رابرت رایش: چگونه به آماده شدن برای آینده تهمت رکود

جهانی coronavirus همه گیر است و قرار است در اقتصاد ما در سقوط آزاد.

حتی از طریق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بی پروا سیاست های اقتصادی مانند او بی معنی جنگ تجاری با چین یا کسری-busting کاهش مالیات برای میلیاردر اهدا کنندگان اقتصاد است به نحوی موفق به حفظ chugging — تا به حال.

تبلیغات:

تمام سهام بازار سود از مغلوب ساختن پیشی جستن زمان در دفتر شده اند از بین برود و در طی بیش از یک هفته در ماه مارس به میانگین صنعتی داو جونز با تجربه آن پنج تا از بزرگترین قطره در تاریخ است.

بدتر از سقوط بازار سهام شرکت ها و صنایع بزرگ مجبور شده اند به شاتر ویندوز خود را برای کمک به مبارزه با گسترش سریع این ویروس قرار دادن صدها هزار نفر از حقوق کارگران در خطر است.

رکود اقتصادی اجتناب ناپذیر است در این نقطه است. در اینجا 3 چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای آماده سازی.

تبلیغات:

شماره یک: ما نیاز به اصلاحات بیمه بیکاری پس از آن نشان دهنده نیاز امروز اقتصاد است.

هنگامی که آن را برای اولین بار ایجاد شد در سال 1935 بیمه بیکاری طراحی شده برای کمک به کارگران تمام وقت آب و هوا رکود تا آنها به شغل قدیمی خود را به عقب. اما کمتر وجود دارد تمام وقت شغل در اقتصاد امروز و کمتر از افرادی که در حال گذاشته شدن خود شغل قدیمی دوباره.

به عنوان یک نتیجه تنها 27 درصد از کارگران بیکار دریافت مزایای امروز در مقایسه با 49 درصد از کارگران در 1950s. ما نیاز به گسترش بیکاری پوشش به طوری که هر کس محافظت شده است.

تبلیغات:

شماره دو: ما نیاز به تقویت کمک های موقت به خانواده های نیازمند, همچنین شناخته شده به عنوان کمک های عمومی.

از زمان ایجاد آن در سال 1996 تعدادی از خانواده ها دریافت کمک نقدی به طور چشمگیری کاهش یافته است – و نه به این دلیل که آنها به خوبی انجام می دهند. بین سال های 2006 و 2018 فقط 13 درصد از خانواده هایی بودند که از فقر, در حالی که تعدادی از خانواده های دریافت کننده کمک های دولتی کاهش یافت 39 درصد.

تبلیغات:

در حال حاضر ضعف این برنامه نمی نگه دارید تا به خوبی در طول رکود اقتصادی ، بودجه نمی کند به طور خودکار گسترش در طول رکود اقتصادی – به این معنی که بیشتر خانواده ها در نیاز به پول کمتر وجود دارد به آنها کمک کند. این برنامه همچنین دارای سخت کار مورد نیاز است که نمی تواند انجام شود در یک رکود عمیق است. بدتر هنوز, بسیاری از افراد نیاز به در حال حاضر خسته پنج سال از عمر واجد شرایط بودن برای کمک.

ما نیاز به اصلاح کمک های عمومی برنامه به طوری که بیشتر خانواده های نیازمند واجد شرایط هستند. باید آن را آسان تر به چشم پوشیدن سخت کار واجد شرایط در طول رکود اقتصادی و طول عمر پنج سال حد و باید متوقف شود.

شماره سه: ما نیاز به حفاظت از Supplemental Nutrition Assistance Program, همچنین شناخته شده به عنوان ضربه محکم و ناگهانی و یا مواد غذایی.

تبلیغات:

بر خلاف کمک های عمومی ضربه محکم و ناگهانی به خوبی پاسخ داده در طول رکود اقتصادی ، مورد نیاز خود را طراحی شده برای گسترش در طول رکود اقتصادی و یا رکود.

Waiving کار مورد نیاز در طول رکود بزرگ ساخته شده هزاران نفر از مردم نیاز به واجد شرایط برای این برنامه که در غیر این صورت نبوده است. بین دسامبر 2007 و در ماه دسامبر سال 2009 تعداد ضربه محکم و ناگهانی شرکت کنندگان افزایش 45 درصد است. این برنامه کمک نگه داشتن حدود 3.8 میلیون خانواده از فقر در سال 2009.

اما این ممکن است یک گزینه این زمان در اطراف به عنوان ضربه محکم و ناگهانی آمده است تحت حمله از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که در تلاش برای تصویب یک قانون سخت گیرانه تغییر که لگد حدود 700,000 ما آسیب پذیرترین شهروندان از این برنامه است. خوشبختانه یک قاضی مسدود شده حکومت از رفتن به اثر اما دولت هنوز هم مبارزه برای به اجرا درآوردن آن — حتی در وسط یک جهانی همه گیر. ما نیاز به مطمئن شوید که ضربه محکم و ناگهانی انعطاف پذیری و توانایی برای پاسخ به رکود اقتصادی محافظت شده است قبل از آینده رکود اقتصادی بازدید.

تبلیغات:

قوی تر ایمنی شبکه ها نه تنها خوب برای افراد و خانواده های نیازمند. آنها همچنین جلوگیری از بلندی رکود اقتصادی از تبدیل شدن به حتی عمیق تر و طولانی تر از بحران اقتصادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>