سفر جاده ای به انبار باروت شهرستان: سقوط سیاتل خودمختار منطقه

روز 1: Keg پودر شهرستان 6/22/2020

“ما مبارزه یک مبارزه خوب” یک مرد فریاد زد به یک بلند گو حرف زدن در پایان یک آشتی جویانه گفتار. یک گروه از حدود 25 نفر نشسته بر روی زانو های خود را گوش دادن بر روی لبه از اشغال منطقه در کاپیتول هیل در سیاتل که قبلا سرد, در حال حاضر هیپ محله.

تا به حال ما فقط رانده 21 ساعت از جنوب کالیفرنیا به سیاتل خودمختار منطقه برای هیچ چیز ؟

تبلیغات:

در سراسر خیابان بود کال اندرسون پارک. یک جماعت از مردم ایستاده در وسط آن حصار زمینه است. شاید آنها تا به حال یک انتخاب متفاوت.

“آن روز من چیزی یاد گرفته به طوری الهی و بنابراین باور نکردنی” یک فعال سیاسی به نام David Lewis صحبت کرد به بلند گو حرف زدن “که به ظاهر تصادفی گروه از انسان ها تمام دهکده هم با همان دید با همان درایو به سادگی عدالت برای مرگ جورج فلوید و فراتر از آن است که شور و شوق است که سیاه و سفید زندگی می کند واقعا آیا ماده می تواند متحد و ایجاد چیزی زیبا.”

در اطراف لبه از میدان اشغالگران بسته بندی شده تا چادر خود را. مردی به نام اژدها التماس کرد “چرا شما ترک؟” او تقریبا در اشک. “ماندن” او گریه.

تبلیغات:

این بلند گو حرف زدن بود دست به یک دراز و باریک مرد در دمپایی به نام کریم.

“من می خواهم شما بدانید که شما در حال ایستاده در یک منطقه جنگی. این که آیا آن یک پارک و خیابان و یا کوچه و خیابان شما را شاهد مردم محروم خود را در تمام وجود و لحظه ای که آنها ایستاده اند تا آنها را از پا در آنها لعنتی گردن برای همه چیز آنها را از طریق بوده است.”

سیاتل شهردار جنی Durkan اعلام کرده بود که پلیس را منحل اشغال “در آینده نزدیک” و به احتمال زیاد در آن شب. روشن بود که یک خط کشیده شده بود در منطقه. ماندن و یا ترک در صلح است. گروه ما دیدیم که پس از ورود و کسانی که بسته بندی خود را در چادر انتخاب کرده دومی. این جلسه به پایان رسید با یک تماس برای دفاع از این حوزه از حمله قریب الوقوع.

تبلیغات:

به عنوان جمعیت راهپیمایی به ایستگاه پلیس ما زد به ماشین. این آن بود. ما با محروم کردن در خیابان و بشود برای بدترین — دو جفت با هم تداخل دارند, جین, sweatshirt, و $5 جفت از عینک ایمنی.

در این حوزه یک توده متخلفان شورشیان دولت و فعالان writhed و استدلال میان هر یک از دیگر. ادعا مختلف سازمان roared دفاع استراتژی به بلندگوهای.

تبلیغات:

“هر مردم سفید مایل به ذخیره کردن [در جاده ها در مقابل حوزه] لطفا بیا اینجا” یکی از آنها فریاد زد.

زن دیگری ایستاده بود بالای یک repurposed پلیس مانع سخنرانی. آژیر به صدا در اطراف محیط از اشغال.

در عرض چند دقیقه پس از ورود در این حوزه یک ساعت بعد از تنظیم پا در شغل ما ایستاده بود قفل اسلحه با دیگر معترضان ایجاد یک زنجیره انسانی در اطراف حوزه — ما خالص ترین نیت هدف پوشش پنجره. خداوند آنها جایگزین شده بود با ما.

تبلیغات:

ما نمی دانم. مشکل با یک صحنه مثل این است که اکثر رسانه های خبری نمی خواهید به آن را لمس کنید. این برگ شما را پیمایش از طریق بی پایان توییتر موضوعات — محل های دفن زباله از او گفت:-او-گفت: شایعات و عضو شورای نظارت مدت.

آنچه که ما تا به حال pieced با هم در طول سفر ما تا سواحل غرب بود که همزمان با شورش در سراسر کشور در پی جورج فلوید را قتل سیاتل شرق پلیس حوزه تا به حال تبدیل شدن به یک منطقه روزانه اعتراض. در ژوئن 8, شهر رها کرده بود حوزه.

در اطراف ایستگاه پلیس در شش بلوک پلیس-منطقه محافظت شده توسط مسلح فعالان آنارشیست چپ و مانند تشکیل شد. یک جامعه رشد از این خود به خود تصاحب عنوان های مختلف فعالان تنظیم هماهنگ شبکه خدمات — مواد غذایی قفس, یک پزشک, چادر, هنر گروه یک تیم امنیتی. هنرمندان بومی نقاشی و سیاه نوازندگان انجام شده است. آموزش ها و فیلم شب برگزار شد. کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ) متولد شد.

تبلیغات:

تنش ساعت گذشت و به عنوان پلیس نشان نداد تا ما آرد در اطراف منطقه wading را از بین اسکی-مردان نقاب دار استراق سمع در مکالمات تلاش برای کشف کردن آنچه اتفاق می افتد. گروه از مردم فرار هر کدام راه. یک موجود زنده تشکیل شده است از دیگر موجودات زنده شاخکهای گسترش و اتصال به شکل یک شبکه تا کنون پنهان به ناظر گاه به گاه است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای گفتن آن متصل شد. همه در همه ، کندو ذهن از عدم قطعیت.

ما در معرفی خودمان را به ریک یک نجیب زاده با دو اسلحه کمری بسته به بدن خود می توانید از مک خود را در جیب عقب, سیاه, شلوار, کفش راحتی چرم و عرق-رنگ آمیزی بالای مخزن تحت گشوده پیراهن سفید آزادانه کتمان سلاح گرم است.

ما به سرعت راه می رفت از یک طرف خیابان به طرف دیگر و بازگشت او به عنوان جریان ما چه می گذرد. “سازمان در پشت صحنه,” او گفت: “ترجیح می دهند به ماندن در زیر زمین و استراتژی.

“پلیس هستند نه احمق” ریک هشدار داد “این است که خود را در خانه و آنها آن را.” ریک بود علنا پیشنهاد عقب نشینی از حوزه اما در ادامه به برگزاری خیابان. هیچ کس گوش. “اکثریت قوانین و از آن زمان برای من به قدم به عقب” ریک دست هایش را تکیه در برابر مانع قهوه در دست است.

تبلیغات:

در سراسر خیابان در مواد غذایی قفس مردی به نام کوان صعود آجیل. او پرسید: اگر ما در تاریکی و یا vloggers. ما نویسندگان ما توضیح داد که پوشش ما غرور زخمی با سرگرمی. او به ما گفت که در حوزه رها شده بود یک خلاء قدرت ایجاد شده بود ترک تعدادی از گروه ها در منطقه رقابت برای کنترل — که دیکته روایت مذاکره با مسئولان شهرستان استراتژی بسیج معترضان ؟ اخیر ستیز تصمیم گیری شده بود تغییر نام از CHAZ به عنوان CHOP به صورت کاپیتول هیل برگزار کردند.

برنج ارکستر مونتاژ پشت سر ما لگد زدن به یک وافغان نسخه از پیت سیگرهمبستگی برای همیشه.”

در برابر پس زمینه از سوار کردن ایستگاه پلیس یک legless مرد نورد گذشته است. “ما در Keg پودر شهرستان” او فریاد زد.

کوان شرح داده شده ریز ریز کردن به عنوان های مختلف از دیگر تظاهرات در سیاتل گذشته است. در حالی که با تمرکز بر خشونت های پلیس علیه سیاه, جامعه, مرکزی هدف از defunding سیاتل پلیس و بودجه فقیر جوامع گسترش یافته نسبت به همه اعضای طبقه کارگر است.

تبلیغات:

خاموش و کف زدن یک مشت به صورت و پس از آن crack سر به آسفالت زنگ زد. “همبستگی برای همیشه لطفا برای” زمین را متوقف کند. ریک ایستاده بود بیش از یک لنگی بدن طاس سر درخشان در چراغ. “بدون خشونت! بدون خشونت!” او فریاد زد.

یک مرد تا به حال اقدام به نور بنزین خیس چتر در آتش و در انجام شکسته بود یک قانون نانوشته از ریز ریز کردن: هیچ آتش سوزی. آتش سوزی ایجاد وحشت, آتش سوزی, منحرف, آتش سوزی, سیگنال نابودی است. برای این گناه ریک بود مرد خرد فک. عدالت بود سریع و وحشیانه.

جمعیت تشکیل پرتاب توهین در ریک. “او در روشنایی آتش!” ریک ادعا در دفاع. به عنوان شاهد حمایت او استدلال حل و فصل شد. پس از همه, این مرد تا به حال شده است در تلاش برای روشن کردن یک آتش.

ما محروم از خواب ذهن ما در تلاش برای ایجاد حس از آنچه که ما شاهد بودند. این نیست که در خیابان عادلانه است که سیاتل شهردار جنی Durkan توصیف کرده بود و نه آنارشیست Shangri-La ما پیش بینی کرده بود. آن چیزی تیره تر بیشتر امیدوار قهر و خشونت. فکر می کنم اشغال وال استریت با “داستان عامهپسند” آدرنالین سوزن رو مستقیم به قلب باز-حمل و دولت است.

تبلیغات:

روز 2: یک روز زیبا برای psy-op 6/23/2020

ما به رسمیت شناخته شده و چهره های آشنا از شب قبل که ما با نزدیک شدن به حوزه. David Lewis ایستاده بود tepidly در گوشه ای. چند پا دور ریک reclined در روی یک صندلی.

تیراندازی رخ داده بود در اشغال در حالی که ما خواب. چهارم در چهار روز.

در جنون از شب قبل از ما تا به حال به طور کامل کاوش در این منطقه را اشغال کرده اند. ترک ایستگاه پلیس ما راه می رفت پایین شرق خیابان کاج و بر روی کال اندرسون زمینه است. پوشش لبه های چمن شد 20 یا چادر. گسترش خارج از میدان چمن تبدیل به چمن و حدود 50 بیشتر چادر گسترش از طریق منطقه پوشیده شده از درخت. یک مردی که شبیه او شده بود birthed از لونا بار هم زده برخی از مالچ.

ما نشسته روی یک نیمکت به نوشیدن قهوه. دو مرد سایه-بسته بندی در وسط خشک چشمه. یکی از آنها دباغی با پوست چرمی ضخیم عینک کلاه و هیچ باد و سیگار آویزان از دهان او.

به عنوان ما به تماشای مردان, spar یک بچه در اوایل 20s راه می رفت تا به ما. “می توانم یک دود؟” ما دست او را به یک سیگار و فندک.

در عرض یک دقیقه دیگر با نزدیک شدن. “هر فرصتی که من می توانید یک cig?”

“چیز مطمئن است.” ما به گفتگو با او را برای چند دقیقه قبل از او ساخته شده تا بهانه ای برای ترک.

مردان به نظر می رسید که هیچ وابستگی سیاسی با اردوگاه. آن را در ما خطور کرد که بسیاری از آنها ما تا به حال اشتباه برای آنارشیست ها و تظاهرات شب قبل بودند در واقع مشروط unhoused مردم بخش بزرگی از آنها زندگی کرده بود در پارک و قبل از آغاز ریز ریز کردن.

در حالی که برخی از تنفر unhoused ساکنان سرزنش آنها را برای خشونت و جرم و جنایت بیشتر از آنها استقبال به عنوان رفقای داخل شغل. رایگان غذا و خدمات ارائه شده توسط سازمان غذا قفس و دیگر چادر بودند با شوق و ذوق ارائه شده به هر کسی در این منطقه.

همانطور که ما در زمان در صحنه یک مرد darted توسط کشیدن چیزی از کیف خود را. فریاد می زند. به ما حق, کسی که در لباس سیاه جامعی رادیویی از کمربند خود را.

“تبر… مرد با تبر!”

مرد چرخش سلاح در محافل بالای سر خود ساطع ضربان دار گریه: “هشت هفت شش پنج …” قبل از او آمار صفر ریز ریز کردن تیم امنیتی swarmed در خلع سلاح کردن او را.

بعد از آن شب ما گرفتار کلمه از یک نشست مهم در کال اندرسون زمینه است. راه رفتن بیش از ما شنیده مردی به نام مالکوم صحبت می کنند به یک گروه 40 نفر نشسته در چمن مصنوعی. یک ماشین با بدن زره پوش مردان حلق آویز کردن پنجره دور شد. کسی فریاد زد طریق این زمینه است. ما نقل مکان کرد و نزدیک به گوش دادن.

“ریز ریز کردن در حال حرکت است.” ما با شتاب در نوت بوک با دقت. “ریز ریز کردن در حال حرکت است به جلو. ریز ریز کردن در حال حرکت است به … فضای سوزن.”

یک سکوت پر سر و صدا فرا گرفته جمعیت به مردم فرآوری آنچه از نظر ما بدترین ایده ما شنیده می خواهم در مدت زمان طولانی.

“جهنم من نه در رفتن در هر نقطه” یک بانوی فریاد زد و به دیگران پیوست در جلسه تفویض. ما به رسمیت شناخته شده David Lewis, مردی که گفته بود شب قبل و رفت به شنیدن آنچه که او تا به حال به می گویند.

“مشکل این است که سرمایه داری” فاصله دندانه دار shirtless, مرد, عصبانی, قرمز, نوک پستان, ایستاده در تضاد کامل با یک خمیری قفسه سینه گفت: به دیوید. او گفت: “ما مردم به اندازه کافی در اینجا به اشغال همه آپارتمان خالی در کاپیتول هیل.”

“به کجا؟” دیوید پرسید.

“برای لغو سرمایه داری” مرد شلیک به عقب.

“من اینجا هستم به دلیل خشونت پلیس علیه سیاه جامعه” دیوید پاسخ با خویشتن داری.

Interjecting و هدف یک سوال در David ما پرسید: “چرا در حال حرکت است به فضا سوزن یک استراتژی بهتر از ماندن در اینجا؟”

“نه” او پاسخ داد.

به عنوان ما به پایان رسید صحبت کردن قد بلند slender man در اواخر 20s خاردار ریش مجبور کردن از خود, ماسک صورت کشیده ما را کنار بگذارند.

“شما می دانید David Lewis یک خبرچین” او به ما گفت.

“چگونه شما می دانید ، ما خواسته است.

“به من اعتماد کن این فقط شناخته شده,” او گفت: ominously در راه است که منصرف ما از پرسیدن سوال اضافی.

این هیچ معنی ندارد. David Lewis فقط یک روز قبل از آن تا به حال التماس به مردم به ماندن — به زودی شهردار سفارشات. “من ایستاده با شما تمام این روزها اگر شما با من,” او گفت:.

ما شروع به قطعه با هم چه می گذرد. در روزهای اخیر پارانویا آغاز شده بود تراوش از طریق اردوگاه. شایعه است که 17 ناپدید شده بود و بسیاری از مشکوک که راست افتخار پسران و یا باندهای درگیر در قاچاق انسان ممکن است مسئول.

این بود که درست است که افتخار پسران, تا به حال مورد ضرب و شتم یک مرد در حومه ریز ریز کردن اما عشایری طبیعت بسیاری از ساکنان ساخته شده آن را غیر ممکن است برای بررسی اگر هر کسی که تا به حال در واقع از دست رفته.

چهار روز قبل از آن یک گروه از نوجوانان را کشف کرده بود خرد کردن بقایای یک بدن پر شده را به یک چمدان در بانک مرکزی در نزدیکی رودخانه است. هشدار به صدا در اردوگاه: “وجود یک قاتل زنجیره ای جدید در سیاتل میشم.”

همانطور که برای سازمان های سیاسی, زمزمه که حتی قبلا مورد اعتماد رهبران بودند undercovers یا خبرچینان به امری عادی تبدیل شد.

پیش از آن در روز یک مرد در یک کلاه بره نشسته بود در این زمینه شوخی در یک بلند گو حرف زدن. “این یک روز زیبا برای psy-op خانم ها و آقایان!”

روشن بود که روحیه منتقل شده بود به: روزانه جلسات تا به حال تبدیل به فریاد مسابقات بین جناح های سیاسی. پس از نیمه شب از کمپ شد غیر قابل کنترل منطقه منجر به ریز ریز کردن تیم امنیتی برای انحلال از ترس برای ایمنی خود را.

یا نه شایعات درست شد آنها همراه با قابل اثبات تنش و فیزیکی تهدید پذیرفته شده به اردوگاه و روان. ریز ریز کردن یک اسکلت از آنچه در آن بوده است فقط شب قبل از — ترین چادر از جمله مواد غذایی قفس شد به طور ناگهانی از بین رفته اند. جنبش رو به فروپاشی است. Cannibalizing خود را.

درست پس از نیمه شب ما راه می رفت به حوزه. ریک بازگویی حادثه از شب گذشته بود. شنیدن فریاد از چادر او رفت و به بررسی. یک مرد تلاش برای حمله به یک زن در کال اندرسون پارک. ریک در زمان از تفنگ خود را و شلیک دو گلوله به هوا. مرد فرار کرد.

“دار و دستههای اسلحه, پلیس, اسلحه,” او گفت:. “اگر من نمی مسلح, من قصد دارم به از دست دادن هر زمان.”

به طور غریزی ما احساس برای ارتش سوئیس چاقو در جیب ما است. 1.5 اینچ تیغه. شاید ریک درست بود. یا شاید ما فقط نیاز به برخی از خواب.

روز 3: اصلاحات 6/24/2020

ما جمع آوری به صورت روزانه جلسه در مرکز کال اندرسون زمینه است.

شماری از فعالان در این اردوگاه تشکیل یک خط به صحبت می کنند. David Lewis در میان آنها بود. یکی توسط یکی از سخنرانان حمایت از تمدید تمرکز بر اهداف اصلی از اشغال — کاهش بودجه برای پلیس شهرستان, بودجه, توزیع وجوه آن به جامعه اطمینان عفو معترضان.

به مذاکره با شهر کنترل بر حوزه شد قوی ترین اهرم ریز ریز کرده بود. به جای اشغال هفت هکتار وسعت پارک ترک اردوگاه در معرض حمله پلیس و دیگر خشونت آنها حمایت تحکیم در اطراف حوزه.

پس از ورود ما تا به حال شاهد سه گروه نبرد برای کنترل بر جریان اصلی روایت و زمین استراتژی اشغال. یکی بود یک آنارشیست مشروط به دنبال یک آزمایش در یک پلیس-جامعه آزاد. یکی دیگر از سیاه و سفید بود زندگی مهم جنبش متمرکز گروه مهم از ریز ریز کردن را شغلی طبیعت اما با استفاده از این منطقه به عنوان یک نقطه وحدت به صحنه راهپیمایی. ثالثا وجود دارد اشغال مشروط که تمرکز اصلی برگزاری این حوزه گروگان تا زمانی که خواسته های خود شدند.

به عنوان اشغالگران ارائه شده جمعیت گوش با یک انرژی ما تا به حال دیده اند ، آنها تا به حال مجموعه ای روشن از خواسته ها و استراتژی روشن از چگونگی آنها را تامین کند. مردم نشسته در یک مجموعه ای از حقه چت با هیجان. به نظر می رسید این گروه شد و به دست گرفتن کنترل.

پس از این جلسه به پایان رسید, مردم, مجلس, یک آنارشیست مانده از CHAZ کرد. سه محافل جداگانه تشکیل شد: برنامه ریزی بلند مدت برنامه ریزی های کوتاه مدت و یک “پرنیان بررسی” دایره. برای برخی غیر قابل توجیه دلیل ما پیوست پرنیان بررسی دایره.

نشسته روبروی ما بود و در اوایل 20s با سبیل کلفت و موهای فرفری برگزار شد به قرمز bandana. او هم خوب استراحت دیوید کرازبی. این مرد توضیح داد که ریز ریز کردن اهداف بیش از حد کوچک است. ما نیاز به فکر می کنم بزرگتر از سیاتل بزرگتر از زمین … ما نیاز به تغییر جهان است.

از ترس این که ماندن در پرنیان بررسی دایره دیگر را فریب ما به حضور برخی از مرتب کردن بر اساس از رنگین کمان جمع آوری یک از ما به سمت چپ برای عضویت در کوتاه مدت استراتژی دایره.

یک مرد برگزار شد با بلند گو حرف زدن. او تا به حال یک buzzcut یک کمو bandana و اندازه های قهوه ای-نارنجی هوانورد سایه. خود را سیاه و سفید sweatshirt ابلق نمایش داده می شود AK-47-دارای حق اعمال مبارز — یادبود به یک کاهش یافته است انقلابی.

“من می تواند به شما آموزش چگونه برای مردن نیست,” او گفت:.

او سابق نظامی, او گفت:, و صحبت از نیاز به اصلاحات ما نیروی امنیتی. او ارائه آموزش به او آموخته بود که مستقر در خارج از کشور.

به عنوان او صحبت کرد یک گروه از سازمان دهندگان از پل حرکت راهپیمایی کردند تا به ما. یک جوان سیاه زن رهبری یک شعار: “این به نظر می رسد مانند یک بوروکراسی.” جمعیت تکرار در خواندن-songy تضاد. “به اندازه کافی بحث” آنها خواستار است. آنها راهپیمایی دو مایل به سیاتل غربی حوزه. با مردم در مجلس بسته بندی ما به آنها پیوست.

روز 4: انقلاب خواهد بود و راحت 6/25/2020

در صبح روز چهارم ما را به اردوگاه حدود 11 صبح فریاد می شنیده می شود همانطور که ما با نزدیک شدن و در گوشه ای از حوزه چهار نفر نشسته در صندلی برگزاری چهره خود را. یک بانوی ریخته و شیر را به یکی از چشم انسان. پایین خیابان, غول پیکر از یک مرد strode در اطراف اردوگاه ،

پشت سر او ریک بود در تعقیب.

“نمی گرز او!” یک زن فریاد زد. بیشتر گریه صلح شد و فریاد زد به هوای صبح.

ریک maced او.

ما در زمان یک صندلی در بتن مانع شدن. یک مرد با کارل مارکس خالکوبی در tricep خدمت وگان صبحانه burritos. بیشتر چادر ظاهر شده بود پس از شب قبل. مردم آینده بودند.

چهار مردان گیج چهره خود شده بود خسارت های ناخواسته از زمانی که ریک به حال maced غول پیکر 10 دقیقه قبل از این تازه ترین نمونه است. در میان آنها بود و کریم, که ما آنها را شنیده بود صحبت می کنند شب اول. او در روحیه خوبی و ما رو به چت.

“انقلاب نمی خواهد تلویزیونی, اما از آن خواهد شد راحت باشد,” او گفت:, قیافه به تازگی مرتب اتاق نشیمن در پیاده رو تحت حوزه. “من دوست دارم این همه گه بنابراین من ساخته شده آن را اتفاق می افتد,” او گفت: با خوش تیپ لبخند.

چند ساعت بعد غول پیکر همراه با کریم و تعدادی از دیگران نشسته بودند در اطراف داشتن آبجو در سالن موقت.

ما ساخته شده یک سفر به فروشگاه و آمد با 18 مورد از راینر و یک جعبه سیگار میکشد. ما به این گروه پیوستند.

جادوگر یک “تقریبا کامل empath گفت: رشد قارچ است که می تواند تجزیه پلاستیک. EMT بچه به دنبال شروع یک گروه هاردکور داشتند حرف زدند تا مرد در یک ICP پیراهن. کریم به شوخی در مورد پنج رکن جامعه است. یکی از آنها ماست.

هیچ کس بررسی Instagram برای آخرین فرهنگی مشق و یا کتاب توصیه می شود. نسخه سفید “شکنندگی” جایگزین شد با سکه کیسه و بالشتک. ما نشسته وجود دارد در مقابل پلیس حوزه برگزار شد گروگان تا SPD را نشنيده بودجه بود مجددا اخذ به جوامع نیاز دارند. وجود دارد یک کیسه علف های هرز روی میز و یک مورد از آبجو. یک عمل قیام. یک عمل کردند.

مامانم: تخم مرغ بندیکت در سان فرانسیسکو 6/26/2020

ما در زمان بین 5 جنوبی از واشنگتن از طریق اورگان و تمام راه را به سان فرانسیسکو که در آن ما برای متوقف شب در آپارتمان. وجود یک روح در Haight-Ashbury. مردم در ماسک رفت در مورد روز خود را به عنوان ما به خوردن تخم مرغ بندیکت و نوشیدن قهوه در یک کافه.

“من فکر می کنم شیر بادام در latte بد است.”

“Oh shit. ارسال آن را به عقب.”

یک روز رانندگی شمالی, جنگ درگرفته. اینجا هیچ نشانه ای از انقلاب است.

ما نوشید و خندید و مانند مردان دیوانه در پوچی.

یک هفته قبل از ما تا به حال در سمت چپ صفحه اصلی انتظار شاهد یک فئودالی مبارزه سرف در برابر پادشاهان. ما می خواستم برای نوشتن یک Homeric جنگ song اما به جای مواجهه با ما در حماسه برخورد نیروهای قدرت lobbed فاسد لاشه بیش از در و دیوار و منتظر بیماری و گرسنگی را اجرا کنند. آنها فکر مردم تایر قرار داده و سلاح های خود را و بازگشت به زندگی روزانه خود را. آنها در اشتباه بودند.

اگر شما فقط به عنوان خوانده شده, اینترنت, اخبار, ریز ریز کردن ممکن است به نظر می رسید مانند یک بیش از حد خشونت آمیز آزمون مورد اعتبار دولت پلیس. اما در آمریکا اتفاق می افتد هر روز در سیاتل یک عهد به جوامع با هیچ تحرک اقتصادی چپ به مبارزه در میان خود بیش از فرستادن اسکرپ. زمانی که آنها رخ می دهد در یک منطقه اشغال شده توسط معترضان آنها را اخبار.

به طور منظم در سیاتل طور منظم در ایالات متحده زوزه های غول پیکر ما شاهد دریافت maced شده اند که به ضرب گلوله به جای. یک چکش می بیند ناخن.

ریز ریز شد ناقص سیستم تنظیم خود به خود در یک شماره از روز اما در حالی که ما وجود دارد ما شاهد مردم خوراک یکدیگر و از یکدیگر حمایت کنند. وجود نداشت و به دست آوردن پولی برای کسانی که پخته شده و یا پزشکان که ماند تا تمام شب بر گشت. مردم از سفر در سراسر کشور برای ساخت یک جهان متفاوت یک کودک جهان است. در ریز ریز کردن حداقل برای چند روز آنها را انجام داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesbuy stripe accountMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetMobilbahisVenusbetBetvoleElexbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnow