حلقه زنگ زنگ: رسانه ها باید پاسخ به تهمت را شکست با فوریت فعالیت

جدید پیش بینی جرم مرگ در ایالات متحده باید بی درنگ مهم کشور, اخبار سازمان های به رها کردن هر خوشنودی در دولت خود را پوشش. در عوض آنها باید با استفاده از هر فرصتی برای صدای زنگ در مورد فوق العاده تهدید برای این کشور مطرح شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: عدم واکنش موثر به coronavirus بیماری همه گیر.

مقامات بهداشت عمومی در حال روشن است که وجود دارد یک راه رو به جلو است که کاهش تلفات ویروس. اما این بستگی دارد که پرقدرت فدرال اقدام به لبریز عرضه زنجیره ای برای تست انبوه افزایش روزانه تعداد آزمون بسیج در سراسر کشور تماس با ما-ردیابی برنامه و راه اندازی امکانات برای افراد آلوده به خود منزوی.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است هیچ یک از این. هیچ کدام.

به عنوان یک نتیجه, همه فداکاری های اجتماعی ناشی از فاصله گرفتن و بستن swaths گسترده ای از اقتصاد — فداکاری بودند که در نظر گرفته شده برای خرید زمان — در حال حیف و میل.

هر روز که تهمت مجاز به کشیدن پاهای خود را یکی دیگر از تلف روز دیگر از دست داد بعد دیگر بعد از پنهان شدن و مرگ و وحشت است.

تبلیغات:

و در حال حاضر او صحبت کردن در مورد پیچ در پیچ پایین نیروی کار?

ما سازمان های خبری باید درمان با این ضرورت است که بتواند در جریان فاجعه ملی. آنها باید درمان آن را مانند یک طوفان تحمل پایین در یک شهر است. و یا به عنوان آنها زمانی که سقف بدهی است که در مورد به پایان می رسد یا زمانی که دولت در مورد تعطیل و یا نتایج انتخابات به تاخیر افتاد. یا یک جنگ وجود دارد.

ما می رویم به یک فاجعه از ابعاد حماسی, برگزاری دوره ما و واشنگتن مطبوعات سپاه یادداشت برداری به جای جیغ, قتل خونین (یا بیشتر مناسب غفلت قتل).

تبلیغات:

هر خبرنگار هر روز در واشنگتن باید خواستار پاسخ. هر سازمان خبری هر روز باید گزارش و گفتن مردم در مورد آنچه که ما در حال عدم انجام و چه افرادی که می تواند چیزی در مورد آن هستند و یا نه گفت: در مورد آن است.

هر روز که تهمت نتواند برای قرار دادن معتبر و صالح مردم مسئول تست زنجیره تامین — که کنگره می کند هیچ چیز در مورد آن — آن حقایق باید منجر داستان به دلیل این خشم است.

تبلیغات:

هر روز ما نمی نزدیکتر به استخدام و آموزش لژیون تماس با ما-ردیاب بیشتر به معنی مرده آمریکایی است.

واشنگتن پست و نیویورک تایمز و سایر اخبار مهم در سازمان ها انجام می شود یک کار قابل توجه chronicling چگونه دولت فدرال تحت مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خورده است و بیش از گذشته چند ماه. آنها در گذشته است.

اما سیاسی مطبوعات است و تقریبا به عنوان خوب به دنبال در زمان حال یا آینده و گفت: “اوه! این باعث می شود هیچ حس. این است متوقف شود. این جنون است.”

تبلیغات:

است که دقیقا چه چیزی باید اتفاق می افتد در حال حاضر.

تمام نقطه های اجتماعی فاصله بود که هنگامی که تعداد افراد آلوده کاهش یافته است و پاسخ دولت بشود تا ما می تواند شروع به پاسخ به شیوع بیماری در یک مورد به مورد و بر اساس: پیدا کردن بیمار از طریق آزمایش ردیابی کامپیوتر شما و آنها را جدا. هنگامی که بیمار در حال جدا آن را امن شروع به اجازه دادن به مردم از خانه های خود. وجود دارد ناچار خواهد شد شیوع بیماری های جدید پس از آن اما حداقل در تئوری دولت پس از آن که منابع برای از بین بردن, در, آزمون, ردیابی منزوی و تکرار.

بازگشایی قبل از ما در حال آماده بدان معنی است که ما در حال رفتن به راه اندازی مجدد کل چرخه دوباره و به این معنی است که ده ها هزار نفر از آمریکایی ها اگر نه صدها نفر از هزاران نفر می میرند بی ارزش.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه می دارد در گفت همه چیز در حال بهتر شدن و رسانه ها پخش برنامه های خود را به نقل از. اما چیزهای بهتر نیست. آنها ممکن است به زودی با گرفتن بسیار بدتر است.

و پس از آن وجود دارد چیزهایی که تغییر نکرده. من نوشته های زیادی در مورد تهمت پاسخ به همه گیر و در اینجا چیزی است که پاک کردن تمام همراه:

او هیچ طرح واقعی برای بازگرداندن کشور به سلامت به غیر از فروختن امید کاذب, پیش بینی پایان سریع اتخاذ جعلی مهلت و تغییر سرزنش به دیگران است.

ضروری ترین نیاز است برای تست. یا از او دریافت نمی کند که یا او نمی خواهید به دانستن نتایج.

تبلیغات:

رسانه ها دمیده شده است پوشش خود را از فدرال پاسخ با اجازه دادن به خبرنگاران سیاسی منجر شود و نه از بهداشت خبرنگاران. سیاسی خبرنگاران پرداخت وجه توجه بیش از حد به هر چه تهمت و می گوید: چنین است که هر آنچه در آن است که باعث می شود عناوین. آنها به او اجازه دهید مجموعه ای از دستور کار به جای اجازه دادن به مردم آگاه آن را انجام دهد.

سیاسی و خبرنگاران نیز به مغلوب ساختن پیشی جستن راه بیش از حد اعتبار برای, تلاش, وقتی که او نیست واقعا. آنها پوشش خود incoherence جهل cluelessness, gaslighting و بله فقط ساده حماقت است. و آنها به طور کلی موفق به درستی بهره برداری نادر دسترسی به او را به مقابله با او را با حقایق و سوراخ کردن حباب خود را.

در نهایت آنها موفق به درک که او دارای یک طرح — اما آن را به یک برنامه ریزی برای بازگشت این کشور به سلامت. این یک برنامه برای گرفتن دوباره انتخاب شود. این طرح به تخلیه مسئولیت های خود را در ایالات متحده و زمانی که همه جهنم می شکند سست سرزنش فرمانداران و ایجاد سردرگمی.

NYU روزنامه نگاری professor Jay Rosen فقط توضیح داد که درخشان در وبلاگ خود, Pressthink:

تبلیغات:

برنامه این است که هیچ برنامه اجازه دهید به مرگ و میر روزانه بین یک تا سه هزار و تبدیل به یک چیز طبیعی است و پس از آن به عظیم ایجاد سردرگمی در مورد چه کسی مسئول است — با گفتن فرمانداران آنها در شارژ بدون انجام آنچه تنها دولت فدرال می توانید با مبارزه با فشار هنگامی که آن را نشان می دهد تا به جریان با رفع سرزنش برای این ویروس در چین و یا برخی دیگر از عنصر خارجی و توسط “جاری شدن سیل در این منطقه با گه” استیو Bannon عبارت برای قریب به اتفاق سیستم با دروغ, حواس پرتی و انکار است که افزایش آنچه اقتصاددانان “جستجو در هزینه های” برای اطلاعات قابل اعتماد.

اظهار داشت: راه دیگر این طرح است که به طور پیش فرض در حل مشکل و سپس جلوگیری از درک عواقب ناشی از آن به طور پیش فرض. برای موفقیت در این کار نیاز به یکی از بزرگترین تبلیغات و آزادی اطلاعات, دعوا در تاریخ آمریکا اعدام خواهد شد من فکر می کنم مصرف دوباره رئیس جمهور انتخابات.

و بله, وجود دارد چیزی است که رسانه ها می توانید در مورد آن انجام دهید: مبارزه با تبلیغات. رد اطلاعات غلط. را به وضوح. صحبت می کنند و برای زنده و مرده است.

مرد مرده منحنی

نیویورک تایمز انجام داد این ملت بزرگ در روز دوشنبه به انتشار یک سند داخلی نشان داده های جمع آوری شده توسط سازمان های مختلف از جمله مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که پیش بینی در حدود 200 ، 000 مورد جدید در هر روز تا پایان مارس از حدود 30 ، 000 مورد در حال حاضر. آن را نیز تخمین می زند حدود 3000 مرگ و میر در هر روز است که حدود 70 درصد بالاتر از میزان فعلی است.

انجام محاسبات ریاضی: که یک رای از 90,000 مرگ و میر در هر ماه ژوئن 1 بطور قابل توجهی بیشتر در یک ماه بیش از حدود 72,000 مجموع مرگ و میر در ایالات متحده تا کنون. (تعدادی که بدون شک افزایش یافته است زمانی که شما این به عنوان خوانده شده.)

این بار رهبری آن جمعه با نسخه های تا حدودی اما نه به اندازه کافی جنجال آفرینی تیتر “آمریکا بی سر و صدا از ترس ویروس روزانه تلفات به زودی دو.” شریل گی استولبرگ و آیلین سالیوان اشاره کرد که یکی دیگر از مدل مورد علاقه کاخ سفید بیش از دو برابر قبلی آن مرگ و میر طرح در روز دوشنبه. سپس آنها نوشت evocatively:

تبلیغات:

اعداد تاکید یک واقعیت جدی: در حالی که ایالات متحده شده است ماندم, به گذشته هفت هفته پیش آگهی است به طور قابل توجهی بهبود یافته است. به عنوان متحده بازگشایی — بسیاری از بدون ملاقات در کاخ سفید دستورالعمل است که برای کاهش مداوم در coronavirus موارد و یا در تعداد زیادی از مردم تست مثبت بیش از یک دوره 14 روزه — هزینه تغییر است به احتمال زیاد به شمارش در مجالس ترحیم….

پیش بینی تقویت اولیه ترس از کارشناسان بهداشت عمومی: که بازگشایی اقتصاد قرار داده خواهد شد ملت حق بازگشت که در آن بود در اواسط ماه مارس زمانی که موارد در حال افزایش بود تا به سرعت در برخی از نقاط کشور که بیماران در حال مرگ بودند در gurneys در بیمارستان راهرو میان غیرمنتظره سیستم های بهداشتی.

بار در روز سه شنبه نیز منتشر شده این بسیار عالی و هشدار دهنده آن-چیز-پایه بررسی اجمالی توسط جولی Bosman, Mitch اسمیت و امی هارمون که نوشت:

این کشور هنوز هم در گرفتن شرکت از یک بیماری همه گیر با کمی امید آزادی. برای هر نشانه ای از بهبود در کنترل ویروس, شیوع بیماری های جدید پدید آمده در جای دیگر خروج از کشور در گیر مداوم و بی امان مارس از مرگ و میر و عفونت.

به عنوان متحده همچنان به لغو محدودیت به معنای متوقف کردن ویروس بی تاب آمریکایی ها آزادانه بازگشت به خرید طولانی در رستوران ها و گردهمایی در پارک. به طور منظم جدید شعله ور شدن یو پی اس و فوق العاده-پخش وقایع به شمار می رود, از پشت.

هر مفهوم که coronavirus تهدید محو شدن است به نظر می رسد جادویی تفکر در تقابل با آنچه در آخرین شماره نشان می دهد.

در واشنگتن پست, اما آن را فقط به نظر می رسید مانند دیگر عادی اخبار روز. در سرب داستان با عنوان “مغلوب ساختن پیشی جستن تحسین متحده بازگشایی جلوتر از هدایت” Toluse Olorunnipa, Griff Witte و لنی برنشتاین نوشت: در مورد تهمت تشویق و حتی به ایالات متحده است که موفق به رسیدن به خود را نمایان دستورالعمل در حال بازگشایی.

پس چگونه باید خبرنگاران در واکنش به اعداد ؟ شاید بیشتر شبیه به دیوید Dayen در آمریکا چشم انداز. او نوشت:

اگر شما واقعا بازی کردن چه CDC مدل نشان می شود شما را به یک و نیم میلیون مرگ و میر در پایان از تابستان است. شما باید برای نتیجه گیری به دلیل آنچه که واضح است که این یک سطح قابل قبول از مرگ به رئیس جمهور و کارکنان خود را. آنها را خوب با توده مرگ در آمریکا است. آنها همیشه خوب است با توده مرگ در امریکا; ما اجازه توده قاتلان دریافت اسلحه ، آنها ترجیح می دهند که توده مرگ از پرداخت مزایای بیکاری برای بیش از حد طولانی است. کل استراتژی در طول ماه آوریل بود برای کشف کردن بهترین راه برای اجازه به جرم مرگ در خدمت به اقتصاد است. این یک انتخاب نادرست اتفاقا ما باید توده مرگ و محو اقتصاد است. و وقتی اتفاق می افتد که تنها کلش چپ به درک خواهد بود که فرهنگ جنگ.

زمان را تلف

ما سازمان های خبری باید بصورتی پایدار و محکم تاسیس شده است که زمان تلف شده است.

واشنگتن پست منتشر شده و در عین حال یکی دیگر از نگاه به عقب در مغلوب ساختن پیشی جستن فاجعه واکنش بیش از آخر هفته این یکی با تمرکز بر 34 روز از “ناامیدی و اختلال در” بین ماه های مارس 29 “هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن توافق برای گسترش سخت اجتماعی-فاصله دستورالعمل و این هفته گذشته زمانی که او در جشن بازگشایی برخی از کشورها به عنوان یک منادی احیای اقتصادی.”

این می آید پس از یک مارس 14 تحلیل واشنگتن پست توضیح داده است که سرزنش-تغییر اطلاعات غلط و اشتباه و آهسته به رسمیت شناختن خطر به آن نقطه; یک مارس 28 مقاله نیویورک تایمز در “گمشده ماه: چگونه یک شکست برای تست کور ایالات متحده به Covid-19”; آوریل 4 مقاله واشنگتن پست در مورد چگونه “هشدارهای شد صدا از جمله در بالاترین سطوح دولت اما رئیس جمهور شد ناشنوا به آنها را تا زمانی که دشمن در حال حاضر زده”; و یک مارس 11, نیویورک تایمز, داستان است که گزارش شده است که نسبت ناروا “شد و آهسته به جذب مقیاس خطر و به عمل بر این اساس به جای تمرکز بر کنترل پیام حفاظت از منافع در اقتصاد و پنبه حلاجی شده به دور از هشدارهای مقامات ارشد.”

آنچه که ما در حال شنیدن نیست با صدای بلند به اندازه کافی است که آن زمان هنوز در حال هدر رفته است. هر روز. آن را تغییر دهید.

ما نیاز به جمع آوری تا کارشناس صدای. در اینجا دکتر Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه:

این از فعال Bree Newsome است معقول پاسخ انسان به آنچه در جریان است و خیلی به ندرت در انعکاس اخبار:

و در نهایت اینجا است که رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو از جلسه روز سه شنبه:

دولت در تمام سطوح به کار می کنند. دولت فدرال به کار است و آن را به کار در حال حاضر بهتر از این کار کرده است در گذشته است. همه دیوانگی است که ما را تماشا کرده ام در واشنگتن همه سیاست است که ما دیده ایم در واشنگتن همه اختلال است که ما دیده ایم در واشنگتن — در حال حاضر آن را غیر قابل قبول است چرا که آنچه دولت امروز را به معنای واقعی کلمه به تعیین که چگونه بسیاری از مردم زندگی می کنند و چگونه بسیاری از می میرند.

کومو سپس افزود: “این نه اغراق است و نه بیش از حد چشمگیر است. که فقط این واقعیت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>