عشق موسیقی: “High Fidelity” و “گرامی داشتن روز” پیدا کردن محبت را در هنر خود

موضوعی صحبت کمی در زمینه های مشترک موجود بین Ava DuVernay خود سری “گرامی داشتن روز” و Hulu سری اقتباس از Nick Hornby را Gen X رمان “High Fidelity” به جز برای یک مشترک احترام به هنر است.

Hornby قهرمان (با بازی جان کیوساک در سال 2000 فیلم و Zoe Kravitz در سری) یک موسیقی حرفه ای هواخواه و یک رکورد صاحب مغازه. و راب – بله هر دو به نام Rob – فیلتر رابطه احساسات و معنا را از طریق شعر و قلاب و بی همتا ریف گیتار.

تبلیغات:

در این فیلم کیوساک شخصیت رک و پوست کنده, حرکت تند و سریع. یک lovelorn اما یک حرکت تند و سریع با این وجود که احتمالا شاید می آموزد درس خود را تا پایان فیلم و یا شاید آن را به سادگی که عشق از زندگی خود را زندگی می کنند را آموخته و با خود اهمیت و درونی خود گذشتگی برای خود تعریف خاص از سرد و مرزهای اطراف آن.

کراویتز را در غارت بیشتر است و قطعا به دام افتاده در blues یک زن undone با فروپاشی که stomped قلب او یک سال قبل از زمانی که سری می پیوندد او heartsick سفر. در حقیقت همه heartbreaks چرخش او را. اما تازه ترین برگ خود را کامل عقب نشینی غرق به پیش بینی نسبی او بروکلین ثبت فروشگاه و دایره کوچک از صحابه – به طور عمده او کارکنان Cherise (دا’Vine Joy Randolph, مصرف بیش جک سیاه و سفید بری در این نسخه) و پسر خوب سیمون (David H. هولمز 2020 edition موسیقی آرام nerd).

موسیقی و هنر در سراسر “گرامی” در ضمن به عنوان یک نیروی قادر به پرکردن این فاصله بین دوره های طبقه اجتماعی و مردم – در اینجا, آزاده آرامی (Xosha Roquemore) و عمر دستور داد از نظر مالی موفق اوان (Alano میلر).

تبلیغات:

خواهد شد “آنها نمی آنها” زن و شوهر در مرکز این خود درام برخوردار است خود را-دیدار زیبا و دلفریب, در یک کتابخانه که در آن به آرامی نگه می دارد تا خط با شفاعت به دست آوردن کتابخانه به چشم پوشیدن از این گذشته هزینه بر روی یک پشته از فیلم های کلاسیک. آنها او را درک کنند – آنها را قرض به سالمندان زن او مراقبت, برای, Luma Langston (Cicely Tyson) بازنشسته بازیگر که در اوج بود و معاصر از عصر طلایی سینما ستاره مانند Dorothy Dandridge و لنا هورن.

بسیار وجود دارد برای لذت بردن از مورد راه هر یک از این سری مرکزی که رمز و راز از هنر راه یک آهنگ می تواند وجود خارجی حسرت و درد و تمایلات جنسی طرف کسی که قطره سوزن به دقیق شیار در یک رکورد است. وینیل نقش بزرگی در اوان را بی عیب و نقص, مجموعه ای از آثار هنری و نیروی حیاتی کسب و کار متعلق به Kravitz را غارت و در هر مورد این از خود گذشتگی را در غیر این صورت منسوخ رسانه ای شکل است که یک هویت نشانگر.

به آرامی و اوان هستند از طبقات اقتصادی; او از یک پر افاده فوقانی طبقه متوسط خانواده او از طبقه کارگر انبار. اما آنها پرنیان بیش از یک عشق مشترک از فرهنگ و هنر عبور از مسیرهای دوباره در گالری نشان می دهد و پیدا کردن یک لحظه جادویی در اوان اتاق نشیمن به ترکیبی از موسیقی است که جهش در سراسر ژانرهای.

تبلیغات:

موسیقی یک کلید تلویحی در این مجموعه و ارتباط خود را; این سریال است که پس از یک Sade, آهنگ, و در طول خصوصی که رقص یکی از آهنگ های آنها بازی رومئو از درجه اعتبار ساقط است “هرگز نمی گویم هرگز” یک ترانه است که از آلبوم صدای بلند صحبت می کنند درگیری های داخلی مقابله با آنها در آن لحظه:

“من ممکن است مانند شما بهتر
اگر ما با هم خوابیدیم
اما somethin’
در چشم شما است که می گوید:
شاید که هرگز
هرگز نمی گویم هرگز”

تبلیغات:

برای بسته-پایین اوان وینیل به معنای خود را از سفر در سراسر زمان و فرهنگ استعاری بازی آرامی را سرگردان روح; آن را تاسیس اوایل که در حالی که او با حضور در دانشگاه فانتزی و فرود خوبی پرداخت یقه سفید شغل او سفر جهان.

با این وجود در این داستان این است که دهانه هشت قسمت هر بازدید از این جفت ارز در طول یک محوری دوره 24 ساعته و در سراسر پنج سال span وجود دارد آزار دهنده سوال که آیا آنچه در این اضداد را پیدا کرده اند با یک دیگر به اندازه کافی برای نگه داشتن آنها را با هم برای مسافت های طولانی.

“گرامی داشتن روز” است DuVernay دوم سری خود که تمدید دیگر او را برای فیلم “ملکه قند” برای پنجمین فصل در اواخر سال گذشته. اما این درام طراحی شده به عنوان یک مجموعه به شمار بالاتر روایت چالش به سازندگان آن, در آن وجود ندارد فیزیکی سهام مهار داستان.

تبلیغات:

چه “گرامی” پیشنهاد به جای آن این است که بینندگان در رابطه سرمایه گذاری خود را و شخصیت های آن است. تمام مجموعه تلویزیونی بپرسید که مخاطبان به برخی از درجه است اما با “گرامی” موفقیت تقریبا به طور کامل وابسته به چگونه درگیر یک بیننده با اینکه به آرامی و اوان آن را. و برای برخی از مردم که ممکن است به اندازه کافی از یک رمز و راز باقی می ماند علاقه مند است.

DuVernay اشاره کرده است در مصاحبه ها و مطبوعات حوادث برای سری که توصیفاتی از عشق و عاشقانه – که هیچ اما بسیار نادر در تلویزیون و او حق است.

که برای ماده آن را نیز نادر در فیلم; ’90s و اوایل Aughts به همراه داشت “عشق جونز” و “عشق و بسکتبال” و چند دیگر سینمایی افسانه محور بر شخصیت های سیاه اما هنوز به بسیاری از. (توجه داشته باشید: جهانی است انتشار عیسی Rae-LaKeith Stanfield عاشقانه “عکس” در تئاتر همان روز “High Fidelity” در دسترس ساخته شده است.) و خود را به خودی خود به صفحه اصلی به یکی از این سری کاملا به تازگی “عشق است _ _ _” بر اساس عشق و ازدواج از سازندگان آن Mara Brock Akil و Salim Akil و این تبدیل شد به یک مشکل زمانی که اتهامات نگران کننده است و همچنین به عنوان یک طرح دعوی در دادگاه پدید آمده در مورد Salim Akil که منجر به نشان می دهد که لغو. (Salim Akil همواره رد همه اتهامات در شکایت است.)

تبلیغات:

یک تردید را به شرایط اطراف مرگ “عشق است ___” در یک بررسی از “گرامی داشتن روز” – از آن کاملا متفاوت سازندگان و در حالی که آن را نیز یک عشق آن است که ما نمی دانیم ، اما وجود دارد یک نقطه برجسته در استناد به این رویداد آن است که خود را تمدید کرده بود “عشق است ___” قبل از زندگی شخصی خود خالق soured چشم انداز آن.

معنی صرف نظر از نشان می دهد ولرم پذیرش در میان منتقدان آن را به حال به اندازه کافی از مخاطبان را به اعطای آن فصل دوم ارزشمند قمار است. و “گرامی داشتن روز” قطعا می تواند به دست آوردن خرید با کسانی که بینندگان.

این یک DuVernay پروژه (با “ملکه قند” showrunner تانیا همیلتون توطئه دوره), “گرامی” اتحاد حیاتی جایزه روشنایی زیبا و سینمایی عاشقانه اضافه کردن به dreaminess از اوان و به آرامی به معاشقه.

تبلیغات:

این نیست جبران هر گونه کمبود در اجرای آن در جای دیگر یا از Roquemore و میلر شیمی غیر قابل انکار است – و تنها outdone شاید توسط شیرین و دلخواهی ارتباط به آرامی و Luma یک شخصیت است که تایسون به تصویر می کشد با چنین بی بها ذوق را به همه ما می خواهید به Luma در زندگی ما است.

اما قریب به اتفاق مشکل پیدا کردن عشق در جهان مدرن است چیزی برای انجام با توجه به گستردگی و ناتوانی متعهد و اتصال با “گرامی داشتن عشق” نیاز به یک تعهد است. جذاب جنبه این نشان می دهد که در هر ساعت متفاوت است از یکی به بعدی و بخشی از یک زنجیره ای از حوادث در عرض یک عشق وعاشقی. بنابراین اگر یک قسمت برگ مخاطبان با این تصور که خود را کوتاه عاشقانه است که بیش از بعدی می تواند آن را تغییر لحن به طور کامل.

البته افرادی که علاقه مند نیست در عاشقانه یو پی اس و فراز زندگی دو غریبه ها ممکن است از دست دادن علاقه پس از یک قسمت که باعث می شود من تعجب می کنم اگر “گرامی داشتن روز” ممکن است موثر تر به عنوان یک streamable سری به عنوان یک برگ که ما بین قسمت برای یک هفته.

در همین حال “High Fidelity” استفاده از یک آشنا عنوان – و یا آن را یک نقطه ضعف? این بستگی دارد که خود را در چارچوب مرجع برای Hornby داستان. هرگز فرض کنیم که 20 سال-فیلم های قدیمی است که در خدمت به عنوان یک Gen X فرهنگی سنگ محک هر معنی و آنچه به Millennials و ژنرال Z.

تبلیغات:

و نه وجود دارد هر grand معنی به چیزهای بی اهمیت نقطه که Kravitz که اجرایی تولید سری دختر Lisa Bonet که به نظر می رسد در سال 2000 فیلم به عنوان راب دختر رویای یک شب ایستاده – fetchingly به نام Marie De Salle نه کمتر. او در دیدار bewitching خواننده در یک محلی شب, نقطه, تخت او می خندد خود اطمینان که او را با او تماس بگیرید. او بیش از حد سرد نیست بدانید که این معامله درست است ؟

به جز شاید برخی از اتصال در طرح بزرگتر از کهن الگوهای بین Bonet را Marie De Salle و دخترش نسخه از غارت توسط راه عبور جیلیان فلین crucifying حذف از دختر سرد از “Gone Girl” – یک زن که مانند gamine یا جنون پری دختر بچه نیست و واقعا وجود دارد. و یا به جای او فقط به عنوان به راحتی کبود آسیب پذیر و طبیعی مانند هر شخص دیگری. Kravitz سرد دختر خسته است. او بیش از آن است.

کیوساک شیکاگو رکورد صاحب فروشگاه و دوست داشتم به دنبال بروکلین همتای مگر, البته, او انسان است و کمی بیش از حد او را دوست دارم و آنها می خواهم درایو یکدیگر ،

اما جایی که آنها پیدا کردن زمینه های مشترک – که در آن تمام نسخه های این سری دیدار – از طریق ایده های بیان شده در کتاب فیلم (و در واقع در این صحنه که در آن ما می بینیم کیوساک غارت و Marie De Salle) و سری: گمراه کننده مفهوم که آنچه واقعا مهم است این است که آنچه شما می خواهم و نه آنچه شما می خواهم.

تبلیغات:

که این راب هدایت فلسفه شخصیت مانع به رضایت که نقش متفاوت امروز از آن 20 سال پیش. به جای آشکار کردن روح خود را از طریق اقدام, دانلود فیلم Rob ترجیح می تالیفات و استدلال می کنند بیش از رتبه بندی بهترین آهنگ ها, بهترین لحظات بهترین روابط است.

این خصلت از Kravitz را غارت بر اساس ناتوانی در به طور کامل اتصال عاطفی و یا با آغوش عصر مدرن از شخصی و تجاری. او shuns Instagram تا البته او برای آن کشیده شده به منظور پایین کلید ساقه برخی از معدن. او واقعا نمی مراقبت در مورد غذا به مشتریان خوشبختانه برای Cherise و سیمون که بیشتر نشان می دهد تا کار را به حمام افتاب گرفتن در لذت از موسیقی nerddom.

اما امروز در “High Fidelity” اختلافات خود را کمتر به احتمال زیاد به بیش از ارزش شعر یک باس, با سرعت حرکت کردن و یا یک پل از این واقعیت از چه با شکوه هنر ساخته شده توسط خاصی پاپ خدا از فضل کاهش یافته absolves آنها را از هر گونه همدستی اگر آنها به فروش رکورد خود را به یک مشتری که آن را می خواهد. و یا در صحنه های اولیه که به فروش می رساند رندولف به عنوان نشان می دهد صحنه-stealer, آیا آن را قابل اغماض برای یک فرد به مشورت یک برنامه در مورد لحن بازی در یک گوینده به جای درگیر شدن یک فرد است که در همان اتاق. و یک متخصص.

Hulu را “نامتعادل” است که احتمالا رفتن به آزار بینندگان که خشمگین مفهوم تنه زدن یک زن به یک شخصیت نوشته شده بود در اصل. از بین بردن است که از معادله آن خار برخی از روشنگری ruminations در اطراف چقدر عاطفی وزن ما بر روی موسیقی و هر گونه اتخاذ مواضع بدبینانه ممکن است در اطراف چه سرد است و مجاز و چه بدنساز. برخی از این نمایشنامه با قسمت اما من بیشتر از آن آگاه در گفت و گو داخلی.

تبلیغات:

به عنوان کسی که زندگی در شیکاگو به تصویر کشیده شده در سال 2000 فیلم (که اسیر سمت شمال صحنه موسیقی به خوبی حتی اگر Hornby در اصل مجموعه ای از داستان در لندن) نوع موسیقی ظاهر بینی بر روی صفحه نمایش است بسیار آشنا که برای ایجاد یک محبت از غارت بری و کیر. آنها هرگز بچه ها من می خواهم می خواهم به صرف زمان زیادی را در اطراف و اجازه دهید به تنهایی تاریخ – اما آنها تا به حال بهترین موسیقی در آپارتمان خود طرف! حتی به طوری که قضاوت قیافه می تواند متصل شود در داخل از یک فرد به نقطه در یک صحنه به عنوان یک جذاب ایرلندی اواز خوان ارائه یک پوشش مقدس Boyz II Men کلاسیک من چروکیده بینی من در ایده.

نه راب Cherise و سیمون – آنها کاملا مسخ شده. و حتی اگر به عنوان یک بیننده من حاضر به طور کامل قبول خود مهر تایید من تا به حال بسیار کمی در اتاق تکان دادن در مورد نشان می دهد, موسیقی متن فیلم انتخاب است که به شرح زیر است, Sinead o’connor را پوشش شاهزاده “Nothing Compares 2 U” – یک متفکر پاسخ به بی اعتنا از purists (ورود من گناه اینجا) در این قسمت از سری موسیقی سرپرستان Manish Raval تام ولف و آلیسون روزنفلد.

در ارائه یکی دیگر از خواننده ایرلندی پوشش از یک افسانه ای, سیاه, هنرمند تصنیف یکی که ایستاده آزمون زمان آنها بپرسید بدون گفتن یک کلمه که می شود به دیکته که بیشترین بازدید در دسترس هستند به راه اندازی مجدد. خود را نقطه است که انعطاف پذیر هنر می تواند یک کمی بازیافت و رویایی کوه در می رم یکی از اسرار به طراوت محبت ما.

“High Fidelity” در حال حاضر جریان در Hulu.

قسمت جدید از “گرامی داشتن روز” هوا سه شنبه ها ساعت 10 شب در خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme