گرفتار نیست توسط ماراتن دقیقه به دقیقه پوشش سنا استیضاح آزمایش کشش در اواخر شب. نمی گم همه پیچیده رویه مانور با هدف تامین امنیت عادلانه و باز دادگاه با شهادت شهود و اسناد و مدارک جدید است که جمهوری خواهان می خواهند برای جلوگیری از در همه هزینه ها.

ما باید تمرکز بر روی تصویر بزرگ. در اینجا 10 چیزهایی که شما نیاز به درک در مورد سنا محاکمه و لحظه تاریخی کشور ما در حال حاضر.

تبلیغات:

1. مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای به دست آوردن قدرت های خارجی برای کمک به او برنده 2020 انتخابات است impeachable جرم. این دقیقا همان نوع از چیزی که تدوین کنندگان قانون اساسی نگران زمانی که آنها ایجاد استیضاح بند. اگر رئیس جمهور می تواند به دنبال کمک خارجی برنده انتخابات خواهد بود وجود دارد هیچ end خارجی رسوخ به آمریکا حاکمیت ملی و دموکراسی.

2. اما تحت استیضاح بند از قانون اساسی شصت و هفت, ایالات متحده سناتور مورد نیاز برای محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن. که بدان معنی است که حتی اگر هر سناتور دموکرات رای به برکناری او بیست سناتور جمهوریخواه خواهد نیاز به پیوستن به آنها را برای مغلوب ساختن پیشی جستن به خارج از دفتر.

3. شانس که بیست سناتور جمهوریخواه را انجام خواهد داد دقیقا صفر است. Zilch.

تبلیغات:

4. چرا که وجود دارد نه بیست سناتور جمهوریخواه با شجاعت و صداقت به حفاظت از قانون اساسی و ملت از خطرناک ترین و عوام فریب رئیس جمهور در تاریخ است. رهبری نیمه شب میچ مک کانل سناتور جمهوریخواه در درگیر هماهنگ coverup برخی از ظالمانه ترین رفتار تا کنون مرتکب شده بالا در سطح مقامات دولتی. حتی به اصطلاح میانه رو مانند سوزان کالینز و میت رامنی نمی تواند متکی به رشد ستون فقرات و انجام یک محاکمه عادلانه.

5. چرا که نه ؟ زیرا آنها می خواهند برای حفظ شغل خود و آنها از ترس مغلوب ساختن پیشی جستن نوسان بیش از رای خود را در پایه و عظیم خود را جمع آوری کمک دستگاه.

6. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی رتبه بندی تغییر کرده است کمی در پی استیضاح خود در خانه فقط به عنوان آنها قابل ملاحظه ای باقی مانده پایدار در طول دوره ریاست جمهوری خود را. در تازه ترین نظرسنجی 40 درصد از آمریکایی ها از جمله مهمتر از 90 درصد از رای دهندگان جمهوری خواه — تصویب راه تهمت است دست زدن به کار خود به عنوان رئیس جمهور در حالی که 58 درصد آنها می گویند رد. این درصد ها دقیقا همان است که آنها در ماه سپتامبر قبل از مجلس نمایندگان راه اندازی رسمی آن درخواست استیضاح و رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

7. چرا 90 درصد از رای دهندگان جمهوری خواه تصویب تهمت? چرا که او آنها را متقاعد او را در کنار خود و که او قربانی یک توطئه هماهنگ شده با ایجاد و عمیق دولت بوروکرات به بیرون راندن او.

8. چگونه او خود را نگه پایگاه اختصاصی بنابراین? با دروغ گفتن به طور مداوم, ریخته گری, جریان اصلی مطبوعات به عنوان مغرضانه و غیر قابل اعتماد با تکیه بر مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات (همچنین به عنوان شناخته شده رادیو فردا) و جناح راست رادیویی به شیپور دروغ خود را با استفاده از Twitter و Facebook به تحویل آن نهفته است به طور مستقیم به پیروان خود و دامن زدن به “فرهنگ جنگ” — استخدام اختلافات عمیق بر سر نژاد و اسلحه و دین و مهاجران — به طور مداوم تغذیه خود را پایه.

تبلیغات:

9. از کجا پول می آیید ؟ از آمریکا الیگارشی — میلیاردرهای مدیران, مدیران شرکت های بزرگ و denizens از وال استریت — که کمک های مالی به حزب جمهوریخواه و bankrolling تهمت و تبلیغات. آنها در حال انجام این کار است زیرا آنها در حال جمعآوری در میلیاردها با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن-احتمال کاهش مالیات و نظارتی rollbacks. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر امیدوار کننده آنها بیشتر اگر او می شود یک دوم. “نگرش جامعه کسب و کار نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد کاملا مثبت” گفت: Stephen Schwarzman که اجرا می شود استون بزرگترین صندوق سرمایه گذاری. “ما همه تنظیم به رفتار غیر طبیعی” گفت: سابق کاخ سفید مدیر ارتباطات و تهمت متحد-تبدیل-دشمن آنتونی Scaramucci. “قدرت اقتصادی کمک می کند تا خود را ناهماهنگی شناختی.”

10. چه چیزی می تواند بقیه از ما انجام دهید ؟ رای مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر ماه نوامبر و متقاعد کردن همه شما می دانید برای انجام این کار نیز هست. این ممکن است به نظر می رسد دلهره آور اما به یاد داشته باشید: ما در حال حاضر ضرب و شتم دروغگو-in-chief 2.8 میلیون رای در سال 2016. و 2018 انتخابات تا به حال بالاترین میزان مشارکت هر یک دورۀ انتخابات پس از 1914 — توزیع آمریکا خود را شکست قابل توجهی در دهه. مردم خشمگین بسیج و آماده برای ادامه جنگ. اگر ما با هم می آیند, ما پیروز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی