رود آیلند پلیس شکار کردن مسافران از نیویورک به زور قرنطینه


A U.S. National Guard soldier listens to a patient at a drive-thru coronavirus testing center at Lehman College on March 28, 2020 in the Bronx, New York City.

آمریکا گارد ملی سرباز گوش به یک بیمار در یک درایو از طریق coronavirus مرکز آزمون در Lehman College در مارس 28, 2020 در برانکس شهر نیویورک است.

جان مور/گتی ایماژ

رود آیلند گارد ملی و پلیس دولت باید یک شغل غیر معمول این آخر هفته: شکار کردن نیروهای جدید است. مقامات در نگاه کردن برای اتومبیل های جدید و پلاک و آنها نیز رفتن درب به درب در شهرهای ساحلی برای پیدا کردن کسی که به تازگی از نیویورک است. هر کسی که به تازگی از سفر از نیویورک به رود آیلند باید تحت یک 14 روز در قرنطینه و یا دیگری خطر 500 دلار جریمه نقدی و 90 روز در زندان است. “من می دانم که این غیر معمول است. من می دانم این است ، و من می دانم که برخی از مردم اصلا با آن موافق” فرماندار تگزاس جینا Raimondo گفت. “این کاملا یک تصمیم من را به آرامی.”

نیویورک تبدیل به مرکز coronavirus بیماری همه گیر در ایالات متحده با بیش از 52,000 موارد و 728 مرگ و میر ناشی از شنبه. رود آیلند دارای 203 مورد تأیید و دو مرگ. به عنوان دو مرگ اعلام شد شنبه Raimondo گسترش محدودیت تماس در هر کس در رود آیلند به ماندن در خانه. او همچنین گفت: هر کسی وارد رود آیلند از خارج از دولت باید خود قرنطینه برای 14 روز. یک استثنا وجود دارد برای کسانی که سفر برای کار اما هر رود Islander که برگ های دولت برای کار باید خود به قرنطینه در زمانی که آنها بازگشت.

کسانی که وارد از خارج از کشور می تواند قرنطینه در هر نقطه اقامت آنها و بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آن را به یک هتل یا اجاره خانه و یا خانه خود را. هتل ها و شرکت های اجاره شده است گفت: برای اطلاع رسانی به مهمانان خود را سفارش. اما احتمالش هست که کسی به احتمال زیاد به آنها را قبل از در نظر گرفتن که در علاوه بر این به توقف خودرو با نیویورک صفحات سرباز گارد ملی در حال ارسال شده در ایستگاه های قطار و اتوبوس انبار.

Raimondo گفت: اقدامات خشن و لازم بود چرا که کشور کوچک نیست و آماده برای مقابله با یک افزایش بزرگ در COVID-19 موارد است. “من نمی خواهد آن را انجام دهد اگر من فکر می کنم آن لازم است,” او گفت:. “اگر شما می خواهید به دنبال پناه در رود آیلند شما باید قرنطینه شود.”

این حرکت مواجه اعتراض از جمله از آیتالله سیستانی از رود آیلند. “در حالی که فرماندار ممکن است قدرت را به حالت تعلیق برخی از قوانین و مقررات به آدرس, این, اورژانس های پزشکی, او نمی تواند تعلیق قانون اساسی” آیتالله سیستانی از رود آیلند, مدیر اجرایی, استیون براون در بیانیه ای گفت. “تحت متمم چهارم قانون اساسی داشتن یک ایالت نیویورک پلاک به سادگی نمی کند و نمی تواند را تشکیل می دهند ‘علت احتمالی’ اجازه می دهد تا پلیس برای توقف خودرو و بازجویی از راننده مهم نیست چقدر قابل ستایش هدف از این توقف ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>