رابرت رایش: آنچه از coronavirus لایحه

بهداشت عمومی و بحران اقتصادی ما در حال تجربه هستند از نزدیک مرتبط. آنها نشان می دهد در شرایط کامل خطرناک اساطیر trickle-down خودکفایی و نیاز به سیاست هایی که در پاسخ به نیازهای واقعی کسانی هستند و یا به زودی خواهد شد تحت تاثیر قرار.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد به درک که. قبل از موافقت با واقعی coronavirus امداد لایحه دولت او بود با توجه به بیشتر مالیات شرکت ها کاهش, کاهش مالیات هدفمند به شرکت های هواپیمایی و هتلداری و صنایع و موقت مالیات بر حقوق و دستمزد را کاهش دهد.

تبلیغات:

اما کاهش مالیات بی فایده خواهد بود. آنها خواهید بود بیش از حد آهسته به تحریک اقتصاد و نمی رسیدن خانواده ها و مصرف کنندگان است که باید اهداف واقعی. و آنها را پاداش غنی که لازم نیست به صرف مقدار زیادی از اضافی خود را دلار بدون گرفتن پول به دست فقرا و طبقه متوسط که انجام دهد.

خوشبختانه کنگره در حرکت رو به جلو در برخی از ضروری ترین اولویت های رایگان مانند coronavirus تست تقویت بیمه بیکاری و امنیت غذایی برنامه. اما آن را به اندازه کافی رفتن نیست.

به جای کنگره باید فورا ارائه اضطراری 500 میلیارد دلار برای کمک به همه آمریکایی ها محافظت از خود و خانواده خود را و نگه داشتن اقتصاد رفتن.

تبلیغات:

این پول باید برای استفاده:

Coronavirus تست و درمان است. تست های تشخیصی باید اجباری و همگانی و رایگان. و هر کس با این ویروس باید دسترسی به درمان و به هر آینده واکسن بدون در نظر گرفتن توانایی پرداخت.

تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی برای همه کارکنان. فعلی امداد لایحه چه پوشش پرداخت مرخصی استعلاجی برای برخی از اما بزرگ حک-outs معافیت تمام شرکت با بیش از 500 کارمند و برخی از کسب و کارهای کوچک زیر 50 نفر. که محرومیت می تواند تا 20 میلیون آمریکایی. بدون تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی و مرخصی های خانوادگی کارگران که بیمار باقی نخواهد ماند خانه و به پایان خواهد رسید تا در معرض دیگران است.

تبلیغات:

تمدید بیمه بیکاری. بدون آن تعداد زیادی از آمریکایی ها خواهد بود furloughed یا بیکار و بدون درآمد کافی برای حمایت از خود و خانواده خود را. آن را به عنوان بیمه بیکاری می رسد دوام 27 درصد از بیکاران.

گسترش مدیکید. هیچ یکی باید به جلوگیری از دیدن یک دکتر به دلیل نگرانی در مورد خارج از کنترل صورتحساب های پزشکی. در حال حاضر 28 میلیون آمریکایی بدون بیمه درمانی و تعداد بیشماری دیگر تمایلی به دیدن یک دکتر به دلیل بزرگ کسر و یا شرکت پرداخت. به خصوص در اورژانس بهداشت مراقبت های بهداشتی باید در دسترس همه بدون در نظر گرفتن توانایی پرداخت.

تبلیغات:

فوری یک بار پرداخت از $1500 برای هر فرد بالغ و 500 دلار به ازای هر فرزند تجدید پذیر در صورت لزوم. برخی از مصرف کنندگان ممکن است صرف پول حق دور برای دیدار با اجاره اگر آنها از دست دادن خود را به طور منظم چک. دیگران ممکن است قوی تر ترازنامه و صرف پول در هر نامشخص تاریخ ویروس موجود است.

تعلیق از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “اتهام عمومی” حکومت را قادر می سازد که مقامات فدرال به انکار کارت سبز به مهاجران که با استفاده از شبکه امنیت اجتماعی برنامه های خود را. برنامه های مانند پزشکی و مواد غذایی تمبر کمک های موقت به خانواده های نیازمند و زنان در نوزادان و کودکان مهم تر از همیشه.

به همین دلیل آزمایش و درمان باید در دسترس برای مهاجران مستند نشده بدون ترس از اخراج.

تبلیغات:

Trickle-down اقتصاد و trickle-down بهداشت عمومی به شدت ناقص است. کاهش مالیات شرکت ها نمی خواهد ما را نجات دهد. Coronavirus نمی تمایز بین فقیر و غنی. ما در این قریب الوقوع بهداشتی و اقتصادی اضطراری و سلامت خود و رفاه وابسته به سلامت و تندرستی از هر کس دیگری.

هر یک از ما تنها به عنوان سالم به عنوان حداقل سالم در میان ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>