Roseanne آخرین حواس پرت تئوری: COVID-19 توطئه است برای خلاص شدن از متولدین

کمدین Roseanne Barr به تازگی فرض می حواس پرت نظریه که coronavirus همه گیر است تلاش برای از بین بردن متولدین مثل خودش.

“شما می دانید آنچه در آن است, هنجار ؟ من فکر می کنم آنها فقط در تلاش برای خلاص شدن از شر تمام نسل من” بر گفته مک دونالد در طول پنج شنبه مصاحبه خود غیر رسمی یوتیوب بحث نشان می دهد “قرنطینه با هنجار مک دونالد” که در آن او تماس تا دوستان خود به چت. “فرزندان بانوان که شما می دانید که به ارث برده خود را — شما می دانید در حال بیوه زنان. آنها به ارث برده پول به طوری که آنها به هر کجا که پول است و به شکل یک راه برای گرفتن آن را به دور از مردم است.”

تبلیغات:

مک دونالد به نظر می رسید به بازی همراه با Barr اظهار نظر که “به دلیل وجود بسیاری از افراد که با پول و هیچ کار را انجام دهید, بنابراین اگر شما آنها را از جامعه — آره که خوب خواهد بود هیجان انگیز.”

Barr همچنین گفت: مک دونالد در مصاحبه ای که وجود دارد تنها یک مورد از COVID-19 در هاوایی, جایی که او در حال حاضر زندگی می کند که به سادگی درست نیست. دانشگاه جانز هاپکینز و پزشکی Coronavirus مرکز منابع گزارش 22 مورد تأیید در دولت که از بعد از ظهر دوشنبه (به وقت استاندارد شرقی). بعدا در مکالمه, او گفت: مک دونالد است که او با استفاده از خود-قرنطینه زمان به “پژوهش و آمد تا با کامل طرح دعوی در دادگاه” در برابر هالیوود و اضافه کرد که او بخواهد به “f*** بیش از همه در داغ سراسر جهان وجود دارد.”

بار ساخته شده و تعدادی از دیگر نامتعارف ادعا می کند در طول مصاحبه: او استدلال کرد که مردم “مجبور به تکامل” خواست زنان شاغل به یاد بگیرند که چگونه به سوپ لوبیا ادعا کرد که مردم چین خوردن خفاش و موش (که او را دیدم یک مرد خوردن یک نوزاد) و اصرار داشت که “وجود یک عمل در هر شهر است که گزارش به اطلاعات مرکزی اطلاعات نادرست به خراب کردن زندگی حرفه ای من.” Barr و مک دونالد همچنین به شوخی در مورد تجاوز به عنف در یک نقطه و تا به حال یک شوخی در حال اجرا در مورد غذا خوردن خفاش به احتمال زیاد اشاره به unproved باور است که چینی مصرف خفاش ناشی از شیوع بیماری است. بعد از آن تماس بر شنیده می شود گفتن دستیار او به پوشیدن ماسک در هنگام رفتن به انتخاب کنید تا اقلام خود را در هدف.

تبلیغات:

بر بدنام شده است برای ترویج تئوری های توطئه است. او یک بار ادعا کرد که پاپ “صاحب تقریبا هر دلار در جهان” متهم وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون بودن anti-Semite و استدلال کرد که دولت این است که با استفاده از کنترل ذهن برای متقاعد کردن مردم به اعتماد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان. بر اخراج شد از احیای او طنزهای “Roseanne” در سال 2018 پس از او نوشته شده توییت نژادپرستانه که در آن او در مقایسه با رئیس جمهور پیشین باراک اوباما مشاور ارشد والری جارت که آفریقایی آمریکایی به یک میمون.

Roseanne زد برای رئیس جمهور در سال 2012 به عنوان یک نامزد از حزب سبز. زمانی که او از دست داده به جیل استین او در صلح و آزادی, پارتی, برنده نامزدی اما تنها چیدن 67,326 رای در سراسر کشور و یا 0.05% از رای مردم.

تماشای فیلم در یوتیوب:

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>