رود آیلند اول به احتمال زیاد coronavirus مورد می آید به عنوان برگ برنده رمپ تا محدودیت های مسافرتی

رود آیلند مرد از بازگشت از اروپا است که دولت به احتمال زیاد اولین رمان coronavirus مورد مقامات دولتی روز یکشنبه گفت. خبر می آید که واشنگتن اعلام کرد دو مورد جدید از Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید بازدید کنندگان از مناطق در معرض خطر خواهد بود به نمایش در قبل و پس از ورود به ایالات متحده.

روز یکشنبه وال استریت ژورنال گزارش داد که به احتمال زیاد عفونت در رود آیلند و واشنگتن اعلام کرد دو جدید تایید عفونت را که دولت در مجموع تعداد موارد به هشت.

رود آیلند بیمار گزارش شده است که یک مرد در 40s خود را که در سفر به اروپا در ماه گذشته. جدیدترین بیماران در واشنگتن هستند و مردان در 60s; هر دو گزارش در وضعیت بحرانی است.

رود آیلند بیمار بنا به گزارش ها متوقف شد و در ایتالیا است که بیش از 1100 تایید موارد Covid-19. او آزمایش مثبت برای این ویروس در دولت آزمایشگاههای رود آیلند وزارت بهداشت (RIDOH) با توجه به محلی گزارش.

او وابسته به سنت رافائل آکادمی یک مدرسه کاتولیک خصوصی در پوتوککت, رود آیلند, با توجه به بیانیه ای را در آن مدرسه. این بیانیه به نظر می رسد نشان می دهد که فرد آلوده شد شرکت در زمینه سفر به اروپا در کنار دیگر اعضای هیات علمی و دانش آموزان در مدرسه.

که مدرسه را لغو کلاس برای دو روز آینده در این بیانیه آمده است: “از فراوانی از احتیاط.”

فرماندار ایالت رود آیلند, Gina Raimondo تشویق احتیاط اما گفت که وجود دارد این است که هنوز دلیلی برای زنگ.

“خطر در اینجا در رود آیلند در این مرحله کم است و ما در حال آماده سازی شده است را برای این هفته گفت:” Raimondo. “پس, پیام, ‘مراقب و هوشیار باشید اما وحشت نکنید.'”

مقامات دولتی گفته است که آنها در حال تلاش برای رسیدن به حدود 40 نفر است که تعامل با بیمار و تست خواهد شد کسانی که نمایشگاه علائم و تصریح کرد که این مورد نه مورد برای وحشت.

“ما در حال دیدن گسترده جامعه انتقال در رود آیلند” گفت: دکتر نیکول الکساندر-اسکات RIDOH مدیر.

در حالی که تعداد Covid-19 موارد فوق 87,000 در سطح جهان اکثریت این موارد در سرزمین اصلی چین و کره جنوبی ایران و ایتالیا. چین مثلا 79,862 موارد تایید شده که از یکشنبه شب.

در مقایسه با ایالات متحده caseload است نسبتا کوچک: از شنبه, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: وجود 22 تأييد و فرض موارد مثبت در ما نیست شمارش موارد که در آن مردم عودت. این موارد در رود آیلند و واشنگتن را افزایش می دهد که شماره سه.

این موارد جدید — و همچنین به عنوان اولین ما coronavirus مربوط به مرگ رخ داد که شب جمعه — رهبری آمریکا مقامات بهداشت عمومی به صورت جدی آماده سازی می شود ساخته شده برای محدود کردن ویروس’ گسترش و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را آغاز کرده است در پاسخ به این درخواست با, سفر پروتکل های.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر در روز یکشنبه که مردم سفر به آمریکا از مناطق آسیب دیده خواهد شد به نمایش هر دو قبل از سوار شدن هواپیما خود را و پس از ورود به stateside.

که خبر رسید پس از اجرایی در روز شنبه اعلام کرد که این امر در پاسخ به تهدید در حال رشد با گسترش آن موجود ممنوعیت سفر در ایران و صدور “سفر نیست” هشدار به مناطق آسیب دیده در ایتالیا و کره جنوبی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس به تازگی منصوب رئیس دولت در پاسخ به این ویروس گفت: اتباع خارجی که به ایران سفر کرده در دو هفته گذشته خواهد بود محروم از ورود به ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که دولت او “به شدت” با توجه به بسته شدن مرز جنوبی با مکزیک به عنوان یک نتیجه از ویروس. او مشخص نکرد که چگونه این می تواند کمک به محدود کردن گسترش ويروس جديد; مکزیک بر خلاف ایران ندارد بسیاری از Covid-19 موارد — در حال حاضر آن را تنها چهار.

رئیس جمهور ساخته شده است که تعدادی از بیانیه های عمومی در مورد ویروس در روزهای اخیر با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه به تلاش برای کاستن از نگرانی. و در یک تجمع در شب جمعه او به نام انتقاد از خود coronavirus پاسخ منتقدان گفت: دولت پاسخ شده است آشفته و که به اندازه کافی پول اختصاص داده شده است برای مبارزه با این ویروس به عنوان یک دموکرات “جعل” اشاره کرد که هیچ آمریکایی در عین حال در اثر این بیماری است.

ساعت بعد, پس از یک آمریکایی را از مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد در یک کنفرانس مطبوعاتی اگر او پشیمان ارتباط این ویروس به کلمه جعل.

“هیچ هیچ هیچ” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “‘فریب’ با اشاره به اقدام [دموکرات] را امتحان کنید و پین این بر کسی چون ما به انجام یک کار خوب. جعل در آنها است.”

این موارد جدید در حال یادآوری است که هنوز انجام می شود. دانشمندان هنوز در تلاش برای درک این ویروس هستند و هنوز هم کار بر روی یک واکسن به عنوان به خوبی. در این میان مقامات بهداشت عمومی باید گفت طبیعی احتیاطی — شستن دست و اجتناب از قرار گرفتن در معرض افراد بیمار و اغلب پاک کردن سطوح — موثر ترین راه برای به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>