ران DeSantis معکوس تصمیم به ممنوعیت بیمار آمریکایی مسافران کروز از “رها” در فلوریدا

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis R-Fla., relented به فشار از خود به آمریکایی اجازه می دهد که مسافران کروز با آلوده coronavirus به پیاده در دولت هر چند معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد به دیگر مسافران و خدمه.

این زاندم و روتردام کشتی های کروز در بخشی از این کارناوال شرکت Holland America Line, انتظار می رود برای رسیدن پنج شنبه در فلوریدا. وجود بیش از 1200 مسافر و بیش از 1100 خدمه روی عرشه کشتی دو کشتی از جمله حداقل نه افرادی که مبتلا به کوروناویروس. چهار مسافر فوت کرده اند میامی هرالد گزارش شده و بیش از 200 دیگران گزارش کرده اند, علائم شبه آنفولانزا. کشتی تبدیل شده است که دور هر کشور بین شیلی و ایالات متحده با توجه به گزارش.

تبلیغات:

DeSantis ابتدا حاضر به قبول هر مسافر در هیئت مدیره به جز فلوریدا.

“ما نمی توانیم به افرادی که حتی فلوریدا ریخته به جنوب فلوریدا با استفاده از آن منابع ارزشمند” او گفت: فاکس نیوز دوشنبه. “ما این را به عنوان یک مشکل بزرگ است و ما نمی خواهیم برای دیدن مردم ریخته در جنوب فلوریدا در حال حاضر.”

فلوریدا در حال محدود بیمارستان ظرفیت برای مقابله با بیمار مسافران DeSantis ادعا کرد. اما صدها نفر از مسافران در هیئت مدیره در حال شهروندان آمریکایی است.

تبلیغات:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کانادا و انگلستان را قبول خود را به کشورهای شهروندان در کشتی اما پیشنهاد او کار می کنند اجازه می دهد تا آمریکایی ها به پیاده.

“من قصد دارم به انجام آنچه درست است نه تنها برای ما بلکه برای بشریت است.” “این دو کشتی های بزرگ و آنها بسیاری از افراد بیمار.”

DeSantis relented پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت که او خواهد بود “خواهم برای دیدن یک راه حل” فرماندار گفت: فاکس نیوز بعد از چهارشنبه.

تبلیغات:

“ما نگران سیل به بيمارستان اما من فکر می کنم معلوم می شود که احتمالا وجود خواهد داشت برخی که نیاز به رفتن” او گفت:. “اما آن را بسیار کنترل و بیمارستان محلی سیستم فکر می کند که آنها می توانید آن را اداره کند.”

DeSantis همچنین با اشاره به یک سوم کشتی مرجان شاهزاده خانم است که انتظار می رود برای رسیدن به در فلوریدا در روز شنبه با مسافران که گزارش آنفولانزا مانند علائم.

تبلیغات:

“ما دیده ایم این کشتی های کروز بود مشکلات بزرگ با این ویروس و من می دانم که آنها در حال قایقرانی گونه های جدید,” او گفت:. “اما این است که همچنان به عنوان یک مشکل و بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم امن هستند هر دو در آن کشتی ها اما به خصوص در ساحل در مکان هایی مانند ایالت فلوریدا است.”

هر چند آمریکا به مسافران اجازه خواهد داشت برای پیاده این شرکت گفت: هرالد که تمام خدمه باقی خواهد ماند در هیئت مدیره. اتفاق خواهد افتاد به مسافران خارجی هنوز مشخص نیست هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تیم پزشکی فرستاده شد روی عرشه کشتی.

“آنها در دردسر بزرگ بدون توجه به جایی که آنها از” او گفت:. “آنها در حال مرگ است, بنابراین ما باید برای انجام کاری و فرماندار می داند که بیش از حد.”

تبلیغات:

شرکت مقامات به سرعت توسعه یک برنامه برای کسانی که باقی خواهد ماند در هیئت مدیره.

“ما قدردانی و حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حل گرفتاری های انسان دوستانه از مهمانان ما” این شرکت در بیانیه ای گفت. “Holland America Line خواستار شفقت و عقل در نقد و بررسی و تصویب ما تخلیه طرح توسط مقامات فلوریدا.”

این شرکت اضافه شده است که 1200 مسافر بودند جا به سفر خانه تحت دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حالی که کمتر از 10 نیاز به درمان دارند.

تبلیغات:

فورت Lauderdale شهردار دین Trantalis سی ان ان گفت که او می خواهد در دیدار با شرکت به کار کردن یک راه حل است.

“ما می خواهیم این افراد بیمار برای پیدا کردن کمک های پزشکی فوری,” او گفت:. “ما باید راحت دانستن که آنها در حال قرنطینه در چنین راهی نکنند بقیه جامعه.”

“ما در برابر کشتی های متصل در جامعه ما,” او اضافه شده است. “مشکل این است که هیچ پروتکل تاسیس شده است و در عین حال اجازه می دهد تا این مردمی برای آمدن کشتی. ما در میان یک بحران انسانی در اینجا.”

خبر می آید که تعداد تایید coronavirus موارد در فلوریدا سر به فلک کشید در روزهای اخیر. DeSantis روز چهارشنبه در نهایت با صدور ایالت اقامت در خانه سفارش پس از دو هفته فشار از اعضای هر دو طرف پس از دولت caseload دو برابر در سه روز.

تبلیغات:

DeSantis بارها و بارها رد تماس برای یک ایالت مستند و عنوان خطر در یک نقطه حتی اجازه می دهد دولت به سواحل باز بماند در بهار ،

“برخی از مردم فکر می کنم که فرماندار باید فقط یک دیکتاتور و فقط جهت هر کس در زندان, در خانه های خود را,” او گفت: هفته گذشته است. “و من فکر نمی کنم که می تواند یک رویکرد موثر, اما آن را قطعا موجه در بخش های خاصی از دولت است.”

اما پس از دولت گزارش 857 جدید بستری شدن در بیمارستان و 85 و میر در شنبه DeSantis مجوف به فشار و صدور ایالت سفارش — هر چند او در سمت چپ یک استثنا برای خدمات مذهبی.

شده اند وجود دارد موارد متعدد که در آن ده ها تن از مردم شده اند در معرض coronavirus در خدمات کلیسا. فلوریدا مگا کلیسا کشیش دستگیر شد هفته گذشته پس از هجوم یک شهرستان به منظور میزبانی از یک سرویس عبادت با صدها نفر از محله های کشیش نشین.

تبلیغات:

“یکی از جزئیات است که DeSantis است اولویت عمل مذهبی بیش از همه چیز” آنتونی مایکل Kreis, یک استاد در شیکاگو-کنت کالج قانون توییتی. “دیگر این است که او با به خطر انداختن جان مردم با ایمان به دلیل جهل و عدم تمایل به مردم بگویید حقیقت سخت. من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به تحریک سابق از قانون اساسی چشم انداز اما دومی — که تراژدی واقعی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>