رابرت رایش: چگونه برای متقاعد کردن برنی ساندرز منتقدان

پس از پیروزی های قاطع در نیوهمپشایر و نوادا و جایگاه دوم در پایان در کارولینای جنوبی, سناتور برنی ساندرز پدید آمده است به عنوان روشن دونده جلو. راست بر روی نشانه استقرار در دو طرف راهرو را مطرح کرده است چهار-زنگ هشدار آتش نشانی درباره برنی electability و شانس خود را در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. در اینجا 6 پاسخ به این برنی منتقدان.

1. “امریکا هرگز انتخاب سوسیالیستی است.”

تبلیغات:

P-l-e-as-e. امریکا موفق ترین و محبوب برنامه های دولت هستند و بیمه های اجتماعی – امنیت اجتماعی و مدیکر. یک بزرگراه مشترک مخارج اجتماعی به عنوان نظامی و پارک های عمومی و مدارس. حقیقت این است که ما در حال حاضر سوسیالیسم… برای غنی (کمک مالی از وال استریت یارانه برای بزرگ Ag و بزرگ داروسازی انحصار توسط شرکت های کابل و لوله بیمه سلامت جنسی معافیت مالیاتی مدیر عامل پاداش) – همه از آن برنی می خواهد برای پایان دادن به و یا جلوگیری از. و برنی است نه سوسیالیستی او را یک سوسیالیست دموکراتیک است که بسیار متفاوت و بسیار آمریکایی است. FDR شد سوسیالیستی دموکراتیک نه فقط در نام. دموکراتیک سوسیالیسم به عنوان تمرین در اروپا و لولا در همان سه هسته ای اصول استفاده می شود که به تمرین در امریکا قبل از شرکت های بزرگ تضعیف آنها قوی شبکه های ایمنی; سرمایه گذاری های عمومی در بهداشت و درمان مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش و سخت قوانین و مقررات کسب و کار.

2. “او می خواهم هرگز به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی.”

اشتباه است. بهترین راه برای دموکرات ها به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن fake anti-استقرار پوپولیسم است با چیزی که واقعی همراه با یک دستور کار اصلاحات سیستمیک. این چیزی است که برنی ساندرز ارائه می دهد و آن چه در این انتخابات منعکس کننده. همه صاحب نظران اعلام کرد که برنی هیچ شانسی در برابر تهمت ها با استفاده از یک چارچوب سیاسی است که ممکن است درست چند دهه پیش هنگامی که آمریکا هنوز در حال رشد طبقه متوسط اما آن را منسوخ امروز به عنوان بیشتر و بیشتر آمریکایی ها احساس سیاسی disempowered و اقتصادی نا امن. واقعی شکاف سیاسی امروز نیست چپ در مقابل راست. این دموکراسی در مقابل الیگارشی.

تبلیغات:

در آخرین رای گیری به طور متوسط از RealClearPolitics برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن با وسیع ترین حاشیه از همه نامزدها. پس از پیروزی قاطع در نوادا صبح مشورت بررسی نشان داد که رای دهندگان دموکرات مشاهده برنی به عنوان بهترین نامزد را در مغلوب ساختن پیشی جستن. و نظرسنجی های اخیر نشان می دهد برنی ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در میشیگان و پنسیلوانیا دو بسیار مهم میدان نبرد متحده هیلاری کلینتون از دست داده و به ناروا در سال 2016. اگر شما از متوسط دموکرات که رئیس نگرانی ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن برنی انتخاب روشن است.

3. “اما چگونه می توانست برای آن پرداخت؟”

تقریبا هر بار که رسانه ها مورد بحث برنی تحول برنامه های آنها از همان خسته سوال: چگونه او را برای آن پرداخت ؟ خنده دار است که آنها هرگز از ما چگونه خواهیم پرداخت برای جنگ های بی پایان و یا کمک مالی, کاهش مالیات و یارانه برای بالای 1 درصد.

تبلیغات:

با اینحال برنی کمپین فقط منتشر شد یک مفصل یادداشت ترسیم چگونه آنها برنامه ریزی برای پرداخت هزینه های خود را با ایده های سیاست. کالج برای همه و لغو بدهی های دانشجویی. ساندرز صندوق خواهد 2.2 تریلیون دلار طرح با متوسط مالیات در وال استریت حدس و گمان است که سقوط اقتصاد ما در سال 2008. 40 کشور در سراسر جهان تحمیل یک مالیات مشابه از جمله انگلیس و کره جنوبی, هنگ کنگ, برزیل, آلمان, فرانسه, سوئیس و چین است.

ساندرز مالیات بر ثروت نیز رفتن به یک راه طولانی به سوی پرداخت خود را برای دیگر برنامه های بلند پروازانه مانند مدیکر برای همه است.

تبلیغات:

صحبت از مدیکر برای همه, آن را ترک خواهد کرد و ما هزینه های کمتر در طول زمان است.

تک پرداخت کننده سیستم در دیگر کشورهای ثروتمند باید ثابت ارزان تر از خصوصی برای سود بیمه سلامت زیرا آنها نمی صرف مبالغ هنگفتی در تبلیغات, بازاریابی, اجرایی پرداخت و صدور صورت حساب. مطالعات متعدد نشان داده است که مدیکر برای همه ما را نجات میلیاردها دلار در دراز مدت از جمله یک مطالعه اخیر که در بر داشت که برنی طرح می توانید ذخیره کنید $458 میلیارد دلار در سال و بیش از 68,500 زندگی در هر سال است. ملت در حال حاضر می پردازد بیشتر برای بهداشت و درمان در هر فرد است و بدتر سلامت از هر کشور پیشرفته. ترک ما رحمانه برای سود سیستم در محل خواهد شد در نهایت تبدیل شدن به گران تر از اجرای مدیکر برای همه است.

در پایان روز این سوال نباید چگونه ما برای آن پرداخت. به عنوان طولانی به عنوان پیشنهاد صرف خواهد شد کمتر از هزینه ها در آینده کافی سرمایه گذاری عمومی در آموزش و پرورش تغییر آب و هوا و نامناسب بهداشت و درمان آن را می سازد حس منطقی به تصویب این طرح.

تبلیغات:

4. “او نمی تواند به هر یک از ایده های خود را اجرا و از آنجا که کنگره خواهد آنها را رد می کنند.”

اول از همه برنی خدمت در کاپیتول هیل برای نزدیک به 30 سال – کار در سراسر راهرو برای پیشبرد یک میزبان از اولویت های قانونی. او در کنار حزب جمهوری خواه و سناتور جان مک کین به اصلاح جانبازان سیستم مراقبت های بهداشتی و دارای co-حمایت صورتحساب با سناتور مایک لی از یوتا یکی از مهمترین و محافظه کاران اعضای کنگره برای محدود کردن اجرایی جنگ قدرت در یمن و ایران است.

او ایستاده بود قاطعانه پشت سر خود ایده های جسورانه در حالی که هنوز ارائه دموکرات کلید مقننه پیروزی زمانی که رای او بشدت مورد نیاز مانند زمانی که او رای به تصویب قانون مراقبت مقرون به صرفه و Dodd-Frank.

تبلیغات:

و در اینجا مهم ترین واقعیت از همه: اگر خواهان حفظ اکثریت خود را در سنا هیچ دموکراتیک رئیس جمهور خواهد بود قادر به گرفتن مقدار قانون از طریق کنگره و باید به جای تکیه بر اجرایی دستورات و مقررات. اما ما شانس بهتری برای کوه در می رم سنا اگر برنی سیاسی انقلاب همچنان به افزایش در سراسر آمریکا با آن آوردن میلیون ها نفر از افراد جوان و دیگر برای اولین بار رای دهندگان و نگه داشتن آنها را به لحاظ سیاسی درگیر است.

5. “او بیش از حد قدیمی است.”

نادرست است. آیا شما دیده می شود چگونه چالاک و پرقدرت او به عنوان او مبارزات در سراسر کشور ؟ او در پشت صحنه با ده برابر انرژی پس از او تا به حال یک جزئی حمله قلبی است. این روزها 70s جدید 60s.

(فقط به من نگاه کن.)

تبلیغات:

در هر صورت این موضوع نیست سن; آن حق داشتن ارزش. FDR فلج شد و JFK تا به حال بیماری کرون, اما آنها بزرگ رئیس جمهور چرا که آنها جنگیدند شدیدا اجتماعی و عدالت اقتصادی.

6. “او نمی تواند متحد حزب دموکرات است.”

اشتباه است. استقرار نگه می دارد به اشتباه فرض کنید که میانه تجدید نظر به یک راه باریک گسترده تر از رای دهندگان. تجزیه و تحلیل آنها است محزون می خوانی خارج از لمس و آنها عامل در یک اتاق اکو با منسوخ چارچوب ذهنی از چگونگی سیاست قرار است به کار.

به عنوان نشان داده شده توسط خود را غالب پیروزی در نوادا برنی نام تجاری از سیاست های پوپولیستی متحد مردم از تمام جنبه های زندگی. او برنده با 29 درصد از سفید پوستان 51 درصد از اسپانیایی ها و 27 درصد از سیاه پوستان با توجه به ورودی انتخابات دموکراتیک حزبی را برانگیخت. او برنده متناوب 65 درصد از حزبی را برانگیخت زير 30 سال و او انجام هر گروه سنی دیگری به جز حزبی را برانگیخت بیش از 65. این دقیقا همان نوع از چند نژادی, چند, نسل ائتلاف که مورد نیاز است به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. و همانطور که اشاره کردم برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر سنجی های متعدد با وسیع ترین حاشیه هر یک از نامزدها از جمله در نوسان کلید متحده است. هیچ نامزد دیگر این نوع از اطلاعات را به پشت خود electability مورد.

تبلیغات:

دموکراتیک استقرار غلط است که فکر می کنم ساندرز بیش از حد لیبرال برای برنده شدن در یک انتخابات عمومی ، به خلاف او را دموکرات ها’ بهترین شات در نظر گرفتن بازگشت کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>