رابرتز تقبیح شومر برای صحبت کردن در مورد Kavanaugh راه Kavanaugh صحبت در مورد سنا


John Roberts, wearing his judicial robes, looks to the right.

قاضی جان رابرتز حرکت سنا مجلسی پس دولت از اتحادیه.

ماریو تاما/گتی ایماژ

روز چهارشنبه رهبر اقلیت سنا چاک شومر تا به حال یک پیام برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو نامزد به دیوان عالی کشور به این دادگاه شنیده شفاهی در یک نقطه عطفی مورد سقط جنین را تهدید می کند که یکی از پایه های Roe v. Wade. “من می خواهم به شما بگویم Gorsuch. من می خواهم به شما بگویم Kavanaugh. شما را منتشر کرده اند گردباد و شما پرداخت خواهد شد قیمت!” شومر هشدار داد از جفت است پس از ورود بر روی نیمکت. “شما نمی دانید که آنچه به شما رسید اگر شما رفتن به جلو با این افتضاح تصمیم گیری.”

روز چهارشنبه بعد از ظهر قاضی جان رابرتز تا به حال دادگاه عالی دفتر مطبوعاتی موضوع فوقالعاده نادر و سوزش زخم زبان زدن زیر امضا کرد:

قضات می دانم که انتقاد با خاک می آید اما اظهارات تهدید از این نوع از بالاترین سطوح دولت نه تنها نامناسب آنها خطرناک هستند. تمام اعضای دادگاه ادامه خواهد داد به انجام کار خود را بدون ترس و یا حمایت از هر سه ماهه.

اگر شومر را رد واژه صدا در همه آشنا برای شما و یا به رئیس دادگستری این ممکن است به دلیل در تایید شنوایی و سپس قاضی برت Kavanaugh تبدیل به حزب دموکرات در قوه قضائیه کمیته و متعهد به شرح زیر است:

از نامزدی در ماه جولای شده است وجود دارد یک دیوانگی در سمت چپ به آمده تا با چیزی به بلوک من تایید. شما پاشیدند باد و کشور خواهد گردباد درو.

نتیجه این است که شومر نیست لزوما شروع این مبارزه و شاید آن مرد که افتخار رابرتز فقط شروع به پریدن کرد به دفاع از خرس برخی از مسئولیت برای تهدید و لفاظی. پس striding بر روی ملی, مرحله, رابرتز ادعا کرده گوشته بودن توپ-و-حملات مرد در دادگاه عالی. این یکی از آن موارد هر چند که در آن داوری رابرتز به وضوح می توانید تنها یک طرف از صفحه. به اعتبار خود او در مناسبت عقب نشینی در برابر برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن افراطی ترین تلاش ها برای upend نهادهای دموکراتیک ما و عقب نشینی در برابر چند از رئیس جمهور بدترین تهدید به شعبه قضایی به ویژه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن ضمنی سال گذشته که قضات منصوب شده توسط باراک اوباما بودند نامشروع. “ما لازم نیست که اوباما قضات یا تهمت قضات بوش قضات یا کلینتون قضات” رابرتز گفت: در آن زمان. “آنچه ما یک گروه فوق العاده ای اختصاصی قضات انجام بهترین سطح خود را به انجام حق کسانی که ظاهر می شود قبل از آنها.”

اما رابرتز—که کل زندگی روزانه شده است کاهش می یابد به یک Shakespearian تراژدی که در آن او باید تظاهر به شناور بالای کثیف واقعیت سطل آشغال موسسات و خرد قضایی هنجارها در حالی که در همه زمان ها مخفیانه ریشه برای تیمی که می پوشد MAGA کشباف—کشیده شده واقعا وحشتناک کارت در کل این قانون اساسی پوکر بازی به نام تهمت ریاست جمهوری است. این یک ترشی, اما در بیشتر قسمت ها حتی از طریق جهنم زندگی از استیضاح محاکمه و دراماتیک پایان ترم گذشته او موفق به موضوع یک نوع از مرغان-در-هر دو-را-خانه سوزن زمانی که قانون اساسی بازیکنان رفتار در یک شیوه ای نا زیبا. در واقع اگر شنبه صبح استدلال در ژوئن پزشکی در خدمت هر نوع ارزش اخباری رابرتز بود دوباره گرفتار بین سنگ است که خود را careerlong تمایل به سرنگونی کوچک و سخت جایی که staggeringly زباله استدلال حقوقی از وکیل به نمایندگی از لوئیزیانا در تلاش خود را برای کمک به او در رسیدن به آن.

هنوز هم آن گدا باور است که همان رئیس دادگستری که ایستاده بود با سکوت در مغلوب ساختن پیشی جستن حملات مستقیم در قاضی فدرال پس از قاضی فدرال و آمار تعویق هفته گذشته در انتخابات ریاست جمهوری حملات اموزش Bader Ginsburg و Sonia Sotomayor و امی برمن جکسون به عنوان او آماده است به جمله راجر سنگ در حال رفتن به آتش creaky, پیر دادگاه عالی ماشین تله تایپ به ملامت چاک شومر گفت: همان چیزی که برت Kavanaugh گفت: کمی بیشتر از یک سال پیش.

شاید تمام خطر طوفان است به نحوی کمتر تهدید هنگامی که آن را از یک قاضی فدرال و کارگردانی در حزب دموکرات از آن است که در یک سخنرانی که از مجلس سنا دموکرات کارگردانی در فدرال قضات است. یا شاید یک تهدید گفتار از یک قاضی است که به نوعی کمتر تهدید پس از او برنده عمر تصدی? هر کس دیگری در آمریکا می تواند بخشیده شود برای شناخت نیست که Kavanaugh این تهدیدها در سال 2018 تقریبا کلمه به کلمه تکرار توسط شومر در روز چهارشنبه. اما برای یک رئیس دادگستری که خود می بالد در مینیمالیسم, تواضع و یک درک قوی از هر دو سابقه طولانی بازی انتخاب به ملامت تنها یک قضایی منتقد در این زمینه قرار می دهد دروغ به کل پروژه از افزایش بی طرفی و گریم تماس از رزین. تهدیدات در حال تهدید طوفان در حال طوفان و قضات باقی می ماند در روزانه ترس از شورش. همه آنها مرد و زن, دادگاه منطقه ای و کسی که نشسته در کنار شما. Singling تنها تهدید است که اتفاق می افتد در مقابل شما مراحل شما را ندارد و خنثی آن باعث می شود شما محدود و در بدترین راه ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>