در حال آزمایش مثبت در دو برابر نرخ همتایان سفید. در حالی که همه سیاه Illinoisans دریافت کرده اند و حدود نیمی به عنوان بسیاری از آزمایشات است.

ارزیابی کاخ سفید خرده فروشی تست طرح از زمان آغاز آن راتگرز استاد Naa اویو A. Kwate استدلال می کند که مرکزی فروشگاه به عنوان تست امتیاز ترکیبات مسائل دسترسی به دلیل خرده فروشان به تفکیک محل الگوهای به طور کلی دور از سیاه و سفید محله.

Kwate گفت: عادلانه تر گزینه می تواند انتخاب شده اند مانند اداره پست و پارکینگ ها و یا مدارس که بیشتر به طور مساوی توزیع شده در سراسر جوامع است. “تلاش برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر با همکاری با بخش خصوصی خرده فروشی سایت که واقعا حس” گفت: Kwate اضافه کرد که چند مراکز تست در منطقه شیکاگو نیست استراتژیک واقع نسبت به تراکم جمعیت و شهر سخت ترین ضربه جوامع است.

با نیمی از منطقه شیکاگو خرده فروشی مراکز تست در Walgreens و خارج در دور افتاده حومه Kwate گفت: “اگر شما در یا در سمت جنوب و یا در یک منطقه عمدتا سیاه و حومه, شما باید برای رفتن راه طولانی — شما در حال رانندگی در بزرگراه برای حداقل نیم ساعت پرداخت عوارض به دست آوردن وجود دارد. آن را جایی نزدیک به جایی که شما هستند.”

مبارزات با کاخ سفید را در اجرای آن خرده فروشی طرح شده است همراه با لفاظی تلاش برای انتقال مسئولیت و سرزنش. در ابتدا کاخ سفید در زمان منجر شود. در مارس 13, ایستاده در باغ گل رز در کنار فروشگاه مدیران اجرائی مقامات کاخ سفید توصیف خرده فروشان بازی نقشی اساسی در coronavirus نیروی کار “جدید همکاری با بخش خصوصی بسیار افزایش و سرعت بخشیدن به ظرفیت ما برای تست coronavirus.”

بعد فروشگاه های تقویت شده با کاخ سفید و دولت فدرال نقش رهبری. CVS اشاره کرد که “ما در حال همکاری با دولت فدرال برای حمایت از این تلاش” و Walgreens اعلام کرد که مکان انتخاب شده بود که “با همکاری وزارت بهداشت و خدمات انسانی.”

با توجه به گزارش از شیکاگو تریبون خارج مراکز تست در منطقه شیکاگو شد “خصوصی موفق تحت قراردادهای فدرال.” در عین حال با وجود دولت فدرال اعلام خرده فروشی طرح انتخاب مکان های خرده فروشی و مدیریت خرده فروشی قراردادهای رئیس جمهور قرار داده شده تعهد از کاستی ها در ایالات متحده.

درایو-از طریق coronavirus آزمایش های در حال انجام در یک تعداد انگشت شماری از محل Walgreens در منطقه شیکاگو از جمله این یکی در سمت غرب به شهرستان.
اولیویا Obineme برای Vox

در 14 آوریل و پس از گزارش از sputters در خرده فروشی, تست مغلوب ساختن پیشی جستن و فاصله خود را از این طرح است. او اظهار داشت که اگر متحده می خواستم, خرده فروشی, مراکز تست آنها باید در پیدا کردن یک راه برای آن را مستقیم به خود را دارند. “واشنگتن نباید انجام می دهند که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک جلسه. “ما نمی تواند فکر کردن در مورد یک پارکینگ خارج شده که 2000 مایل دور که در آن ما در حال انجام تست اما فرماندار یک ایالت می تواند یک شهردار می تواند راست و پایین خط.”

بعد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر قاب ابتکار عمل به عنوان یک مسئولیت فرمانداران دولت و شرکت ها و تهدید به مجازات این رهبران محلی اگر آنها ضعیف اجرا آن است. از او پرسیدند که خرده فروشی تست خواهد بود به طور گسترده در دسترس برای بیشتر آمریکایی ها تهمت پاسخ داد که “این شرکت را تعیین می کند که, و فرمانداران را تعیین می کند که” و اضافه کرد “اگر ما شاد و ما را بسیار قوی عمل در برابر یک دولت و یا یک فرماندار.”

توضیح اینکه چرا مشارکت عمومی-خصوصی رسیده است یک بعد وسیع گزارش در کسب و کار خودی و واشنگتن پست اشاره خرده فروشان’ مبارزه برای به دست آوردن دسترسی به اندازه کافی آزمایش و تست مواد و مدیریت تقاضای زیادی.

کاخ سفید خطاب نگرانی از مقیاس و حقوق صاحبان سهام در اخیر کنفرانس مطبوعاتی. “من می خواهم شما بدانید که ما در حال ساخت در مشارکت عمومی-خصوصی است که رئیس جمهور نورد با داروخانه ها و شرکت های خرده فروشی مانند CVS Walgreens مناسک کمک و Kroger برای سرعت بخشیدن به تست برای بیشتر آمریکایی ها در بیشتر جوامع در سراسر کشور. ما در حال رفتن به افزایش دسترسی به آزمایش undertested, محروم و جوامع اقلیت” گفت: جراح عمومی جروم Adams چهارشنبه گذشته ذکر شرکت هایی که پیوست, پس از تلاش های اولیه اعلام خواهد شد.

در میان فدرال اختلال تحت فشار از حمایت گروه ها و سیاستمداران و در پرتو ظهور نژادی و نابرابری بسیاری از فرمانداران باید نقل مکان کرد به پر کردن جای خالی رئیس جمهور در تست برنامه در اقلیت محله. این ماه فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر اعلام کرد که او می تواند راه اندازی جدید مراکز تست در جوامع است. لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: او می تواند انجام همان در مناطق روستایی است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد دولت او خواهد با ارائه پاپ آپ تست سایت در “جوامع اقلیت downstate” در شهر نیویورک است. و همکاری با شهری لیگ فلوریدا به تازگی افتتاح پیاده روی تا مراکز برای رسیدن به جوامع سیاه در شهرستان Broward.

کاخ سفید ناتوانی برای تسهیل گسترده عمومی رایگان تست از طریق بخش خصوصی متناسب با خرده فروشان در یک گسترده تر نقد دولت مبتنی بر بازار در پاسخ به کوروناویروس.

در اوایل این ماه در نیویورک تایمز نویسنده مجله قدیمی, هانا جونز با انتقاد از وضعیت, به tweeting, “من هرگز می خواهم به شنیدن این که دولت باید در اجرا مانند یک کسب و کار. این بحران گذاشته لخت خطرات ناشی از برش ما نهادهای عمومی و خدمات بسته به شرکت اختصاص داده شده به سود و نه دولت موظف به کار برای مشترک خوب است. مرگ نتیجه است.” این بار در هیئت تحریریه ابراز احساسات مشابه, توصیف کاخ سفید coronavirus پاسخ به یک “آغوش بازارهای بسیار شدید آن ممکن است مسخره به نظر می رسد اگر آن نبود و در نتیجه مرگ و میر غیر ضروری.”

بازار مبتنی بر شکست طنین انداز ویژه برای آمریکایی های سیاه و سفید که قبلا در رنج زیر خیمه شکست خورده فدرال دولتی و خصوصی مشارکت. در کتاب رقابت برای سود, Keeanga-Yamahtta تیلور بررسی چگونگی تکیه بر بخش خصوصی راه حل برای دسترسی به خدماتی مانند مسکن به طور سنتی چپ سیاه جوامع محزون می خوانی محروم.

“یک دلیل وجود دارد که چرا آمریکایی آفریقایی سازمان های جامعه, گروه, همیشه خواهان نقش بیشتر دولت به دلیل راه که نژادپرستی و تبعیض اجرا شایع و بدون کنترل در بخش خصوصی” تیلور گفت: سال گذشته در مصاحبه با Chris Hayes.

“بسیاری از مردم در حال مرگ هستند از این. و این غم انگیز است که آن را به کسی که در های داستان ما برای به دست آوردن چیزی انجام می شود در مورد آن می گوید:” Adarra بنیامین.
اولیویا Obineme برای Vox

حرکت رو به جلو ایجاد یک ملی coronavirus تست طرح باقی مانده است بسیار مهم برای هر دو مدیریت و ردیابی عدالتی. این ماه, متخصصان پزشکی در ادامه به انتقاد از نابرابری نژادی در تست به خصوص در میان آمریکایی های آفریقایی تبار. هر چند تهمت بوده است و تمایلی به شرکت در تست شکست او اذعان کرده است Covid-19 تاثیر در آمریکایی های آفریقایی تبار است “شده است disproportional.”

در عین حال به عنوان خرده فروشان مانند CVS و خارج به آرامی مقیاس آنها در مواجهه با مشکلات در رسیدن به مردم بدون دسترسی به اتومبیل و یا زندگی می کنند که در تفکیک محله ای که این فروشگاه به عنوان در دسترس نیستند. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مدت طولانی مخالف نظر گرفتن اثرات متفاوت در سیاست گذاری. آن باقی مانده است دیده شود که آیا دولت فدرال قادر خواهد بود به پیاده سازی یک سیستم تست را به طور کامل آدرس نژادی و بی عدالتی و مانع coronavirus را متفاوت تاثیر بر آمریکایی های سیاه و سفید.

این مقاله گزارش شده است در همکاری با نوع تحقیقات است.

اصلاح: داستان اصلی به اشتباه شناسایی Adarra بنیامین عنوان.

اعتبارات
نوع تحقیقات
گزارش ویرایشگر: Alissa فیگوئروا
ویرایشگر داده ها: تیلور Eldridge
واقعیت-جستجوگر: هانا Beckler

Vox
داستان ویرایشگر: کی سبک سگی
گرافیک: Christina Animashaun
عکاس: اولیویا Obineme برای Vox
تصاویری ویرایشگر: Kainaz Amaria
کپی ویراستاران: Tim Williams و تانیا Pai


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>