رابرت رایش: آمریکا استثنایی است در تمام راه اشتباه

به عنوان ما بی کفایت رئیس جمهور flounders در مواجهه با بحران های پیشرو در بدترین coronavirus پاسخ در دنیای صنعتی و به دنبال سرکوب در سراسر کشور تظاهرات برای زندگی — حقیقت سخت درباره این کشور می آید به تمرکز: امریکا نیست استثنایی اما این استثنا است.

دیگر هیچ کشور صنعتی بود که محزون می خوانی آمادگی برای این بیماری همه گیر به عنوان ایالات متحده است.با 4.25 درصد از جمعیت جهان, امریکا غم انگیز تمایز حسابداری برای حدود 30 درصد مرگ و میر ناشی از بیماری همه گیر است.

تبلیغات:

چرا ما متفاوت از کشورهای دیگر در مواجهه با همان coronavirus تهدید? چرا همه چیز رفته خیلی غم انگیز اشتباه در امریکا ؟

بخشی از آن توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

او و فاسد دولت بارها و بارها نادیده گرفته شده از هشدارهای کارشناسان بهداشت عمومی و ملی در طول ماه های ژانویه و فوریه تنها اقدام در مارس 16, پس از بازار سهام چهار. محققان تخمین می زنند که حدود 36,000 مرگ و میر می تواند مانع شده اند اگر ایالات متحده در حال اجرا اجتماعی فاصله سیاست فقط یک هفته زودتر.

تبلیغات:

دیگر هیچ کشور صنعتی است بنابراین به شدت skirted مسئولیت با ترک آن به واحدهای تابعه دولت — ایالات و شهرستانها — خرید هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی.

در هیچ کشور صنعتی باید کارشناسان بهداشت عمومی و آمادگی اضطراری شده است محدود و سیاسی جایگزین cronies مانند مغلوب ساختن پیشی جستن son-in-law, Jared کوشنر که در نوبه خود شده و توصیه شده توسط کمپین اهدا کنندگان و فاکس نیوز.

در هیچ کشور صنعتی است Covid-19 طوری سرعت eviscerated درآمد طبقه کارگر است.در سراسر جهان دولت ها ارائه سخاوتمندانه درآمد پشتیبانی برای حفظ نرخ بیکاری پایین است. نه در آمریکا نزدیک به 40 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست تاکنون بیش از 30 درصد از بزرگسالان آمریکایی مجبور به کاهش در خرید مواد غذایی و خطر رفتن گرسنه است.

تبلیغات:

در بهترین حالت آمریکایی ها دریافت کرده اند یک بار چک برای $1,200 در مورد ارزش یک هفته اجاره, مواد غذایی و آب و برق. پس از گسترده شدن مردم در نهایت شروع به جمع آوری خود را گسترش مزایای بیکاری — فقط در زمان برای گسترش به پایان می رسد با کمی به هیچ شانس بودن را تمدید کرد.

در هیچ کشور دیگری وجود دارد از جمله هرج و مرج در مورد بازگشایی. در حالی که اروپا باز است به آرامی و با دقت ایالات متحده باز است آشفته و هر دولتی خود را در آن. برخی از آنها لغو محدودیت های یک شبه.

تبلیغات:

و نه حتی جهانی همه گیر می تواند تحت الشعاع قرار نژادپرستی تعبیه شده در این کشور DNA. حتی به عنوان سیاه و سفید آمریکایی ها به طور نامتناسبی در حال مرگ از coronavirus آنها با اینحال مجبور شده اند به خیابان ها در ابراز غم و اندوه و خشم بیش از دهه های خشن پلیس و ستم كردیم.

به عنوان تظاهرات فوران در سراسر کشور در پاسخ به مطلب پلیس به کشتار غیر مسلح آمریکایی های سیاه و سفید معترضان برآورده شده است و حتی بیشتر خشونت پلیس. شلیک گاز اشک آور به جمعیت عمدتا سیاه معترضان در وسط یک بیماری همه گیر ناشی از یک ویروس تنفسی است که در حال حاضر به طور نامتناسبی صدمه زدن به سیاه و سفید جوامع است unconscionably بی رحمانه است.

در واقع بسیاری از مسئولیت بر عهده تهمت و بد و فاسد مجموعه ای از grifters, buffoons, sycophants لابی و بستگان.

تبلیغات:

اما مشکلات در هسته های شکسته ما سیستم گذاشته لخت با این بیماری همه گیر شده اند و هنوز این کشور از مدت ها قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن آمد.

آمریکا تنها کشور صنعتی بدون تضمین شده جهانی بهداشت و درمان.

دیگر هیچ کشور صنعتی اصرار بر بستن مراقبت های بهداشتی به اشتغال و در نتیجه ده ها میلیون نفر از شهروندان ایالات متحده از دست دادن بیمه درمانی خود را در لحظه ای که به آن نیاز دارید.

تبلیغات:

ما تنها یکی از 22 کشورهای پیشرفته که نمی شود به همه کارگران برخی از فرم پرداخت مرخصی استعلاجی.

متوسط رشد دستمزد در ایالات متحده به مدت طولانی عقب مانده به طور متوسط رشد دستمزد در بسیاری از دیگر کشورهای صنعتی و حتی قبل از همه گیر سرقت آمریکایی ها از خود شغل و درآمد. از سال 1980 آمریکا کارگران سهم از کل درآمد ملی کاهش یافته است بیش از هر دیگر غنی ملت است.

و امریکا نیز بزرگترین مدیر عامل-به کارگر پرداخت شکاف در این سیاره است. در سال 1965 آمریکا اجرائی پرداخت شد 20 برابر کارگر معمولی. امروز آمریکا اجرائی پرداخت 278 بار کارگر معمولی.

جای تعجب نیست که کارگران آمریکایی به مراتب کمتر از اتحادیه کارگران در دیگر صنعتی اقتصاد. تنها 10.2 درصد از کارگران در امریکا متعلق به اتحادیه اروپا در مقایسه با بیش از 26% در کانادا 65 درصد در سوئد و 23 درصد در بریتانیا. با کمتر unionization امریکایی کارگران به راحتی چیره توسط شرکت های بزرگ و نمی تواند چانه زنی برای دستمزد بالاتر و یا مزایای بهتر.

تبلیغات:

پس چه کسی و چه چیزی برای سرزنش بزرگترین پیشگیری از دست دادن زندگی در آمریکا ،

آن را نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن مخرب بی کفایتی.

این دهه در امریکا عدم ارائه آن به مردم اساسی حمایت آنها نیاز دارید دهه, قرار دادن شرکت ها خط پایین جلوتر از حقوق کارگران دهه اجازه غنی و قدرتمند نخها به عنوان بقیه از ما به سختی دریافت کنید.

این بیماری همه گیر است در معرض چه شده است درست است: در مرحله جهانی و امریکا استثنا است اما نه در راه ما می خواهم به این باور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>