Rikers گزارش اولین Coronavirus مرگ به عنوان کمک های حقوقی خواستار آزادی زندانیان


An aerial view of the Rikers Island prison in New York City.

یک نمای هوایی از Rikers Island, زندان در شهر نیویورک است.

Debra L. Rothenberg/WireImage

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

مایکل تایسون روز گذشته آغاز شد و به عنوان بخشی از نیویورک معمول تادیبی معمول: در فوریه. 28 که 53 ساله شد قفل شده است تا در Rikers Island زندان پیچیده برای ویژگی های نقض آزادی مشروط پیوستن صدها نفر از مردم دیگر برگزار شد در پیری و ناکارآمد تسهیلات برای قوانین تخلفات و نه از جنایات جدید.* تایسون درگذشت روز یکشنبه در یک بیمارستان که در آن او بود که برای درمان COVID-19—اولین کسی که به مرگ ناشی از این بیماری همه گیر در حالی که در شهر نیویورک بازداشت به عنوان فوق العاده coronavirus دیدار عادی شرایط حبس.

تایسون به بیمارستان منتقل شد on مارس 26. روز بعد نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: 400 نفر برگزار شد در شهر زندان در ویژگی های نقض آزادی مشروط خواهد بود منتشر شد اما نام افراد واجد شرايط در حال اعلام کرد در دسته و تایسون وکلای دریافت هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا او می تواند گنجانده شده است. همانطور که از صبح روز سه شنبه 693 مردم به حال خود حکم لغو, از جمله 238 نفر در شهر نیویورک است.

در آوریل 3, تایسون پیوست دادخواست حقوقی کمک های جامعه از نیویورک خواستار آزادی با توجه به وضعیت پزشکی ساخته شده است که او به خصوص در معرض عوارض جانبی عوارض ناشی از کوروناویروس.

دو روز بعد او دومین فرد زندانی در دولت تایید کرده اند از coronavirus پس از 58 سال ژوئن Mosquero که در تاریخ 30 مارس در خواندن و Correctional Facility.

با سرعت از شیوع بیش از سرعت پاسخ سیستم بیشتر مرگ و میر به نظر می رسد برخی به دنبال دارد. امریکا زندان جمعیت پیری است و با توجه به تاریخی شکست سیاست, مردم سیاه و سفید نه تنها به احتمال زیاد زندانی—آنها ظاهرا بیشتر احتمال دارد به تسلیم شدن به زمان coronavirus یک روند در حال ظهور از دسترس دادههای جمعیتی در COVID-19 مرگ و میر.

در آوریل 6, کمک های حقوقی خواست دولت برای پاسخ سریع تر به بحران ارسال کومو نامه لیست 105 زندانی افرادی که خواهد بود به خصوص پزشکی در معرض عوارض یا مرگ اگر آنها به قرارداد COVID-19.

نامه یک redacted نسخه از آن کمک حقوقی به اشتراک گذاشته شده با تخته سنگ چگونه توصیف ذکر شده مردم جا مجموعه ای از سه معیار که مدافع سرویس معتقد است باید هر کسی واجد شرایط برای انتشار فوری: آنها رنج می برند از شرایط جدی پزشکی آنها بیش از 50 سال سن و یا آنها را به آینده و تاریخ انتشار. کمک های حقوقی نیز درخواست دولت برای انجام گسترده تر بررسی برای شناسایی دیگران قرار دارد در دولت زندان و زندانها که با معیارهای مشابه.

“با توجه به, زندان, محیط زیست, واقعا وجود دارد هیچ راهی نیست که وزارت اصلاحات و جامعه نظارت می تواند به اندازه کافی محافظت از مردم از انقباض COVID-19” گفت: Stefen کوتاه, وکیل حقوقی را از حقوق زندانیان پروژه.

کمک های حقوقی نامه شناسایی 39 از 105 ذکر شده به عنوان “بشدت آسیب پذیر به عفونت” و داستان های خود را که به آن امید را برجسته ضرورت decarceration. توصیف برجسته چگونه افراد مبتلا به تعدادی از مسائل پزشکی است که می تواند به تحریک نامطلوب نتیجه باید از آنها قرارداد COVID-19—از جمله اچ آی وی/ایدز آسم و فشار خون بالا و بیماری کلیوی و بیماری صرع—قادر به دریافت کافی دسترسی به مراقبت های پزشکی و یا فضا به دنبال فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

در میان مردم در لیست 72 سال بوده و 11 سال از 12 سال حبس و کسانی که به سرطان پروستات مبتلا به آلزایمر و آرتریت روماتوئید و “طولانی (پانزده سال) سابقه از شرایط تنفسی مانند [بیماری انسدادی مزمن ریوی] آسم شديد تکرار راه رفتن ذات الریه و برونشیت است.” در این نامه می گوید او سهام یک خوابگاه با 51 نفر دیگر است که “نزدیک به دو واحد دیگر که در حال حاضر استفاده می شود به قرنطینه افراد مبتلا به COVID-19 یا مشکوک به آن” و که با استفاده از همان فضای مشترک به عنوان آن واحد در زمان های مختلف روز.

56 سال زندانی زن مبتلا به لوپوس و بیماری های قلبی و آسم شدید اختصاص داده شده است به کار در گروه وسایل نقلیه موتوری “که در آن او کار می کند با چند نفر دیگر و که در آن ناهار منطقه کوچک است و در نتیجه عدم توانایی خود را به حفظ آن توصیه می شود شش پا از فاصله از دیگران” با توجه به نامه. او در زندان به سهام “یک روز اتاق و توالت و سینک ظرفشویی و دوش مناطق” با زنان دیگر “و تمیز کردن وسایل به راحتی در دسترس هستند.”

داستان های خود را برجسته استارک تناقض بین اجتماعی فاصله اقدامات کومو است برای حمایت و رای دادن در آن او شده است حاضر به decarcerate نیویورک زندان و زندانها.

“ما از شنیدن اظهارات او را در تمام طول روز در مورد چگونه نیویورکی باید در خانه بمانند و جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی—و او را جمع آوری جریمه برای عدم تطابق—اما آن را به طور کامل در قدرت خود را برای کمک به DOCCS سعی کنید برای رسیدن به برخی از همان اقدامات حفاظت در زندانها و او فقط نمی گرفتن که اقدام گفت:” الیزابت Isaacs, وکیل حقوقی قانون کیفری تجدید نظر اداره.*

کمک حقوقی به ارسال چهار نامه به کومو و DOCCS اما تنها موفق به دریافت یک پاسخ به یکی از اولین گفت ، مدافع عمومی خدمات ارسال یک توجه داشته باشید در مارس 18 درخواست در مورد برنامه های خاص به آدرس COVID-19 دولت در زندان ها و زندان ها. پیگیری شد ارسال شده در مارس 30 خواستار آزادی چهار نفر. کمک حقوقی ادعای دولت پاسخ نمی دهند به هر کدام از این حروف است.

وقتی پرسیده شد که به نظر کومو دفتر اشاره تخته سنگ به مارس 27 نظرات فرماندار ساخته شده در خصوص آزادی زندانیان در طول بیماری همه گیر. “ما به تصویب رسید یکی از گسترده ترین لایحه اصلاح صورتحساب در تاریخ ایالت نیویورک بنابراین ما incarcerating مردم کمتر از همیشه قبل از و در نظر گرفتن اقدامات ویژه برای این ویروس وضعیت” کومو گفت: در طول یک مصاحبه با MSNBC کریس هیز. “به عنوان مثال ما در حال انتشار افرادی که در زندان ها به دلیل آنها نقض آزادی مشروط برای غیر جدی ، و هر کجا که ما می توانیم افراد را از زندان, از زندان, در حال حاضر ما هستند. ما نیز در حمایت های اضافی در زندان به تلاش برای حفاظت از کارگران و زندانیان.”

این دفتر همچنین گفت که DOCCS اجرا کرده است CDC دولت و وزارت بهداشت دستورالعمل.

کامل نامه را می توان به عنوان خوانده شده زیر. کمک های قانونی است redacted نام و اصلاحات شماره ID برای آن ذکر شده است چرا که آنها های خصوصی اطلاعات سلامت و به دلیل برخی از مشتریان ابراز نگرانی در مورد اقدامات تلافی جویانه از اصلاحات کارکنان.

اصلاح مارس 7, 2020: این قطعه در اصل اشتباه مایکل تایسون نام و الیزابت Isaacs’ نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>