راجر سنگ با تشکر Tucker Carlson برای هل دادن نسبت ناروا به رفت و آمد خود را از جمله: “باور نکردنی” وفاداری

دیرین تهمت مشاور راجر سنگ خاص رادیو فردا میزبان Tucker Carlson برای ستایش پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل حکم او ناشی از مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی است.

برای اولین مصاحبه خود پس از تخفیف سنگ نشستم با کارلسون فاکس نیوز همکار Sean Hannity. او تشکر کرد و تعدادی از افراد در همان شیوه ای که در آن یکی پس از دریافت جایزه شده است. سنگ ستایش Rep. مت Gaetz R-Fla., محکوم سابق نیویورک رئیس پلیس برنی Kerik و محافظه کار فعال چارلی کرک برای بالا بردن شک و تردید در مورد حکم او پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم.

تبلیغات:

“من باید واقعا تنها خود را فاکس نیوز همکار Tucker Carlson” سنگ گفت Hannity. “او در زمان cudgels زود است. او در آنجا ماند و در این مورد با هر پیچ و تاب و به نوبه خود نبود ترس را در قاضی گذاشته داوران سوال من را تشویق زمانی که من دلسرد شدم. او یک مرد, باور نکردنی, وفاداری و او یک دوست. او ممکن است بهترین دوست یک مرد می تواند داشته باشد بنابراین من کلاه را به او.”

“من واقعا می خواهم برای تشکر از خدا” وی افزود: “از آنجا که من به معنای واقعی کلمه ساعت دور از فرستاده شدن به یک COVID آلوده زندان است.”

سنگ برنامه ریزی شده بود به 40 ماه زندان روی لئامت دادن در این هفته و پس از او محکوم به هفت جنایات از جمله دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری. اما خود اعلام کرد, کثیف, شیاد برپا monthslong کمپین به فشار تهمت به او عطا شود.

تبلیغات:

“او می داند که من تحت فشار زیادی را بر او روشن” سنگ گفت: ان بی سی نیوز’ Howard Fineman جلوتر از تخفیف. “این را من کاسته وضعیت قابل توجهی, اما من نمی.”

کارلسون به حال دفاع و پشتیبانی سنگ را به علت “ارائه یک جریان ثابت از بخش فریم سنگ به عنوان یک قربانی anti-مغلوب ساختن پیشی جستن اجرای قانون اجرا amok و به صراحت دفاع از رئیس جمهور مداخله” The Daily Beast گزارش داد اوایل این سال است.

“وجود دارد هیچ تبانی. سنگ است که هنوز هم به دنبال زندگی در زندان” کارلسون گفت: سنگ را به سه سال زندان محکوم کردند. “است که در آن راجر سنگ عفو? عفو خود را از رئیس جمهور ؟ بیایید امیدواریم که آن را می آید به زودی.”

تبلیغات:

سنگ تخفیف جلب نادر بیانیه عمومی از مولر که در دفاع از تحقیقات خود را در میان تهمت حملات.

“من احساس می کنم مجبور به پاسخ هر دو به گسترده ادعا می کند که ما بررسی نامشروع بود و ما انگیزه بودند نامناسب و خاص ادعا می کند که راجر سنگ بود یک قربانی از دفتر ما,” او نوشت: در واشنگتن پست op-ed. “روسیه بررسی شد از اهمیت زیادی برخوردار است. سنگ بود محاکمه و محکوم شد زیرا او متعهد فدرال جنایات. او باقی مانده یک جنایت کار محکوم و به درستی چنین است.”

تبلیغات:

قاضی امی برمن جکسون که نظارت سنگ مورد نام در وزارت دادگستری به ارائه وضوح بیشتر دوشنبه در مورد محدوده سنگ تخفیف. ساعت بعد بخش عمومی مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهند که این تخفیف شامل پست-زندان تحت نظارت آزاد و جریمه های وضع شده توسط دادگاه.

منظور گفت که عدالت را نمی توان در خدمت و اگر سنگ بود “محدود باقی می ماند به خانه خود و یا در خدمت گفت: حکم و امنیت جامعه خواهد بود به خطر بیافتد اگر او منتشر شده است از خانه حبس و عفو اعطا شده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تخفیف آمد و با مشاوره دادستان کل لایحه بر اساس NBC News. هر چند بار رهبری یک مداخله را در این مورد به توصیه های پایین تر حکم برای سنگ از یک توصیه شده توسط حرفه ای دادستان که باعث تعقیب تیم به ترک مورد وکیل در دفاع از این جمله بود که در نهایت دست به دست.

تبلیغات:

“من فکر می کنم دادستان بود صالح و من فکر می کنم این حکم آن است که قاضی در نهایت به عادلانه بود,” او گفت: ABC News در اوایل این سال است.

سنگ اظهار نظر که او “تحت فشار زیادی را به نوبه خود در مغلوب ساختن پیشی جستن” — اما — و مغلوب ساختن پیشی جستن tweet به نقل سنگ تعهد به “هرگز در مقابل شهادت مغلوب ساختن پیشی جستن” همچنین سوالاتی در مورد Barr سخنان خود را در طول سه ماهه آخر سال گذشته است.

“آیا شما باور یک رئیس جمهور می تواند به صورت قانونی با موضوع عفو در ازای دریافت کننده وعده به تهمت زدن به او را؟” سناتور. پت Leahy, D-Vt., خواسته Barr.

تبلیغات:

“نه” بر پاسخ داد. “است که می تواند یک جرم است.”

سنگ رد هر گونه تنظیم به Hannity در روز دوشنبه.

“در حال حاضر در دو روز گذشته هنگامی که . . . مردم گفتند: شما سنگ تا به حال این کالا در مغلوب ساختن پیشی جستن و او در داد و ستد با سکوت خود برای تخفیف است و آشکارا نادرست” او گفت:. “من هرگز نگفتم که. من هرگز ضمنی آن است.”

اندرو Weissman که در خدمت به عنوان یک سرب دادستان در Mueller تیم گفت که دقیقا چه اتفاقی افتاده است.

تبلیغات:

سنگ نوشت در نیویورک تایمز op-ed “من پاداش خود را برای نگه داشتن لب های خود را مهر و موم شده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>