رابرت رایش در بحران آب و راه حل هیچ کس صحبت کردن در مورد

هر دو ما اقتصاد و محیط زیست در بحران هستند. ثروت متمرکز در دست یک چند در حالی که اکثر آمریکایی ها در مبارزه برای به دست آوردن. بحران آب و هوا است که بدتر شدن نابرابری به عنوان کسانی که بیشتر از لحاظ اقتصادی آسیب پذیر مانده از سیل و آتش سوزی و اختلال در تامین مواد غذایی و آب و برق.

در همان زمان تخریب محیط زیست و تغییرات آب و هوایی خود را از محصولات جانبی از گسترش نابرابری. قدرت سیاسی ثروتمند سوخت های فسیلی شرکت است مانع اقدام در تغییر آب و هوا برای چند دهه. تمرکز تنها بر به حداکثر رساندن خود را در کوتاه مدت منافع آن شرکت در حال تبدیل شدن به حتی غنی تر و قوی تر — در حالی که sidelining کارگران محدود کردن نوآوری سبز, جلوگیری از توسعه پایدار و مسدود کردن اقدام مستقیم در ما وخیم بحران آب و هوا.

تبلیغات:

اشتباه نکنید: همزمان با بحران نابرابری و آب و هوا است که هیچ اتفاق. هر دو نتیجه از دهه عمدی انتخاب شده و سیاست های تصویب شده توسط فوق العاده ثروتمند و قدرتمند شرکت های بزرگ.

ما می توانید آدرس هر دو بحران با انجام چهار چیز است:

ایجاد مشاغل سبز. سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر می تواند ایجاد میلیون ها نفر از خانواده حفظ اتحادیه مشاغل و ساخت زیرساخت های ما برای نیاز جوامع به حاشیه رانده شده برای دسترسی به, پاک, آب و هوا است. انتقال به یک انرژی های تجدید پذیر-طراحی اقتصاد می تواند اضافه کردن 550,000 شغل در هر سال در حالی که صرفه جویی در اقتصاد ایالات متحده $78 میلیارد دلار از طریق 2050. به عبارت دیگر سبز معامله جدید می تواند به نوبه خود به بحران آب و هوا را به یک فرصت – که هر دو آدرس آب و هوا در اورژانس و ایجاد عادلانه تر و منصفانه تر جامعه است.

تبلیغات:

دوم جلوگیری از کثیف انرژی است. عظیم سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر شغل نیست به اندازه کافی برای مبارزه با بحران آب و هوا. اگر ما در حال رفتن به جلوگیری از بدترین اثرات تغییر آب و هوا ما باید مقابله با این مشکل در منبع آن: جلوگیری از حفر کردن و سوزاندن بیشتر نفت و گاز و زغال سنگ است.

پتانسیل کربن تولید گازهای گلخانه ای از این سوخت های فسیلی در جهان در حال توسعه مزارع و معادن ما را به فراتر از 1.5°C افزایش گرم شدن کره زمین است که برنده جایزه نوبل جهانی دانشمندان به ما می گویند این سیاره می تواند استطاعت. با توجه به این این پوچ اجازه می دهد تا سوخت های فسیلی شرکت ها برای شروع جدید کثیف پروژه های انرژی.

حتی به عنوان سوخت های فسیلی شرکت ها ادعا می کنند به طور چرخشی به سمت انرژی پاک آنها در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری تریلیون دلار در پروژه هاي نفت و گاز است که مغایر با تعهدات جهانی برای محدود کردن تغییر آب و هوا. و بیش از نیمی از این صنعت توسعه پیش بینی شده است به اتفاق می افتد در ایالات متحده است. اجازه می دهد این پروژه ها به معنی قفل خودمان را به کربن تولید گازهای گلخانه ای ما نمی توانیم در حال حاضر اجازه دهید به تنهایی در دهه های آینده.

تبلیغات:

حتی اگر ایالات متحده آمریکا شد و برای انتقال به 100 درصد انرژی های تجدید پذیر امروز ادامه به حفاری سوخت های فسیلی از زمین منجر خواهد شد ما بیشتر به بحران آب و هوا. اگر آمریکا متوقف نمی شود در حال حاضر هر آنچه که ما عصاره را به سادگی صادر می شود و سوخته در خارج از کشور. ما تمام شود اما فقیرترین و آسیب پذیرترین میان ما را تحمل فشار ویرانگر اثرات تغییر آب و هوا.

سوم لگد سوخت های فسیلی شرکت های خارج از ما سیاست است. دهه های اخیر شرکت هایی مانند اکسون شورون شل و BP شده اند آلاینده دموکراسی ما با ریختن میلیاردها دلار به سیاست و bankrolling مقامات منتخب به تصویب سیاست هایی که محافظت از سود خود را. صنعت نفت و گاز صرف بیش از 103 میلیون دلاری در سال 2016 انتخابات فدرال به تنهایی. و این تنها چیزی است که آنها نیاز به گزارش: این تعداد را شامل نمی شود و مقدار بی حد و حصر از “dark پول” آنها شده ایم با استفاده از به خرید کردن سیاستمداران و فاسد دموکراسی ما. بیشتر محافظه کار تخمین می زند هنوز هم خود را صرف در 10 بار است که از گروه های زیست محیطی و انرژی های تجدید پذیر میباشد.

تبلیغات:

به عنوان یک نتیجه, مالیات دهندگان آمریکایی در حال بمباران کردن 20 میلیارد دلار در سال به پشتوانه نفت و گاز – پروژه های بزرگ انتقال ثروت به بالا. و این حتی شامل صدها میلیارد دلار از یارانه های غیر مستقیم است که هزینه هر شهروند ایالات متحده حدود 2000 دلار در سال است. این است متوقف شود.

و ما باید برای جلوگیری از دادن دور زمین های عمومی برای حفاری نفت و گاز. در سال 2018 تحت مغلوب ساختن پیشی جستن داخلی بخش ساخته شده 1.1 میلیارد دلار فروش زمین های عمومی اجاره به شرکت نفت و گاز تمام وقت رکورد سه گانه قبلی 2008 رکورد مجموع بیش از 1.5 میلیون هکتار برای حفاری به تنهایی تهدید های متعدد فرهنگی و بی شماری حیات وحش است. اخیرا در سپتامبر گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باز 1.56 میلیون هکتار از آلاسکا و قطب شمال پناهگاه حیات وحش ملی به حفاری نفت تهدید بومی میراث فرهنگی و صدها گونه که اسمش خانه است.

این همه نیست. ممنوعیت صادرات نفت خام باید دوباره به راه افتادند و گسترش به دیگر سوخت های فسیلی است. این ممنوعیت در محل برای 40 سال برداشته شد در سال 2015 تنها چند روز پس از امضای پاریس مورد آب و هوا. پس از سالها مبارزه با روغن مدیران صنعت سر و ارتش خود را از لابی صنعت سوخت فسیلی در نهایت راه خود را.

تبلیغات:

ما نمی توانیم صبر کنید برای این تغییرات معرفی شده در 5 یا 10 سال زمان — ما به آنها نیاز دارید در حال حاضر.

چهارم نیاز به سوخت های فسیلی از شرکت هایی که سود از بی عدالتی زیست محیطی جبران جوامع آنها صدمه.

به عنوان اگر خرید کردن دموکراسی ما کافی نبود این شرکت ها نیز به عمد گمراه عمومی برای سال به میزان خسارت محصولات خود است باعث شده است.

تبلیغات:

برای مثال در اوایل سال 1977 اکسون خود دانشمندان هشدار مدیران که سوخت های فسیلی استفاده می گرم سیاره و باعث آسیب جبران ناپذیر. در 1980s اکسون تعطیل داخلی آن آب و هوا برنامه های تحقیقاتی و معطوف به تامین بودجه یک شبکه از حمایت گروه های لابی اسلحه و تانک فکر می کنم که تنها هدف شد به ابر گفتمان عمومی و جلوگیری از اقدام بر بحران آب و هوا. پنج تا از بزرگترین شرکت های نفتی در حال حاضر صرف در مورد $197 میلیون سال در مبارزات انتخاباتی آگهی ادعا مراقبت از آنها در مورد آب و هوا — همه در حالی که انبوه افزایش هزینه های خود را در استخراج نفت و گاز.

در همین حال میلیون ها نفر از آمریکایی ها به خصوص فقیر و سیاه و قهوه ای و جوامع بومی در حال حاضر باید به مبارزه برای نوشیدن آب سالم و تنفس هوای پاک به عنوان جوامع در حال ویران آب و هوا-سوخت و طوفان و سیل و آتش سوزی. به عنوان در سال 2015 نزدیک به 21 میلیون نفر با اتکا بر جامعه سیستم های آب که نقض سلامت مبتنی بر استانداردهای کیفیت.

رفتن توسط جمعیت که اساسا 200 سنگ چخماق Michigans اتفاق می افتد همه در یک بار. اگر ما در زمان راه بسیاری از جوامع در معرض خطر تبدیل شدن به “قربانی مناطق” که در آن شهروندان از چپ به زنده ماندن سمی پس از فعالیت های صنعتی با کمی اگر هر گونه کمک از نهادهای مسئول ایجاد آن است.

انکار آب و هوا و شایع آلودگی نیست victimless جنایات. سوخت های فسیلی شرکت باید پاسخگو باشند و مجبور به پرداخت خسارت آنها به شکل دراورده شده است.

تبلیغات:

اگر این راه حل صدا شدید به شما این دلیل است که آنها هستند. آنها باید اگر ما هر گونه امید ما حفظ سیاره قابل سکونت. بحران آب و هوا است نه یک دور آخرالزمانی کابوس — آن است که ما در حال حاضر روز است.

استرالیا bushfires محو یک میلیارد حیوانات کالیفرنیا آتش فصل افتضاح به بار بیشتر ویران هر سال سابقه و رکورد طوفان در حال پاره شدن از طریق جوامع ما مانند قبل از هرگز.

دانشمندان به ما بگویید که ما 10 سال از چپ به طور چشمگیری کاهش تولید گازهای گلخانه ای. ما هیچ جایی برای meek نیمی از اقدامات پیچیده شده در داخل لوله یارانه به صنعت سوخت فسیلی.

ما شایسته جهان بدون سوخت های فسیلی است. یک جهان که در آن کارگران و جوامع رشد و مشترک ما آب و هوا می آید قبل از صنعت سود. کاری هم من می دانم که ما می توانیم آن را به اتفاق می افتد. ما هیچ وقت به هدر.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>