افسانه سنگ سوزی Quatro راز موفقیت او: “من هرگز نمی جنسیتی”

اگر شما زیر سن 40 — و به خصوص اگر شما در حال آمریکا — شما ممکن است بدانید در مورد یکی از با نفوذ ترین هنرمندان تاریخ موسیقی است. و یا اگر شما, شما ممکن است تنها می دانم که او به عنوان همه چیز و طنزهای شخصیت.

بدون سوزی Quatro, آن را سخت به تصور کنید چه فراری برو-Gos این مدعیان و تقریبا هر زن دیگر به رهبری گروه که به دنبال آن را صدا مانند. باس-بازی دیترویت بومی نمیفهمد اوایل که او تا به حال بیشتر در مشترک با الویس پریسلی از Petula Clark و سپس مجموعه ای را به ایجاد یک حرفه ای بی سابقه در سنگ و رول. پس از مهاجرت به لندن در اوایل دهه 70 او یک سوپراستار در خارج از کشور, فروش میلیون ها پرونده. او در تکرار نقش در “روز مبارک” به عنوان منتظر و مشتاق نوازنده چرم Tuscadero. او ستاره دار در فیلم های موزیکال در پایان غرب. حتی در حال حاضر او باقی مانده است منحصر به فرد در موسیقی پاپ یک, اصلی, true blue rock chick.

تبلیغات:

در حال حاضر, یک مستند جدید بررسی Quatro پایدار تاثیر را نشان می دهد و یک پرتره از یک هنرمند هنوز تاب از طریق سال های طلایی. این برنامه شامل مصاحبه با امثال دبی هری آلیس کوپر, Joan Jett و هنری وینکلر کارگردان لیام Firmager جشنواره آمار “سوزی س” است فراوان جشن یک زن که شکست تمام قوانین است. سالن صحبت کرد به 70 سال آیکون به تازگی از خانه اش در انگلستان به بحث در مورد موسیقی, جنس چرم است.

چه شما تصمیم می گیرید که این لحظه ای بود برای این فیلم به زندگی خود در این راه ؟

و من آن را باز کنید. که یکی از چیزهایی که من اصرار با مدیر. من نمی دانم چرا در حال حاضر آن را فقط در زمان مناسب. شما فقط احساس می کنید این چیزها. آن بوده است در لیست سطل من برای یک زمان بسیار طولانی است. من فقط می خواستم برای قرار دادن رکورد راست آنچه در زندگی من بوده است مانند مبارزات خوب بیت بد بیت است. آن را مانند یک داستان و هیچ کس نمی داند آن را به طور کامل.

تبلیغات:

بنابراین در حال حاضر من آن را انجام داده ام و من گیر کرده به حقیقت است. این گیج کننده من با مدیر. من به او گفت: “حتی اگر من انقباض غیر ارادی ماهیچه در برخی از چیزهایی که من گفتم اگر این درست است, آن باقی می ماند.” و انقباض غیر ارادی ماهیچه لحظات احتمالا بهترین چیز در این فیلم است. از آنجا که شما در حال نشان دادن خود است. شما آسیب پذیر است. شما باز است. شما می توانید مبارزات که من را از طریق رفت, شما می توانید ببینید چه احساسی من تا به حال به از طریق رفتن. آن هرگز آسان است. هیچ کس زندگی آسان است به هر حال هیچ کس آن را می شود کامل است. من شده است پر برکت که من بسیار موفق بوده اما من می خواستم آن را به کل داستان. و در حال حاضر به دلیل موفقیت این فیلم مستند ما تقریبا انجام شده با اسکریپت فیلم از زندگی من است.

آیا شما هر کسی که می خواهد رویای بازی شما ؟

ما سه یا چهار نفر. یک زن و شوهر از آنها نزدیک شده است, من نمی خواهم به چیزی گفته نشده. من بدیهی است که بسیار دست چون زندگی من, بنابراین من قصد دارم به تنها دست زندگی من به کسی. من می خواهم آن را به صداقت و من می خواهم هر کس نقش من به عنوان فرد مناسب. من به دیدار با این فرد و تصمیم بگیرید که اگر آن را یک حق است. I don’t care, معروف, معروف نیست, آن را به سمت راست پرنیان. این چیزی است که من در حفظ و گفتن همه مردم من درگیر با در حالی که ما در حال کار بر روی اسکریپت. من نمی توانم آن را توضیح دهید بهتر از این است. من یک پرنیان و شما عمل چه این پرنیان است.

تبلیغات:

هنگامی که شما را دیدم این فیلم را در تمامیت آن وجود دارد بخش هایی از آن که شما را شگفت زده ؟

بسیاری از مردم در آن وجود دارد, من فقط در اشک چون این خیلی خوب بود. من فقط با فروتنی.

وجود دارد و بیت ها و قطعه در آن وجود دارد مانند برخی از چیزهایی که بدیهی است که [من] خانواده است گفت:. آن را بسیار عادی سناریو در یک خانواده در همان کسب و کار که در آن یکی می شود را برداشت و آن را می سازد. شما در حال رفتن به گرفتن دور با چیزهای که بدون برخی از خشم; که فقط قصد ندارم به اتفاق می افتد. حتی اگر من آگاه بود که این راه آن بود به تماشای آن را بر روی صفحه نمایش بزرگ شما نوع از رفتن “اوه.” به دلیل وجود دارد هیچ پنهان شده در یک صفحه نمایش بزرگ است. شما می توانید آن را کمتر از آنچه در آن است; این در واقع بزرگ شده. بنابراین من نمی توانم بگویم من شگفت زده شد اما صدمه دیده است. کمی صدمه دیده است. که فقط شده زندگی من. من نمی توانم آن را تغییر دهید. که در جریان بوده است پس از یک روز. برخی از چیزهایی که هنوز هم به من صدمه دیده است اما در واقع چگونه من سیمی.

تبلیغات:

و خانواده خانواده است. این ضرب المثل قدیمی که آن را مانند “البته خانواده خود را هل می دهد دکمه های خود را, آنها کسانی هستند که با نصب آنها.

آره. آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال. خانواده می داند که چگونه به فشار دکمه. همچنین, همه, همان. آنها می خواهند تصویب از خانواده خود را. ما همه همان. به نظر من بیشتر از یک مخاطب که فقط به نام خون.

برادر من به نام من از دیروز. او دیده می شود این مستند در حال حاضر در نهایت. من آن را فرستاده به او گفت: “این یک اثر هنری است.” من می توانم آن را باور نمی کند چه شیرین به او می گویند که. او گفت: “این یک کار هنری است. فقط فوق العاده است. فقط فوق العاده است.” و سپس او گفت: “شما شعر شما مانند یک جیم موریسون.” من رفت, “Bing” و من او را تکرار آن 17 بار. “من کاملا نمی گرفتن که شما می توانید دوباره آن را می گویند?”

تبلیغات:

شده اند وجود دارد بسیاری از لحظات که در آن شما باید به مبارزه طلبیده انتظارات. من می خواهم برای شروع با فقط یک ستاره راک — که به نظر می رسد هرگز برای شما رخ داده است که شما نمی تواند یک ستاره راک به عنوان یک زن و یک دختر.

آن را عجیب و غریب تغییر ناگهانی در طبیعت است. من همیشه داستان به دلیل آن را دقیقا چگونه از آن اتفاق افتاد. من از تماشای “The Ed Sullivan Show” با خانواده مثل شما بود هر یکشنبه و او به ارمغان آورد الویس پریسلی. من شش سال است. من فرزند ارشد خواهر توسط نه سال بود دقیقا حق سن به فریاد او فریاد شد. من به دنبال او فکر “چرا شما جیغ؟”

من تبدیل شده و نگاه های تلویزیونی و من رفتم به تلویزیون. من کشیده شده بود به آن را مانند یک آهنربا. لامپ در رفت و بر سر من “من قصد دارم به انجام این کار است.” آیا از من بپرسید که چگونه یا چرا من می دانستم که. من فکر می کنم, “اوه, من یک دختر او یک پسر است.” که حتی عبور از ذهن من. همه من گفت: “من می خواهم به انجام این کار است.”

تبلیغات:

حتی در حال حاضر, از زمان تولد کودک وجود دارد این خطوط است که شما را به در نظر چه حرفه ای خود را در حال رفتن به آنچه که اولویت های خود را باید, آنچه شما باید مانند نگاه. آن را فقط منعکس کردن شما و به شما گفت: “آره.”

این یک چیز عجیب و غریب خاص برای من است. من همیشه به حال یک حس سرنوشت من از بسیار جوان است. من هرگز نمی جنسیتی. من آن را انجام نمی در حال حاضر. آن را نه تنها در شخصیت من. من نمی جنسیتی. من نمی فهمم چرا هر چیزی باید به من رد کرد. که فقط به من. که توصیه من به زنان که می خواهید به آن را انجام دهد. من نمی توانم وانمود کنم که من به آن فکر می کرد: “من قصد دارم به تغییر جهان برای زنان” است که حتی در سر من. من به سادگی به انجام آنچه که من انجام. اما بدون مصالحه. من نمی خواهم به مانند هر کس دیگری من می خواستم برای انجام دقیقا آنچه که من انجام شده بود. و اگر من می توانم آن را دقیقا به عنوان من پس از آن من فکر کردم “خوب نمی خواهید به آن را پس از آن.” بنابراین من گیر کرده به من.

که من به همکاران من در این مورد من همیشه به آنها می گویند “خوب پس بیایید پایین به برنج حمالت. هنگامی که شما برای اولین بار تو را دیدم من در تلویزیون وجود دارد این باس-دختر بازی با این بچه بزرگ با یک ضربه رکورد, آیا آن را به شما مانند من در تلاش بود به شما نشان می دهد که ” هی, من یک دختر. نگاه آنچه که من می توانید انجام دهید’?” و آنها همیشه می گویند: “البته که نه.”

“آیا تا کنون شبیه من بود و تلاش می شود،” و آنها می گویند: “البته که نه.”

تبلیغات:

“پس چه آن را مانند نگاه؟” “مثل شما بودند فقط شما.”

هر کاری که من انجام دادم که درب به پایین شکسته مثل من آن را به موفقیت به عنوان یک زن راک اند رول نوازنده آن بود که من نمی جنسیتی. آن را سخت به توضیح دهد, اما من فکر می کنم این است که چرا آن سقوط کرد به من.

من مطمئن هستم که شما تا به حال مردم می آیند تا به شما در طول سال و می گویند: “از آنجا که شما باز کردن یک درب برای دختران و برای پسران است.” حتی از نظر تمایلات جنسی در چه جنسیتی می شود.

من انجام این کار و من می دانم که انجام دادم. من حدس می زنم من به همه این غیر معمول زنان که نمی دانید که در آن آنها متناسب در جهان اجازه به غیر معمول است. که بهترین راه من می توانم آن را می گویند: من می تواند انجام این کار است. شما می توانید انجام آنچه شما انجام دهد. شما بروید وجود دارد. من فقط آن را توضیح داد. من هرگز آن را توضیح داد به طوری articulately قبل از.

تبلیغات:

این فقط در مورد موسیقی آن را در مورد یک فرد در جهان است و گفت: “من نمی باید به مانند هر کس دیگری. من اصلا به صدا مانند هر کس دیگری.”

من سخنرانی کردم و وقتی من افتخاری مدرک دکترا در کمبریج بود که فقط ذهن دمیدن. من حتی نمی باید دیپلم دبیرستان و من یک دکتر از موسیقی است. من وجود دارد با سخنرانی و من آن را انداخت کنار و من فقط شروع به صحبت کنید.

من به یاد داشته باشید که من در اشک بود. من به یاد داشته باشید گفت: “کار خود را در زندگی — مهم نیست, نر, سیاه پوست, سفید, غنی, فقیر است به رفتن در داخل و پیدا کردن که کمی نور از آنجا که همه ما باید کمی نور است. آن را پیدا کنید و آن را روشن و اجازه دهید هیچ کس تا کنون آن را خاموش.” و پس از آن گریه کردم.

که پیام من است که من سعی می کنم برای قرار دادن وجود دارد. پیدا کردن نور خود را. صدای خود را پیدا کنید و از آن استفاده کنید. مهم نیست که آنچه در آن است.

تبلیغات:

و آن نور می تواند تغییر کند. برای کسی که یک ستاره راک را در یک طنزهای و سپس به انجام موسیقی و تئاتر و اینها چیزهایی نیست که ستاره های موسیقی راک و حتی در حال حاضر.

من می دانم. اما نمی جعبه من ، آن را انجام نمی. من نمی خواهد اجازه می دهد آن را. من یک نمونه برج جوزا. من فقط نیاز به بال من است. و شما باید بگویم هر چند همه چیز را که من انجام داده اند این است که همه در درون سرگرمی توپ از موم.

من بال من است و من انجام داده اند همه چیز را در این کسب و کار است که من خواسته شده است به انجام است که من احساس می کنم من می توانید انجام دهید. من می دانستم که من می تواند عمل من همیشه می دانستم که بود که بدون ذهن و بسیار خوشحال. من فقط می دانستم که من می تواند. موزیکال, من مطرح شد در آنها و آنها را دوست داشت. چه یک تجربه بزرگ به راه رفتن در Ethel Merman کفش. یک سوارکار اسب دوانی شدن دیسک که فقط یکی دیگر از راه های برقراری ارتباط است. من 15 سال در بی بی سی, بزرگترین ایستگاه در اروپا است. من یک شاعر منتشر شده, من یک نویسنده منتشر شده من یک رمان کردن من کرد. من انجام یک کمی از همه چیز در این کسب و کار. این همه در مورد سرگرمی و ایجاد ارتباطات و کسانی که من سه تا از کلمات کلیدی و توصیف من است.

من از نسل Sleater Kinney و L7 و پرورش دهندگان و سوراخ. تماشای تماشای این مستند, من در تلاش برای کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است به زنان باند. آیا شما فکر می کنم به این دلیل است که صدا کمتر محبوب است در حال حاضر و یا شما فکر می کنم که یک مشکل وجود دارد?

من نمی دانم. باس بازیکن در جلو و واقعی” را هیچ زندانی” نوع از چیزی که آن را یک کار آسان است. شما را تا مقدار زیادی در طول راه. من نمی توانم به یاد داشته باشید زمانی که من برای رفتن به یک مهمانی به جز در حال حاضر این است که 56 سال در حال حاضر. شما باید ترکیبی از سخت به عنوان ناخن و هنوز هم باقی می ماند زنانه و هنوز هم آسیب پذیر باقی می ماند. وجود دارد بنابراین فشار زیادی بر روی شما بسیار تنش است. فقط مباحث خود را. شما بروید وجود دارد و شما باید مطمئن شوید که صدای شما اخرین نقطه است. شما می توانید بیمار است. شما باید برای تنه زدن هنگامی که شما در جاده ها حفظ تناسب اندام خود را است. که دو ساعت تمرین هوازی که من وجود دارد در هر شب. دو ساعت است. زمانی که من روی صحنه رفتن من اعلام سن و سال من من همیشه باید. من با افتخار از آن است.

پسر من اشاره کرد چیزی بسیار خوب در مورد این فیلم مستند است. او گفت: “به عنوان مخالف دیگر مستند هر کسی که صحبت می کرد در این یکی می خواست می شود در این فیلم, و آنها آن را به معنای از پایین انگشتان خود را به بالای سر خود را.” و او درست است. شما را دیدم صداقت شما نمی?

چرا که این فیلم در حال آمدن است به خانه های مردم در بیشتر صمیمی محل شما چه امید مردم به تماشای این خارج شدن از آن در حال حاضر و در این لحظه منحصر به فرد که در آن در یک جمعیت تماشای کسی در مرحله جیغ, با ده هزار نفر است و نه فقط در کارت های ما در حالی که نیست ؟

این یک احساس عجیب و غریب. جام من است که همیشه نیمه پر, بنابراین من حاضر به دریافت کردن در مورد آن. من ضربه به دیوار چند بار مثل همه ما. شما می توانید لحظات خود را که در آن شما را افسرده. همه چیز من است, همه چیز در مورد سفر و جمعیت. که آنچه که من انجام. حتی با من ازدواج — او در هامبورگ من اینجا زندگی می کنند. همه چیز من شامل پرواز, مردم و جمعیت.

ما فقط در حال رفتن به به ببینید که چگونه زمین می گذارد. اما من در آغوش مستند من چگونه من نوشتم 14 آهنگ با پسر من برای آلبوم جدید. این است همان شخص من نوشت: “هیچ کنترل” آلبوم با. من مونتاژ نشان داده شده شعر کتاب از طریق کلمات است. ما مشغول کار بر روی فیلم, اسکریپت, است که تقریبا انجام شده است. من نوشتن و نوشتن و نوشتن و من هرگز از ایده های. این مستند واقعا خلاق زمان برای من. من انجام بسیاری از رسانه های اجتماعی. من در تلاش برای انجام کمی من و برای بیدار کردن مردم و آن را به حال اثر مورد نظر از آنجا که بسیاری از مردم گفت که آنها دریافت و آنها سوئیچ که در و که صبح خود را هر جا که آنها پس از آن فوق العاده است.

من مشغول نگه داشته من نگه داشته شود وجود دارد. من امیدوارم که این مباحث بازگشت. هیچ کس نمی داند که در عین حال. و من تنها هنرمند وجود دارد میلیون ها نفر از ما و نه فقط به عنوان هنرمندان, آنچه که در مورد جاده خدمه و شرکت های روشنایی. من به امید آن بهتر می شود. که همه شما می توانید انجام دهید این است که امید آن می شود بهتر است.

هنگامی که یک سرگرم همیشه سرگرم کننده, راست?

یک عدد بیانتها و معتنی درصد است. من نمی توانم آن را تغییر دهید. این است که چگونه من سیمی.

“سوزی س” است که در حال حاضر در دسترس برای جریان در آیتونز, گوگل پلی و سیستم عامل های دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigara