کشیش دکتر ویلیام باربر دوم: تنها یک “عمده اخلاقی و احیای انقلاب” می تواند شکست مغلوب ساختن پیشی جستن

امریکا آورده شده است کم زدم به رقت بار دولت و خجالت قبل از جهان توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود رژیم است. ایالات متحده یک بار جهان را ضروری رهبر در حال حاضر به نظر می رسد به یک کهنه also-ran با آمریکا استثنایی جایگزین با استبداد و neofascism در ارتباط با کشورهای شکست خورده در سایر نقاط جهان است.

به عنوان نشان داده شده توسط نظر سنجی های افکار عمومی مردم آمریکا می دانند که چیزی بسیار اشتباه است. جورج فلوید تظاهرات و مردم را به قیام یکی بیشتر شاخص که تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها در نهایت بیدار شدن از خواب هر دو به وخیم بحران وجودی از Trumpism و همچنین سیستمیک و فرهنگی پوسیدگی که باعث تهمت ریاست جمهوری و جنبش سیاسی.

تبلیغات:

سن مغلوب ساختن پیشی جستن است مداوم سیاست بحران است که در آن دموکراسی است خطر ریاست جمهوری و قانون اساسی هستند که پلید حکومت قانون است که برچیده بیش از 120,000 نفر مرده اند به این دلیل که federal پاسخ به کروناویروس همه گیر شده است malevolently جناح گانگستر گذاران شده اند تقریبا کاملا آزاد به غارت خزانه عمومی در حالی که از بین بردن محیط زیست و مدنی و حقوق بشر از nonwhites, مسلمانان, افراد معلول, زنان فقیر و طبقه کارگر و دیگر گروه های به حاشیه رانده شده در حال نورد.

در همه سن مغلوب ساختن پیشی جستن است ستایش اغراق امیز از یک plutocratic سفید supremacist kakistocracy.

زیر مجاورت نمونه چنین یک واقعیت است.

تبلیغات:

این شنبه در Tulsa, اوکلاهما, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میزبان اول “رالی” (بیشتر از یک جرم سیاسی فرقه جلسه) پس از coronavirus همه گیر مجبور عمومی در سراسر کشور شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اصل برنامه ریزی شده خود باز گشت رالی برای چهار شنبه, ژوئن 19, شناخته شده به عنوان “Juneteenth,” روز بزرگداشت زمانی که سیاه و بردگی مردم در تگزاس آموخته بودند و از نظر قانونی در سال 1865. مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا نقل مکان کرد و این تجمع به تاریخ 20 ژوئن از “احترام” برای Juneteenth. نیازی به گفتن تهمت است نه اعتقاد.

Tulsa است و همچنین محل یکی از بدترین سفید روی سیاه نژادی پوگروم در تاریخ آمریکا که سفید اوباش کشته شدن صدها نفر از مردم در سال 1921. چرا ؟ سیاه, رفاه, برتری, استقلال و موفقیت در جامعه غیررسمی شناخته شده به عنوان “سیاه و سفید وال استریت” یک توهین شخصی به دروغ سفید برتری و آن اصول از حقارت و مادون انسان ، روانی دستمزد سفیدی بسیار شکننده هستند. زمانی که تهدید و خشونت علیه مردم سیاه و سفید و دیگر nonwhites به طور پیش فرض است.

تبلیغات:

رئیس جمهور مطلع با برتری انتخاب تولسا و Juneteenth برای سایت و تاریخ عظیم تجمع تصادفی نیست: آن است که یک سیگنال روشن به مغلوب ساختن پیشی جستن جنبش پیروان. تغییر تاریخ — اما نه مکان است و از اهمیت کمی. پیام در حال حاضر فرستاده شده و دریافت شده.

در روز 20 ژوئن برگرد. دکتر ویلیام باربر دوم و مردم فقیر انتخاباتی در حال برگزاری آنچه به آنها تماس بگیرید توده مردم فقیر را مونتاژ و اخلاقی مارس در واشنگتن است. این دیجیتال عدالت جمع آوری خواهد شد به صورت زنده و آنلاین در https://www.june2020.org/

تبلیغات:

هدف از این مردم فقیر را مونتاژ است که به برجسته بدبختی و مرگ ناشی از نابرابری های اجتماعی و بی عدالتی در امریکا در هر دو طرف خط رنگ — و به ارائه مجموعه ای از برنامه ها و اهداف برای چگونه برای ایجاد یک دموکراسی اجتماعی که در آن همه مردم ارزش دارد و بسیاری از این کشور اجتماعی بیماری می تواند شفا.

در نهایت برای پاک کردن امریکا از Trumpism نیاز بسیار بیشتر از رای گیری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان از دفتر در سال 2020 و فراتر از آن. آن را به یک بزرگ اخلاقی به حساب در تمام مناطق از جامعه است.

برگرد., Dr. William J. باربر دوم رئیس جمهور و مدرس ارشد از تعمیر کاران از نقض و co-صندلی از مردم فقیر کمپین: ملی تماس اخلاقی برای احیای. او همچنین معمار رو به جلو با هم اخلاقی جنبش و نویسنده چندین کتاب از جمله “احیای ما دوباره: چشم انداز و عمل اخلاقی سازماندهی” “سوم بازسازی: چگونه اخلاقی جنبش غلبه بر سیاست تقسیم و ترس” و “رو به جلو با هم: پیام اخلاقی برای ملت است.” کتاب جدید او این است که “ما به نام به یک جنبش است.”

تبلیغات:

آرایشگر مهمان مکرر در MSNBC, ABC و CNN به عنوان به خوبی به عنوان دموکراسی در حال حاضر! او مقالات و نوشتن های دیگر برجسته شده است در نیویورک تایمز, واشنگتن پست, زمان, مجله و دیگر نشریات پیشرو.

در این گفتگو آرایشگر توضیح می دهد که آنچه امریکا اخلاقی حساب باید به دنبال دارد و چگونه فرهنگ مرگ و درد کمک به تولد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. او بلافاصله با پلیس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس و چگونه است که رویداد نماد دموکراسی است که نمی توانم نفس بکشم در سن مغلوب ساختن پیشی جستن — به عنوان به خوبی به عنوان یک فرهنگ عظیم مرگ ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس فقر پلیس thuggery ویرانی زیست محیطی سفید برتری و بی عدالتی اجتماعی به طور کلی.

آرایشگر همچنین توضیح می دهد که چگونه جورج فلوید تظاهرات و مردم را به قیام در حال نشانه آن است که مردم آمریکا هنوز ایمان در کشور خود و در معرض خطر شخصی در حال حاضر متحد در سراسر خط رنگ برای بازسازی این کشور دموکراسی و جامعه در برابر قدرتمند و تثبیت نیروهای ظلم و ستم و بی عدالتی است.

تبلیغات:

شما همچنین می توانید گوش دادن به مکالمه من با Rev. Dr. William J. باربر دوم در پادکست “حقیقت گزارش” و یا از طریق پلیر تعبیه شده در زیر.

این گفتگو ویرایش شده برای وضوح و ظهر و در آن صورت گرفت و چند روز قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او در حال حرکت خود را برنامه ریزی شده تولسا رالی شنبه, ژوئن 20.

چگونه شما احساس در این لحظه با قتل جورج فلوید تظاهرات و مردم را به قیام مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور همه گیر و بسیاری از چیزهای دیگر ؟ چگونه شما را مرور روز به روز ؟

تبلیغات:

وقتی دیدم چه اتفاقی افتاد به جورج فلوید من تجربه طیف وسیعی از احساسات.

درک چوین که سفید افسر پلیس راه او مطرح شده چیزی بود که من صد بار — آن بود که چگونه مردم در برخواهد داشت بیش از حیوانات مرده. من را دیده اند بسیاری از این بار با مردان سفید پوست که از کشتن حیوانات برای ورزش است. آنها فقط کشتن آنها را برای غنائم سوار آنها را در اطراف در کامیون خود را در تمام طول روز و سپس آنها را بکشید که بدن مرده را در مقابل این کشور و در فروشگاه های خود قرار داده زانو بر روی آنها و سپس نگه داشتن تفنگ و گرفتن عکس. من تو را دیدم که در درک چوین. او در سمت راست دوربین به عنوان او مطرح شده.

من تا به حال احساسات عمیق و خشم و غم و اندوه است از جایی که ما هنوز به عنوان یک کشور است. من گریه ام با پسرم. پسر من تا به حال همان احساسات زمانی که Trayvon [Martin] کشته شد. آنها گفتند: “پدر آنها می خواهند برای کشتن همه ما است.” یکی از آنها نیز بیش از 25 است و یک وکیل در حال حاضر, و من او را هنوز گریه بر این خشونت علیه مردم سیاه و سفید.

من شده است در فضای عمیق lamenting است. من نمی خواهم ما برای جلوگیری از عزاداری های تاسف است که نیاز به رفتن نیست فقط بیش از مرگ جورج فلوید اما این فرهنگ مرگ است. من آن را توصیف با استفاده از چیزی است که من تماس بگیرید “مرگ اندازه گیری” دولت از امور است که بخش زیادی از این آمریکایی آزمایش. مرگ اندازه گیری متشکل از پنج پیوسته بی عدالتی های سیستمیک نژادپرستی سیستماتیک و فقر و ویرانی زیست محیطی عام, سلامت, مراقبت از جنگ و اقتصاد و نظامی جوامع ما و نادرست اخلاقی روایت از ناسیونالیسم مذهبی. یک بار دیگر ما شاهد این هستیم که این واقعیت را نمی توان جدا از یکدیگر است. ما باید برای دیدن آنها را به هم پیوسته شر و پیوسته بی عدالتی.

تبلیغات:

در این لحظه من گریستم بسیار کمی که در آن ما هستند. من گریستم برای این دختر جوان که قهرمان واقعی است. که بچه که 16 ساله بود که وجود دارد و نگهداری می شود که گوشی باز است. پلیس گزارش دقیق نیست. اگر نبود که 16 سال جهان نمی خواهد حقیقت را می دانم آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید. ما باید جلوگیری از ساخت مرگ جورج فلوید به یک عینک. این سیستمیک خشونت پلیس. این الگوی رفتاری به عنوان ما را دیده اند با برادر Ahmaud Arbery در گرجستان و عزیز ما خواهر Breonna تیلور بود که به ضرب گلوله در داخل خانه او. خشونت پلیس یک شکل از مرگ است که ناشی از نژاد پرستی.

جورج فلوید را قتل اتفاق افتاده در یک فصل از مرگ است. هفت صد نفر در حال مرگ هستند و هر روز از فقر یک چهارم میلیون نفر در سال است. وجود 140 میلیون فقیر و کم درآمد مردم در ایالات متحده است. شصت و یک درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار هستند فقیر و فاقد ثروت مالی و در حال مرگ هستند در نامتناسب نرخ.

سپس COVID-19 بازدید. مانند این است که یک نوع از تماس رنگ که در معرض زخم نژادپرستی و فقر است. آن باز می شود آنها را باز برای همه برای دیدن. در پاسخ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و میچ مک کانل اساسا تصمیم گرفت که شرکت ها مهم تر از مردم زندگی و زنده ماندن این بیماری همه گیر.

جورج فلوید کشتن و مرگ نماد خیلی در مورد امریکا. او COVID-19. او خود را از دست داده است. او نمی باید مناسب و معقول بیکاری و یا مرخصی استعلاجی. او در سمت چپ گرجستان نقل مکان کرد و به مینه سوتا در تلاش برای پیدا کردن یک شغل. جورج فلوید رو یک سرویس صنعت کار است که ما در حال حاضر تماس با یک “ضروری کارگر” ، جورج فلوید بود که خفه حتی قبل از این که پلیس به پایان رسید ، جورج فلوید بود که خفه توسط classism و نژادپرستی و فقر در این کشور است.

تبلیغات:

چرا قتل جورج فلوید طنین انداز بسیار با بسیاری از مردم در این کشور و در سراسر جهان ؟ و چرا فکر می کنم که خیلی از برادران و خواهران را ساخته اند انتخاب به راهپیمایی و اعتراض ؟ پلیس قتل گزارشی فرد است و هیچ چیز جدیدی در امریکا است. چرا واکنش در حال حاضر ؟

به دلیل آن اتفاق افتاده است در این فصل از مرگ و پس از آن زنده و پس از آن باز است. ما را دیده ام قبل از مرگ. ما شناخته شده در مورد مرگ قبل از. حتی با اریک گارنر ما دیدم که پلیس فشرد و او را به مرگ. اما در این مثال ما دیدیم که چه اتفاقی افتاد به جورج فلوید از آغاز برخورد با پلیس چگونه آن را به پایان رسید تا با مرگ او.

فلوید مرگ طنین بسیار دلیل آن اتفاق افتاده است در این میان بسیار با حمایت دولت از مرگ. در مورد جورج فلوید ما را تماشا دولت از طریق آن افسر پلیس به معنای واقعی کلمه قتل کسی. ما در حال تماشای در زمان واقعی دولت ایالات متحده کشتن افراد از طریق بی منطق پاسخ به COVID بیماری همه گیر. مطالعات نشان می دهد که 90 درصد از کسانی که مرده زنده شده اند اگر پاسخ بود صالح.

زمانی که او گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” آن را لمس چیزی در افرادی که همچنین تجربه قادر به نفس کشیدن. که فریاد مردم از COVID زمانی که آنها نمی باید خود هواکش “من نمی توانم نفس بکشم.” شده است که آنچه مردم می گویند که من ملاقات در سراسر این کشور که احساس می کنید مثل آنها فقط در حال خفه و نابود نمی کند چرا که آن زمان خود را به مردن اما به دلیل سیاست ها و گزینه های که در حال ساخته شده, که در آن ما در حال برخورد با مرگ بسیار و بسیار سهل انگاری توسط دولت است. با جورج فلوید ما مردم قادر به دیدن آنچه که اتفاق می افتد با چشم خود ما زمانی که دولت این است که هر دو خارج از کنترل و تحت کنترل نژادپرستی.

ما دیده ایم خیلی نژاد پرستی از مغلوب ساختن پیشی جستن ، در حال حاضر سفید مردم شروع به دیدن و احساس لرزش در جامعه ما که به وجود آمده است که سفید و سیاه و قهوه ای مردم کار با هم برای یک هدف مشترک است. سفید مردمی که در حال بیرون آمدن به تظاهرات و راهپیمایی برانگیخته توسط جورج فلوید را به قتل نمی دانند ممکن است همه چیز در مورد بی عدالتی اجتماعی, اما آنها می دانند چیزی وحشتناکی اشتباه در امریکا است.

چه مردم آمریکا و دیگران در حال یادگیری در حال حاضر با مغلوب ساختن پیشی جستن است که خود را نژاد پرستی نیز می آید همراه با یک anti-بهداشت و درمان-مراقبت از فرد ضد تجاوز فرد است. مغلوب ساختن پیشی جستن و مک کانل و کسانی که دیگر جمهوری خواهان که چنین نژادپرستانه ارزش نیز ضد اتحادیه و در برابر دستمزد زندگی می کنند. مردم آمریکا در حال تحقق “یک دقیقه صبر کنید. این مرد ممکن است اجرا برای دفتر گفت: او در برابر مکزیکی ها و لاتین و مسلمانان اما او اساسا در برابر دموکراسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و اساسا در برابر چیزهایی است که کمک خواهد کرد که همه آمریکایی ها. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است شروع به صحبت در مورد لاتینی ها و مکزیکی ها که متجاوزان اما او نمی خواهد حتی حفاظت از کشور از COVID-19 است که کشتن همه است.”

وجود دارد بیش از حد بسیاری از روزنامه نگاران هنوز هم تعقیب نژاد اسب مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات و جنبش خود را. چهارم و مستغلات هنوز هم تا حد زیادی نتواند به درک عالی وجودی که خطر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جنبش خود را نماینده به دلیل ناتوانی در درک ابعاد اخلاقی از بحران است. در پایان امریکا نیازهای اخلاقی حساب به پاکسازی خود از Trumpism. چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نشان دادن به شما ؟ چگونه ما او را شکست?

اگر ما در حال صحبت کردن در مورد اخلاقی حساب در امریکا, ما نمی توانیم فقط منزوی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و او را به تنهایی مشکل. این چیزی است که من نگران ترین. مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب کردم چون از مخاطبان بود که کشت از زمان ریچارد نیکسون تصمیم گرفت به همه نژادپرستانه تاکتیک های جورج والاس و Barry Goldwater و فقط آنها را قابل لمس با استفاده از سگ سوت و کد واژه. جنوب استراتژی حزب جمهوری خواه راه از هل دادن نژادپرستی بدون صدایی نژادپرست است. اخلاقی حساب باید در مورد خیلی بیشتر از فقط برگشت به زمان قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه من می خواهم به تماس “BT.” ما باید مقابله با این نوع از ارزش ها و هنجارهای اجتماعی و ساختارهای تولید شده است که تهمت و جنبش خود را.

و سپس ما باید بررسی سیاست های عمومی. اخلاق در کتاب مقدس هرگز فقط در مورد احساس خوب. اخلاق در قانون اساسی هرگز فقط در مورد احساس خوب. اخلاق در کتاب مقدس می گوید اگر شما می خواهید اخلاقی حساب شما به نوبه خود در اطراف شما ضعیف درمان, نحوه درمان بیمار چگونه با شما رفتار گرسنه, چگونه با شما رفتار حداقل از این و چگونه با شما رفتار مهاجر. شما باید به نوبه خود از دروغ به حقیقت و از ظلم به عدالت است. در قانون اساسی اخلاق است برقراری عدالت ارائه برای دفاع مشترک ترویج رفاه عمومی و از حمایت مساوی قانون. کسانی هستند که اصول اخلاقی. کسانی که ارزش ها و چارچوب ما قرار است به استفاده از به نقد هر سیاست و به راهنمای مسیر ملت است.

حقیقی اخلاقی حساب در امریکا آن را باید در نظر کسانی که احساس سوزش و درد نژادپرستی رد فقر و رد شدن LGBTQ رد از بیمار بودن و بدون مراقبت های بهداشتی. همه این نیروها باید گرد هم می آیند و تصمیم می گیرید که ما در پذیرش این جامعه آن را به عنوان است دیگر. که هدف این است که بسیار بزرگتر از شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. امریکا نیاز عمده اخلاقی و احیای انقلاب ارزش ها است. که تنها زور و نتیجه است که می تواند شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آنچه که او نشان دهنده.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای رفتن به Tulsa, Oklahoma — سایت یکی از بدترین نمونه های سفید روی سیاه پاکسازی قومی در تاریخ ایالات متحده در ژوئن 19 روز ما می دانیم به عنوان “Juneteenth” هنگامی که مردم سیاه و سفید در تگزاس آموخته است که آنها به طور رسمی از ظلم و برده داری در سال 1865. این تاریخ به صورت تصادفی و یا محل. چگونه شما را به احساس مانند یک عمل شنیع?

چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که واقعا در تلاش برای انجام در تولسا است که برای ایجاد یک انحراف بزرگ. در حال حاضر آن را زشت آنچه که او انجام می دهند. خدا می داند آن است. داشتن یک تجمع که در آن به معنای واقعی کلمه هواپیماهای بمب ها کاهش یافته است در بالای سیاه مردمی و کشتن آنها را بسیار زشت ترین چیزی که به انجام است. بله ما باید ناراحت اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به Tulsa, به خصوص اگر او در حال انجام آن را در ژوئن 19, Juneteenth. مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انجام چنین چیزی برای منحرف کردن اذهان از اعتراضات و وحدت مردم آمریکا در این لحظه پس از جورج فلوید را کشتن. مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین در تلاش برای منحرف کردن اذهان مردم آمریکا از COVID همه گیر و خود را شکست. رسانه های خبری باید طعمه و باید به جای تمرکز بر چگونه, اگر مغلوب ساختن پیشی جستن است در تولسا, چه, نیز اتفاق می افتد که در همان روز با موضوع زندگی و چه مردم فقیر انتخاباتی انجام می دهند به عنوان مثال. برجسته کردن سیاست از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و چگونه آنها در حال صدمه زدن به مردم آمریکا است.

رسانه های خبری نیز باید نشان دهد مجاورت بین آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام در راهپیمایی خود را با هزاران نفر از مردم در یک ورزشگاه با چه سیاه زندگی مهم است بنابراین بسیاری از مردم به انجام کار خوب در سراسر ایالات متحده است. اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به تولسا او باید خود را به آن نشان از سیاست های اجرایی نژادپرستی و مرگ است.

در این هفته از اعتراضات را برانگیخت توسط پلیس قتل جورج فلوید من تو را دیدم چیزی زیبا. وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از مردم در اعتراض و راهپیمایی علیه بی عدالتی اجتماعی. بسیاری از آمریکایی ها از وجدان به معنای واقعی کلمه در معرض خطر زندگی و اندام به راهپیمایی و اعتراض لاستیک گلوله گاز اشک آور در باشگاه ها و دیگر خشونت از پلیس و تحت مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استفاده از ارتش ایالات متحده به اجرای حکومت نظامی. چگونه شما ساخت حس از این وقایع در زمینه سیاه مسیحی سنت نبوی از مبارزه و مقاومت و عدالت ؟

من نمی خواهد ارائه یک مشاهده از یک سنت نبوی بلکه کسی است که ریشه در یک مستقیم مسیحی ارتدکس سنت نبوی. اگر مردم می گویند که آنها را دیده اند و نه چنین حوادث قبل از آن که به معنی آنها نمی دانند که چگونه از لغو برده داری اتفاق افتاده است. که بدان معنی است که ما فراموش کرده اند که چگونه خاخام Heschel و دکتر کینگ و جیمز Reeb و ویولا گرگ Liuzzo و رزا پارکس با هم کار می کرد. البته ما همیشه باید اذعان و افتخار شهدا Chaney گودمن و Schwerner.

ما نمی توانیم یک لحظه است که این با اعتراض برانگیخت توسط جورج فلوید قتل به دلیل آن را بر روی دوربین و پس از آن به نحوی که ما همیشه به حال آن لحظات در طول تاریخ ما به عنوان یک کشور زمانی که مردم از عمیق اخلاقی محکومیت قرار دادن چیزهایی که تقسیم آنها آمد و با هم برای عدالت است.

ما نمی توانیم فراموش کنیم که سلما به مونتگمری, مارس اتفاق افتاد به دلیل وجود آمد یک نقطه که در آن مردم از همه جا مانند سفید راهبه هجوم خود را اسقف و رفتن به جنوب برای شرکت در جنبش حقوق مدنی در خط مقدم.

دوم عزاداری ما شاهد در امریکا در حال حاضر نشانه ای از امید است. بدترین چیزی که می تواند در رفتن در امریکا در حال حاضر برای ما به دیدن این همه مرگ از COVID-19 این همه مرگ و میر ناشی از فقر و تمام وحشیانه و خشونت آمیز مرگ و میر ناشی از امریکا پلیس و پس از آن فقط می گویند “اوه ، این واقعیت که مردم عزاداری در خیابان ها و راهپیمایی در خیابان و مسالمت آمیز رو به گلوله های لاستیکی است که امید این ملت و این جهان است.

این واقعیت که مردم در اعتراض به این معنی آنها داده نشده تا در این جامعه است. این نوع اعتراض را به معنی امید هنوز زنده است و مردم مایل به مبارزه برای آن است. از آنجا که شما نمی اعتراض به آنچه شما فکر می کنم که انجام شده و به پایان رسید.

من به معنای واقعی کلمه به عنوان یک وزیر بر این باورند که آنچه که ما در حال دیدن در امریکا با همه مردم با هم از آنجا که جورج فلوید کشتن و راهپیمایی و اعتراض را بهتر کشور و جهان است که یک نوع سیاسی پنطیکاست. آن است که در واقع روح خداوند گرفتن مردم از تمام جهات مختلف و گفت: ما حاضر به آرامش می شود. و ما در حال آماده به رها کردن نه فقط در این دموکراسی در امریکا, اما ما در حال حاضر به انسانیت ما.

با این جنبش را در اینجا در این خیابان های ما در یک حس واقعی از دیدن این دموکراسی آمریکایی در تلاش برای نفس کشیدن. عدالت در تلاش است برای نفس کشیدن. این است که نفس مردم و نفس خدا مقاومت در برابر خفقان مقاومت در برابر مجازات و مقاومت در برابر مرگ است. و در یک حس واقعی زمانی که جورج فلوید نفس آخرین نفس است که نفس را به ما. و در حال حاضر تمام کسانی که نفس از گذشته تمام کسانی که در افراد مبتلا و شهدا از گذشته زمانی که آنها خود را آخرین نفس آن را دور می آید به ما.

در حال حاضر در امریکا با این جنبش وجود دارد عشق و حقیقت و عدالت تنفس مردم آمریکا در حال مقاومت در برابر خفقان و مقاومت در برابر مرگ است. و خدا را شکر این اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی