بازگشت “Sharpiegate”: بازرس کل جنگ وزیر ویلبر راس بیش از انتشار گزارش

بازرسان به طور کلی نقش ارزشمندی در ایالات متحده’ سیستم کنترل و توازن اما در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران شده است وجود دارد هیچ کمبود تنش بین IGs و سازمان های دولتی. یک مثال از این تنش به گفته واشنگتن پست خبرنگاران اندرو فریدمن و جیسون Samenow است درگیری بین ویلبر راس از وزارت بازرگانی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و وزارت بازرگانی بازرس کل پگی Gustafson بیش از یک گزارش مربوط به سال 2019 طوفان دوریان و “Sharpiegate” افتضاح.

فریدمن و Samenow گزارش که در روز یکشنبه, جولای 1, Gustafson با ارسال یادداشتی به راس ابراز “نگرانی عمیق” است که وزارت بازرگانی این است که متخلف در دفتر او استقلال با جلوگیری از انتشار یک گزارش نهایی در یک بررسی ملی اقیانوسی و جوی اداره بیانیه ای در مورد دوریان سال گذشته است.

تبلیغات:

با توجه به پست خبرنگاران “تمرکز بست Gustafson می نویسد که (تجارت) گروه ادعای گسترده ای ادعا می کنند از امتیاز که محروم انتشار برخی از مواد در این گزارش آغاز شد که ده ماه پیش.”

Gustafson که منصوب رئیس جمهور, باراک اوباما, نوشته شده آنلاین به طور خلاصه به تاریخ ژوئن 26, از یافته های این گزارش اما با redactions که وزارت بازرگانی تحت راس’ جهت درخواست شده است.

تحقیقات انجام شده توسط Gustafson دفتر آمد به دلیل “Sharpiegate” رسوایی سپتامبر 2019 زمانی که جنوب شرقی ایالات متحده بود توفان طوفان دوریان. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتباه ادعا کرد که دوریان تهدیدی به آلاباما و در سپتامبر 1, 2019, خدمات ملی آب و هوا در بیرمنگام توییتی که دوریان در واقع نه یک تهدید به آلاباما و مطمئن آلاباما ساکنان “آلاباما کنید و از اثرات #دوریان. ما تکرار بدون اثرات از طوفان #دوریان احساس خواهد شد در سراسر آلاباما.”

تبلیغات:

یک مسئول تر رئیس جمهور را که باید اذعان کرد ساخت یک خطا و حمایت از خدمات ملی آب و هوا را بیرمنگام ، به جای تهمت کودکانه دو برابر کردن خطا و با استفاده از Sharpie در یک طوفان هوا نقشه به نقطه خود را. و NOAA حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن در انتقاد از بیرمنگام در سپتامبر 6, 2019.

با توجه به فریدمن و Samenow خلاصه از Gustafson دفتر “به این نتیجه رسیدند وزارت بازرگانی زد ‘ناقص روند که نیست به اندازه کافی درگیر NOAA و رفت و علیه منافع آژانس و خدمات ملی آب و هوا که در آن نظارت کند. با صدور سپتامبر 6, بیانیه, ‘گروه شکست خورده به حساب برای ایمنی عمومی قصد NWS بیرمنگام, صدای جیر جیر,’ خلاصه گفت. این بیانیه را انتشار باعث داد و بیداد در میان NOAA دانشمندان و ترکیبات آن که گفت: حمایت رئیس جمهور ناقص ادعا می کنند به جای خود دانشمندان صدمه آژانس اعتبار.”

دموکرات ایالت ماریا Cantwell سنا تجارت, علم و کمیته حمل و نقل بسیار مهم از راس تصریح می کند: “این وضعیت از بد به بدتر است. وزیر راس باید فورا متوقف کند این کمپین به نگه داشتن مردم در تاریکی. بازرس کل در حال انجام کار خود را و سزاوار برای دیدن گزارش. انتشار این گزارش در حال حاضر آقای وزیر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>