رابرت رایش در coronavirus کلاس تقسیم

این بیماری همه گیر قرار دادن آمریکا را تعمیق کلاس تقسیم استارک امداد. چهار کلاس در حال ظهور است.

کنترل از راه دور: این حرفه ای مدیریتی و فنی کارگران — حدود 35 درصد از نیروی کار — که در حال قرار دادن در ساعت های طولانی در لپ تاپ خود را زوم به همایش اسکن اسناد الکترونیکی و جمع آوری در مورد همان پرداخت به عنوان قبل از بحران.

تبلیغات:

بسیاری از آنها خسته یا مضطرب است اما آنها به خوبی خاموش نسبت به سه کلاس های دیگر.

ملزومات است. آنها حدود 30 درصد از کارگران از جمله پرستاران homecare و کارکنان مهد کودک, گروهی, صفحه اصلی, کارگران, کارگران مزرعه, مواد غذایی پردازنده های رانندگان کامیون انبار و حمل و نقل کارگران فروشگاه های مواد مخدر و کارکنان و کارگران بهداشت افسران پلیس و آتش نشانان و نظامی است.

بیش از حد بسیاری از ملزومات عدم کافی, دنده محافظ, پرداخت, مرخصی استعلاجی بیمه درمانی و مراقبت از کودکان است که به ویژه مهم است در حال حاضر که مدارس توقیف. آنها همچنین سزاوار خطر پرداخت.

تبلیغات:

آسیب پذیری خود را در حال تولید یک موج کارگر فعالیت در کسب و کار مانند Instacart آمازون خارج شده و غذاهای کل. انبوه کارگران حمل و نقل در حال سازماندهی توقف کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن ایمنی و بهداشت شغلی دولت دارای اختیارات قانونی به نیاز کارفرمایان خصوصی فراهم کارگران ضروری با دنده محافظ. آیا نفس خود را نگه دارید.

پرداخت نشده. آنها حتی یک گروه بزرگتر که بیکار — که صفوف به زودی می تواند رسیدن به 25 درصد همان است که در رکود بزرگ. برخی از مزد هستند furloughed یا استفاده کرده اند تا پرداخت خود را ترک کنند. تا کنون در این بحران 43 درصد از بزرگسالان گزارش آنها و یا کسی در خانواده خود شغل از دست داده و یا پرداخت با توجه به مرکز تحقیقات پیو.

تبلیغات:

حدود 9.2 میلیون دلار از دست داده اند خود را به کارفرما ارائه بیمه درمانی.

بسیاری از این مشاغل بوده است در خدمات شخصی است که نمی توان از راه دور انجام می شود مانند خرده فروشی و رستوران و مهمان نوازی کار می کنند. اما به عنوان مصرف کنندگان در مهار هزینه های اخراج در حال گسترش به, اخبار سازمان های, تکنولوژی, شرکت های مصرف کننده-تولید کنندگان محصولات.

تبلیغات:

پرداخت نشده بیشتر نیاز به پول نقد برای تغذیه خانواده خود و پرداخت اجاره. کمتر از نیمی می گویند که آنها به اندازه کافی بودجه اضطراری برای پوشش سه ماه از هزینه با توجه به بررسی های انجام شده در این ماه پیو.

تا کنون دولت نتوانسته است آنها را بیش از حد. چک از طریق پست توسط خزانه در هفته گذشته یک مبلغ جزئي. مزایای اضافی می تواند کمک کند اما بیکاری دفاتر در حال غرق ادعا می کند که آنها می توانید پول را از درب. وام برای کسب و کارهای کوچک رفته اند تا حد زیادی به خوبی متصل کسب و کار با بانک های جمع آوری چربی هزینه.

روز چهارشنبه جمهوری خواه و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت که او مخالف هر بیشتر فدرال کمک به دولت های ایالتی و محلی نشان می دهد متحده اعلام bankruptcyinstead. که بدان معنی است که حتی کمتر پول برای بیمه بیکاری, بیمه مدیکید و هر چیز دیگری پرداخت نشده نیاز دارید.

تبلیغات:

در نتیجه ناامیدی است دامن زدن به خواسته های “بازگشایی اقتصاد” مدتها قبل از آن امن است. اگر آن پایین می آید به یک انتخاب بین خطر سلامت و قرار دادن مواد غذایی بر روی میز بسیاری از را دوم.

را فراموش کرده ام. این گروه شامل همه برای آنها اجتماعی فاصله تقریبا غیر ممکن است چرا که آنها در حال بسته بندی محکم به مکان اکثر آمریکایی ها نمی بینیم — زندان زندان برای مهاجران مستند نشده, گروه خانه به شدت غیر فعال اردوهای مهاجر farmworkers, بومیان آمریکا, رزرو, پناهگاه بی خانمان و خانه های سالمندان.

در حالی که خیلی از شهر نیویورک است پناه در صفحه اصلی به عنوان مثال بیش از 17,000 مردان و زنان بسیاری در حال حاضر در سلامت فقیر هستند در حدود 100 پناهگاه برای تک بزرگسالان است.

تبلیغات:

همه این مکان ها در حال تبدیل شدن به نقاط داغ برای ویروس. این افراد نیاز به فضاهای امن با مراقبت های پزشکی مناسب و کافی اجتماعی فاصله تست برای ویروس و انزوا از کسانی که آن را قرارداد. چند در حال گرفتن هر یک از این.

جای تعجب نیست ملزومات پرداخت نشده و فراموش شده هستند به طور نامتناسبی فقیر و سیاه و لاتین. و آنها به طور نامتناسبی آلوده شدن.

یک خبر مربوط به تفکیک در دسترس ایالتی و محلی datashowed نزدیک به 33 درصد از coronavirus مرگ و میر تا کنون با وجود نمایندگی تنها 14 درصد از کل جمعیت در مناطق مورد مطالعه. ملت ناواهو در حال حاضر از دست داده و بیشتر به کروناویروس از 13 متحده است. چهار نفر از 10 تا از بزرگترین و شناخته شده منابع عفونت در ایالات متحده شده اند correctional facilities.

این سه گروه در حال گرفتن آنچه آنها نیاز به زنده ماندن این بحران به این دلیل که آنها نمی باید لابی و عمل سیاسی کمیته به انجام مناقصه خود را در واشنگتن و یا وزارت امور خارجه پایتخت.

تبلیغات:

کنترل از راه دور در میان ما باید نگران و فقط به دلیل بی عدالتی از Covid-19 کلاس تقسیم شده است. اگر ملزومات نیست به اندازه کافی محافظت شده پرداخت نشده مجبور به کار زودتر از امن است و فراموش شده باقی می ماند را فراموش کرده اید هیچ کس می تواند تضمین. Covid-19 ادامه خواهد داد به گسترش بیماری و مرگ برای ماه اگر نه سال آمده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>